شما در حال مشاهده هستید نحوه افزایش استفاده از پورتال بیمار

نحوه افزایش استفاده از پورتال بیمار

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Increase Patient Portal Utilization

نحوه افزایش استفاده از پورتال بیمار را بیاموزید زیرا پورتال های بیمار می تواند راهی موثر برای بهبود کیفیت مراقبت ارائه دهنده باشد. با دادن دسترسی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به اطلاعات پزشکی، قابلیت های زمان بندی کاربر پسند و سایر ابزارهای پورتال، شما همچنین راهی را در اختیار بیماران می گذارید تا با برنامه درمانی خود ارتباط برقرار کنند و تعامل خود را در خانه و مطب تقویت کنند. هنگامی که پورتال های بیمار به طور کامل پذیرفته شوند، حتی می توانند نتایج سلامت را برای بیمارانی که از آنها استفاده می کنند بهبود بخشد. .

بهبود مراقبت با پورتال های بیمار

گاهی اوقات بیماران ممکن است در حین ملاقات با پزشک احساس خستگی کنند، چه به دلیل اخبار غیرمنتظره یا اصطلاحات پیچیده پزشکی. خوشبختانه، پورتال های بیمار به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا خلاصه های بالینی را پس از غربالگری یا چک آپ به اشتراک بگذارند، بنابراین بیماران می توانند به راحتی تاریخچه پزشکی یا نتایج آزمایشگاهی خود را در زمان خود ارجاع دهند. آنها همچنین می‌توانند از این اطلاعات برای ارسال سؤالات بعدی به پزشک خود استفاده کنند که ممکن است فراموش کرده باشند در طول ویزیت بپرسند، بنابراین به آنها کمک می‌کند برنامه مراقبتی خود را بهتر درک کنند.

بسیاری از بیماران، به‌ویژه بیماران جوان‌تر، ترجیح می‌دهند برای قرار ملاقات خود برنامه ریزی کنند. برخط. مزایای پورتال های بیمار به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی این امکان را می دهد که قرار ملاقات های مطب یا بهداشت از راه دور خود را به روشی که برای آنها راحت تر است، برنامه ریزی کنند، حتی اگر مطب در آن زمان باز نباشد. در نتیجه احتمال اینکه در وهله اول قرار ملاقات بگذارند بیشتر است. استفاده از بازاریابی پورتال بیمار نیز یک راه عالی برای یادآوری بیماران از شرایط فیزیکی سالانه، غربالگری های مهم پیشگیری و واکسیناسیون است.

درک نرخ پایین پذیرش پورتال

هر چقدر این فناوری می تواند مفید باشد، هنوز از پتانسیل کامل خود استفاده نمی شود. در دو سوم بیمارستان ها، کمتر از یک چهارم بیماران پرتال خود را فعال کرده اند. علیرغم دنیای دائماً متصل ما، بسیاری از بیماران هنوز از مقدار در پورتال بیمار استفاده نکنید یا آن را مشاهده نکنید.

ممکن است بیماران عموماً سالم از این فناوری استفاده نکنند زیرا اطلاعات ارزشمند کافی در آنجا وجود ندارد. برخلاف کسانی که با بیماری مزمن زندگی می کنند و آن ها را مدیریت می کنند، بازدیدهای مکرر یا آزمایشگاه های متعددی برای خواندن و درک ندارند. سایر مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ممکن است سواد سلامت یا فنی نداشته باشند مهارت های مورد نیاز برای استفاده از این ابزار دیجیتال.

بهبود استفاده از پورتال های بیمار

تقریباً همه امکانات مراقبت‌های بهداشتی دارای یک سیستم پورتال هستند و بسیاری از پزشکان در تلاشند بیماران خود را به استفاده از این فناوری تشویق کنند. برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مهم است که موانع پذیرش بیماران خود را درک کنند و چگونه به بهترین شکل با آنها مقابله کنند و با آنها مقابله کنند. به عنوان مثال، بیشتر احتمال دارد که بیماران مسن‌تر نگران اطلاعات باشند. امنیت.

برای کمک به شما در یادگیری مواردی که باعث می‌شود بیمارانتان تیک بزنند، بخش‌بندی روانشناختی را امتحان کنید. این مدل اثبات شده و اختصاصی از یک نظرسنجی کوتاه برای جمع آوری بینش های مرتبط با انگیزه ها، سبک زندگی، ترجیحات و انتخاب های بیماران استفاده می کند. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی زیست رایان، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را در یکی از پنج گروه قرار می‌دهد: خود دست‌یافته‌ها، جویندگان تعادل، شعبده بازان اولویت دار، مسیر گیرندگان و تحمل کنندگان اراده. با شناسایی بخش بیمار، نحوه برقراری ارتباط موثر با آنها را یاد می گیرید.

برای مثال، راهنمای گیرندگان، به اطلاعات خاصی در مورد نحوه قرار دادن چیزها در برنامه روزانه خود نیاز دارند، چه مصرف دارو، انجام فیزیوتراپی یا دسترسی به پورتال بیمار. هنگام تشویق راهنمای گیرندگان به استفاده از پورتال خود، باید مشخص باشید. آنها معمولاً با تکیه بر تخصص و اعتبار آنها به توصیه های پزشکان گوش می دهند.

از سوی دیگر، جویندگان تعادل ترجیح می دهند که بر اساس نظرات پزشکان و همچنین سایر منابع بهداشتی، در مورد مراقبت های بهداشتی خود تصمیم بگیرند. اگر می‌خواهید یک Balance Seeker را با پورتال بیمار همراه کنید، به آن‌ها توضیح دهید که چگونه می‌توانند از پورتال برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت خود و هرگونه مشکل یا نگرانی احتمالی که ممکن است ایجاد شود، استفاده کنند. آنها به دنبال اطلاعات منحصر به فرد و مفید هستند، بنابراین اگر پورتال بیمار شما آن را ارائه می دهد، حتما آن را برجسته کنید.

پورتال های بیمار می تواند راهی عالی برای تقویت تعامل بین بیماران شما باشد. مانع اصلی در حال حاضر تشویق مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به پذیرش این فناوری است. خوشبختانه، تقسیم‌بندی روان‌شناختی به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند تا پیام‌های متناسب با طرز تفکر یک بیمار خاص را ایجاد کنند و می‌تواند به آنها کمک کند تا بفهمند که پورتال چگونه می‌تواند برای آنها مفید باشد. با بهبود استفاده از پورتال، ارائه‌دهندگان می‌توانند بیماران را تشویق کنند تا در مراقبت‌های خود مشارکت بیشتری داشته باشند که در نتیجه نتایج سلامتی مثبتی به همراه خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تقسیم بندی روانشناختی و نحوه بهبود نتایج سلامتی، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید