شما در حال مشاهده هستید نحوه بازاریابی برای بیماران طرح مزیت مدیکر

نحوه بازاریابی برای بیماران طرح مزیت مدیکر

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor holding up stethoscope to the air with random words next to himMedicare بر بیشتر تصمیمات مراقبت های بهداشتی بیماران 65 سال به بالا تأثیر می گذارد. متأسفانه، Medicare اصلی می‌تواند شکاف‌هایی در پوشش داشته باشد که افراد را از تصمیم‌گیری درست برای سلامتی خود دور کند.

به همین دلیل است که میلیون‌ها نفر با نزدیک شدن به تولد ۶۵ سالگی خود یا در طول دوره انتخابات سالانه (که به نام AEP یا ثبت نام آزاد نیز شناخته می‌شود) یک طرح مزیت مدیکر خصوصی را انتخاب می‌کنند—تا این شکاف‌ها را پر کنند و از پیشروی یک رویه اصلی جلوگیری کنند. به ورشکستگی

طرح بازاریابی Medicare Advantage به شما امکان می دهد در تمام مراحل فرآیند به بیماران دسترسی پیدا کنید، اما انجام آن به طور موثر و اخلاقی می تواند دشوار باشد.

مرتبط: طرح بازاریابی Medicare Advantage خود را امروز بسازید!

چرا بیماران Medicare Advantage بیشتری می خواهید

وقتی بیماران 65 ساله شدند، یک دوره 7 ماهه – سه ماه قبل، در طول و بعد از ماه تولدشان – برای انتخاب طرح مدیکر فرصت دارند. معمولاً، بیماران پس از دریافت هزینه‌های جانبی مربوط به Medicare اصلی، یک طرح مزیت Medicare خصوصی را در نظر می‌گیرند، که می‌تواند مسئولیت 20٪ از هزینه برخی خدمات را بدون محدودیت در هزینه‌های خارج از جیب به عهده بیماران بگذارد.

پس چرا بیمارستان‌ها، گروه‌های پزشکی، IPAها و مراکز درمانی به برنامه بازاریابی Medicare Advantage نیاز دارند؟

 • سالمندان بیشتری را جذب کنید که به مراقبت های اولیه یا مراقبت های تخصصی نیاز دارند. برنامه های مزیت HMO تعداد زیادی از سالمندان را در منطقه شما کنترل می کند. پزشکان مراقبت های اولیه برای تعداد زیادی از بیماران، هزینه های قابل پیش بینی دریافت می کنند، در حالی که متخصصان می توانند به هزاران بیمار بالقوه دسترسی جدید پیدا کنند.
 • بیماران را حفظ کنید. می‌توانید با شرکت در بهترین برنامه‌های Medicare Advantage و اطمینان از اینکه بیمارانتان از گزینه‌های موجود آگاه هستند، از دست دادن بیماران خود در زمانی که 65 ساله می‌شوند جلوگیری کنید.
 • به بیماران برای برنامه ریزی بهتر راهنمایی کنید. در برنامه اشتباه، بیماران ممکن است در نهایت از درمان خودداری کنند یا به دنبال درمان های جایگزین برای اجتناب از پرداخت ده ها هزار دلار باشند، اما مزیت Medicare (همچنین به عنوان پوشش قسمت C شناخته می شود) به آنها کمک می کند تا از این امر اجتناب کنند. بیماران هنوز تحت پوشش Medicare Part A (بیمه بیمارستان) و قسمت B (بیمه پزشکی) هستند، اما با مزایای اضافی Medicare اصلی پوشش نمی دهد. هزینه های پرداختی نیز سالانه محدود است.
 • به بیمارانی که در مورد مدیکر می‌پرسند مکانی امن برای رفتن بدهید. در طول ثبت‌نام آزاد و تا تولد ۶۵ سالگی، مردم با پیشنهادات طرح‌ها و ارائه‌دهندگان رقیب بمباران می‌شوند. به آنها کمک کنید تا اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه را در اختیار آنها قرار دهید.

بازاریابی مزیت Medicare برای بیماران فعلی

ارائه دهندگان باید در مورد بیشتر جنبه های انتخاب طرح مدیکر بی طرف بمانند. با این حال، شما می‌توانید و باید بیماران را از همه گزینه‌هایشان آگاه کنید و مطمئن شوید که می‌توانند تصمیمات درستی برای سلامتی خود بگیرند. راه‌های زیادی برای ارتباط با بیمارانی که ممکن است طرح مزیت مدیکر را در نظر بگیرند وجود دارد:

 • ایمیل و نامه های هدفمند برای بیماران بالای 65 سال
 • یادآوری برای بیماران فعلی در طول ثبت نام آزاد
 • وبلاگ های اطلاعاتی و پست های رسانه های اجتماعی
 • پوسترها در دفتر شما
 • ارجاع بیماران به یک صفحه اطلاعاتی در وب‌سایت شما با یک سرنخ
 • همکاری با یک حامی برنامه برای برگزاری رویدادها در خارج از دفتر شما یا در ورودی های معمولی، ارائه مطالب آموزشی یا تبلیغاتی

مزایای بازاریابی مدیکر برای بیماران جدید آینده نگر با 65 سالگی

دسترسی به بیماران آینده نگر می تواند کمی مشکل باشد، زیرا آنها بروشورهای اطلاعاتی، ایمیل ها و ایمیل های زیادی را در طول ثبت نام آزاد و زمانی که 65 ساله می شوند دریافت می کنند. با این حال، با برنامه ریزی مناسب، می توانید به بیماران آینده از طریق…

 • ارسال نامه برای افرادی که 65 ساله می شوند
 • خبرنامه های بیمارستان
 • رویدادهای انجمن
 • تجارت مجدد و پرداخت به ازای کلیک
 • تبلیغات فیس بوک و سایر رسانه های اجتماعی

به یاد داشته باشید، بسیاری از سالمندان اعضای خانواده خود را در مورد مراقبت های بهداشتی تصمیم می گیرند، بنابراین تبلیغات دیجیتال و رسانه های اجتماعی را به عنوان راهی برای دسترسی به آن تصمیم گیرندگان رد نکنید.

بازاریابی برای بیماران جدید در طول دوره انتخابات سالانه (AEP)

بیماران می‌توانند هر سال برنامه‌های خود را در طول دوره انتخابات سالانه تغییر دهند. در آن زمان است که می توانید از طریق…

با همه سالمندان در منطقه خود که ممکن است در حال تجدید نظر در برنامه های Medicare خود باشند تماس بگیرید.

 • پخش تلویزیون و رادیو
 • چاپ تبلیغات
 • پرداخت به ازای هر کلیک و نمایش تبلیغات آنلاین
 • ایمیل هدفمند

مطمئناً مفید است که اطلاعاتی در وب‌سایت یا در محل خود در دسترس داشته باشید تا به بیماران کمک کنید تا تصمیم درستی بگیرند و بیماران بیشتری از برنامه Medicare Advantage را به خانه خود بیاورند. اما چگونه می توانید مطمئن شوید که این کار را هم از نظر اخلاقی و هم به طور مؤثر انجام می دهید؟

دستورالعمل‌های بازاریابی مدیکر را دنبال کنید

مراکز خدمات Medicare و Medicaid

 • رویدادهایی که یک طرح خاص را تبلیغ می‌کنند باید به‌جای رویدادهای آموزشی به‌عنوان رویدادهای فروش/بازاریابی برچسب‌گذاری شوند.
 • حامیان مالی نمی‌توانند برنامه‌ها را در بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی تبلیغ کنند، مگر اینکه یک فضای مشترک (مانند ورودی یا اتاق کنفرانس) باشد.
 • خود ارائه دهندگان باید هنگام بحث در مورد گزینه های طرح با بیماران بی طرف بمانند.

ممکن است این موارد محدود کننده به نظر برسند، اما هنوز راه‌های زیادی برای دسترسی به بیماران با رویدادها، سمینارها، پست‌ها و محتوای آنلاین مناسب وجود دارد—اگر از دستورالعمل‌های انطباق پیروی کنید.

کار با کارشناسان بازاریابی برنامه Medicare Advantage

ما اکیداً توصیه می‌کنیم با کارشناسانی کار کنید که بازاریابی طرح مزیت مدیکر را درک می‌کنند. عدم انجام این کار می تواند منجر به فاجعه شود.

سال گذشته، مدیر بازاریابی یک بیمارستان بزرگ، داستانی ترسناک را در مورد اینکه چگونه شرکت بازاریابی او از مقررات مدیکر پیروی نکرد، برای ما تعریف کرد. در نتیجه، مدیکر بیمارستان خود را جریمه کرد و آن را از شرکت در کل دوره ثبت نام آزاد منع کرد.


بیشتر بیمارستان‌ها و مطب‌ها کارکنانی ندارند که هم واجد شرایط باشند و هم زمان کافی برای پاسخگویی به سؤالات بیمار در مورد طرح‌های مزیت مدیکر را داشته باشند. بنابراین، شما همچنین به یک شریک معتبر نیاز دارید تا بیماران خود را برای اطلاعات دقیق تر به آنها معرفی کند.

به سهم خود، زیست رایان با My Senior Health Plan همکاری کرده است تا به بیمارستان ها و مراکز درمانی کمک کند تا بیماران بیشتری را از طریق Medicare Advantage ببینند. این بخشی از مدیریت بازاریابی کامل ما است و یکی از راه‌هایی است که به شما کمک می‌کنیم در زمان مناسب به بیماران مناسب دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با 800-656-0907 تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید