شما در حال مشاهده هستید نحوه توزیع محتوا برای پزشکان (به علاوه، 7 نکته در مورد بازاریابی ایمیلی برای پزشکان)

نحوه توزیع محتوا برای پزشکان (به علاوه، 7 نکته در مورد بازاریابی ایمیلی برای پزشکان)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

به مرحله چهارم مجموعه وبلاگ “بازاریابی برای پزشکان” خوش آمدید. این کتاب راهنما جامع برای کمک به افراد در تقریباً هر بخش (به عنوان مثال، مشاغل مراقبت های بهداشتی، شرکت های تجهیزات و تامین کننده، SaaS و غیره) طراحی شده است که محصولات و خدمات خود را مستقیماً برای پزشکان، پزشکان، جراحان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی بازاریابی کنند.

اگر مراحل 1-3 را نخوانده اید، به شدت توصیه می کنم این کار را انجام دهید. در اینجا آنها دوباره برای سهولت مرجع شما هستند:

مرحله چهارم به شما آموزش می‌دهد که چگونه محتوای خود را به طور مؤثری برای پزشکان و سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی تبلیغ و توزیع کنید. مهم نیست که چه چیزی را بازاریابی می کنید، دیدن محتوای شما توسط مخاطبان هدف بسیار مهم است. این به معنای انتخاب پلتفرم‌های مناسب، تبلیغ محتوای خود از طریق رسانه‌های اجتماعی و کانال‌های دیگر، و اندازه‌گیری نتایج است تا بتوانید کارهای بیشتری را انجام دهید و کارهایی را که انجام نمی‌دهند کمتر انجام دهید.

تاکتیک‌های تبلیغاتی هوشمند در کانال‌های مناسب می‌تواند منجر به سرنخ‌ها، فروش و موفقیت تجاری بیشتر شود.

در این پست وبلاگ، من به اشتراک می گذارم:

  • اهمیت سرمایه گذاری در بازاریابی ایمیلی برای پزشکان
  • هفت روش برتر برای توسعه ایمیل های جذاب
  • فراتر از ایمیل: 10 روش برای تبلیغ و توزیع محتوا برای پزشکان

در بازاریابی ایمیلی برای پزشکان سرمایه گذاری کنید

دکترها بسیار شلوغ هستند. ایمیل مارکتینگ برای پزشکان راهی سریع و موثر برای کمک به آنها برای حفظ ارتباط با محصولات و خدمات شما است. علاوه بر این، 66٪ از پزشکان ایمیل را ترجیح می دهند ارتباطات برای اخبار صنعت، به‌روزرسانی‌های محصول، اطلاعیه‌ها، تحقیقات و فرصت‌های آموزشی.

چرا بازاریابی ایمیلی برای پزشکان؟

پزشکان و پزشکان امروزی با موتورهای جستجوی آنلاین، وب‌سایت‌ها و تبلیغات رسانه‌های اجتماعی بمباران می‌شوند. می‌توانید با ارسال محتوای شخصی‌سازی‌شده و مرتبط با موضوعی جذاب و یک فراخوان برای اقدام واضح، همه این نویزها را دور بزنید.

ایمیل سریعترین و سودآورترین کانال بازاریابی است. عادت زنانه. بازده سرمایه گذاری (ROI) آن 36 دلار به ازای هر 1 دلار خرج شده—که بازدهی بالاتری نسبت به هر شکل دیگر بازاریابی (از جمله تبلیغات دیجیتال) دارد.

یک ایمیل واضح و مختصر که راه حلی برای یک چالش خاص مشخص می‌کند، راهی عالی برای تقویت خط لوله فروش ورودی شما است، اما چندین راه دیگر برای بهبود بازاریابی ایمیلی شما برای پزشکان وجود دارد.

7 بهترین روش برای ایجاد ایمیل های جذاب برای پزشکان

1. متن در مقابل HTML مارک دار

در حالی که ایمیل‌های HTML از مشکلات سازگاری رنج می‌برند، همچنان بر ایمیل‌های متنی ساده در مورد تجربه کلی کاربر، نمایش بصری و ثبات برند پیروز می‌شوند. با این حال، ایمیل‌های متنی ساده از نظر قابلیت تحویل ایمیل بسیار قابل اعتماد هستند.

توصیه می‌کنیم هر دو نسخه را به طور همزمان برای مخاطبان خود ارسال کنید تا با استفاده از قدرت MIME (افزونه‌های ایمیل چند منظوره اینترنتی) دسترسی را افزایش دهید. این فناوری به مرورگر دستگاه خواننده اجازه می دهد تا به صورت شفاف و خودکار بهترین نمایش ایمیل را برای استانداردهای خود انتخاب کند.

2. فرکانس و زمان را بهینه کنید

به طور کلی، مردم به احتمال زیاد صبح ها ایمیل ها را دریافت می کنند. با این حال، بررسی ابزارهای تجزیه و تحلیل ایمیل و گزارش برای تعیین روز و ساعت ارسال بهینه مخاطبان هدف شما ضروری است. بسته به شرایط، ما معمولاً دو ایمیل در ماه را با فاصله دو هفته برای استراتژی‌های بلندمدت و ایمیل‌های هفتگی برای کمپین‌های کوتاه‌تر (30 روز یا کمتر) توصیه می‌کنیم.

3. مرتبط بمانید

ایمیل به شما امکان می دهد مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید و تجربیات بسیار مرتبط، شخصی و سفارشی ایجاد کنید. این استراتژی تعامل را افزایش می‌دهد و آگاهی از نام تجاری را با سرنخ‌ها، مشتریان جدید و مشتریان بازگشتی عمیق‌تر می‌کند.

4. کوتاه تر (معمولا) بهتر است

ایمیل‌ها را کوتاه و شیرین نگه دارید. پزشکان چیزهای زیادی در ظرف خود دارند، بنابراین طول کپی را بین 50 تا 125 کلمه نگه دارید. کپی ایمیل بین 75 تا 100 کلمه معمولاً بهترین نرخ پاسخ را دارد.

5. طول خط موضوع و پیش‌هدر ایمیل بسیار مهم است

خطوط موضوع را کوتاه و شیرین نگه دارید تا به طور کامل در دستگاه های تلفن همراه قابل مشاهده باشند. بیست و نه نویسه برای دستگاه‌های تلفن همراه و 35 نویسه برای رایانه‌های رومیزی (حداکثر 3-4 کلمه) بهترین روش‌ها برای سال 2022 در نظر گرفته می‌شوند. پیش‌هدرهای ایمیل باید 35 تا 53 نویسه برای دستگاه‌های تلفن همراه و حداکثر 140 نویسه برای رایانه‌های رومیزی باشد.

6. پیوندهای متعدد

هنگام نوشتن کپی ایمیل، روی آنچه می خواهید انجام شود تمرکز کنید. آیا می خواهید مردم آخرین پست وبلاگ شما را بخوانند؟ برای یک رویداد، وبینار یا پادکست آینده ثبت نام کنید؟ سعی کنید پیوندهای موجود در ایمیل را به سه یا کمتر نگه دارید. 1-2 پیوند به تمرکز اصلی خود در سراسر کپی اضافه کنید. گاهی اوقات، یک پیوند ثانویه که کاربران را به صفحه اصلی یا فرم تماس شما هدایت می کند، مفید است، به خصوص اگر مخاطبانی دارید که تمایلی به تبدیل ندارند.

7. همه چیز را تست کنید

برای جلوگیری از مشکلات اعتبار، املا و دستور زبان را دوبار و سه بار بررسی کنید، و همیشه، همیشه تأیید کنید که پیوندهای شما کار می کنند.

فراتر از ایمیل: 10 روش برای تبلیغ و توزیع محتوا برای پزشکان

در حالی که ایمیل مارکتینگ برای پزشکان سریع، مقرون به صرفه و بسیار موثر است، چندین کانال توزیع محتوا برای تبلیغ و توزیع محتوا نیز عالی هستند. آنها را می توان به سه دسته تقسیم کرد: دارایی، کسب درآمد و پرداخت شده.

بیایید این سه دسته و کانال های منحصر به فرد آنها را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

کانال های رسانه ای متعلق به

کانال‌های رسانه‌ای متعلق به ویژگی‌های محتوایی هستند که شرکت شما مالک آن است و شامل هر چیزی است که می‌توانید زمان و نحوه انتشار محتوا را کنترل کنید:

1. وب‌سایت، وبلاگ، و فرم‌های آنلاین

با بازاریابی محتوا و SEO. استفاده از فرم‌های آنلاین در بازاریابی محتوای خود برای پزشکان می‌تواند به سرعت مشتریان بالقوه را از قبل واجد شرایط کند و به تیم فروش شما اجازه می‌دهد تا سرنخ‌های با اولویت بالا را دنبال کند و به طور بالقوه چرخه فروش آنها را کوتاه کند.

2. کانال های شبکه های اجتماعی

محتوای خود را تازه نگه دارید و با دنبال کنندگان در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید تا برند خود را انسانی کنید و وفاداری به برند ایجاد کنید. با پست‌ها، پرسش‌ها، نظرات و بازخوردها تعامل کنید تا جامعه خود را تقویت کنید و آنها را تشویق کنید که اغلب از دارایی‌های آنلاین شما بازدید کنند.

3. ایمیل خبرنامه

با ارسال مداوم خبرنامه های ایمیلی، روابط قوی تری با مخاطبان هدف خود ایجاد کنید. نه تنها خبرنامه های ایمیل راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات موضوعی یا به موقع هستند، بلکه روشی عالی برای بازگرداندن ترافیک به وب سایت یا سایر دارایی های آنلاین شما هستند.

کانال های رسانه ای به دست آمده

کانال‌های رسانه‌ای به‌دست‌آمده یا «به اشتراک‌گذاشته‌شده» شامل هر چیزی است که مشتریان، روزنامه‌نگاران، وبلاگ‌نویسان یا سایر اشخاص ثالث به‌صورت رایگان از جانب شما تبلیغ می‌کنند، مانند:

4. نام‌گذاری‌ها، لایک‌ها یا اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی

5. انجمن‌ها، تابلوهای گفتگو، یا سایت‌های بررسی (به عنوان مثال، Google، Yelp، Facebook، و غیره)

6. پست های مهمان

کانال‌های رسانه پولی

کانال‌های رسانه پولی به کانال‌هایی اطلاق می‌شوند که شرکت شما برای توزیع محتوا در آنها هزینه پرداخت می‌کند، از جمله:

7. ایمیل مستقیم

پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی را با پست مستقیم درجه یک درگیر کنید. در اینجا چند نکته برای ارتقاء کمپین پست مستقیم بعدی شما وجود دارد:

a. آن را پخش کنید. انبوهی از نامه های ناخواسته را به یکباره ارسال نکنید. قطره های نامه خود را به دسته های کوچکتر تقسیم کنید تا قابلیت تحویل موثر خود را افزایش دهید.

b. سفارشی سازی معنادار را اضافه کنید. این چیزی بیش از افزودن نام آنها به سلام است. با پیام‌های خود عمدی رفتار کنید و مواردی را که می‌توانند شخصاً با آن‌ها ارتباط برقرار کنند، درج کنید.

ج. یک لمس شخصی اضافه کنید. اگر مشتری تقریباً آماده تبدیل دارید، یک بسته با آدرس دستی با یک یادداشت دست‌نویس کوتاه ارسال کنید. پیام شما نه تنها به احتمال زیاد به گیرنده مورد نظر خود می رسد، بلکه صداقت را نیز به شما منتقل می کند.

d. ارسال آزمایشی در کلاس اول. در برخی شرایط، ارسال پیام و افزایش احساسات خود با هزینه پست درجه یک مفید است.

8. ارتباطات ایمیلی و اتوماسیون بازاریابی

از اتوماسیون بازاریابی برای حمایت از تلاش‌های فروش با تقسیم‌بندی، پرورش و متقاعد کردن پزشکان استفاده کنید. اتوماسیون بازاریابی بسیار قدرتمندتر از ایمیل به تنهایی است. امتیازدهی سرنخ (تجزیه داده‌های فهرست تماس شما بر اساس پتانسیل تبدیل) را برای شناسایی بهترین مشتریان بالقوه شما فعال می‌کند. همچنین به شما امکان می‌دهد ایمیل‌های سفارشی‌سازی شده را بر اساس تعاملات منحصر به فرد آنها با ایمیل‌های گذشته و محتوای آنلاین خود ارسال کنید.

اگر یک CRM (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) دارید، آن را با نرم افزار اتوماسیون بازاریابی خود ادغام کنید تا از داده های خود استفاده کنید و ایمیل های خود را بیشتر سفارشی کنید. بسیاری از فروشندگان مدرن، مانند Hubspot.com، راه حل های یکپارچه ارائه می دهند.

9. پرداخت به ازای کلیک (PPC)، تبلیغات رسانه های اجتماعی، و تبلیغات هدفمند مجدد

a. با رسانه های اجتماعی پولی و تبلیغات دیجیتال برنامه ای، به صورت دیجیتالی در مقابل پزشکان بمانید. آیا می‌دانستید که می‌توانید NPI یک پزشک را به آدرس ایمیل آنها نگاشت کنید؟ این درست است و می تواند به هدف قرار دادن تبلیغات شما در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، CTV، رادیو دیجیتال و سایر وب سایت های شبکه تبلیغاتی شما کمک کند. هدف‌گیری مجدد یک ابزار بازاریابی قدرتمند است که بازدیدکنندگان وب‌سایت را پس از خروج از سایت شما با تبلیغات پولی «هدف‌گیری مجدد» می‌کند و به برند شما کمک می‌کند در ذهن خود باقی بماند.

10. محتوای حمایت شده

با نشریات، انجمن‌ها، شرکت‌ها یا تأثیرگذاران (به عنوان پشتیبان‌های سرمقاله یا پولی) شریک شوید. حمایت های مالی به افزایش اعتبار، بهبود تصویر عمومی، ایجاد اعتبار برند و افزایش نرخ تعامل کمک می کند. اگر محتوای بسیار شخصی‌شده‌ای را به اشتراک می‌گذارید که علاقه مخاطبانتان را برانگیزد، 75٪ از مصرف کنندگان می گویند که با آن درگیر خواهند شد — حتی اگر بدانند محتوای حمایت شده است.

همکاری با محتوای معتبر منابع شخص ثالث هنگام نوشتن کتاب‌های الکترونیکی و مقالات سفید یا میزبانی وبینارها و پادکست‌ها نیز می‌توانند رهبری فکری را بهبود بخشند و بین مخاطبان شما اعتماد ایجاد کنند.

وقتی می‌دانید کجا و چگونه محتوای خود را تبلیغ و توزیع کنید، می‌توانید پزشکان بیشتری را به طور مؤثرتری جذب و درگیر کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

در مرحله بعدی این مجموعه وبلاگ، نحوه ایجاد ارجاع به پزشک از طریق استراتژی های بازاریابی یکپارچه را خواهید آموخت: اجرای استراتژی های بازاریابی برای ایجاد ارجاع به پزشک یا فروش مستقیم.

دیدگاهتان را بنویسید