شما در حال مشاهده هستید نحوه جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان در سال 2021

نحوه جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان در سال 2021

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 7 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Hospital patient being discharged by doctor

2020 سال بسیار خوبی بوده است، به خصوص برای بیمارستان ها. بودجه ها کاهش یافته و درآمد اکثریت قریب به اتفاق سیستم های بهداشتی به دلیل همه گیری ویروس کرونا کاهش یافته است. آخرین چیزی که آنها نیاز داشتند یک پنالتی بود، اما این اتفاق برای تقریباً نیمی از بیمارستان‌های ایالات متحده رخ داد.

داده‌های فدرال مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) اشاره می‌کنند که برای سال مالی 2021، آنها صدور جریمه برای 2545 بیمارستان برای 30 نفر فقیر نرخ پذیرش مجدد روزانه برای بیماران مدیکر از طریق برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان (HRRP). این 83 درصد از کل بیمارستان‌هایی است که با استفاده از داده‌های بیمار از ژوئیه 2016 تا ژوئن 2019 ارزیابی شده‌اند.

قبلا، این نرخ‌ها بر اساس نرخ‌های بستری مجدد 30 روزه برای پنج بیماری بود، اما این فهرست از آن زمان به یک روش دیگر، جراحی پیوند عروق کرونر، گسترش یافته است.

  • نارسایی قلبی
  • حمله قلبی
  • پنومونی
  • بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)
  • تعویض کامل مفصل ران یا زانو
  • جراحی بای پس عروق کرونر

در حالی که بیمارستان های کمتری حداکثر مجازات را دریافت می کنند و این برنامه تاثیر مثبتی بر کاهش پذیرش و بهبود سکوی سلامت دیجیتال. این به بیماران کمک می‌کند تا از قرار ملاقات مانند جراحی و پس از عمل، اما می‌تواند برای مقاصد دیگر از جمله نسخه‌نویسی نیز استفاده شود.

تحقیق نشان می‌دهد که عدم پایبندی به دارو. اگر اضافه کردن یادآوری برای پر کردن مجدد نسخه ها و مصرف دارو، این درصد را حتی اندکی کاهش دهد، این می تواند تفاوت بین بهبود یا بدتر شدن وضعیت بیمار باشد. ممکن است انجام این کار بسیار واضح و ساده به نظر برسد، اما یادآوری‌های خودکار می‌توانند به بهبود نتایج سلامت و از پذیرش مجدد بیمارستان بدون افزودن کار بیشتر جلوگیری کنید.

مهمتر از همه، ارتباطات خودکار یک رابطه مداوم بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را حفظ می کند. آموزش، نکات و یادآوری‌ها پس از ترخیص، ارزشی را برای بیماران فراهم می‌کند و در عین حال مراقبت را فراتر از دیوارهای موسسه گسترش می‌دهد، و تصویر برند بیمارستان را تقویت و تقویت می‌کند.

آموزش

به بیماران منابعی را که برای سالم ماندن در طول بهبودی نیاز دارند، ارائه دهید. برای بیمار و مراقب او در مورد مراحل بعدی، از جمله برنامه مراقبتی، زمان مصرف داروها، محدودیت های رژیم غذایی و سبک زندگی، هرگونه علائمی که بعد از جراحی باید مراقب آنها باشد، و در صورت هرگونه سوال و اطلاعات در مورد وضعیت خود با چه کسی تماس بگیرید، مطالبی را در اختیار او قرار دهید.

دوره بلافاصله بعد از عمل می‌تواند برای بیمار طاقت‌فرسا یا حتی ترسناک باشد، بنابراین ارائه مجموعه‌ای از مطالب آموزشی به او پس از بیدار شدن موثرترین روش نیست. با این حال، ارائه مقادیر قابل کنترل اطلاعات قبل از ترخیص و پیگیری بیشتر پس از ترخیص از طریق یک پلت فرم سلامت دیجیتال می تواند آن را قابل هضم کند.

رویکرد “یک اندازه متناسب با همه” در بیماران مختلف کارساز نخواهد بود. برخی از بیماران ممکن است به آموزش در تکه‌های بایت نیاز داشته باشند، در حالی که برخی دیگر، مانند بخش‌های روان‌شناختی زیست رایان که به عنوان شناخته می‌شوند، نیاز دارند. Self Achievers و جویندگان تعادل، مشتاق اطلاعات هستند و با خوشحالی به اندازه ای که به آنها می دهید مطالعه خواهند کرد. توجه داشته باشید، اطلاعات و آموزش یک جزء حیاتی برای بهبود موفقیت آمیز است، اما کافی نیست. اگر بیماران انگیزه ای برای انجام این آموزش نداشته باشند، همه چیز بیهوده است. بینش‌های روان‌شناختی کمک می‌کند پیام‌های آموزشی را به گونه‌ای تنظیم کند که رفتار بیمار را برای بهبود نتایج سلامت فعال کند.

زیست رایان به موفقیت چشمگیری دست یافته است کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان تا 90٪ با استفاده از یک مدل روانشناختی اثبات شده در مشارکت خودکار بیمار

پیگیری قرار ملاقات

قرار نیست هر بیمار شما را در جریان وضعیت خود قرار دهد یا در برنامه مراقبت خود بماند. آمار قبلی ما در مورد پایبندی به دارو نمونه بارز آن است. از سوی دیگر، تماس با هر بیمار به صورت جداگانه پرهزینه است و زمان زیادی را می طلبد. در حالی که برخی از بیماران ممکن است هنوز این رویکرد را بر اساس نمایه روانشناختی خود بخواهند، همه بیماران آن را ترجیح نمی دهند. .

در عوض، اشکال دیگری از پیگیری بیمار را امتحان کنید که زمان‌بر و کارآمدتر هستند. ارسال پیام‌های خودکار از طریق سکوی سلامت دیجیتال که می‌تواند توسط ارائه‌دهنده یا از طریق ارسال شود. دکتر آنها یا اگر ترجیح می دهند، این پیام ها را از طریق ایمیل یا متن ارسال کنند. در این پیام‌ها، می‌توانید یک نظرسنجی از بیمار نیز بگنجانید که در آن آنها می‌توانند در مورد نحوه عملکرد شما و اطلاعاتی در مورد بهبودی خود بازخورد ارائه کنند.

قرارهای مجازی پس از عمل

در یک محیط پاکیزگی، تغییر نحوه قرار ملاقات‌ها ضرری ندارد. هنوز هم مواردی وجود خواهد داشت که بیماران باید برای معاینه توسط پزشک خود برای انجام معاینه پس از عمل مراجعه کنند، اما اگر نیازی به آن نباشد، قرارهای مجازی یک راه حل عالی است. این به بیماران راحتی در خانه ماندن را می دهد و منابعی را برای کارکنان آزاد می کند تا با بیماران بحرانی بیشتری ملاقات کنند.

این رویکرد به شرایط هر مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی بستگی دارد، اما این دلیل دیگری است که چرا پیگیری بیمار ابزاری عالی برای استفاده در همکاری با این روش است. آینده مراقبت های بهداشتی کاهش اتکا به قرار ملاقات های حضوری است، پس چرا بسیاری از پس از عمل نباید به همین صورت عمل کنند؟

کمک بهداشتی در منزل

بسیاری از رویکردهایی که به اشتراک گذاشته‌ایم دیجیتال هستند و مراقبت های بهداشتی در منزل نیز از این قاعده مستثنی نیست. با افزایش خدمات بهداشت از راه دور و استفاده متداول از دستگاه‌های پزشکی در خانه، تبدیل خدمات مراقبت‌های بهداشتی در منزل به ترکیبی از مراقبت‌های خانگی و مجازی آسان است.

اگر خدمات بهداشتی در خانه ارائه نمی‌دهید، مهم است که آنها را به پیشنهادات خود برای بیماران اضافه کنید و گزینه‌های سلامت خانه مجازی را برای سازگاری با بیماری همه‌گیر کنونی اضافه کنید. این کار باعث آرامش خاطر بیماران می شود، با داشتن قرار ملاقات حضوری کمتر، بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی خانگی را ایمن نگه می دارد و باعث صرفه جویی در وقت برای کارکنانی می شود که همچنان تقاضای زیادی دارند. همچنین سطح دیگری از خدمات را اضافه می‌کند که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی متوجه آن خواهند شد و ممکن است در نهایت شما را به‌عنوان ارائه‌دهنده نسبت به دیگران به دلیل جذابیت آن انتخاب کنند.

می توان با استفاده از ترکیبی یا همه این راه حل ها از بستری مجدد در بیمارستان جلوگیری کرد. ارائه دهندگان می توانند با کاهش هزینه های غیرضروری و ساعات کاری در درازمدت در زمان و هزینه صرفه جویی کنند و در عین حال نتایج سلامت را نیز بهبود بخشند. بیماران. در نهایت، این کار بیهوده است.

دیدگاهتان را بنویسید