شما در حال مشاهده هستید نرخ پرش مبارزه ای: 6 دلیل شگفت انگیز که بازدیدکنندگان وب سایت ناپدید می شوند

نرخ پرش مبارزه ای: 6 دلیل شگفت انگیز که بازدیدکنندگان وب سایت ناپدید می شوند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Combat Bounce Rate“نرخ پرش” ممکن است ناامید کننده ترین معیار در بازاریابی آنلاین باشد. در اینجا نحوه مبارزه با نرخ پرش – بازدیدهای تک صفحه ای آمده است. این دیوانه کننده است که متوجه شوید شخصی زمان، تلاش و پول قابل توجهی را برای ایجاد وب سایتی که از نظر آماری بازدیدکنندگان را دفع می کند، صرف کرده است. آنها به محض رسیدن، بدون مرور بیشتر، آنجا را ترک می کنند. آنها رفته اند.

دلایل زیادی برای برخورد با وب‌سایت لمسی و یا نرخ پرش بالا وجود دارد. هنگامی که شخصی در مورد یک وب سایت مشکل دار از ما کمک می خواهد، در اینجا برخی از رایج ترین دلایل عملکرد ضعیف که تشخیص می دهیم آورده شده است:

ایستادن و تحویل در سه ثانیه یا کمتر. اگر وب‌سایتی دیر بارگذاری می‌شود و تقریباً فوراً ظاهر نمی‌شود – در عرض دو ثانیه یا کمتر – حدود نیمی از بازدیدکنندگان (47 درصد) آزرده می‌شوند. رضایت بلافاصله شروع به فرو رفتن می کند. وقتی بارگذاری یک وب سایت بیش از سه ثانیه طول می کشد، 40 درصد از بازدیدکنندگان کشتی را به طور کامل رها می کنند – اغلب در آغوش رقابت. [تحقیقات KISSmetrics] بهبود سرعت بارگذاری صفحه یکی از مهمترین ملاحظات عملکرد است.

ظاهر وب‌سایت شما قدیمی است. وقتی افراد حتی زمان کمی را آنلاین می‌گذرانند، آنچه می‌بینند آنها را از طراحی جذاب، ناوبری بصری و محتوای معتبر آگاه می‌کند. این یک تجربه یادگیری غیررسمی است، اما بازدیدکنندگان به سرعت ویژگی های طراحی خوب و سهولت استفاده را تشخیص می دهند. و هنگامی که به نظر می رسد یک وب سایت قدیمی، قدیمی یا طراحی ضعیف است، اعتماد و اطمینان بازدیدکنندگان از بین می رود — و آنها از بین می روند.

محتوا، محتوا… کجا هستید؟ قانون اساسی، البته، پر کردن وب سایت خود با محتوای جالب، معتبر و جذاب است. متأسفانه، اگر خوانندگان نتوانند به راحتی مطالب ستاره ای شما را پیدا کنند، مدت زیادی در تلاش برای یافتن آن نمی مانند. آنها تمایل دارند یک سایت را زمانی ترک کنند که:

  • پیمایش گیج کننده یا بد سازماندهی شده است
  • اطلاعات بد نوشته شده است. بحث فنی، اصطلاحات تخصصی، انتساب نامشخص
  • خوانایی یک مسئله است. گیج کننده نوع چهره، چیدمان، انتخاب رنگ
  • خطاهای تصحیح بسیار زیاد است. املای ضعیف، دستور زبان
  • تصاویر یا گرافیک ها با هم رقابت می کنند، کیفیت بدی دارند یا وجود ندارند

تماس برای اقدام شما کاملاً وجود ندارد. بازدیدکنندگان وب سایت نیاز دارند و می خواهند به مرحله اقدام مناسب بعدی خود هدایت شوند. شما فکر می کنید که هدایت آنها بدیهی و آشکار است، اما بسیاری از وب سایت ها به سادگی دعوت به اقدام بسیار مهم را ندارند. بر اساس یک نظرسنجی، حدود 80 درصد از سایت‌های کسب‌وکار کوچک به‌طور کامل درخواست فروش نکردند. آمارها ما را شکست می‌دهند، اما آنها احتمالاً آنچه را که خواسته‌اند دریافت کرده‌اند… هیچ چیز.

حواس پرتی و سردرگمی. آیا به عوامل حواس پرتی اشاره کردم؟ برخی از وب‌سایت‌ها و صفحات به یک آشفتگی «سینک آشپزخانه» تبدیل می‌شوند که نمی‌تواند نقطه کانونی معنی‌داری پیدا کند. متأسفانه، صفحه‌ای که مملو از تبلیغات متعدد، پیشنهادات خرید ویژه، ویدیوهای راهنما، فرم دریافت و سایر موارد درهم‌تنیده است، هدف اصلی خود را قطع کرده است. انفجار ناگهانی TMI (اطلاعات بیش از حد) در خروجی را به روی بازدیدکننده باز می کند تا اردک کند، بپوشد… و برود.

وارد سیستم شوید، ثبت نام کنید و فرم دهید. بازدیدکنندگان سایت اغلب به دلیل درخواست برای ورود به سیستم، ثبت نام یا تکمیل فرم‌های طولانی به تعویق می‌افتند. احتمالاً آنها می خواهند به راحتی اطلاعات معتبر (و رایگان) را بدون نیاز به تجارت اطلاعات و جزئیات شخصی از طریق فرآیند ثبت نام پیدا کنند. کلیک کردن و خروج از آن برای بازدیدکننده بسیار آسان تر است، با این باور که اطلاعات به راحتی در جای دیگری آنلاین در دسترس است.

ما فقط سطح را خراشیده ایم، اما اینها برخی از رایج ترین دلایلی هستند که بازدیدکنندگان وب سایت در فضای مجازی ناپدید می شوند. جذب بازدیدکنندگان سایت در وهله اول دشوار است، اما اغلب به راحتی از موانع جلوگیری می شود. آنها کسب و کار جدید آینده شما را به یک وب سایت رقابتی هدایت می کنند. ما می‌توانیم به مقابله با آن کمک کنیم، بنابراین با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید