شما در حال مشاهده هستید نقدهای آنلاین: امری ضروری برای بازاریابی عمل پزشکی شما

نقدهای آنلاین: امری ضروری برای بازاریابی عمل پزشکی شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person selecting داستان های بازاریابی دنیای واقعی با منظم بودن بیشتر مورد توجه من قرار می گیرند. و اغلب، آنها اهمیت استراتژیک و مزایای مثبت بررسی آنلاین توسط بیماران را تقویت می کنند.

بیماران آینده نگر در حال انجام تکالیف خود هستند. بر اساس مطالعه توسط Software Advice، شرکتی که سیستم های مدیریت تمرین را بررسی می کند. معمولاً برای یک مطب پزشکی گزارش می‌شود: «همین هفته، چند بیمار جدید به ما گفتند که همه بررسی‌ها را خوانده‌اند، و می‌خواهند با بهترین روش موجود، قرار ملاقات بگذارند.

درب ورودی جدید برای بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی دیجیتال است. آنچه که بیماران بالقوه در مورد شما آنلاین می‌یابند – رتبه‌بندی‌ها، بررسی‌ها، نظرات اجتماعی و مواردی از این دست- بخشی ضروری از برنامه بازاریابی شما هستند.

بیماران علاوه بر ارتباط با پزشک یا مرکز پزشکی جدید، به بررسی‌های آنلاین نیز روی می‌آورند تا تصمیمات خرید مراقبت‌های بهداشتی یا ارجاع خود را تأیید کنند. فردی که من می شناسم، برای مثال، یک جراح دهان را برای ایمپلنت دندان انتخاب کرده بود. و، اگرچه این روش از قبل برنامه‌ریزی شده بود، اما این شخص همچنان مرورها و نظرات YELP را برای نتایج بد بررسی می‌کرد.

آنها اعتراف کردند که دستور کار مخفی در اینجا نیز یافتن بهانه ای برای عقب نشینی از جراحی بود. در این مثال، نظرات مثبت بود، و انتخاب ارائه دهنده اولیه را تایید کرد، به علاوه آنها الهام بخش تصمیم جدیدی برای حفظ قرار ملاقات برای روش برنامه ریزی شده بودند.

سایت‌های محبوب بررسی و رتبه‌بندی پزشک/عمل – مانند HealthGrades، Vitals، Yelp، ZocDoc و بسیاری دیگر، نقش مهمی در بازاریابی عمل پزشکی دارند. اگرچه بسیاری از پزشکان به سرعت متوجه می‌شوند که این یک سیستم کامل نیست، این سایت‌ها قدرت متقاعدکننده‌ای با مخاطبان مصرف‌کننده-بیمار دارند.

patient satisfaction survey علاوه بر این، استفاده از آمازون (و سایر خرده فروشان آنلاین) به مصرف کنندگان آموزش داده است تا با استفاده از “ستاره” خرید کنند. خریداران به دنبال رتبه بندی پنج ستاره همراه با تعداد نظرات می گردند.

خریداران می‌دانند که رتبه‌بندی پنج ستاره بر اساس تنها سه بررسی، تقریباً به اندازه امتیاز 4.5 بر اساس 1000 نظر قوی نیست. در شکل دادن به نگرش‌های خود، یک خریدار آنلاین (خرده‌فروشی) معمولی اغلب چهار یا چند بررسی را در نظر می‌گیرد. متأسفانه، رتبه بندی پزشکان اغلب بر اساس کمتر از سه بررسی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع و نحوه ادغام سایت های بررسی آنلاین در برنامه بازاریابی پزشکی یا بیمارستان خود، بخوانید: سایت‌های رتبه‌بندی پزشک: عشق، نفرت، اما هرگز نادیده نگیرید و جنگ، پرواز یا گوش دادن: 3 راه برای مقابله با نظرات پزشک و نظرات منفی بیمار /a>.

کتی گاگرن

دیدگاهتان را بنویسید