شما در حال مشاهده هستید نقدهای آنلاین منفی: 10 کاری که باید درباره بدبوها و ترول ها انجام دهید

نقدهای آنلاین منفی: 10 کاری که باید درباره بدبوها و ترول ها انجام دهید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person looking at a computer desktop displaying به نظر می رسد یک شبه اینترنت ده ها سایت فهرست، فهرست، بررسی و رتبه بندی ایجاد کرده است. در یک فلش دیجیتالی، نقدهای آنلاین منفی – یا نقدهای بد آشکار – می توانند تار و پود سال ها کار خوب و برداشت های مثبت را لکه دار کنند.

بررسی اجمالی ارتفاع بالا نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق نظرات آنلاین مثبت هستند. به طور کلی، پزشکان خدمات خود را به صورت ماهرانه و حرفه ای ارائه می کنند. و رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های مثبت به سابقه و شهرت رشک‌انگیز کمک می‌کنند.

علاوه بر این، بررسی‌های آنلاین و شهرت تصمیمات خرید دیگران را راهنمایی می‌کند. در دنیای خرده‌فروشی و کسب‌وکارهای کوچک، حدود 90 درصد از مصرف‌کنندگان تحت تأثیر نظرات مثبت آنلاین هستند. از سوی دیگر، بررسی‌های منفی می‌تواند چشم‌اندازهایی را به سمت رقابت نشان دهد.

بررسی‌های بد، بدبو، غرق‌کننده‌ها و ترول‌ها…

در بیشتر موارد، بیمارستان‌ها، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی – تا کنون – از تیراندازی‌ها و فلش‌های ناعادلانه و نادرست که در سیاست و سیاستمداران، مارک‌های شرکت‌های بزرگ، یا دنیای سرگرمی فراوان است، اجتناب کرده‌اند. برای برخی افراد، نفوذ اینترنت به نقطه راه اندازی برای نظرات بدخواهانه یا بدخواهانه تبدیل شده است.

مرتبط: 9 گام اساسی برای بهبود رتبه‌بندی پزشکان آنلاین

به‌اصطلاح «ترول‌ها» به طور فعال اطلاعات تحریک‌آمیز، تحریک‌آمیز یا منفی را – که ممکن است درست یا دقیق نباشند – به منظور برهم زدن یا انعکاس ضعیف در شهرت فرد یا سازمان منتشر می‌کنند. به طور مشابه، برخی از کاربران «اخبار جعلی» را برای ارائه تأثیر گمراه‌کننده، نادرست یا منفی جعل می‌کنند.

در درازمدت، بیشتر نظرات تحسین‌برانگیز یا دوستانه هستند. اما هنگامی که به آنها نیاز دارید، در اینجا چند اقدام مفید وجود دارد که می توانید با بررسی های آنلاین منفی انجام دهید:

 1. از جلو خارج شوید. فعال باشید. اول، یک سیستم فعال برای ادعای همه لیست ها و نظارت بر یادداشت ها و ورودی ها داشته باشید. بهترین راه ارائه مداوم یک تجربه عالی برای بیمار و الهام بخشیدن و تشویق فعالانه به نظرات مثبت است. اما اگر یک “بررسی بد” اجتناب ناپذیر پیش آمد، آن را به طور عینی در نظر بگیرید و مشخص کنید که چه چیزی ممکن است باعث آن شده باشد. این می تواند یک سیگنال قانونی از مشکلی باشد که نیاز به توجه یا اصلاح دارد. در زمان و مکان مورد نیاز به سرعت اقدام کنید.
 2. سکوت گزینه خوبی نیست. هر چه زودتر چیزی بگویید و آن را مثبت نگه دارید. عدم پاسخ به معنای حجم است و هیچ کدام خوب نیست. مبتکر و عموم مردم سکوت را به عنوان نادیده گرفتن یک موضوع یا چیزی که شما نمی دانید یا برایتان مهم نیست، می دانند. یک یادداشت نگران کننده ارائه دهید، حتی اگر بگوید که “از این ناراحتی متاسفید و بلافاصله در حال بررسی موضوع هستید.” سپس فوراً با یک پاسخ عملی پیگیری کنید.
 3. موضوع را بپذیرید و ببخشید. اغلب، نظرات و نظرات منفی با احساسات جریحه دار شروع می شوند. صرف نظر از شکایت آنها، ناراحتی آنها اغلب زمانی ناشی می شود که احساس می کنند نادیده گرفته شده اند، نادیده گرفته شده اند، یا احساس بی تفاوتی می کنند. البته، ممکن است داستان چیزهای بیشتری داشته باشد، اما تصدیق احساسات آنها و اجازه دادن به فرد برای شنیده شدن، یک مزیت اصلی در بسیاری از موقعیت‌ها است. مطالعه مسائل YELP نشان می‌دهد که حدود یک سوم نظرات منفی می‌توانند صرفاً با پاسخ دادن و اجازه شنیدن مشتری به مثبت تبدیل شوند.
 4. دو یا چند راه حل مثبت ارائه دهید. مواقعی وجود دارد که ممکن است «همیشه حق با مشتری» نباشد. با این وجود، پیشنهاد راه‌های متعدد برای رفع نگرانی آنها، حذف یک نقطه اختلاف یا به طور کلی، تسکین پرهای ژولیده آنها مفید است. اغلب نگران کننده ترین نگرانی ها راه حل نسبتا ساده و/یا حل سریعی دارند. جاده بلند را انتخاب کنید و روز را نجات دهید.
 5. مراقب آنچه می گویید و نحوه بیان آن باشید. ممکن است وسوسه شدیدی برای پاسخ دادن به یک نظر انتقادی با یک پاسخ تند وجود داشته باشد. از دامن زدن به آتش بپرهیزید؛ ناراحت یا دفاعی به نظر نرسید شخصی نباشید؛ با شخصیت، مثبت، حرفه ای و مودب باشید. حقایق را بدون سرزنش یا انگشت نشان دادن بیان کنید. از نظرات به زبان طبیعی استفاده کنید. از پست های تکراری یا قالب خودداری کنید.
 6. آن را به یک مکالمه خصوصی تبدیل کنید. برخی از مسائل برای حل آنلاین یا از طریق متن کوتاه یا نظرات ایمیل بسیار دشوار، ظریف یا پیچیده هستند. در صورت لزوم، پیشنهاد دهید که مشکل را به صورت آفلاین و مستقیم حل و فصل کنید. مردم از توجه (و گاهی اوقات محرمانه بودن) با پیشنهاد کار کردن جزئیات در قالب خصوصی قدردانی می کنند. و هنگامی که مشکلی را به‌صورت آفلاین حل می‌کنید، از یک نظر مثبت – اما عمومی – دعوت کنید تا آن را متوقف کنید.
 7. مراقب یک بررسی ترول، بدبو یا جعلی باشید. در مراقبت‌های بهداشتی نادر است، اما فردی را که می‌خواهد دائماً شکایت کند را درگیر نکنید… آنها برای دعوا درگیر هستند، نه برای حل و فصل. وسوسه انگیز است که وارد میدان شوید، اما اجازه ندهید اوضاع تشدید شود. بیایید امیدوار باشیم که هرگز با کسی از “باشگاه مبارزه” روبرو نشوید. برخی از مسائل وجود دارد که نمی توان برنده شد. راه آرام و مثبت را انتخاب کنید، پیشنهاد حل مشکل را بدهید و یک مکالمه خارج از خط دعوت کنید.
 8. به طور معمول مرورهای آنلاین و نظرات بیماران را تشویق کنید. دلیل اصلی عدم ارائه نظرات آنلاین از بیماران این است که از آنها سؤال نشده است. اغلب، ارائه دستورالعمل‌هایی درباره مکان و نحوه دسترسی به رتبه‌بندی پزشک یا بررسی سایت‌هایی که مفید هستند نیز مفید است.
 9. آیا تمایل به طرح دعوی دارید؟ مواقعی وجود دارد که یک نظر آنلاین یا بررسی بد می‌تواند به شدت آزاردهنده باشد. ما نمی‌توانیم در اینجا مشاوره حقوقی ارائه کنیم، اما «دکتر-بیمار-برای-بازبینی بد» شکایت می‌کند معمولاً به زمان و منابع نیاز دارد و توجه منفی بسیار بیشتری را به همراه دارد. گزینه های دیگر خود را با دقت در نظر بگیرید.
 10. با سایت بررسی تماس بگیرید. به عنوان آخرین راه حل، با سایت بررسی یا رتبه بندی واقعی تماس بگیرید و خط مشی آنها را در مورد حذف نظر منفی تعیین کنید. این وب‌سایت‌ها اغلب خط‌مشی‌های خود را منتشر می‌کنند، اما دسترسی به آن‌ها دشوار و انجام اقدام دشوار است.

بررسی‌های منفی و شهرت خود را فعالانه مدیریت کنید…

چند چیز برای یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا یک بیمارستان مهم تر از محافظت و مدیریت شهرت فرد یا سازمان است. ما خیلی از روزهایی گذشته ایم که “شهرت” برداشت جمعی تعداد انگشت شماری از همکاران حرفه ای بود.

بیمارستان‌ها، پزشکان و ارائه‌دهندگان پزشکی نمی‌توانند شهرت آنلاین خود را به شانس بسپارند… حتی زمانی که معتقدند کار خوبی با بیماران انجام می‌دهند. یک سیستم فعال برای نظارت بر نظرات، بررسی ها و رتبه بندی های بیماران داشته باشید و از آنها استفاده کنید. به نظرات منفی به سرعت پاسخ دهید – و نشان دهید که به بیماران و نگرانی های آنها اهمیت می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید