شما در حال مشاهده هستید نقش رسانه های اجتماعی در انتخاب پزشک یا بیمارستان

نقش رسانه های اجتماعی در انتخاب پزشک یا بیمارستان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

The Role of Social Media in Choosing a Doctor or Hospital

این بر کسی پوشیده نیست که منابعی مانند نظرات Google، Yelp، فیس‌بوک، و سایر رسانه‌های اجتماعی یا سایت‌های بررسی به طور فزاینده‌ای در تعیین انتخاب بیمار برای ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی تأثیرگذارتر می‌شوند. بیمارانی که از مراقبت خود بسیار راضی هستند، احتمالاً نظر مثبتی از خود به جا می‌گذارند الف>. با این حال، در همان زمان، بیماران ناراضی احتمالاً یک بررسی منفی از خود به جای می‌گذارند. مانند هر چیزی در فضای دیجیتال، برخورد با آنلاین بررسی‌ها یک اقدام متعادل کننده است — و بخش مهمی از دریافت بیمار شما استراتژی.

آیا می دانستید که در واقع ممکن است خوب باشد که چند نقد منفی داشته باشید؟ در واقع، آن نقدهای منفی گاهی اوقات می توانند به همه نظرات مثبتی که دارید اعتبار دهند. اگر یک کسب‌وکار چیزی جز بررسی‌های پنج ستاره نداشته باشد، ممکن است برخی افراد شروع به تعجب کنند که آیا همه آن نظرات واقعی و واقعی هستند یا خیر. (اگر فقط نظرات پنج ستاره دارید، نگران نباشید! این کار شما را نابود نمی کند.)

بیماران به رتبه‌بندی‌ها متکی هستند

بیماران شروع به خرید بیشتر برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود کرده اند، که باعث می شود بررسی های آنلاین بخش مهمی از فرآیند تصمیم گیری آنها باشد. با تقسیم بندی روانشناختی، در واقع می توانید شروع کنید به درک اینکه چه کسی به احتمال زیاد به آن ها تکیه می کند. بررسی ها و رتبه بندی ها تقسیم بندی روانشناختی ابزاری برای طبقه بندی بیماران بر اساس سبک زندگی، انگیزه ها و ارزش های آنهاست. با دانستن بخش یک بیمار، می‌توانیم چیزهای زیادی را در مورد آنها پیش‌بینی کنیم، از روش ارتباطی ترجیحی آنها گرفته تا آنچه برای آنها مهم است تا میزان اعتماد آنها به بررسی‌های آنلاین.

When Selecting Healthcare Provider Do You Look at Social Media Ratings or Consumer Reviews

برای مثال، طبق 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic ، یک مطالعه ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، افرادی که به خود دست می‌یابند و استقامت‌های اراده به احتمال زیاد ظاهر می‌شوند. در رتبه بندی رسانه های اجتماعی یا بررسی مصرف کنندگان برای یک پزشک مراقبت های اولیه. شعبده بازان اولویت و مدیرگیران، از سوی دیگر، از نظر آماری احتمال بیشتری داشت که به بررسی ها توجه نکنند.

طبق نظرسنجی یکسان، از بین تمام بزرگسالان 18 ساله یا بالاتر، افراد 25 تا 34 ساله بیشتر از سایرین به این داده ها تکیه می کنند. افراد 65 ساله و بالاتر از نظر آماری بیشتر به بررسی های آنلاین نگاه نمی کنند یا آنها را در نظر نمی گیرند.

استفاده از نظرات شما

شاید فکر می کنید که این اطلاعات واضح به نظر می رسد. البته، بیماران جوانتر مستعدتر هستند که به صورت آنلاین برای بررسی همتایان جستجو کنند. با این حال، فقط به این دلیل که عمدتاً بیماران مسن‌تر را می‌بینید، فرض نکنید که بررسی‌های آنلاین برای شما هیچ معنایی ندارد. به احتمال زیاد، برخی از بیماران مسن دارای فرزندان یا مراقبین جوان‌تر هستند که به آنها کمک می‌کنند تا ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی را پیدا کنند. این افراد جوان‌تر به احتمال زیاد بیشتر به دنبال بررسی‌های آنلاین هستند.

این یک ایده عالی است که از نظرات و رتبه‌بندی آنلاین خود در استراتژی جذب بیمار خود استفاده کنید. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، مطمئن شوید که یک رسانه اجتماعی قوی دارید حضور و صدای سازمان خود را شناسایی کرده اید الف>. نسل جوان‌تر، که احتمالاً تعداد بیشتری از بیماران شما را تشکیل می‌دهند، مطمئناً قبل از تصمیم‌گیری برای قرار ملاقات، از صفحات شما بازدید می‌کنند.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که اطلاعات ارزشمندی را در کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. به احتمال زیاد، اگر یک بیمار جوان‌تر یک سوال سلامتی داشته باشد (اما سوالی نیست که ارزش وقت گذاشتن برای آن را داشته باشد)، یا به WebMD مراجعه می‌کند یا آن را رها می‌کند. اگر اطلاعاتی را ارائه می‌دهید که به آنها کمک می‌کند، می‌توانید شروع به ایجاد اعتماد و ایجاد رابطه کنید.

در زیست رایان، ما اهمیت رسانه‌های اجتماعی را در تلاش‌های شما برای جذب بیمار درک می‌کنیم. با روش‌های بیشتر نیاز به کارهای بیشتری دارد از سهم بازار، مهم است که جایگاه خود را در فضای آنلاین پیدا کنید. پلتفرم مشارکت دیجیتالی امضا شده زیست رایان که توسط تقسیم بندی روانشناختی پشتیبانی می شود، به طور خودکار کار می کند تا بیماران شما را تشویق کند تا نظرات خود را ارائه دهند. مشتریان ما رتبه‌بندی‌های 4.5 تا 5 ستاره را دیده‌اند، و امکاناتی مانند Hometown Urgent Care بیش از 500 افزایش در Google Reviews مثبت داشته‌اند.

داشتن یک استراتژی قوی در رسانه های اجتماعی و توجه به نظرات آنلاین شما می تواند تأثیر مثبتی بر تلاش های شما برای خرید داشته باشد. با تشویق بیماران به ارائه نظرات مثبت، اعتبار خود را در چشم بیماران بالقوه تقویت خواهید کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و اینکه چگونه می تواند برای استراتژی جذب بیمار شما مفید باشد، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید