شما در حال مشاهده هستید نمایه کسب و کار Google چیست و چگونه از آن برای دریافت بیشتر مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی استفاده کنیم

نمایه کسب و کار Google چیست و چگونه از آن برای دریافت بیشتر مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی استفاده کنیم

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 7 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

اگر استراتژی SEO محلی برای بیمارستان یا مطب خود ندارید، از دست داده اید بر روی یک مخاطب بزرگ و با هدف بالا. صفحه کسب و کار Google – نمایه کسب و کار Google – یکی از بهترین راه‌های رایگان برای بهبود رتبه‌بندی سئوی محلی و جذب مشتریان جدید است.

Google بیش از 2 میلیارد هر روز بازدید می‌کند و آن را به پربازدیدترین وب‌سایت در سطح جهان تبدیل می‌کند. شاید حتی چشم بازتر، 46٪ از این جستجوهای روزانه شامل هدف محلی است.

افراد از Google به عنوان راهی کارآمد برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود در مورد مشاغل محلی استفاده می کنند.

همین امروز صبح، سعی کردم به یاد بیاورم که یک مورد خاص را از کجا خریداری کرده ام. به‌جای جستجوی بیهوده برای رسید یا صورت‌حساب کارت اعتباری گمشده، مستقیماً به Google رفتم. در عرض چند لحظه، نام کسب و کار و اطلاعات تماس را در پانل سمت راست صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) پیدا کردم. راحتی بی نظیر است.

من نه تنها نام فروشگاه، مکان فیزیکی آنها و زمان باز شدن آنها را می دانم، بلکه یک شماره تلفن نیز دارم که می توانم با آن تماس بگیرم تا مطمئن شوم که آیا هنوز کالای مورد نیاز من را حمل می کنند یا خیر.

چرا این را به شما می گویم؟

بیماران شما نیز مصرف‌کننده هستند و هنگامی که به دنبال ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی یا سایر خدمات بهداشتی می‌گردند، به احتمال زیاد از Google برای انجام این کار استفاده می‌کنند.

نمایه کسب و کار شما باید در بالای صفحه نتایج جستجو با اطلاعات به موقع و دقیق که مرتباً به روز می شوند تا رقابتی باقی بماند ظاهر شود.

شما می توانید به آنجا برسید، اما باید طبق قوانین Google بازی کنید. Google کسب‌وکارهایی را با کلمات کلیدی مرتبط، مکان‌های فیزیکی نزدیک به کاربر، و چندین بخش از اطلاعات حیاتی، مانند:

ترجیح می‌دهد.

 • نشانی وب سایت
 • مسیرها
 • شماره تلفن
 • نظرات مشتریان
 • خلاصه مختصر کسب و کار
 • عکس‌ها

بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی و روش‌های پزشکی چندمکانی باید از روش جدید استفاده کنند قابلیت ها و پیشرفت های صفحه کسب و کار گوگل برای بهبود سئوی محلی، پیشی گرفتن از رقبای خود و ایجاد اعتماد و اعتبار. نمایه کسب‌وکار Google همچنین اشتراک‌گذاری بی‌درنگ اعلامیه‌های سلامت عمومی، تغییرات موقت سرویس، و اعلان‌ها را برای کسب‌وکارها آسان می‌کند.

در پست وبلاگ امروز، من به اشتراک می گذارم:

 • نمایه کسب و کار Google چیست،
 • چرا سازمان های مراقبت های بهداشتی به آن نیاز دارند،
 • چه اطلاعاتی را می توانید مشخص کنید و
 • چگونه برای راه اندازی و مدیریت موثر آن.

نمایه کسب و کار Google چیست؟ (که قبلاً با نام Google برای کسب و کار من یا GMB شناخته می شد)

نمایه کسب‌وکار Google یک پلت‌فرم فهرست‌بندی محلی رایگان و با استفاده آسان است که می‌تواند به تنهایی رتبه‌بندی سئوی محلی شما را بهبود بخشد. بسیاری از مردم از آن به عنوان صفحه کسب و کار گوگل یاد می کنند.

این نه تنها به طور قابل توجهی بر جایی که کسب و کار شما در نتایج جستجوهای کسب و کار محلی ظاهر می شود تأثیر می گذارد، بلکه به جستجوگران امکان دسترسی فوری به جزئیات مرتبط در مورد کسب و کار شما را نیز می دهد.

تاریخچه تغییر نام و آخرین ویژگی ها

در سال 2021، Google نام Google My Business را به نمایه کسب و کار Google تغییر داد. برای کسانی که پیگیری می کنند، این پنجمین تغییر نام برای محصول فهرست های محلی آنها از زمان شروع آن در سال 2005 است:

 • 2005: Google Local Business Center
 • 2009: Google Places
 • 2011: Google+ Local
 • 2014: Google My Business
 • 2021: نمایه کسب و کار Google

با این حال، این تغییرات را نباید با عدم تصمیم گیری اشتباه گرفت. صفحه کسب و کار Google به طور مداوم رفتار کاربر را تجزیه و تحلیل می کند و محصولات آنها را برای به حداکثر رساندن اثربخشی آن بهینه می کند.

آخرین ویژگی ها

این ابزار جدید و بهبود یافته نمایه کسب و کار Google به طور کامل از کسب و کارهای بزرگتر با چندین مکان پشتیبانی می کند. ویژگی‌های جدید شامل توانایی تکمیل چندین کار مستقیماً از جستجو یا Maps است:

 • ادعا کنید و کسب و کار خود را تأیید کنید
 • فهرست خود را به روز کنید (به عنوان مثال، اطلاعات کسب و کار ، شماره تلفن، شرح کسب و کار، دسته کسب و کار، و غیره) 
 • مشاهده و پاسخ به نظرات و رتبه‌بندی‌های ستاره
 • پست‌های Google را در لحظه ایجاد کنید و پیشنهادات ویژه را تبلیغ کنید 

اهمیت فهرست کسب‌وکار Google برای سازمان‌های بهداشتی

با نمایه کسب‌وکار که دسترسی شما را افزایش می‌دهد، اعتماد ایجاد می‌کند، اطلاعات با کیفیت بالا را به اشتراک می‌گذارد، و مخاطبان با هدف بالا را هدف قرار می‌دهد، سازمان مراقبت‌های بهداشتی یا تمرین چندمکانی خود را به بالای SERP ها ارتقا دهید.

در حالی که هر مکان فیزیکی صفحه کسب و کار Google خود را خواهد داشت، کسب و کارهای بزرگتر و روش‌های چندمکانی می‌توانند گروه‌های تجاری خود را از طریق مدیر نمایه کسب‌وکار مدیریت کنند (داشبورد F.k.a برای Google My Business).

گروه تجاری مجموعه‌ای از نمایه‌های تجاری است که توسط یک سازمان مدیریت می‌شوند. سازمان های مراقبت های بهداشتی می توانند به راحتی تغییرات را در چندین نمایه به طور همزمان از مدیر نمایه کسب و کار اعمال کنند.

اگر می‌خواهید اهمیت فهرست کسب‌وکار Google را برای سازمان خود بدانید، در اینجا پنج دلیل برای ایجاد، مدیریت و بهینه‌سازی نمایه کسب‌وکار Google آورده شده است:

 1. آگاهی
  فضای بیشتری را در نتایج جستجوی Google اشغال کنید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید.
 2. تصویر برند
  اولین برداشت‌ها را راهنمایی کنید، خدمات را تبلیغ کنید (به عنوان مثال، پزشکی از راه دور)، و تصویر کسب و کار خود را با نمایه ای قوی پرورش دهید. مواردی مانند نشان‌واره شرکتتان، وب‌سایت، پیوندهای اجتماعی، تصاویر، محصولات و خدمات، توضیحات شرکت و غیره.
 3. بررسی ها و رتبه بندی ها
  با پاسخ دادن سریع به نظرات بیماران، اعتبار ایجاد کنید، بیماران جدید را جذب کنید، تجربه بیمار را بهبود بخشید و سئوی محلی را بهبود بخشید. الگوریتم گوگل با چندین بررسی آنلاین به نفع مشاغل است. به گفته BrightLocal، مصرف کنندگان بیشتری در حال خواندن نظرات آنلاین بیش از هر زمان دیگری هستند. در سال 2021، 77٪ از مصرف کنندگان “همیشه” یا “به طور منظم” نظرات را هنگام مرور مشاغل محلی می خوانند (17٪ نسبت به سال 2020 افزایش یافته است). و 20% مشتریانی که نظرات خود را ارسال می کنند، انتظار دارند ظرف 24 ساعت پاسخی متفکرانه داشته باشند.
 4. Google Maps
  افراد اغلب مشاغل محلی را در Google Maps جستجو می کنند. با نمایه تجاری قوی، حضور خود را در جستجوی Google و Google Maps به طور خودکار بهبود بخشید.
 5. جستجوی محلی
  اطلاعات محلی را به صورت آنلاین در مورد فعالیت یا سازمان خود ادعا و مدیریت کنید تا ترافیک سایت، نظرات و رتبه بندی ستاره ها را افزایش دهید.

چه اطلاعاتی را می‌توانید در صفحه کسب و کار Google خود ارائه دهید؟

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند به بیماران بالقوه کمک کنند تا با قرار دادن چندین اطلاعات در فهرست نمایه خود، از جمله:

درباره کسب‌وکار خود بیاموزند.

 • نام و مکان تمرین
 • اطلاعات تماس (به عنوان مثال، وب سایت، شماره تلفن ) و تنظیمات برگزیده پیام
 • ساعت کار
 • شرکت توضیحات
 • خدمات موجود
 • مراقبت مجازی (پزشکی از راه دور) و پیوندهای قرار ملاقات
 • بیمه پذیرفته شده
 • کارت های اعتباری پذیرفته شده
 • عکس‌ها
 • پست‌ها (محتوا را مستقیماً به شما ارسال کنید پانل محلی در صفحه نتایج موتور جستجو)

اگر کسب‌وکار شما نمایه کسب‌وکار Google قوی داشته باشد، احتمال اینکه مصرف‌کنندگان 2.7 برابر کسب‌وکار شما را معتبر بدانند و 70% بیشتر احتمال دارد از مکان فیزیکی شما بازدید کند.

نحوه تنظیم و مدیریت نمایه کسب و کار Google خود

در اینجا راهنمای ساده ای برای ایجاد نمایه کسب و کار Google است که در جستجو و Maps برای بیماران محلی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند قابل مشاهده است. قبل از شروع، در اینجا لیستی از الزامات آمده است:

 1. نام کسب و کار
 2. دسته اصلی (به عنوان مثال، مراقبت های بهداشتی)
 3. موقعیت مکانی فیزیکی یا مناطق خدماتی
 4. شماره تلفن
 5. آدرس وب سایت

نحوه تنظیم نمایه خود

آماده ای برای بهبود سئوی محلی خود و جذب بیماران جدید؟ این مراحل را برای تنظیم نمایه کسب و کار Google خود دنبال کنید: 

 1. از مدیر نمایه کسب و کار بازدید کنید
 2. وارد سیستم شوید یا حساب Google خود را ایجاد کنید
  a. برای حساب‌های جدید، حتماً با دامنه ایمیل کسب‌وکار خود ثبت‌نام کنید.
 3. نام کسب‌وکار خود را وارد کرده و روی «بعدی» کلیک کنید.
  a. اگر شخصی قبلاً شرکت را تأیید کرده است، می توانید مالکیت نمایه کسب و کار را درخواست کنید.
 4. یک کسب و کار را جستجو و انتخاب کنید. دسته بندی کنید و روی «بعدی» کلیک کنید. 
 5. انتخاب کنید مکانی دارید که مشتریان می توانند از آن بازدید کنند یا نه.
  a. برای کسب‌وکارهایی که آدرس فیزیکی دارند، روی «بله» کلیک کنید، آدرس کسب‌وکارتان را پر کنید و روی «بعدی» کلیک کنید.
  b. برای شرکت‌هایی که آدرس فیزیکی ندارند، روی «خیر» کلیک کنید.
 6. حداکثر 20 منطقه خدماتی (مانند شهرها، کدهای پستی یا مناطق دیگر) را وارد کنید
  الف. توصیه: مناطق خدماتی را در یک پنجره رانندگی 2 ساعته اضافه کنید.
 7. شماره تلفن کسب‌وکار و URL وب‌سایت خود را وارد کنید و روی «بعدی» کلیک کنید.
 8. <.>
 9. اطلاعات خود را مرور کنید، یک گزینه تأیید را انتخاب کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

4 روش برای بهینه سازی و مدیریت نمایه شما

هنگامی که صفحه Google Business خود را ادعا، به‌روزرسانی و تأیید کردید، مدیریت فعال آن ضروری است تا مطمئن شوید کسب‌وکارتان برای الگوریتم Google جذاب باقی می‌ماند.

در اینجا چهار روش کلیدی برای بهینه‌سازی و مدیریت نمایه کسب‌وکار Google شما وجود دارد:

1. به طور منظم پست‌ها را اضافه کنید
پست‌های Google در کنار صفحه کسب‌وکار شما در جستجو و Maps ظاهر می‌شوند، اما نکته مهم این است که پس از هفت روز ناپدید می‌شوند. الگوریتم Google را به فهرست خود بازگردانید و با ارسال چندین نوع محتوا به صورت هفتگی، سئوی محلی را تقویت کنید، مانند:

 • به‌روزرسانی‌های COVID-19
 • چه‌های جدید
 • رویدادها
 • پیشنهادات
 • نورهای ویژه محصول یا خدمات

2. تشویق کنید و به نظرات کاربران پاسخ دهید
از بازبینان مثبت تشکر کنید و به نظرات منفی با قدردانی پاسخ دهید و راهکارهای پیشنهادی ارائه دهید. پاسخ به نظرات مشتریان یک راه عالی برای برندها برای ایجاد اعتماد، بهبود سئوی ارگانیک و افزایش رتبه جستجو است. همچنین پیام مهمی به مصرف‌کنندگان می‌فرستد: شرکت شما توجه دارد و رضایت بیمار را در اولویت قرار می‌دهد.

Google نیز تعیین می‌کند. کیفیت کسب و کار بر اساس کمیت و کیفیت نظرات کاربران. این بدان معناست که فهرست‌هایی با چندین بررسی مثبت مشتری در SERP بیشتر از فهرست‌هایی با بررسی‌های کم یا تعداد قابل توجهی نظرات منفی نمایش داده می‌شوند.

توجه به این نکته نیز مهم است که سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید همزمان با پاسخگویی به بررسی‌های بیماران، مطابقت با HIPAA را حفظ کنند. البته این به معنای خصوصی نگه داشتن اطلاعات بهداشتی محافظت شده (PHI) است – حتی اگر کسی قبلاً آن را در بررسی خود فاش کرده باشد. این شامل اطلاعاتی مانند:

است

 • نام
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • تاریخ تولد
 • تاریخ و زمان قرار ملاقات
 • نتایج آزمون
 • تشخیص

3. پاسخ به سؤالات و ارسال سؤالات متداول
با پاسخ دادن به سؤالات بیماران خود درگیر بمانید و مواردی را که احساس می‌کنید در «مقاومت شده‌اند» پست کنید. بخش پرسش و پاسخ که در وسط نمایه کسب و کار شما قرار دارد.

4. نمایه کسب‌وکار خود را به‌روز نگه دارید
نمایه‌های کسب‌وکار Google مجموعه‌ای نیستند و تاکتیک‌های آن را فراموش کنید. بسیار مهم است که حداقل یک بار در ماه وارد مدیر نمایه کسب و کار خود شوید تا اطلاعات خود را در صورت نیاز بررسی و ویرایش کنید زیرا هر کسی—بله، هرکسی—می تواند نمایه شما را ویرایش کند.

این امر به ویژه برای بیمارستان‌ها و روش‌های چندمکانی مهم است. Google Business Profile Manager به شما امکان می‌دهد همه مکان‌های خود را در یک مکان مدیریت کنید و محتوای دقیق و ثابت را در همه فهرست‌ها به اشتراک بگذارید.

به خاطر داشته باشید که اگر گوگل اطلاعات متناقضی را در جای دیگری پیدا کند، ممکن است اطلاعات فهرست شما را تغییر دهد، بنابراین مهم است که مطمئن شوید دقت و ثبات در تمام نقاط تماس مصرف‌کننده (مانند نمایه کسب‌وکار، وب‌سایت، اجتماعی و غیره).

از قدرت بی‌شمار صفحه کسب‌وکار Google خود برای ایجاد اعتبار و اعتماد نزد بیماران خود، تقویت سئوی محلی، و پیشی گرفتن از رقبا استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید