شما در حال مشاهده هستید نکاتی برای ارتباط دیجیتالی با بیماران | بیمار باند

نکاتی برای ارتباط دیجیتالی با بیماران | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient accepting food tray from hospital nurse

ارائه‌دهندگان برای فصل آنفولانزا آماده می‌شوند که COVID-19 هنوز یک تهدید در سراسر ایالات متحده است، از جمله کلینیک کلیولند، با توجه به همگرایی فصل آنفولانزای 2020/2021 و کووید-19، از این به عنوان یک “دوگانگی دوگانه” بالقوه یاد می کنند. این پاییز. در نتیجه، بسیاری از مکان‌ها با والگرین و CVS اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می دهند و عرضه خود را افزایش می دهند.

در صورت رعایت دستورالعمل‌های COVID-19، از جمله پوشیدن ماسک، شستن دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی، فصل آنفولانزا ممکن است کمتر شدید نسبت به سال های گذشته با این حال، این بر عهده ارائه دهندگان است که با بیماران خود در مورد چگونگی آماده شدن برای فصل آنفولانزا ارتباط برقرار کنند. مانند بسیاری از ارتباطات در طول همه گیری COVID-19، بهترین رویکرد ارتباطات دیجیتال است.

شروع زود هنگام

اگر هنوز ارتباط با بیماران را شروع نکرده‌اید، همین حالا شروع کنید. حتی ممکن است ایجاد یک کل کمپین فکر کنید. برای فصل آنفولانزا در اطراف تشویق بیماران به تزریق واکسن آنفولانزا و پیروی از اقدامات احتیاطی مانند Kaiser Permanente.

بسیاری از پزشکان و مقامات بهداشتی، از جمله CDC ، به بیماران توصیه می کنند تا پایان ماه اکتبر واکسینه شوند. برای جلوگیری از احتمال ابتلا به بیماری دوگانه، این را در اولویت پیام‌های خود قرار دهید و آن را در مرکز ارتباطات COVID-19 خود قرار دهید.

زیست رایان اخیراً مطالعه ملی خود را درباره نگرش‌ها و رفتارهای مصرف‌کننده سلامت در دوران کووید-19 به‌نام تشخیص مصرف‌کننده بیمار 2020 به پایان رساند. این مطالعه نشان داد که تقریباً 60 درصد از بیماران گفتند که اگر احساس کنند آمادگی بیشتری برای مقابله با COVID-19 دارند، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهند. بیرون آمدن از فصل آنفولانزا با مشارکت فعال بیمار نه تنها برای جمعیت بیمار سالم، بلکه برای وفاداری بیمار نیز مهم است.

از انواع ابزارهای دیجیتال استفاده کنید

اگر قصد دارید از ابزارهای دیجیتال برای برقراری ارتباط با بیماران در مورد واکسن آنفولانزا استفاده کنید، منابع زیادی برای انتخاب و استفاده وجود دارد. برای شروع، یک سکوی سلامت دیجیتال برای مدیریت این بخش از سفر مراقبت با گزینه ای برای ترکیب پیام های متنی، ایمیل ها، تماس های تلفنی خودکار و پزشکی از راه دور .

همچنین می‌توانید روش‌های دیجیتال دیگری را امتحان کنید تا پیام خود را به مخاطبان بیشتری برسانید، مانند رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال، چه از طریق پلتفرم‌های رسانه اجتماعی یا Google. اگر می‌خواهید پیام‌های خود را به صورت محلی هدف قرار دهید، تبلیغات بنری را در طول برنامه‌های خبری محلی امتحان کنید.

و با وجود بازگشایی‌ها در سراسر کشور، ارتباط پزشکی از راه دور به این زودی‌ها از بین نمی‌رود و COVID-19 نحوه ملاقات بیماران با پزشک خود را تغییر داده است. طبق 2020 زیست رایان Consumer Diagnostic، 52.7٪ از جمعیت عمومی آماده استفاده از تله مدیسین برای بیماری های سرماخوردگی، سرفه و آنفولانزا هستند. برای کسانی که از Medicaid استفاده می کنند، این اعداد حتی بیشتر است. و به طور کلی، 30.5٪ از بیماران قصد دارند پس از COVID-19 از تله مدیسین/مشاوره مجازی استفاده کنند.

گزینه‌های بیشتری از این موارد وجود دارد، اما آنها گزینه‌های خوبی برای رساندن پیام شما به افراد زیادی هستند.

پیام‌رسانی را پاک و منابع را در دسترس قرار دهید

بیماران در میان کووید-19 اولویت‌های متعددی را مدیریت می‌کنند، به‌ویژه آنهایی که بچه‌هایی دارند که به مدرسه می‌روند. دستورالعمل های برخی مدارس هر هفته در حال تغییر است و والدین ممکن است پهنای باند لازم برای یادآوری فصل آنفولانزا را نداشته باشند. حتی آن‌هایی که بچه ندارند یا بزرگ‌تر هستند احتمالاً در رعایت آخرین اقدامات احتیاطی مشکل دارند، بنابراین برای یافتن اطلاعات مورد نیازشان در مورد فصل آنفولانزا نباید به دنبال آن باشند.

راه حل؟ این کار را تا حد امکان آسان کنید. یک راه عالی برای یافتن دستورالعمل‌های آنفولانزا این است که پیوندی را در یک نوار لغزنده در صفحه اصلی خود پست کنید که مستقیماً به صفحه فرود آنفولانزا می‌رود. همچنین می‌توانید یک دکمه زمان‌بندی قرار را در صفحه اصلی خود جاسازی کنید یا حتی این قابلیت‌ها را در یک سکوی سلامت دیجیتال ادغام کنید.

این پیام می‌تواند با بیمارانی که از بخش‌بندی روانشناختی در پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان. زیست رایان از روان‌شناسی استفاده می‌کند که ارزش‌ها، باورها و سبک زندگی یک فرد را نشان می‌دهد تا تعیین کند که چه چیزی بیمار را تشویق می‌کند تا برای سلامتی خود اقدام کند. ارائه‌دهندگان می‌توانند از بیماران بخواهند که یک طبقه‌بندی سریع برای تعیین بخش خود بگیرند و از آنجا، ارائه‌دهندگان بر اساس بخش خود با بیماران خود تعامل داشته باشند. ترجیحات ارتباطی خاص، که شامل انتخاب کلمه پیام و ترکیب کانال است. بنابراین، در حالی که همه می‌توانند پیامی در مورد دستورالعمل‌های آنفولانزا دریافت کنند، ممکن است یک بیمار متنی دریافت کند که از او می‌خواهد در اسرع وقت واکسن آنفولانزای خود را برنامه‌ریزی کند، در حالی که دیگری ممکن است ایمیلی حاوی اطلاعات دقیق درباره دستورالعمل‌های آنفولانزا دریافت کند. این اجازه می دهد تا پیام برای افراد بیشتری جذاب باشد و بیماران را وادار کند تا از سلامت خود دفاع کنند.

فصل آنفولانزا همیشه غیرقابل پیش بینی است و امسال ممکن است حتی بیشتر از این باشد. حصول اطمینان از اینکه از ارتباطات خود مطلع هستید، به بیماران شما امکان می دهد نتایج سلامت را بهبود بخشند و به مرکز شما کمک می کند سهم بازار در طول زمان.

دیدگاهتان را بنویسید