شما در حال مشاهده هستید نکاتی برای مدیریت داده های بهداشتی که باید درباره آنها بدانید

نکاتی برای مدیریت داده های بهداشتی که باید درباره آنها بدانید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 10 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Health_Data_mgmt.jpg در فرهنگ لغت، اصطلاح “غول خفته” به “غول خفته ای که دارای قدرت بزرگ اما ناشناخته یا تازه در حال ظهور است” اشاره دارد. این بیان مناسبی برای توصیف حجم فزاینده داده های موجود برای بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. فشار از CMS و مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به طور یکسان — استفاده موثر از داده ها برای بهبود کیفیت مراقبت و در عین حال کاهش هزینه ها.


“در حالی که بیماران از دریافت‌کنندگان مراقبت غیرفعال به مصرف‌کنندگان فعال ارزش‌جویانه در حال انتقال هستند – نوبت مراقبت‌های بهداشتی است که بر این ابزارها تسلط پیدا کنند، زیرا رقبای جدید از بازار دور می‌شوند.”


و ارائه دهندگان تنها کسانی نیستند که به دنبال استفاده موثر از داده ها هستند. داده‌های سلامت نشان‌دهنده یک بازی پرمخاطره برای بیمه‌گران سلامت، شرکت‌های داروسازی و سازندگان دستگاه‌های پزشکی است. به منظور بیدار کردن این غول – و اطمینان از حل مشکلات به جای ایجاد آنها – سازمان های مرتبط با مراقبت های بهداشتی باید شیوه های مدیریت داده های بهداشتی موثری را اجرا کنند.

ایجاد پرونده برای مراقبت های بهداشتی مبتنی بر داده

استفاده از داده‌ها به روش‌های نوآورانه برای برخی صنایع تازگی ندارد. به عنوان مثال، کسب و کارهای خرده فروشی و خدمات مالی، سال هاست که از داده ها و فناوری های دیجیتال به خوبی استفاده می کنند. اما به عنوان یک گزارش موسسه تحقیقات سلامت PwC 2014 خاطرنشان می‌کند: «در حالی که بیماران از دریافت‌کنندگان مراقبت غیرفعال به مصرف‌کنندگان فعال ارزش جویانه در حال انتقال هستند، نوبت مراقبت‌های بهداشتی است که بر این ابزارها به عنوان جدید تسلط پیدا کنند. رقبا از بازار دور می شوند.»


Digital_strategies_blog.png


وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) به وضوح با سرمایه گذاری در آزمایشگاه HHS IDEA (نوآوری، طراحی، کارآفرینی و اقدام) موافقت می کند تا به تقویت نوآوری در مراقبت های بهداشتی کمک کند. HHS IDEA Lab اذعان می‌کند که «زمان کنونی ایده‌ها و اقدامات جدید و مخربی که اساساً شیوه کسب و کار ما را تغییر داده و بهبود می‌بخشد.»

در حال حاضر، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی از داده‌های سلامت و فناوری نوآورانه استفاده می‌کنند تا:


•نیازهای بهداشتی جمعیت را با وضوح بیشتری درک کنید

•تغییرهای مراقبت را برای دستیابی به کارایی هزینه شناسایی کنید

•بهبود کیفیت تجربیات و نتایج بیمار در طول دوره مراقبت

•بهبود مدیریت بیماری و انطباق با طرح مراقبت

•افزایش تعامل بیمار و وفاداری به برند


تصمیم‌گیری مبتنی بر داده‌ها در مراقبت‌های بهداشتی با مدیریت صحیح، نتیجه شما را تقویت می‌کند. به گفته آبردین، به یادداشت می کند. مقاله در بررسی بیمارستان بکر، “پیشروان در تجزیه و تحلیل داده‌ها، گزارش‌دهی و مدیریت , “… درآمد خود را به طور متوسط ​​سالانه 20 درصد افزایش دهند، بیش از دو برابر فالوورها را افزایش دهند و هزینه های عملیاتی را 15 درصد کاهش دهند. > سال به سال.”

کلیدهای مدیریت داده های سلامت

چرا مدیریت داده های سلامت اینقدر مهم است؟ علاوه بر مزایایی که می‌توان از داده‌های سلامت دریافت کرد، شیوه‌های خوب مدیریت داده برای همگام شدن با حجم عظیم داده‌های تولید شده حیاتی هستند. Health_data_mgmt_side.jpgبرای 100v به عنوان مثال، به

برای مثال، اگر می‌خواهید استراتژی‌های تعامل مؤثرتری با بیمار ایجاد کنید، می‌توانید از تحقیقات تشخیصی مصرف‌کننده و تقسیم‌بندی روان‌شناختی بهره ببرید.<.>


روی منابع داده نوآورانه ضربه بزنید.

وقتی انتظارات خود را مشخص کردید، ممکن است متوجه شوید که همه داده‌های مورد نیاز از EHR، سیستم‌های بالینی و مالی شما نمی‌آیند. منابع بیشتری از داده را در نظر بگیرید که می تواند به شما کمک کند از داده های داخلی خود بیشترین استفاده را ببرید. برای مثال، اگر می‌خواهید استراتژی‌های تعامل مؤثرتری با بیمار ایجاد کنید، می‌توانید از تحقیق تشخیصی مصرف کننده و بخش‌بندی روانشناختی، که هر دو به شما اجازه می‌دهند تا بینش عمیق‌تری در مورد رفتارها و انگیزه‌های منحصربه‌فرد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی به دست آورید.

بینش‌های روان‌شناختی فرد را قادر می‌سازد تا داده‌های رفتاری گرفته‌شده در EHR (آنچه مصرف‌کنندگان انجام می‌دهند) را با یک لنز تجزیه و تحلیل کند. آن داده ها را بر اساس انگیزه های مصرف کنندگان تفسیر کنید (چرا مصرف کنندگان آن را انجام می دهند). با استفاده از این بینش ها – همراه با داده های بیمارستانی – در موقعیت بهتری قرار می گیرید که برنامه های نوآورانه و مبتنی بر داده ها درگیر بیمار و سلامت جمعیت را توسعه دهید که به طور موثر تغییر رفتار را تشویق می کند.


آیا به اندازه ای که می خواهید از داده های خود ارزش دریافت می کنید؟ اگر نه، ممکن است زمان آن رسیده باشد که شیوه های مدیریت داده های سلامتی خود را مجدداً مرور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید