شما در حال مشاهده هستید نکات آسان و موثر برای افزایش حضور آنلاین شما

نکات آسان و موثر برای افزایش حضور آنلاین شما

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در عصر تاریک دیجیتال – یک دهه یا بیشتر پیش – داشتن یک وب سایت برای یافتن آنلاین کافی بود. در اوایل، فقط تعداد کمی از مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها اصلاً وب سایت داشتند. دو یا سه صفحه HTML حضور آنلاین شما را کیلومترها جلوتر از سایرین قرار می دهد. اما امروز اینطور نیست.

برای اینکه به صورت آنلاین پیدا شوید—و در میان جمعیت گم نشوید—به چیزی بسیار بیشتر از یک بار در رادار جستجو نیاز دارید. امروز باید با استفاده از چندین ابزار که با هم کار می کنند یک حضور جمعی ایجاد کنید. معمولاً این شامل یک یا چند وب‌سایت، یک یا چند وبلاگ، یک یا چند پلت‌فرم رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و موارد دیگر، به‌علاوه فهرست‌های فهرست آنلاین، تبلیغات دیجیتال، جستجوی محلی، کانال‌های YouTube، خبرنامه‌های الکترونیکی و موارد دیگر می‌شود.

حضور آنلاین شما بیشتر از مجموع قطعات است…

هدف – جذب بیماران و کسب و کار جدید – بدون تغییر باقی می ماند. اما تقویت حضور آنلاین شما اکنون نیاز به یک برنامه جدی برای همکاری عناصر مختلف دارد.

 • حضور آنلاین شما مسیر جدیدی برای ورود به درب ورودی شما است
 • شهرت شما با آنچه اینترنت ارتباط برقرار می کند شروع می شود
 • حضور قوی در طول زمان ایجاد می شود، نه یک شبه
 • همه عناصر مکمل همه عناصر با ثبات برند هستند

مشاهده آنلاین را به عنوان یک تلاش جمعی در نظر بگیرید که بیشتر از مجموع قطعات است.

خود را به جای مشتری خود قرار دهید. این «قانون طلایی» بازاریابی و یک اصل اساسی در هر کسب و کاری است. ابتدا علاقه، مشکلات و خواسته های خریدار را درک کنید. حضور آنلاین خود را برای برقراری ارتباط راه حل ها در زمان و مکان بیشترین نیاز مشتریان تنظیم کنید. بیمار آینده نگر نیاز را تعریف می کند. [Orison Swett Marden]

کل وجود دیجیتالی خود را با جزئیات حسابرسی کنید. با استفاده از نام‌ها، کلمات کلیدی و اصطلاحاتی که یک بیمار آینده نگر استفاده می‌کند، فهرستی از همه چیزهایی که در حال حاضر آنلاین هستند تهیه کنید. همچنین مواردی را که از دست رفته است فهرست کنید. برای چیزهایی که دارید و چیزهایی که کم دارید:

 • تأیید و/یا تصحیح همه فهرست‌ها و جزئیات
 • موردهای نام، آدرس، تلفن (NAP) به همراه توضیحات و جزئیات را تأیید کنید
 • همه فرصت‌های نمایه شخصی و تجاری را ایجاد و/یا به‌روزرسانی کنید
 • تمام فهرست‌های دایرکتوری محلی را بیابید و به‌روزرسانی کنید (ده‌ها هستند و بیشتر آنها نیاز به اصلاح دارند)
 • همه فرصت‌های باز، مانند افزودن وبلاگ، رسانه‌های اجتماعی یا کانال YouTube را فهرست کنید

بررسی‌های آنلاین را به‌طور سیستماتیک نظارت کنید و نظرات را تشویق کنید. فرآیند جستجو به بررسی‌های آنلاین مانند ZocDoc، Google My Business، Yelp، Angie’s List، Facebook و موارد دیگر اهمیت می‌دهد. یک روال منظم نصب کنید که سایت های محبوب را زیر نظر داشته و به نظرات پاسخ می دهد. به طور معمول بیماران را تشویق کنید تا نظرات خود را پست کنند.

تبلیغ متقابل خود را انجام دهید. تعیین کنید چگونه می توانید از هر یک از عناصر حضور اینترنتی خود برای تبلیغ یک یا چند مؤلفه دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال، یک مقاله وبلاگ جدید ممکن است به یک صفحه وب سایت پیوند داده شود، یا توییتر ممکن است به یک ویدیوی جدید اشاره کند و غیره.

تعریف حضور آنلاین که ما دوست داریم…

حضور اینترنتی شما مجموع همه چیزهایی است که بیماران فعلی و آینده شما به صورت آنلاین درباره شما پیدا می کنند. متأسفانه، این نقاط داده اغلب نادیده گرفته می شوند، حتی اگر بسیاری از این موارد به راحتی در محدوده کنترل شما قرار دارند. در بیشتر موارد، آنچه مورد نیاز است، سرمایه گذاری زمان و یک رویکرد سیستماتیک برای به دست آوردن و حفظ دید مناسب شماست.

دیدگاهتان را بنویسید