شما در حال مشاهده هستید نکات سئو برای سازمان هایی که می خواهند بزرگتر و بهتر شوند

نکات سئو برای سازمان هایی که می خواهند بزرگتر و بهتر شوند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

نکته کنجکاو در مورد گروه های پزشکی و بیمارستان هایی که می خواهند “بهترین در کلاس” باشند این است که اغلب، آنها در حال حاضر رهبران بازار هستند. یک دقیقه در مورد آن فکر کنید.

بالاترین خط می‌خواهد خودش را شکست دهد و یک استاندارد جدید و بالاتر تعیین کند. آنها می دانند که در کاری که انجام می دهند خوب هستند. و از بودن در اوج بازی حرفه‌ای خود قدردانی می‌کنند و می‌خواهند همینطور بمانند.

اما معلوم می شود که این امکانات، شیوه ها و ارائه دهندگان همگی می خواهند جایگاه رهبری را در جامعه بهبود بخشند و حفظ کنند. بهترین های کلاس می خواهند حتی بهتر باشند… و این یک چالش جدی است. یافتن آنلاین، از طریق جستجوی کلمات کلیدی، هدف اصلی است.

SEO برای اقدامات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند قدرتمند، اما پیچیده باشد. خوشبختانه، بزرگترین کمک کننده شما، خود بزرگترین موتور جستجو و وبلاگ رسمی گوگل است. در اینجا چند نکته و تکنیک SEO وجود دارد که می تواند به شما در شروع کار کمک کند.

بهترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو برای کمک به Google برای یافتن وب سایت شما…

یک هشدار اولیه—برخی اطلاعات ممکن است کمی فنی شوند. بنابراین اگر کمی در تاریکی احساس می‌کنید، آوردن کمک حرفه‌ای باتجربه (بهترین حالت در اوایل کار) باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در زمان و هزینه می‌شود. برخی از توصیه های Google:

  • مطمئن شوید که با پیوندی از صفحه قابل یافت دیگری می توان به همه صفحات سایت دسترسی پیدا کرد.
  • یک فایل نقشه سایت با پیوندهایی که به صفحات مهم سایت شما اشاره می کنند ارائه دهید.
  • یک لیست قابل خواندن برای انسان از این پیوندها (به نام صفحه فهرست سایت یا نقشه سایت) ارائه کنید.
  • تعداد پیوندهای یک صفحه را به تعداد معقول محدود کنید.
  • سایت خود را در http://www.google.com/submityourcontent/ به Google ارسال کنید.
  • تأیید کنید که سایت هایی که باید در مورد صفحات شما بدانند از آنلاین بودن سایت شما مطلع هستند.

در صفحه دستورالعمل‌های مدیر وب‌سایت دستورالعمل‌های مفیدتری وجود دارد.

افزایش واژگان سئوی شما باعث ایجاد دانش و نتایج جستجو می شود…

از آنجایی که با زبان SEO و اصطلاحات هنری راحت‌تر می‌شوید، کار با همکاران حرفه‌ای آسان‌تر می‌شود – ساخت وب‌سایت، ایجاد صفحات فرود یا انجام تنظیمات برای مشاهده بیشتر جستجو. در اینجا یک دوجین اصطلاح اساسی SEO به عنوان یک لیست آغازین آورده شده است، و به شما کمک می کند تا از کلمات یا اصطلاحات تخصصی اجتناب کنید:

301 Redirect: یا HTTP 301، یک پیام برنامه جستجو است که انتقال دائمی از یک مکان URL (قدیمی) به آدرس URL (جدید) دیگر را به حساب می‌آورد. این سیستم جریان ترافیک را حفظ می کند و بازدید کننده و موتور جستجو را به آدرس مناسب ارسال می کند.

Analytics: جمع آوری و گردآوری داده های مختلف وب سایت – مانند کاربران و منابع کاربر – برای تجزیه و تحلیل عملکرد و تفسیر.

Backlink: به لینکی اطلاق می شود که از وب سایت دیگری به سایت ورودی می شود. الگوریتم های موتورهای جستجو وزن مثبتی را برای لینک های ورودی اعمال می کنند که کیفیت، ارتباط و اعتبار را با پیوند دادن به وب سایت شما منعکس می کنند. (همچنین به ساختمان پیوند مراجعه کنید.)

قانونی‌سازی: زمانی که موتورهای جستجو چندین URL را برای یک صفحه از محتوا پیدا می‌کنند، متعارف‌سازی، مناسب‌ترین URL را از میان چندین گزینه شناسایی می‌کند.

برچسب H1: یکی از چندین عبارت «برچسب». تگ H1 برچسبی است که رتبه یا اهمیت عنوان اصلی یک صفحه را مشخص می کند. در یک صفحه وب، عنوان ها می توانند از H1 تا H6 رتبه بندی شوند. H6 کمترین اهمیت را دارد.

برچسب توضیحات متا: این خلاصه مختصری از محتوای صفحه است، معمولاً 160 کاراکتر یا کمتر. گاهی اوقات توسط موتورهای جستجو استفاده می شود، این متن به سرعت به بازدید کننده در مورد صفحه یا اطلاعات توصیه می کند.

برچسب عنوان: این HTML است که عنوان یک صفحه را توصیف می‌کند. موتورهای جستجو به اطلاعات برچسب عنوان برای محتوا اهمیت می دهند. علاوه بر این، این توضیحات به عنوان متن برای لیست نتایج و برخی از سایت های اجتماعی ظاهر می شود.

نمایه سازی: این مرحله فرآیندی است که در آن موتورهای جستجو در سایت می خزند و یک کپی از صفحات ایجاد می کنند. تا زمانی که این مرحله کامل نشود، صفحه یا سایت برای موتور جستجو ناشناخته است و در اختیار کاربر قرار نمی گیرد.

لینک سازی: این فرآیند با جذب بک لینک به سایت با استفاده از ابزارهای قانونی مختلف، رتبه بندی جستجو را افزایش می دهد. (همچنین به Backlink.)

مراجعه کنید

نتایج جستجوی ارگانیک در مقابل نتایج جستجوی پولی: نتایج جستجوی ارگانیک یا «طبیعی» محتوایی را فهرست می‌کند که ارتباط نزدیکی با عبارات جستجوی خاص مورد استفاده پیدا کرده است. این را با جستجوی پولی مقایسه کنید، جایی که نتایج اساساً تبلیغاتی هستند که در پاسخ به درخواست با استفاده از کلمات کلیدی خاص ظاهر می‌شوند.

SERP: صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) فهرستی از پاسخ‌های پولی و ارگانیک به جستجوی کلمه کلیدی کاربر ارائه می‌کند. هدف از تکنیک‌های سئو مؤثر برای جذابیت مثبت الگوریتم جستجو است، به طوری که وب‌سایت در فهرست نتایج برای کلمات کلیدی انتخاب شده در بالاترین سطح ظاهر شود.

کلاه سفید: برگرفته از یک اصطلاح بازگشتی است که به معنای «مرد خوب»، صدا، یا تکنیک‌های سئو اخلاقی است که به طور قانونی برای الگوریتم جستجو جذاب است و به طور مثبت بر موقعیت نتایج بالاتر تأثیر می‌گذارد. این را با روش‌های «کلاه سیاه» که از تاکتیک‌های نامطلوب یا نامناسب استفاده می‌کنند، مقایسه کنید.

بهینه سازی بسیار موثر برای موتورهای جستجو فرآیندی پیچیده و فنی است. چالش اضافه شده سئو این است که تلاش می کند الگوریتم کامپیوتری بسیار پیچیده موتور جستجو را برآورده کند – که یک راز کاملاً محرمانه است. به همین دلیل است که بهترین دوره، استخدام کمک های حرفه ای ماهر و با تجربه برای بهترین نتایج ممکن است.

دیدگاهتان را بنویسید