شما در حال مشاهده هستید هدیه بازاریابی بیمارستانی با کفش‌های کریستین لوبوتن “لگد زده شد”.

هدیه بازاریابی بیمارستانی با کفش‌های کریستین لوبوتن “لگد زده شد”.

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Christian Louboutin Shoes شکستن سر و صدا و تبلیغات مهم کنفرانس تجاری متخصصان بازاریابی بیمارستانی یک چالش خلاقانه سخت بود. اما در اینجا یک داستان موفقیت کوتاه وجود دارد – اینکه چگونه یک رویکرد خلاقانه توسط زیست رایان برنده بزرگی در کنفرانس SHSMD16 بود…بدون صرف هزینه.

شرکت کنندگان در کنفرانس ملی SHSMD16 (انجمن استراتژی مراقبت بهداشتی و توسعه بازار) مخاطبان پیچیده ای هستند. این گردهمایی ملی متشکل از استراتژیست های مجرب مراقبت های بهداشتی، برنامه ریزان، متخصصان ارتباطات و روابط عمومی و متخصصان بازاریابی بیمارستانی است. سازمان من، زیست رایان، سال‌ها عضو SHSMD، ارائه‌دهنده، غرفه‌دار و شرکت‌کننده کنفرانس بوده است.

در کنفرانس سال گذشته، من الهام گرفتم که توجه زنان بازاریاب را که نماینده اکثر شرکت کنندگان در نمایشگاه هستند، جلب کنم. برای انجام این کار با مد منحصر به فرد و جذاب، کفش‌های کریستین لوبوتین را انتخاب کردم. البته، این برند مجلل یک نماد وضعیت شناخته شده است. چیزی که اکثر زنان می گویند “هرگز برای خودشان خرید نمی کنند.”

Christian Louboutin یک طراح مد فرانسوی است که کفش‌هایش براق است، کفی های لاکی قرمز که به امضای او تبدیل شده است. زیست رایان یک جفت از کفش های مد روز را به شما هدیه می دهد. شرکت کنندگان می توانند برای نقاشی در غرفه ما در سالن نمایشگاه ثبت نام کنند.

ما این هدیه را از طریق رسانه های اجتماعی و همچنین یک رویداد “کیف خوب” و کارت پستال تبلیغ کردیم. علاوه بر این، ما قبل از رویداد از طریق هشتگ #SHSMD16 در توییتر و فیس بوک به صورت زنده، buzz ایجاد کردیم.

این قلاب تبلیغاتی بسیار موفق بود. بسیاری از مردم بازخورد خود را ارائه کردند، تعدادی از افراد هیجان زده برای یافتن غرفه ما تلاش کردند و بیش از 200 شرکت کننده وجود داشت. (و از دیدگاه توسعه کسب و کار، این فرصتی بود برای ملاقات با افراد جدید و بالقوه برای خدمات بازاریابی آنلاین ما.

بازده “کفش نمایش”; برنده…

است

ما یک ویدیو از قرعه کشی ایجاد کردیم و برنده را از طریق رسانه های اجتماعی اعلام کردیم. و برنده #SHSMD16 هدیه Louboutin ما… Camille Strickland از موسسه ارتوپدی کودکان است. تبریک، کمیل!

پس از تحویل کفش به برنده، ادامه این داستان را منتشر خواهیم کرد. البته از آن هم فیلم می گیریم. (به هر حال، برنده می تواند یک اندازه جایگزین یا سبک متفاوت را با قیمت قابل مقایسه انتخاب کند.)

ایده غذای آماده بازاریابی در بیمارستان…

گاهی اوقات برای شکستن درهم و برهمی و جلب توجه مخاطب هدف خود به یک رویکرد جدید و خلاقانه نیاز دارید. (حتی زمانی که مخاطبان حرفه ای بازاریابی و ارتباطات هستند.) امتیاز در اینجا این است که می توانید بدون سرمایه گذاری هنگفت تأثیر قابل توجهی داشته باشید.

به‌علاوه، برای همه بسیار سرگرم‌کننده بود… و کفش‌های Louboutin بسیار به یاد ماندنی‌تر از دوجین خودکار هستند.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

# # #

SHSMD تنها سازمانی برای متخصصان استراتژی مراقبت های بهداشتی است که وابسته به انجمن بیمارستان های آمریکا، یکی از تأثیرگذارترین سازمان های مراقبت های بهداشتی کشور است. زیست رایان یک آژانس بازاریابی و تبلیغاتی با خدمات کامل است که به طور انحصاری به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند تا بیماران جدید را جذب کنند، شهرت (برند) آنها را افزایش دهند و موفقیت تجاری خود را به حداکثر برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید