شما در حال مشاهده هستید هزینه های پذیرش مجدد بیمارستان در سال 2019 چگونه است؟

هزینه های پذیرش مجدد بیمارستان در سال 2019 چگونه است؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Readmission Statistics

هیچ‌کس نمی‌خواهد بیمار بی‌رویه مجدداً در بیمارستان بستری شود. این برای سلامتی بیمار مضر است و می تواند زندگی و مالی آنها را مختل کند. برای نهادهای پزشکی، وظیفه ما این است که مردم را تا جایی که می‌توانیم بهتر کنیم، نه اینکه آنها را وادار کنیم که از درهای گردان داخل و خارج از بیمارستان عبور کنند. بنابراین دلایل غیرمالی برای کاهش پذیرش مجدد وجود دارد. با این حال، پزشکی نیز یک تجارت است و جریمه های سنگین پذیرش مجدد چیزی نیست که نادیده گرفته شود.

در واقع، در طول سال آینده، بیمارستان‌ها 566 میلیون دلار در آخرین دور جریمه‌هایی که طی 12 ماه آینده ارزیابی خواهند شد، از دست خواهند داد، زیرا بیماران در نهایت به امکانات خود بازگشتند. بیمه‌گران خصوصی نیز به‌طور فزاینده‌ای هزینه‌هایی را برای پذیرش مجدد مجدد زیاد می‌کنند. به طور کلی، 82 درصد از بیمارستان ها به نوعی ارزیابی می شوند جریمه.

سال مالی 2019 ممکن است برای برخی از بیمارستان‌ها، عمدتاً بیمارستان‌هایی که به جمعیت کم‌درآمد خدمات رسانی می‌کنند، برخی تخفیف‌های جریمه پذیرش مجدد را به همراه داشته باشد. در عوض، هزینه ها به نسبت بیشتری بین بیمارستان ها توزیع می شود. یکی از مهم‌ترین تغییرات در محاسبات هزینه پذیرش مجدد، تغییر به ارزیابی بیمارستان‌ها در میان ارزیابی‌های پذیرش مجدد «مثل بیمارستان‌ها» یا «همتا به همتا» است. این کمک می‌کند تا تفاوت‌های اجتماعی-اقتصادی بهتر توضیح داده شود.

هزینه‌های پذیرش مجدد همچنان عمدتاً بر حوزه‌های زیر متمرکز است:

  • بیماری مزمن ریه
  • جراحی بای پس عروق کرونر
  • حملات قلبی
  • نارسایی قلبی
  • تعویض مفصل ران و زانو
  • پنومونی

هزینه‌های پذیرش مجدد مجدداً تنظیم شده است تا بخشی از گرما را از بیمارستان‌های «شبکه ایمنی» کم کند. طبق NPR:

تجزیه و تحلیل سوابق Kaiser Health News: سخت‌ترین مجازات، 3 درصد بازپرداخت کمتر برای هر بیمار مدیکر است که در سال مالی 2019 ترخیص شده است. میانگین جریمه – 0.7 درصد از هر پرداخت – تقریباً مشابه سال گذشته است. ، همانطور که تعداد بیمارستان های جریمه شده است.

Milliman یک تجزیه و تحلیل فوق العاده و تجزیه و تحلیل تغییرات سال 2019 و اینکه چگونه ممکن است بر نتیجه شما تأثیر بگذارد، در نتیجه گیری های خود توصیه می کند که بیمارستان ها باید تغییرات HRRP را به دقت زیر نظر داشته باشند و موسسات باید سعی کنند به طور مداوم راه هایی برای بهبود مراقبت بیابند. به بیماران کم درآمد برای کاهش امکان پرداخت هزینه های بستری مجدد.

با این حال، روش جدید بار آن مجازات ها را جابجا کرد. این تحلیل نشان داد که جریمه‌های بستری مجدد در بیمارستان‌ها نسبت به سال گذشته به طور متوسط ​​یک چهارم کاهش می‌یابد.

به گفته برنت واکر، معاون ارشد بازاریابی و تجزیه و تحلیل زیست رایان، پذیرش مجدد در بیمارستان “مسئله ای بسیار پیچیده است.” او می‌گوید که برخی اصلاحات قانونی احتمالاً درست هستند، اما کاری که اقدامات پزشکی و بیمارستان‌ها می‌توانند – فوراً – برای کاهش خطر پذیرش مجدد بیمار در سال 2019 انجام دهند، صرفاً انجام کار بهتر با تعامل بعدی با بیمار است.

علاوه بر این، با توجه به اینکه امروزه فناوری راه‌های زیادی برای انجام بهتر، ارزان‌تر و سریع‌تر ارائه می‌دهد، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. برای مثال، زیست رایان از تکنیک‌های تقسیم‌بندی روان‌شناختی برای کشف بهترین راه برای “دسترسی” به بیماران و برقراری ارتباط با آنها بر اساس ارزش‌ها، نگرش‌ها، شخصیت‌هایشان چگونه راحت هستند. و سبک زندگی و درک انگیزه های منحصر به فرد آنها.

در یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان در سال 2018، 78 درصد از شعبده بازهای اولویت دار گفتند که چندان علاقه ای به برنامه کاهش پذیرش مجدد ندارند و از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به چهار بخش روانشناختی دیگر دارند. چرا منطقی است؟ شعبده بازهای اولویت دار زمان زیادی ندارند و فقط دوست دارند استفاده کنند زمانی که آنها باید از خانواده خود مراقبت کنند. از آنجایی که این بخشی از ارزش‌های آنهاست، جای تعجب نیست که آنها برای شرکت در این نوع برنامه انگیزه ندارند.

زیست رایان یک برنامه ارتباطی قابل تنظیم را ارائه می دهد که صرفاً برای کاهش پذیرش مجدد و بهبود فعال سازی بیمار طراحی شده است. با زیست رایان، بیمار قادر به گفتگوی دو طرفه مستمر با ارائه دهنده خود است. این برای رفع مشکلات سلامتی پس از ترخیص ضروری است.

مشکل “مراقبت های انتقالی” آنقدر حاد است که کمیسیون مشترک به آن به عنوان عامل اصلی پذیرش مجدد اشاره کرد. یک مطالعه کمیسیون مشترک تخمین زده است که 80 درصد از خطاهای جدی پزشکی شامل ارتباط نادرست در حین انتقال بین ارائه دهندگان پزشکی است:

انتقالات مشکل‌ساز تقریباً از هر نوع مراقبت بهداشتی و به آن رخ می‌دهد، اما به ویژه زمانی که بیماران بیمارستان را ترک می‌کنند تا در محیط دیگری یا در خانه مراقبت دریافت کنند.

کمیسیون مشترک همچنین موانع تکنولوژیکی و ارتباطی را به عنوان مشکل معرفی کرد. یک برنامه تعامل قوی با بیمار می تواند این مسائل را کاهش دهد. با اجرای چنین طرحی، بیمارستان شما می‌تواند از قرار گرفتن در میان افرادی که با جریمه‌های بستری مجدد ضربه می‌خورند اجتناب کند و نتایج کلی سلامت بهبود یابد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان از طریق مشارکت بیمار، مطالعه موردی زیست رایان.

 

دیدگاهتان را بنویسید