شما در حال مشاهده هستید هشت کاری که نباید هنگام دریافت پرداخت از بیماران انجام داد

هشت کاری که نباید هنگام دریافت پرداخت از بیماران انجام داد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient-payment-collection

در دنیای ایده‌آل، وقتی بیماران شما بیمار می‌شوند، برای گرفتن نسخه به کلینیک شما می‌آیند، صورت حساب خود را پرداخت می‌کنند و در راه هستند. باید به همین سادگی باشد.

متأسفانه، همیشه اینطور کار نمی کند. هزینه‌های فوریت‌های پزشکی معمولاً برنامه‌ریزی نشده است، و این امر باعث ایجاد مشکلاتی برای پزشکان می‌شود. یک مطالعه اخیر که نشان داد تنها 39 درصد از آمریکایی ها پول کافی دارند. برای پوشش یک اضطراری 1000 دلاری صرفه جویی کرد. این یک یادآوری آشکار از چالش های مالی بسیاری از بیماران است.

Bankrate Data Graph

با این وجود، راه‌های خوب و بدی برای جمع‌آوری پرداخت‌های بیماران وجود دارد. صنعت مراقبت های بهداشتی درگیر یک اقدام متعادل کننده ظریف بین تمایل به حلال ماندن و عدم تعقیب کسب و کار آینده است، بنابراین دریافت پرداخت های بیمار به صبر نیاز دارد.

در اینجا هشت روشی وجود دارد که تمرین شما هنگام تلاش برای جمع‌آوری پرداخت‌های بیمار باید از آن اجتناب کند تا بتوانید به نتیجه نهایی خود پایبند باشید.

1. حصیر در خانه نباشید.

شفاه دهی مثبت تا زمانی که بر کسب و کار شما تأثیر مالی بگذارد عالی است. برای مثال، بیماران ممکن است بگویند: «آیا در مورد کلینیک در خیابان اصلی چیزی شنیده‌اید؟ آنها با هرکسی کار خواهند کرد و شما واقعاً نباید نگران پرداخت باشید.» این نوع شهرت می تواند به سرعت گران شود. در حالی که ما یک رویکرد سختگیرانه را برای بیماران توصیه نمی کنیم، برعکس آن به همان اندازه مشکل ساز و گران است.

2. صورت‌حساب‌های بیماران خود را به آژانس‌های جمع‌آوری ارسال نکنید، مگر اینکه کاملاً مجبور باشید.

از آژانس جمع آوری به عنوان آخرین راه حل استفاده کنید. مهم نیست که یک آژانس جمع آوری چقدر معتبر باشد، وقتی حساب دفتر شما را ترک می کند، کنترل خود را از دست می دهید و یک جمع کننده بدهی نامطلوب می تواند شهرت شما را که به سختی به دست آورده اید را از بین ببرد. به این واقعیت اضافه کنید که یک آژانس جمع آوری می تواند تا 20 تا 30 درصد از درآمد بازیابی شده را دریافت کند. هر کاری که می توانید برای دریافت صورتحساب در خانه انجام دهید. با استفاده از ابزارهای مؤثری مانند زیست رایان برای ایجاد انگیزه در بیماران برای پرداخت صورت‌حساب‌هایشان، بیماران شما از این حرکت قدردانی می‌کنند و احتمال بیشتری برای جمع‌آوری خواهید داشت.

3. تعداد زیادی از زمان کارکنان را به جمع آوری بدهی اختصاص ندهید.

استفاده از زمان گرانبها برای جمع آوری بدهی پرهزینه است و منجر به نتایج ناموفق می شود، پس چرا این کار را انجام می دهید؟ متخصصان مراقبت های بهداشتی باید بر آنچه که به بهترین شکل انجام می دهند تمرکز کنند: ارائه مراقبت عالی از بیمار.

در عوض، جمع آوری را به فناوری بسپارید. استفاده از پلت فرم مشارکت بیمار مانند زیست رایان می تواند نرخ جمع آوری را با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از گردش کار دیجیتال و یک مدل تقسیم بندی روانشناختی. زیست رایان یادآورهای پرداخت خودکار را از طریق متن، ایمیل و پاسخ صوتی تعاملی (IVR) ارائه می‌کند که اخطارهای ظریف اما مؤثری را برای بیمارانی که صورت‌حساب‌های پرداخت نشده دارند، ارائه می‌کند. این رویکرد ظریف تر – و مقرون به صرفه تر – نتایج درو می کند.

به عنوان مثال، زنجیره ای از مراکز مراقبت فوری در آریزونا، متدولوژی مجموعه های قدیمی و پرسنل خود را به زیست رایان تغییر داد و ظرف یک هفته شاهد افزایش چهار برابری در پرداخت ها بود. این مطالعه موردی را از اینجا بارگیری کنید.

4. به حریم خصوصی بیمار بی احترامی نکنید.

رویکرد تماس ترجیحی را با استفاده از ابزارهای یادآور خودکار زیست رایان امتحان کنید. در یک مطالعه موردی، یک زنجیره مراقبت فوری از یادآوری های ساده و در عین حال موثر استفاده کرد که منجر به 19.5 درصد از بیماران پرداخت های معوقه شد. هفته اول استفاده اگر به بیمار احترام می‌گذارید و از روش‌های تماس ترجیحی مبتنی بر روش‌های تقسیم‌بندی روان‌شناختی استفاده می‌کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که با شما کار کنند و کمتر با مقررات HIPAA مخالفت می‌کنید.

5. از طرح های پرداخت چشم پوشی نکنید.

ده دلار در ماه برای پنج سال آینده بهتر از هیچ است. اگر با بیماران کار کنید، اکثریت قریب به اتفاق آنها با شما کار خواهند کرد. می‌توانید شماره کارت اعتباری یا اطلاعات کارت نقدی را بگیرید و پرداخت‌ها را برای اجرای خودکار برنامه‌ریزی کنید.

6. فراموش نکنید که بیمار را تشویق کنید تا گزینه های اعتباری را بررسی کند.

اگر آنها برای پرداخت هزینه خدمات شما مشکل دارند، احتمالاً بیماران اعتبار فوق العاده ای ندارند. اما اگر موفق شدید فقط یک یا دو برنامه را با موفقیت هدایت کنید، مشکل از صفحه شما و شخص دیگری است.

7. فراموش نکنید که در صورتی که بیمه بیمار پرداخت را رد کرد، با او تماس بگیرید.

در انجمن محبوب رسانه‌های اجتماعی Reddit، یک بیمار حسابی از بازدید از یک مرکز مراقبت فوری برای برداشتن موم گوش به اشتراک گذاشت. پرداخت بیمه بیمار 15 دلار برای ویزیت بود که به او گفته شد که هزینه ویزیت را پرداخت خواهد کرد. شرکت بیمه این ویزیت را پوشش نداد، اما مرکز مراقبت های فوری هرگز با بیمار که در نهایت اسکناس 15 دلاری را به یک آژانس جمع آوری ارسال کرد، تماس نگرفت.

چنین حادثه ای با هشدارهای پرداخت خودکار بسیار قابل پیشگیری بود، اما نتیجه نهایی این است که بیمار باید با آژانس جمع آوری که تلاش می کند یک اسکناس 15 دلاری را جمع آوری کند، برخورد کند. این یک ضربه غیرضروری به نام خوب کسب و کار شما و دردسر برای مشتری برای مقدار کمی پول است.

8. فراموش نکنید که بهترین شیوه های جمع آوری بدهی را دنبال کنید.

مجموعه بدهی را هدایت کنید فضا را با دقت با استفاده از قانون وصول عادلانه بدهی. لحظه ای که شروع به آزار و اذیت بیماران می کنید، هر تمایلی برای همکاری با شما از بین می رود.

با استفاده از ترکیبی از ابزارهای فناوری جدید موجود و کمی TLC، تعامل را تقویت کرده و نتایج سلامتی بیماران را بهبود می‌بخشید. این یک برد برای همه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید