شما در حال مشاهده هستید هشدار: نحوه ایجاد خطوط موضوع ایمیل که نمی توان آنها را نادیده گرفت

هشدار: نحوه ایجاد خطوط موضوع ایمیل که نمی توان آنها را نادیده گرفت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person looking at desktop with holographic email notificationsبیش از 30 درصد از گیرندگان ایمیل ایمیل را بر اساس موضوع باز می کنند. خط به تنهایی متأسفانه، به نظر می رسد افرادی که آن چیزها را مطالعه می کنند، در مورد آنچه برای 70 درصد دیگر اتفاق می افتد، سکوت کرده اند. اما ما حدس خوبی داریم.

INBOX همه افراد هر روز هدف هزاران موشک دیجیتال است و فقط جالب‌ترین، قانع‌کننده‌ترین یا فوری‌ترین موضوعات مورد توجه قرار می‌گیرد تا باز شود و خوانده شود. به عنوان یک ابزار بازاریابی مراقبت های بهداشتی، یکی از مهمترین ویژگی های ایمیل به عنوان ابزار بازاریابی مراقبت های بهداشتی، هزینه کم آن است.

اما بدیهی است – و این واقعاً بزرگ است اما – اگر ایمیل توسط مخاطب مورد نظر دیده نشود، فرصت شما از دست می‌رود و حتی سرمایه‌گذاری کم‌هزینه نیز تلف می‌شود. هیچ کس نمی تواند آن را بپردازد. ایمیل مارکتینگ خوب و موثر دارای بخش های متحرک بسیاری است. این شامل لیست، پیام، پیشنهاد، قالب و گرافیک، دعوت به اقدام، و احتمالاً ده ها متغیر دیگر است.

خطوط موضوع ایمیل بازاریابی موفقی را راه اندازی می کند…

صفحه راه‌اندازی حیاتی برای آن اجزای حیاتی با یک خط موضوع ایمیل شروع می‌شود که نمی‌توان آن را نادیده گرفت… که توجه را به خود جلب می‌کند و خواننده را تشویق می‌کند تا اطلاعات ایمیل را باز کند، بخواند و بر اساس آن عمل کند. در اینجا هفت ایده مفید برای افزایش درصد ایمیل‌های ارسالی باز شده وجود دارد – معیار «نرخ باز» شما.

در صورت امکان شخصی سازی کنید. مطالعات گزارش می دهند که احتمال باز شدن خطوط موضوع شخصی سازی شده بیش از 22 درصد بیشتر است. نرم افزار Adestra

فوریت یا کنجکاوی ایجاد کنید. رویکرد «اول من را باز کن» نشان‌دهنده اهمیت و همچنین چیزی است که باید آشکار شود. سوژه های الهام گرفته شده از فوریت می توانند نرخ باز شدن 22 درصد بالاتری داشته باشند.

به این مزیت توجه کنید. به گیرنده اجازه دهید بداند که، بله، چیزی برای او وجود دارد. منفعت شخصی را شناسایی کنید و بازده را در جلو قرار دهید.

از پیوند به موقع استفاده کنید. از صفحه اول یا رویدادهای جاری تیتر داغ بگیرید. سلیقه خوب و قضاوت صحیح می تواند شما را از بحث های نادرست یا منفی دور نگه دارد. چه چیز جدیدی یا حتی خبری است؟

اعداد، فهرست‌ها و آمار. اطلاعات ایمیل احتمالاً یک مرجع مفید یا مفید است. و اعداد حاکی از احساس ارزشمندی برای مطالب است.

غافلگیر کردن، متحیر کردن، فاش کردن. خطوط موضوعی می‌توانند خواننده را اذیت کنند یا «رازهایی» را فاش کنند که کنجکاوی را به دنبال دارد و/یا سود غیرمنتظره‌ای را به همراه دارد. چه چیزی در برابر خرد متعارف حرکت می کند؟

Simple نیز کار می‌کند. یک سبک مخالف می‌گوید ساده و سرراست مشکلی ندارد. به سادگی بگویید چه چیزی داخل آن است و برای فروش آن تلاش نکنید.

و چند ایده برتر و بینش…

در عصر گوشی‌های هوشمند، حدود 40 درصد ایمیل‌ها ابتدا در دستگاه تلفن همراه باز می‌شوند. صفحه نمایش کوچک معمولی فقط چهار تا هفت کلمه را اجازه می دهد. [ContactMonkey] در غیر این صورت، حدود 50 کاراکتر یا کمتر در خط موضوع عکس بگیرید.

و به هر حال، ایمیل‌هایی که در قسمت موضوع آنها “رایگان” وجود دارد، 10 درصد بیشتر از ایمیل‌های بدون آن باز می‌شوند. Sidekick] اما، با استفاده از کلمه “هشدار” در خطوط موضوع، 61.8٪ افزایش در بازها وجود دارد. همیشه احتیاط کنید، برخی از کلمات در خطوط موضوع ایمیل می توانند فیلترهای هرزنامه را فعال کنند.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید