شما در حال مشاهده هستید وب سایت شرم آور شما چقدر برای شما هزینه دارد؟

وب سایت شرم آور شما چقدر برای شما هزینه دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Typewriter typing a website linkوقتی همه سخت کوشند تا بیماران جدید و کسب و کار جدید را جذب کنند، کشف یک “قدیمی تلخ” بسیار خسته کننده است. وب سایت” که مردم را دور می کند. (و هدر دادن پول نیز.) ابزارهای پیچیده بازاریابی اینترنتی یک “سوراخ بزرگ در سطل” را نشان می دهد. فرصت از دست رفته واقعی و کاملاً دردناک است.

این دقیقاً همان چیزی است که اخیراً هنگام ارزیابی یک وب سایت پزشکی پنج ساله اتفاق افتاد. وب سایت قدیمی بود و ما اکیداً بازسازی با طراحی جدید و مکانیک معاصر را توصیه کردیم. در اینجا دلیل و چگونگی پیشینه داستان آمده است:

مثل اینکه با دکوراسیون اداری 40 ساله مورد استقبال قرار می‌گیرید، “ظاهر و احساس” کلی این سایت فوراً اطلاعات ناوبری قدیمی، گرافیک و اطلاعات مربوط به تمرین را به شما منتقل می‌کند. این بد است، اما ظاهر چیزی نبود که این کشتی را غرق کرد.

ما اغلب در مورد این موضوع صحبت کرده‌ایم – وب‌سایت‌های امروزی قطعاً باید از طراحی واکنش‌گرا استفاده کنند. به این معنی که صفحات وب باید اندازه صفحه نمایش بازدیدکننده را تشخیص دهند و فوراً طرح مناسب را برای تلفن هوشمند، تبلت، لپ تاپ یا دسکتاپ ارائه دهند. بدون این قابلیت، بازدیدکنندگان تلفن همراه بلافاصله آن را ترک می کنند. (من و شما این کار را انجام داده‌ایم… و معمولاً بدون فکر کردن به کلیک سریع.) علاوه بر این، سایت با موتورهای جستجو مانند Google رتبه ضعیفی خواهد داشت.

برعکس، یک وب سایت واکنش گرا باعث افزایش سئو و تجربه بازدیدکنندگان می شود. گوگل به طور کامل یک سایت واکنش گرا را توصیه می کند. نکته، اشاره — این چیزی است که می تواند رتبه بالاتر SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) را افزایش دهد.

اثبات در حماقت است…    

Google تشخیص می دهد که کاربران تلفن همراه اکنون در صدر زنجیره غذایی دیجیتال قرار دارند. اکثر فعالیت‌های جستجو از طریق یک دستگاه تلفن همراه است (مانند تلفن هوشمندی که در حال حاضر در جیب شماست.) علاوه بر این، از هر پنج هزاره یک نفر – بزرگترین جمعیتی که در عصر رایانه بزرگ شده‌اند – دیگر از دستگاه‌های رومیزی استفاده نمی‌کنند، طبق ComScore.

با هر تقویم دیجیتالی، این باستانی است. یک وب سایت پنج ساله به اندازه اسب و کالسکه قدیمی است. هم تکنولوژی و هم جامعه در پنج سال گذشته به سرعت و به طور چشمگیری تغییر کرده اند. و این وب سایت باستانی بیشتر ارزش بازاریابی خود را از دست داده است. بازاریابی اینترنتی نشان می‌دهد که ضرر واضح و قابل اندازه‌گیری است.

ابزارهای وب معاصر می توانند مشخصاتی مانند دسته دستگاه بازدیدکنندگان سایت (موبایل، دسکتاپ، رایانه لوحی)، تعداد جلسات، تعداد بازدیدکنندگان جدید و داده های رفتاری از جمله نرخ پرش را شناسایی و ردیابی کنند. (نرخ پرش درصد بازدیدکنندگان سایت است که فوراً سایت را ترک می کنند.)

در این مورد، آمار وحشتناک بود. بیش از نیمی از ترافیک بازدیدکنندگان آنها (حدود 60 درصد) از دستگاه های تلفن همراه است. و بیشتر این ترافیک (80 درصد از آن افراد) از سایت خارج می شود زیرا پاسخگوی تلفن همراه نیست. بخش بزرگی از مخاطبان به همان سرعتی که می‌رسند، فوراً دور می‌شوند.

هزینه “ما با آنچه که داریم خوب هستیم” چقدر است؟

ما اینجا چیزی نمی فروشیم. ماموریت ما و هدف یک وب سایت مراقبت های بهداشتی این است که بیماران جدید را وارد عمل کنیم. متأسفانه برای این وب سایت، بیشتر مخاطبان (به طور فزاینده ای) از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. و اگر نتوانند آن را ببینند، به مسابقه می روند.

فرصت از دست رفته دارای برچسب قیمت است. بیایید بگوییم که 200 نفر از سایت مزخرف دور می شوند. می‌توانیم فرض کنیم که افراد واجد شرایط و بیماران آینده نگر هستند و در طول زمان، نیمی از آنها با اندازه پرونده 5000 دلاری بیمار می‌شوند. این 100 مورد نشان دهنده 500000 دلار درآمد از دست رفته است.

پس آیا مدرسه قدیمی کافی است؟ شاید در برخی محافل این درست باشد، اما تجارت خوب می‌گوید که نیم میلیون دلار فرصت و درآمد از دست رفته، به‌روزرسانی یک وب‌سایت مزخرف را توجیه می‌کند. و هر چه زودتر بهتر.

دیدگاهتان را بنویسید