شما در حال مشاهده هستید [ویدئو] این است که چرا YouTube باید بخشی از تبلیغات مراقبت های بهداشتی شما باشد

[ویدئو] این است که چرا YouTube باید بخشی از تبلیغات مراقبت های بهداشتی شما باشد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Google ممکن است موتور جستجوی شماره یک در جهان باشد، اما همچنین صاحب دومین موتور جستجوی بزرگ در وب است: YouTube . علیرغم حضور روزافزون آن و 30 میلیون کاربر روزانه، تعداد کمی از بیمارستان ها و مراکز درمانی YouTube را به عنوان بخشی از استراتژی های تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی خود در نظر می گیرند. دو راه برای استفاده از YouTube برای دسترسی به بیماران بیشتری در منطقه شما وجود دارد:

 1. ایجاد یک کانال YouTube برای آگاهی از نام تجاری خود.
 2. تبلیغات از طریق ویدیوها و کانال‌های مرتبط.

ما اخیراً با مخاطب خود در دفتر مرکزی Google در سیلیکون ولی ملاقات کردیم تا در مورد اینکه چرا YouTube باید بخشی از برنامه تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی شما باشد صحبت کنیم. آن را بررسی کنید!

مرتبط: 5 موردی که پزشکان در مورد آنها اشتباه می کنند رسانه های اجتماعی

مزایای کانال YouTube برای پزشکان

youtube healthcare advertisingالبته، هر محتوایی که در یک پلتفرم اجتماعی مانند YouTube منتشر می کنید باید HIPAA باشد. سازگار است و باید با علایق کاربران مرتبط باشد. بنابراین بیماران آینده نگر وقتی به کانال YouTube مرتبط با مراقبت های بهداشتی برخورد می کنند به دنبال چه چیزی هستند؟

بسیاری به سادگی در مورد ظاهر دکتر کنجکاو هستند یا می خواهند نگاهی به داخل امکانات بیندازند. می‌توانید از YouTube برای افزایش دیده شدن نام تجاری استفاده کنید و به مردم کمک کنید متوجه شوند که شما و کارکنانتان مهربان و در دسترس هستید.

افراد از سرتاسر جهان ممکن است هنگام تحقیق در مورد یک عمل جراحی یا روشی به کانال YouTube شما بیایند تا ببینند چه چیزی درگیر است یا برای دیدن عکس‌های قبل و بعد. این نوع محتوا به رضایت بیمار نیاز دارد، اما به افزایش شهرت شما به عنوان یک مرجع در حوزه کاری شما کمک می کند.

چند راه کلیدی وجود دارد که می‌توانید از ایجاد کانال با در نظر گرفتن برند بیمارستان یا مطب خود بهره ببرید.

 • Google مالک YouTube است، بنابراین نتایج مرتبط و آموزنده YouTube برای بسیاری از عبارات کلیدی در موتورهای جستجو اولویت بالایی دارد.
 • YouTube بیشتر به افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله دسترسی پیدا می‌کند تا کابلی، بنابراین می‌توانید با بیماران احتمالی در پلتفرمی که فعالانه با آن تعامل دارند ارتباط برقرار کنید.
 • کانال YouTube شما مکانی مناسب برای هدایت بیماران در صورت داشتن سؤال در مورد مطب یا خدمات شما می شود.

تبلیغات یوتیوب برای فعالیت های پزشکی

ساخت یک کانال YouTube که مرتباً به‌روزرسانی می‌شود می‌تواند به معرفی نام شما کمک کند، اما این برای همه مناسب نیست. علاوه بر این، برای تبلیغ یک بیمارستان یا مطب نمی‌توانید به ترافیک ارگانیک YouTube به تنهایی تکیه کنید. کاربران YouTube ممکن است به طور فعال مکان شما را جستجو نکنند: پس از همه، افراد بسیار کمی از YouTube به عنوان موتور جستجوی اصلی برای یافتن اقدامات پزشکی محلی استفاده می‌کنند.

با این حال، بیماران آینده نگر در منطقه شما ممکن است به داستان افرادی نگاه کنند که علائم خود را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند. آنها ممکن است به دنبال علائم خود باشند یا به دنبال گزینه های درمانی باشند که سایر YouTubers قبلاً به تفصیل در مورد آنها صحبت کرده اند.

هرکسی که یک ویدیوی YouTube را تماشا کرده است، قبل از اینکه بتواند ویدیوی انتخابی را ادامه دهد، باید منتظر یک تبلیغ کوتاه باشد. این تبلیغات ممکن است به دو شکل اصلی باشد:

 • تبلیغ ویدیویی TrueView – به بیننده این امکان داده می‌شود که بعد از حدود ۵ ثانیه از تبلیغات طولانی‌تر رد شود. فقط در صورتی هزینه تبلیغات را پرداخت می‌کنید که بیننده 30 ثانیه از ویدیوی شما را تماشا کند (یا کمتر برای تبلیغات کوتاه‌تر).
 • تبلیغ بامپر – این تبلیغ فقط ۶ ثانیه یا کمتر است، با پیامی کوتاه و به یاد ماندنی، بینندگان نمی‌توانند از آن بگذرند. شما برای هر بازدیدی که آگهی دریافت می کند، هزینه می پردازید.

هر یک از این آگهی‌ها برای دریافت پیام، لوگو و نام تجاری شما در ذهن یک بیمار احتمالی در منطقه شما مفید است. با تبلیغات TrueView، هنوز هم می‌توانید نام تجاری خود را به بازار معرفی کنید – هر چیزی که بیش از 5 ثانیه از ویدیوی شما تماشا می‌کند، فقط در بالای آن قرار دارد.

تبلیغات یوتیوب، مانند تبلیغات پرداخت به ازای کلیک، به شما امکان می‌دهد بر روی مکان‌هایی که برای هدف انتخاب می‌کنید تمرکز کنید. همچنین می‌توانید کانال‌ها یا انواع محتوایی را که می‌خواهید تبلیغات خود را با آن جفت کنید، انتخاب کنید یا بر اساس رفتار کاربر تبلیغ کنید.

مرتبط: 12 نکته برای اشتراک گذاری ویدیو در بازاریابی مراقبت های بهداشتی

ایده های تبلیغاتی یوتیوب که فراتر از استراتژی مراقبت های بهداشتی هستند

تبلیغات YouTube به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد تا فراتر از افرادی که فعالانه خدمات یا تخصص شما را جستجو می‌کنند، دسترسی پیدا کنند. یکی از کمپین‌های تبلیغاتی اخیر یوتیوب که واقعاً به آن افتخار می‌کنیم در بازی‌های المپیک زمستانی امسال رخ داد. ما انتخاب کردیم که فقط در محتوای مرتبط با المپیک تبلیغ کنیم تا به افرادی که ممکن است علاقه‌مندان به ورزش یا جنگجویان آخر هفته باشند – هر کسی که ممکن است برای آسیب ورزشی نیاز به کمک داشته باشد، دسترسی پیدا کنیم.

تبلیغات در YouTube همیشه ساده نیست. نکته مهم این است که کانال شما و تبلیغات YouTube شما به صورت استراتژیک برنامه ریزی شده باشد.

این به معنی انتخاب دستی محتوایی است که برای کسب و کار شما بهترین است. به این معنی است که به مردم این امکان را می دهید که چیزی را تماشا کنند – یا یک تصویر را مشاهده کنند یا به جای آن پیام شما را بخوانند. ویدئو امروزه در تبلیغات جذابیت زیادی پیدا کرده است، و وقتی از آن بهره می‌برید می‌توانید به مخاطبان بسیار بیشتری دسترسی پیدا کنید – و آن را به درستی انجام دهید. اما این تنها بخشی از استراتژی کلی تبلیغات بهداشتی شما است. با حرکت رو به جلو، YouTube باید یک کانال در هر استراتژی موفقیت آمیز تبلیغات بهداشتی باشد، به شرطی که برای استفاده درست از آن وقت بگذارید.

موارد مرتبط: تقریباً همه بیمارستان های ایالات متحده از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. حالا چی؟

دیدگاهتان را بنویسید