شما در حال مشاهده هستید ویدیوهای توضیح دهنده برای مراقبت های بهداشتی: محبوب، همه کاره و موثر

ویدیوهای توضیح دهنده برای مراقبت های بهداشتی: محبوب، همه کاره و موثر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor holding up an iPad screen displaying medical animationمشخص نیست چه کسی برچسب “ویدیوهای توضیح دهنده” را ابداع کرده است. اما در بازاریابی مراقبت های بهداشتی، این روزها تقریباً در همه جا یک بازی سه دقیقه ای سریع وجود دارد. این اصطلاح ممکن است به «A/V CliffsNotes» یا «Visual Elevator Pitch» یا «Video Demo» تبدیل شود. صرف نظر از نام، این یک ابزار ارتباطی سریع است که یک عکس فوری اطلاعاتی یا آموزشی کوتاه و شیرین ارائه می دهد.

دنیای خرده فروشی آشنای آجر و ملات به اندازه یک گوشی هوشمند کوچک شده است. وای فای و پهنای باند فراگیر امکان سفارش آنلاین تقریباً جهانی را فراهم کرده است. خریداران خرده‌فروشی دوست دارند در هر مکانی در هر زمان مشاهده کنند.

ویدیوها از 90 درصد بینندگان با تصمیم خریدشان پشتیبانی می‌کنند. یک ویدیو در صفحه فرود می تواند تبدیل را تا 80 درصد افزایش دهد. [EyeView] خریدارانی که یک ویدیوی نمایشی را مشاهده می‌کنند، احتمال خرید (1.81 برابر) بسیار بیشتر از افراد غیربیننده دارند. [DMB Adobe]

طبق تعریف، یک ویدیوی توضیح‌دهنده یک کلیپ ویدیویی آموزنده دو تا سه دقیقه‌ای است که توجه را جلب می‌کند و یک مفهوم اصلی مهم را به وضوح بیان می‌کند. توضیح دهنده ممکن است سبک و سرگرم کننده باشد. سبک صوتی/تصویری اغلب متحرک است، اما می تواند به شکل اکشن زنده، تخته سفید یا ترکیبی باشد.

ویژگی های اصلی ویدیوهای توضیحی برای مراقبت های بهداشتی…

ماموریت اساسی یک توضیح دهنده…خوب، توضیح دادن است. این یک داستان روشن و مختصر در مورد یک موضوع است که به روشی ساده، آسان برای درک و با تمرکز محدود ارائه شده است. هدف جلب توجه یک مخاطب خاص و اطلاع رسانی، آموزش، الهام بخشیدن و/یا برانگیختن بینندگان است. این ماهیت ویدیو (لمس کردن حواس صوتی و بصری) است که بینندگان را به طور مؤثرتر از متن به تنهایی درگیر می کند – و در نتیجه حفظ ذهنی بهتری دارد.

ما به ویژه تطبیق پذیری بازاریابی ویدیوهای توضیح دهنده را دوست داریم. آنها به طور طبیعی تقریباً در هر نقطه آنلاین، از جمله صفحه اصلی، صفحه فرود با موضوع خاص، در وبلاگ شما، فیس بوک و سایر سیستم عامل های اجتماعی مناسب هستند. اما این تازه شروع است.

کلیپ‌های ویدیویی خلاقانه می‌توانند هدف معنی‌داری را در صفحه کانال YouTube شما، همراه با اطلاعات ایمیل، برای سخنرانی عمومی و ارائه‌های زنده، و همچنین برای آموزش، سمینارها، و معرفی یا راه‌اندازی چیزی جدید پیدا کنند.

مزایای ویدیوهای توضیحی…

برخی از مزایای کلیدی ویدیوهای توضیح دهنده با کیفیت بالا و دارای موقعیت استراتژیک عبارتند از:

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را بهبود می بخشد – صفحات با افزایش ترافیک در هنگام استفاده از جستجوی سلامتی بهترین شیوه ها. و هنگامی که بازدیدکنندگان ویدئویی را تماشا می کنند، مدت بیشتری در سایت می مانند. “مردم زمان بیشتری (2.6 برابر) در صفحات دارای ویدئو نسبت به صفحات بدون ویدئو صرف می کنند.” [Wistia]

نرخ تبدیل را بهبود می‌بخشد – بیش از ۵۰ درصد از «مصرف‌کنندگان می‌گویند که تماشای یک ویدیوی محصول توضیح‌دهنده باعث می‌شود در تصمیم‌گیری خرید آنلاین خود مطمئن‌تر شوند». [خرده‌فروش اینترنتی]

یک قطعه ویدیویی قابل اشتراک‌گذاری ارائه می‌کند – یک ویدیوی توضیح‌دهنده یک جواهر دانشی است که به راحتی از طریق ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود… و بنابراین آگاهی را افزایش می‌دهد و مخاطبان را افزایش می‌دهد.

مراقبت های بهداشتی اغلب نیاز به توضیح دارند – موضوعات، روش ها و تعاملات پزشکی می توانند فنی و پیچیده باشند. توضیح دهندگان برای درک و پذیرش بیشتر ساده می کنند.

بسیار مقرون به صرفه – یک ویدیوی توضیح‌دهنده صیقلی و حرفه‌ای به مدت دو یا سه دقیقه باید بودجه مشخصی برای کار با کیفیت داشته باشد. گفته می شود، یک توضیح دهنده دارای بازده سرمایه گذاری قوی (ROI) نیز خواهد بود. علاوه بر پیام و هدف تعیین‌شده، یک ویدیو را می‌توان در چندین مکان در مدت زمان طولانی برای بازپرداخت کامل استفاده کرد.

Video Explainer یک ابزار بازاریابی و ارتباط همه کاره است که یک پیام آموزنده واحد و ساده را ارائه می دهد. تأثیر آن جلب مخاطب، ارائه یا توضیح ایده اصلی و الهام بخشیدن به بازدیدکننده یا بیننده برای عمل است. ایجاد یک ویدیوی متحرک با کیفیت بالا و حرفه ای اغلب به کمک خلاقانه نیاز دارد. امروز با ما تماس بگیرید–800-656-0907–و ما راهنمایی های حرفه ای خود را ارائه خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید