شما در حال مشاهده هستید ویدیوهای جذاب فیس بوک: 5 مورد ضروری برای رسانه های اجتماعی هوشمند

ویدیوهای جذاب فیس بوک: 5 مورد ضروری برای رسانه های اجتماعی هوشمند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

live facebook video پزشکان، مراکز پزشکی و بیمارستان‌های باهوش بازاریابی به طور فعال از ابزارهای ویدئویی در ترکیب رسانه‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنند. این یکی از سریع‌ترین ابزارهای بازاریابی است که در حال رشد است و ویدیوی فیس‌بوک یکی از مفیدترین نمایش‌ها است.

دنیای رسانه های اجتماعی برای اولین بار ده سال پیش پیام های ویدیویی را در فیس بوک (FB) تجربه کرد. این پلتفرم – که به کاربران امکان آپلود ویدیوهای ضبط شده را می دهد – از همان ابتدا مورد توجه و محبوب بوده است. و مدت زیادی نگذشته بود که ویدیوهای 360 درجه و پخش زنده (Facebook Live) بخشی از این ترکیب شدند.

علاوه بر این، ویدیوهای FB به وضوح یک ابزار بازاریابی اصلی هستند و تا اواسط سال 2016 سالانه 94 درصد در ایالات متحده افزایش یافته است – و بهتر از 1.1 میلیارد کاربر فعال در ماه – تا اواسط سال 2016. فیس‌بوک می‌گوید: «ویدیوها یکی از همه‌جانبه‌ترین راه‌ها برای اشتراک‌گذاری و کشف در فیس‌بوک هستند.

برندهای ملی بزرگ، تبلیغ‌کنندگان با نفوذ کسب‌وکار محلی، و همچنین بیمارستان‌ها و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به عنوان بخشی از رشد محبوبیت و اثربخشی پیام، با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار کرده‌اند. اکثر مدیران بازاریابی موافق هستند که ویدیوی با کیفیت خوب تبدیل های خوبی ایجاد می کند. و درک دلیل آن آسان است. حتی در صفحه کوچک، ویدیو:

 • توجه را جلب می کند و آن را حفظ می کند
 • بینندگان زمان بیشتری را با محتوا صرف می کنند
 • ترافیک بیشتری را جذب می کند و سئو را بهبود می بخشد
 • به یاد ماندنی تر و قابل اشتراک گذاری است
 • محصولات را توضیح می دهد و خرید را تشویق می کند

ایجاد ویدیوهای جذاب فیس بوک…

ابزارهای رسانه های اجتماعی ممکن است برای برنامه بازاریابی شما مناسب باشند یا نباشند. اما در کجا و چه زمانی می خواهید از ویدیوی فیس بوک استفاده کنید، این نکات و تکنیک ها را در نظر بگیرید. BTW، بیشتر این جواهرات برای ایجاد هر پیام ویدیویی نیز مفید هستند.

ایده کلی ابزار ویدیویی درک و خدمت به نیازها و علایق مخاطبان شماست. اگر تصویر واضح و دقیقی از بیننده مورد نظر نداشته باشید، تمام نکات دیگر و بهترین تلاش‌ها بی‌اثر خواهند بود. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا مواد ضروری ویدیوهای موثر فیس بوک آمده است:

 1. کیفیت را به راحتی معامله نکنید:

  یک حواس پرتی فریبنده این است که FB پلتفرم آنها را بسیار آسان کرده است. ارسال محتوای ویدیویی یک فرآیند سریع و با دو کلیک است و اگر مراقب نباشید، ویدیوی شما شما و سازمانتان را به عنوان یک سرویس با کیفیت پایین به تصویر می‌کشد. مردم به بینندگان پیچیده ای تبدیل شده اند و متوجه می شوند که چه زمانی ارائه غیرمجاز به نظر می رسد. بهتر است از کمک حرفه ای استفاده کنید – حتی برای چند ثانیه بصری – تا اینکه با کیفیت پایین مخاطبان خود را از خود دور کنید.

 2. ثانیه های اول بیشترین تعداد را دارند:

  بهترین ویدیوها کوتاه و دقیق هستند…معمولاً حداکثر دو دقیقه. اما مخاطبان شما بی ثبات هستند و به راحتی حواسشان پرت می شود. اگر فوراً توجه خود را جلب نکنید – در 30 ثانیه اول یا کمتر – به احتمال زیاد آنها به چیز دیگری رفته اند. آماده باشید که از همان ابتدا علاقه خود را با خلاقیت و چیزی برای آنها بالا نگه دارید.

 3. تنظیم انتظارات:

  پیام های ویدیویی غیرمنتظره یا ناخواسته را می توان با حرکت انگشت شست نادیده گرفت. یک یا دو خط مختصر از توضیح یا زمینه را به بیننده بدهید که او را به دیدن چند ثانیه اول گیر می‌دهد… و امیدواریم که آنها را دریافت کرده باشید. حتی یک تیزر کوتاه، تیتر یا نظر می تواند شروع به شکل دادن به انتظارات کند و مردم را برای سود یا نتیجه تماشا کند.

 4. از سه E استفاده کنید:

  اگر ویدیوی شما جالب نیست، مخاطب ندارید. (و بله، پیام های تجاری زمانی می توانند جالب باشند که برای بیننده مفید باشند.) از این چک لیست کوتاه استفاده کنید و در نظر بگیرید که محتوا چگونه آموزش، سرگرم کننده و درگیر خواهد بود. . بدون یک یا چند مورد از این عناصر ممکن است بیننده خود را از دست داده باشید.

 5. THINK C-T-A:

  ساخت و ساز خوب با در نظر گرفتن پایان شروع می شود. کاری که می‌خواهید بازدیدکننده/بیننده انجام دهد چیست؟ متأسفانه، مرحله بسیار مهم فراخوان برای اقدام برای تجارت را می توان فراموش کرد. خوشبختانه، فیسبوک یک دکمه C-T-A ارائه می دهد که برای مثال، یک بازدیدکننده FB را به وب سایت شما متصل می کند. مرحله اقدام بازدیدکننده یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها است، از جمله «تماس با ما»، «اکنون خرید کنید»، «ثبت‌نام کنید»، «اکنون رزرو کنید» و موارد دیگر.

پاداش ویدیوی فیس بوک…

عناصر ویدیویی با کیفیت، در فیس‌بوک و در قالب‌های دیگر، تقویت مؤثری برای حفظ و تعامل مخاطبان ایجاد می‌کنند. به عنوان یک ایده برتر، به ارائه های بصری خود ترکیب خوبی بدهید تا چیزها را جذاب و جلب توجه کند. علاوه بر ویدیوهای اساسی، با ارائه‌های زنده/جریان‌های مختلف، تنوع را به بیننده خود ارائه دهید و از گزینه Facebook 360 برای گسترش چشم‌انداز آنها استفاده کنید. و در نهایت، برای این واقعیت برنامه ریزی کنید که ویدیوها هم با صدا و هم بدون صدا

دیده شوند

محتوای ویدیو وقتی به درستی انجام شود در بین مخاطبان قدرت دارد. و متخصصان بازاریابی مراقبت های بهداشتی باید با ویدیو همراه باشند زیرا محبوبیت و استفاده گسترده آن افزایش می یابد. آماده باشید زیرا پیشرفت‌های فنی آینده تجربه ویدیویی بازدیدکننده را تقویت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید