شما در حال مشاهده هستید [پادکست] بازاریابی مراقبت های بهداشتی و تجربه بیمار

[پادکست] بازاریابی مراقبت های بهداشتی و تجربه بیمار

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Photo of Stewart Gandolf

دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیر عامل، موفقیت در مراقبت های بهداشتی

در حالی که طی سال‌ها با صدها مهمان در پادکست‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی خود مصاحبه کرده‌ام، این بار از تجربه منحصربه‌فرد مصاحبه‌شونده بودن در «نمایش» خودم لذت بردم.

دوست و همکارم دکتر لین نای، مدیر عامل Medical Minds، قبل از بحث میزگرد ما در کنفرانس EyeforPharma امسال در فیلادلفیا با عنوان مراقبت بیمار محور: آیا دکتر بهتر می داند با من مصاحبه کرد؟

نقش من این بود که تخصص خود را در زمینه بهبود شیوه های مراقبت های بهداشتی از دیدگاه بازاریابی به اشتراک بگذارم. در اینجا برخی از نکات برجسته سریع بحث ما آمده است:

«تجربه فناوری و بیمار»

من هر روز در مطب خصوصی و موسسات بهداشتی بزرگ با پزشکان صحبت می‌کنم و چیزی که آموخته‌ام این است که تجربه بیمار در مدت زمان نسبتاً کوتاهی از یک مشکل به مشکل بزرگ تبدیل شده است.
پزشکان و بیمارستان‌ها اغلب ما را استخدام می کنند زیرا آنها می خواهند تجربه بیمار آنلاین آنها درجه یک باشد، و درست مانند هر منحنی زنگ خوب، نوآوران، پذیرندگان اولیه، پذیرندگان دیررس و عقب افتاده وجود دارند.

بستن شکاف ارتباطی

پزشکان همیشه تحت فشار زمان هستند و اگر نمی‌دانند چرا باید تغییرات خاصی ایجاد کنند، احتمالاً آنها را ایجاد نمی‌کنند. اغلب اوقات برای ایجاد تغییرات پایدار نیاز به پیام‌های مداوم و از بالا به پایین است. و چرا یک مؤلفه واقعاً مهم است.

سفارشی کردن تجربه بیمار با فناوری

ما از تجربه، ارتباطات و فن‌آوری بیمار به‌گونه‌ای استفاده می‌کنیم که افراد را تشویق می‌کند تا در صورت نیاز به مراقبت، دست خود را بالا ببرند. به‌عنوان یک آژانس دیجیتالی و بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، مأموریت و اشتیاق ما این است که به مردم کمک کنیم با استفاده از قدرت فناوری برای دسترسی به بیماران، ایجاد رابطه با آنها و واداشتن آنها به رعایت آنها، بهتر شوند.

رونویسی کامل

لین نای:
این لین نای از ذهن پزشکی است و به پادکست آژانس موفقیت مراقبت های بهداشتی آریا خوش آمدید. اگر تعجب می کنید که چرا استوارت این پادکست را معرفی نمی کند، به این دلیل است که من امروز با او مصاحبه می کنم. برای کسانی از شما که من را نمی شناسید، من رئیس و بنیانگذار Medical Minds هستم، یک آژانس ارتباطات پزشکی که در آموزش و حمایت از پزشک و بیمار تخصص دارد. تیم ما از معرفی بسیاری از درمان‌های دسته اول، اولین درمان‌های هدفمند سرطان، ریتوکسان و هرسپتین، اولین درمان‌های بیولوژیکی در پسوریازیس، پشتیبانی کرده است. و همچنین برنامه های بیمار مانند جعبه ابزار بقای سرطان برنده جایزه برای ائتلاف ملی برای بقای سرطان. و در حال حاضر ما با انجمن گوارش آمریکا روی یک برنامه نوآورانه در IBD کار می کنیم تا به پر کردن شکاف بین ارتباط پزشک و بیمار کمک کنیم.

لین نای:
من دکترای ایمونولوژی دارم و تمام دوران حرفه ای خود را در بخش مراقبت های بهداشتی کار کرده ام. من هم یک نجات یافته از سرطان هستم. بنابراین موضوع امروز تجربه بیمار و نحوه ارتباط آن با اقدامات پزشکی، بیمارستان و داروسازی برای من بسیار مهم است. من خوشحالم که این فرصت را دارم تا با دوستان و همکارم، دکتر علی حاجی ابراهیمی، که هر روز در بهبود شیوه های مراقبت های بهداشتی مشارکت دارد، مصاحبه کنم. بنابراین استوارت، شما اکنون روی صندلی داغ نشسته اید. سوال اول این است که پزشک چه چیزهایی را بهتر می داند و چه چیزهایی را پزشکان نمی دانند؟ بنابراین آنچه من می خواهم از شما بپرسم این است که شما هر روز در مطب خصوصی و موسسات بهداشتی بزرگ با پزشکان صحبت می کنید و آنها به شما چه می گویند؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
این از یک موضوع غیرمعمول به موضوعی تبدیل شده است که پزشکان روشنفکر واقعاً به آن توجه دارند، درست است؟ من شاید پنج سال پیش قبل از صحبت با دکتر جیم مرلینو در پادکستمان حضور داشتم و شوخی این بود که دکتر می‌گفت: “برایم مهم نیست که آنها من را دوست دارند، فقط می‌خواستم او را بهتر کنم.” و در آن زمان، من و دکتر مرلینو در مورد آن صحبت می‌کردیم: «این به نوعی موضوع را از دست می‌دهد». این یک مسابقه محبوبیت نیست، این فقط رضایت مشتری نیست، بسیار عمیق تر از آن است. این تجربه واقعی آنها چیست؟ آیا ما سیستم‌های خود را در عمل خود، در بیمارستان خود پیرامون بیمار توسعه می‌دهیم یا حول کارایی ماست؟ و بدیهی است که گاهی اوقات ممکن است در آنجا درگیری وجود داشته باشد. شاید واقعاً آنچه می‌گوید، این است که در سمت تمرین، تمرین‌هایی که فقط برای برتری در همه چیز تلاش می‌کنند، در این زمینه نیز برای برتری تلاش می‌کنند، درست است؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
بنابراین آنها از نظر مراقبت عالی هستند، از نظر بالینی، آنها تمایل دارند از نظر کسب و کار، سودآوری و بازاریابی عالی باشند. باز هم ما اغلب برای افرادی استخدام می شویم که می خواهند بازاریابی کنند. آنها احساس می کنند بازاریابی آنها باید درجه یک باشد. آن‌ها احساس می‌کنند تجربه بیمار باید درجه یک باشد، و درست مانند هر منحنی زنگی، نوآوران، پذیرندگان اولیه، پذیرندگان دیرهنگام و عقب مانده‌ها وجود دارد. بنابراین می‌توانم بگویم که شما احتمالاً پزشکانی را در تمام خطوط این منحنی‌ها پیدا خواهید کرد. از طرف بیمارستان، شما همان پویایی را دارید که در آن افراد در سطوح مختلف تجربه بیمار را در آغوش می گیرند، تمرکز بر بیمار.

لین نای:
آیا فکر می‌کنید شکاف ارتباطی بین پزشکان و بیماران وجود دارد؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
پزشکان همیشه تحت فشار زمان هستند. ما می توانیم به پزشکان بیاموزیم که چگونه بهتر با بیماران ارتباط برقرار کنند. بنابراین در روزهای پرمشغله آنها کمتر از یک چیز خوب است. اما برای ایجاد این تغییرات به انگیزه و اراده واقعی نیاز است، زیرا در غیر این صورت شما … پزشکان نیز انسان هستند، این یکی از مواردی است که من در مورد آن زیاد صحبت می کنم. فکر می‌کنم مردم فراموش می‌کنند این است که آنها هم انسان هستند، مثل هر کس دیگری با نقاط قوت و ضعف. و اگر آنها واقعاً دلیل نیاز به ایجاد این تغییرات را درک نکنند، منافع رقیب دیگری دارند.

لین نای:
برای مثال، ما در حال حاضر در حال کار بر روی برنامه ای در IBD با انجمن گوارش آمریکا هستیم، که اساساً به پزشکان آموزش می دهد که چگونه بیوسیملارها را برای بیماران توصیف کنند. دلیل اینکه پزشکان باید از زبان مناسب برای بیماران استفاده کنند این است که اگر آنها بیوسیملارها را درک نکنند، انتظار می‌رود که بیوسیملارها به اندازه سازنده مؤثر و ایمن باشند، پس تصور می‌کنند که هر تغییری که تجربه می‌کنند به دلیل تغییر است. به بیوسیملار این یک وضعیت بسیار شناخته شده به نام اثر نوسبو است، اما در آن بیماران تصور می کنند که به دلیل مضطرب بودن، عوارض جانبی دارند و غیره. منظورم این است که این نمونه ای از این است که چرا برای پزشکان بسیار مهم است که مطمئن شوند بیماران آنچه را که به آنها می گویند درک می کنند. و هنگامی که در یک رابطه پزشک/بیمار هستید، بیماران همیشه عصبی هستند. من تمام عمرم در بخش بهداشت و درمان کار کرده ام. من دکترای ایمونولوژی دارم، بیشتر چیزها را می دانم، اما وقتی می روم دکتر را می بینم، بیرون می روم و با خودم می گویم: “اوه، او چه گفت؟”

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
شما بیمارانی دارید که درک می کنند، واضح است که می خواهید آنها بهتر شوند. بدیهی است که شما می خواهید به خوبی از آنها مراقبت کنید. اما بدیهی است که اگر احساس کنند شنیده شده اند، احتمال بیشتری وجود دارد که به شما مراجعه کنند و به شما مراجعه کنند. آنها برای اداره شما خوشحال تر و راحت تر خواهند بود. اکثر پزشکان می‌خواهند اخلاقی فوق‌العاده باقی بمانند، اما این مؤلفه انسانی نیز در این امر وجود دارد. از آنجا که همه نوع مقاومت در برابر حرکت رو به جلو با چیزهای جدید وجود دارد، زیرا A، این عادتی است که شما باید آن را ترک کنید و ما مشغول هستیم، و چرا من باید به این موضوع اهمیت بدهم؟ من کارهای دیگری برای انجام دادن دارم، برای قرار صبح بعدم دیر آمده ام، باید بروم. بنابراین من فکر می‌کنم که باید یک تلاش هماهنگ واقعی انجام شود تا یک دکتر تغییری ایجاد کند. و من فقط احساس می کنم چرا واقعاً بسیار مهم است.

لین نای:
برنامه ای که برای کلینیک درد بوستون انجام دادید واقعاً جالب بود زیرا در مورد آن از نظر بهبود کسب و کار آنها صحبت کردید. اما در واقع از نظر مراقبت های بهداشتی، کاری که شما انجام دادید بهبود دسترسی به مراقبت بود. زیرا شما بیماران را به مطب می بردید که احتمالاً در غیر این صورت نمی رفتند. به عنوان مثال، این شرکت Alder که ما با آن صحبت کرده‌ایم، آنها یک درمان دارند و در واقع کمی پیچیده است زیرا باید آن را با انفوزیون IV انجام دهید. اما برای افراد مبتلا به میگرن مزمن، این افراد احتمالاً هشت یا بیشتر در ماه میگرن دارند. آنها تعداد بسیار بالایی داشتند، من فکر می کنم چیزی در حدود 30٪ از بیمارانی است که در هنگام انجام این درمان بدون میگرن هستند. و بنابراین بسیار مهم است که بیماران در این مورد بدانند، زیرا در این صورت آنها به پزشکان خود مراجعه کرده و در مورد آن سوال خواهند کرد. و اگر آنها از آن خبر نداشتند، پس هنوز در رنج هستند. بنابراین کاری که شما انجام می دهید واقعاً دسترسی به مراقبت را افزایش می دهد.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
شما افراد زیادی را می شناسید که برای ارائه دهندگان بازاریابی انجام می دهند، صادقانه آن چیزی که به من گفته اند این است که آنها واقعاً می خواستند پزشک شوند، آنها می خواستند یک پزشک بالینی شوند. و برای من، این من نیستم. من هرگز نخواستم پزشک بالینی شوم. من ناامید نیستم که می خواهم دکتر شوم. من عاشق انجام کاری هستم که انجام می دهم. من عاشق بازاریابی هستم. فکر می‌کردم مهندس می‌شوم، چون خیلی تحلیل‌گر هستم، اما در بازار افتادم و فقط عاشق روش تشویق مردم به عمل هستم، این بخشی از بازاریابی است که برای من هیجان‌انگیز است. بنابراین، در حالی که بیشتر مردم فکر می‌کنند من خلاق هستم، کاری که من واقعاً دوست دارم انجام دهم، ایجاد انگیزه در افراد برای عمل است. بنابراین آنچه در پایان روز به من احساس خوبی می‌دهد این است که ما واقعاً به افرادی کمک می‌کنیم تا مراقبت‌هایی را دریافت کنند که نیاز به مراقبت دارند. و بخشی از کاری که ما انجام می‌دهیم این است که جنبه‌های بالینی را برای بیماران به روش‌هایی ترجمه کنیم که بیماران بتوانند آن را درک کنند و دکمه‌های داغ احساسی مناسب را بزنند. وقتی با آنها به زبان مصرف‌کننده صحبت می‌کنید، به گونه‌ای که باعث می‌شود دست خود را بلند کنند و بگویند: “هی، من آن نیاز یا مشکل خاص را دارم.”

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
بنابراین از این منظر، من احساس می‌کنم که در حال بهبود مراقبت هستیم. در واقع، من برای شما مثالی می زنم، من با یک تمرین در اورگان ملاقات کردم، و آنها زمانی که کوچک بودند به ما مراجعه کردند. آنها دو پزشک بودند و از ایده گرفتن یک بیمار جدید هر روز هیجان زده بودند. این برای آنها سخت بود که هر روز یک بیمار جدید بیاورند. و امروز آنها روزانه 20 بیمار جدید دریافت می کنند. و آنها هنوز مشتری ما هستند، من مدتی بود که با آنها صحبت نکرده بودم و آنها در مورد خوشحالی آنها در ماه صحبت می کردند. در هر صورت، من رفتم و پرواز کردم و یک برنامه بازاریابی جدید برای آنها انجام دادم، زیرا واضح است، اگرچه آنها مشتری دائمی ما بوده اند، اکنون که جدید آنها را رشد داده ایم، باید دوباره به تجارت نگاه کنیم. تعداد بیماران با ضریب 20. و جالب‌ترین قسمت آن این بود که وقتی بعد از پایان جلسه با من رانندگی می‌کردند، او گفت: “این شهر را ببینید، بچه‌ها به ما کمک کردید تا مراقبت‌های بهداشتی را در این شهر بهبود بخشیم.” و این واقعاً چیز جالبی بود، و این واقعاً کاری را که ما انجام می‌دهیم به خانه هدایت کرد.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
اما به همین جا ختم نمی‌شود، مثل این است که بتوانیم از این چیزها استفاده کنیم، اول از همه، واداشتن مردم به بالا بردن دستشان در زمان نیاز به مراقبت بسیار مهم است. و در مرحله دوم، چگونه می توانیم از فناوری استفاده کنیم؟ توانایی یادآوری به مردم برای توانایی… چه از طریق برنامه‌ها، یا یادآوری‌های ایمیل، یا پیامک یا هر چیز دیگری، بیماران در دنیای ارتباطی هستند. بنابراین چگونه می‌توانیم از فناوری به‌گونه‌ای استفاده کنیم که به نظر می‌رسد طبیعی است، بخشی از زندگی آن‌ها است، نه مزاحم، تا به آنها کمک کنیم تا با آنچه انجام می‌دهند مطابقت داشته باشند؟ ما یک شرکت بازاریابی مراقبت های بهداشتی هستیم، ما همچنین یک شرکت دیجیتالی هستیم. بیشتر کارهایی که ما انجام می دهیم دیجیتال است. بنابراین چگونه می‌توانیم از قدرت رایانه‌ها برای دسترسی به این بیماران استفاده کنیم، با این بیماران در ارتباط باشیم و آنها را وادار به رعایت آنها کنیم. اما در پایان روز، به یاد داشته باشید که ماموریت ما کمک به بهتر شدن افراد است.

لین نای:
اوه، آن مشتری که فقط در موردش صحبت می‌کردید، فکر می‌کنم گفتید او در اورگان است، و بنابراین آیا آنها یک مطب تخصصی هستند یا یک مطب مراقبت اولیه هستند؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
پس لین بله، نه این مورد خاص یک کسب و کار مراقبت اولیه بود، اما با متخصصان کار می کند. ما با جراحانی کار می کنیم که می خواهند مثلاً جراحی GERD یا جراحی ورید انجام دهند. ما با متخصصین گوارش کار می کنیم که علاقه مند به انجام موارد مختلف مانند آندوسکوپی، کولونوسکوپی، هموروئید هستند. یکی از مشتریانی که اخیراً با شما صحبت کردیم، این بود… در واقع به عنوان کمپینی که مورد مطالعه گوگل قرار گرفت، برای میگرن بود. و میگرن کاملاً ناتوان کننده است، و من مبتلا به میگرن نیستم، اما شنیده ام که مردم می توانند زمانی که میگرن مزمن دارند در آستانه خودکشی قرار گیرند و به نظر می رسد که هیچ چیز مؤثر نیست. افرادی که میگرن مزمن داشته‌اند معمولاً احساس می‌کنند هیچ چیز به آنها کمک نمی‌کند، چه پزشک آنها را درمان کند… پزشکان، مشتری یا احتمالاً همان چیزی که در داروسازی وجود دارد. هنگامی که پیام را به درستی از لحاظی که بیمار می تواند درک کند، ببافید، نه تنها سودآور است، بلکه اخلاقی است زیرا به مردم کمک می کند مراقبت بهتری داشته باشند.

لین نای:
بنابراین، برای مثال، این شرکت آلدر که با آن صحبت کرده‌ایم، آنها یک درمان دارند و در واقع کمی پیچیده است، زیرا شما باید آن را با انفوزیون IV انجام دهید. اما برای افراد مبتلا به میگرن مزمن، این افراد احتمالاً هشت یا بیشتر در ماه میگرن دارند. آنها تعداد بسیار بالایی داشتند، من فکر می کنم چیزی حدود 30٪ از بیمارانی است که در زمان انجام این درمان بدون میگرن بودند. و بنابراین بسیار مهم است که بیماران در این مورد بدانند، زیرا در این صورت آنها به پزشکان خود مراجعه کرده و در مورد آن سوال خواهند کرد. و اگر آنها از آن خبر نداشتند، پس هنوز در رنج هستند. بنابراین کاری که شما انجام می دهید واقعاً دسترسی به مراقبت را افزایش می دهد. اگر یک شرکت داروسازی هستید و درمان جدیدی دارید. چگونه این را مقیاس می کنید؟ چند استراتژی مقیاس‌پذیر که می‌توانید به شرکت‌های داروسازی در استفاده از خدمات موفقیت در مراقبت‌های بهداشتی کمک کنید چیست؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
من فکر می‌کنم بسیاری از موارد مربوط به استفاده از فرآیندهای بازاریابی است که با مشتریان خود برای اطلاع‌رسانی بیشتر استفاده می‌کنیم. آنچه را که با بازاریابی در دنیای خود می‌یابیم، سعی می‌کنیم زیرک باشیم. اول از همه، هر کاری را که انجام می دهیم، آزمایش، پیگیری و تنظیم می کنیم. بنابراین اگر برای چیزی که کار می‌کند یا کار نمی‌کند، درخواست تجدیدنظر می‌کنیم، اگر کار نمی‌کند، تعدیل می‌کنیم، آن را امتحان می‌کنیم. بنابراین ما می‌توانیم از دیدگاه داروسازی بسیار زیرک باشیم، و سپس واقعاً به نتایج نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که آیا این پیام طنین‌انداز است؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
و بهترین چیز در مورد دیجیتال چیست… من از ابتدای کارم یک بازاریاب مستقیم بوده‌ام، بنابراین بازاریابی مستقیم اساساً در مقایسه با برندسازی، نام تجاری بیان کردن همان پیام شماست. و دوباره و در نهایت مردم آن را دریافت می کنند. با بازاریابی مستقیم شما صد دلار خرج می کنید، اگر فوراً چهارصد دلار درآمد ندارید، چیزی اشتباه است، چیز دیگری را امتحان کنید. بنابراین این یک طرز فکر متفاوت است، بسیار بسیار در مورد نتایج رانندگی است. برای مثال، زمانی که در حال انجام ایمیل هستید، به عنوان آزمایش، ماه ها طول می کشد تا هر گونه بازخوردی از بازار دریافت کنید، درست است؟ برای انجام یک پست الکترونیکی، مفهوم سازی آن، طراحی آن، یک ماه و هزینه زیادی طول می کشد تا به کار بیفتد. حتی در تبلیغات روزنامه ها یا تبلیغات رادیویی زمان زیادی برای انجام کار نیاز است. با دیجیتال می‌توانید رویکردهای مختلفی را از قبل و گاهی در عرض چند روز برنامه‌ریزی کنید… می‌توانید سرفصل‌های مختلف را آزمایش کنید، به عنوان مثال، دریابید که واقعاً چه چیزی در بیماران طنین‌انداز می‌شود. و این مقیاس مانند دیوانه وار است زیرا اگر … به خصوص در مورد داروسازی زیرا وقتی آن ترکیب جادویی از متغیرها را پیدا کردید، می توانید آن را کاهش دهید و ما این کار را انجام می دهیم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
ما در حال حاضر مشتریانی داریم با کمپین های مختلفی که داریم، که ما… حتی اگر پزشک یا بیمارستان در چند ایالت نیست، جذابیت آنقدر قوی است که مردم از آنجا آمده اند. خارج از ایالت برای دریافت مراقبت این بسیار مقیاس پذیر است. من اغلب به این فکر می‌کنم، فقط به عنوان یک نکته در اینجا، تبلیغات تامیفلو را که همیشه در تلویزیون می‌آید، زیاد می‌بینم. و من اخیراً آن را ندیده‌ام، اما آنها از همان آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کرده‌اند که من دیده‌ام، جایی که آنها این مرد بزرگ و بزرگ بزرگ او را دریافت کرده‌اند… و سعی دارد آنفولانزا را توضیح دهد. تفاوت بین تامیفلو و ترافلو را توضیح دهید، تقریباً برای همه کسانی که می شناسم فکر می کنند آنها یکسان هستند. اصلاً درک نمی شود که این یک داروی است که نه تنها علائم را پنهان می کند، بلکه در واقع ویروس را درمان می کند. این پیام، فقط بر اساس تجربه من، من از تحقیقات آنها اطلاعی ندارم، اما در تجربه من این موضوع منتشر نشده است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
بنابراین، برای من، آنچه در مورد نوع بازاریابی ممکن هیجان انگیز است این است که می توانید این موارد را آزمایش کنید و به جای روندهای بلندمدت، ببینید که آیا مصرف کنندگان به یکی از جذابیت ها مرتبط هستند یا نه. حداقل تا این حد بدست بیاورم بنابراین، اگر در حال انجام تبلیغات مختلف، جذابیت‌های مختلف هستید و می‌بینید که مصرف‌کنندگان با کدام یک تعامل دارند، و بعد از اینکه آن را پیدا کردید، می‌توانید آن را دو برابر کنید و واقعاً، واقعاً، واقعاً خوب مقیاس می‌شود.

لین نای:
چگونه می‌توانیم موانع بین شرکت‌ها و مؤسسات را از بین ببریم و به نفع کلی بیمار همکاری کنیم؟

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
لین، زمانی که من برای اولین بار کار بر روی تجربه بیمار را شروع کردم، یا برای اولین بار با آن درگیر شدم، از یک همکار مشترک، دکتر جیم مرلینو، در کلینیک کلیولند، در زمانی که آنها ابتدا نشست تجربه بیمار خود را آغاز کردند. فکر می‌کنم در جلسه دوم توانستم صحبت کنم و سپس دوباره دعوت شدم تا آنجا صحبت کنم. بنابراین، من چند بار با آنها صحبت کرده ام. در تجربه من، بیمارستان‌ها واقعاً این را پذیرفته‌اند، تا حدی به این دلیل که بازپرداخت هزینه‌ها تحت تأثیر تجربه بیمار است، بلکه فقط به این دلیل که کار درستی است. و به ویژه مؤسسات آینده‌اندیش، طبق تجربه من، مایلند کارهای سخت، سخت و سنگین‌کردن را انجام دهند تا تجربه بیمار خود را بهتر کنند. باز هم، نه فقط به دلیل اقتصادی بودن آن، بلکه به این دلیل که کار درستی است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
و برخی از بیمارستان‌ها و تصمیم‌گیری‌ها منجر می‌شوند، برخی دیگر چنین نیستند، اما مواردی بیش از این وجود دارد. بنابراین جیم روی پرس گانی حرکت کرده است، پرس گانی یک رهبر در آن منطقه است. کلینیک کلیولند همچنان پیشرو است. همچنین آکادمی ارتباطات مراقبت های بهداشتی وجود دارد که اخیراً با او آشنا شده ام. آنها بیشتر، چگونه با پزشکان ارتباط برقرار کنند. و سپس تقسیم را به Pharma می اندازد. من اخیراً یک پادکست واقعاً جذاب با داگ نولاند از Astellas انجام دادم، و احساس می‌کنم متخصصان مختلفی در هر یک از این زمینه‌ها وجود دارد.

دکتر علی حاجی ابراهیمی:
اگرچه بیشتر کار با پرس گانی در بخش بیمارستان بوده است، اما آنها افراد را می شناسند تا ایده ها به نفع همه باشد. همه می توانند از یکدیگر یاد بگیرند. دیدگاه من در این مورد حداقل در سمت بیمارستان، سمت پزشکان، سمت داروسازی، سمت دستگاه است، آنها بسیار سیلو هستند. اما من فکر می کنم که ایده نوعی مراقبت هماهنگ حتی به روشی جامع تر. زیرا در پایان روز، بیمار ستاره نمایش است، یا حداقل باید باشد. و به جای اینکه نمونه ای برای همه این درمان های متفاوت باشد، اگر واقعاً بخشی از یک کل باشد، فکر می کنم به مراقبت بهتر منجر می شود. اخلاقی تر است و احتمالاً بسیار سودآورتر است.

لین نای:
از استوارت متشکرم که به من اجازه دادید امروز با شما مصاحبه کنم، در پادکست آژانس موفقیت مراقبت های بهداشتی آریا و از طرف دکتر علی حاجی ابراهیمی، من لین نای از ذهن پزشکی هستم، و از اینکه گوش دادید متشکرم.

-30-

دیدگاهتان را بنویسید