شما در حال مشاهده هستید [پادکست] با فناوری‌های جدید مراقبت‌های بهداشتی در Warp Speed ​​شرکت کنید

[پادکست] با فناوری‌های جدید مراقبت‌های بهداشتی در Warp Speed ​​شرکت کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
headshot of Ed Bennett

اد بنت، موسس فهرست راهنمای سلامت MarTech

اد بنت مدتهاست که یک رهبر فکری در رسانه های اجتماعی و بازاریابی مراقبت های بهداشتی بوده است. بنیانگذار MarTech.Health، نوع جدیدی از دایرکتوری فروشنده که برای متخصصان بازاریابی مراقبت های بهداشتی، او همیشه بر روی لبه فناوری های مراقبت های بهداشتی بوده است، بنابراین من هیجان زده بودم که با او در مورد جلسه اخیری که در HCIC (کنفرانس اینترنتی مراقبت های بهداشتی) 2018 برگزار کرد صحبت کنم.

رویداد با عنوان «درگیر در Warp Speed ​​با بسترهای ارتباطی جدید: متعادل کردن انتظارات بیمار، اخلاقیات و واقعیت‌های ارائه‌دهنده» بود و این پنل متشکل از رهبران فناوری مراقبت‌های بهداشتی به‌علاوه یک بخش ویژه است. مهمان پزشک

می‌توانید جلسه کامل را از طریق HCIC در اینجا مشاهده کنید، یا با فشار دادن پخش در زیر به مکالمه ما گوش دهید. برای مرور کلی و نکات کلیدی ما بخوانید.

چند سوال کلیدی در مورد فناوری جدید مراقبت های بهداشتی

چندین فن‌آوری جدید به‌طور چشمگیری و سریع در سال گذشته ظهور کرده‌اند که بر زندگی روزمره بیماران تأثیر می‌گذارد. این شامل همه چیز از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی گرفته تا ربات‌های گفتگو، سیستم‌های پاسخ صوتی و ابزارهای پوشیدنی می‌شود.

و به نظر می رسد، سوء تفاهم و عدم اطمینان زیادی در مورد چگونگی و اینکه آیا باید این سیستم ها را به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ادغام کرد یا خیر، وجود دارد.

در مصاحبه ما، بنت می‌گوید که تا همین اواخر، بیشتر تغییراتی که یک سازمان در بازاریابی یا نوآوری دیجیتال ایجاد می‌کرد، موارد ارتباطی اساسی بود – برای مثال، معرفی یک وب‌سایت جدید یا اپلیکیشن موبایل بهتر. و حتی این تغییرات ساده می تواند سردرگمی زیادی در یک سازمان ایجاد کند.

اکنون، مکالمه حول داده‌های پیچیده جمع‌آوری‌شده از بسیاری از این دستگاه‌ها و نوآوری‌ها متمرکز است. برای این کارگاه، بنت می‌پرسد: “چگونه این اطلاعات در سوابق پزشکی ما ادغام می‌شود؟ چگونه می‌توانیم با استفاده از این اطلاعات برنامه‌های مراقبت بهداشتی شخصی‌سازی کنیم؟ و از اینجا به کجا می‌رویم؟”

درباره کارگاه

کارگاه Bennett سه ارائه دهنده را گرد هم می آورد که در شرکت هایی کار می کنند که در برخی از این فناوری ها تخصص دارند یا در حال حاضر از آنها استفاده می کنند. جیمز گاردنر، مدیر بازار و توسعه کسب و کار در MedTouch، مایک مانگی، مدیر استراتژی در فاز 2، و ابی شارما، معاون محصول در Loyal، همگی به بررسی عمیق‌تری می‌پردازند و تأثیر و فرصت‌هایی را که برای فناوری‌های مختلف مراقبت‌های بهداشتی می‌بینند توضیح می‌دهند.

آنچه در مورد پانلی که بنت گردآوری کرده نیز جالب است، عضو چهارم است: دکتر شانتال رینا، جراح در موسسه سرطان دانشگاه سینسیناتی. او آنجاست تا دیدگاه مهمی را ارائه دهد که اغلب در این بحث‌های اولیه نادیده گرفته می‌شود – دیدگاه بالینی.

بنت می‌گوید: «بنابراین اغلب در بازاریابی و خدمات دیجیتال در سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی، ما در حال ارائه ایده‌ها یا ایده‌هایی هستیم و باید با پزشکان کار کنیم تا آن را بخریم و آنها را دریافت کنیم. بازخورد و دیدگاه آنها فکر می‌کردم در کارگاهی مانند این مهم است که آن شخص همانجا در اتاق باشد.»

بعد از اینکه هر مجری در مورد موضوعاتی مانند سفارشی کردن یک برنامه مراقبت بهداشتی بر اساس داده‌های غنی از ابزارهای پوشیدنی صحبت می‌کند، یک پرسش و پاسخ با دکتر رینا برای دریافت دیدگاه او وجود دارد.

بحث در مورد فن آوری های جدید با سهامداران کلیدی

مباحثاتی از این قبیل می‌تواند و باید در بیمارستان‌ها و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی انجام شود. بنت می‌گوید: «وظیفه ما با شرکای بالینی‌مان این است که دیدگاه‌ها و چارچوب مرجع آن‌ها را درک کنیم و مطمئن شویم آنچه را که به آنها ارائه می‌دهیم منطقی است. ما مطمئناً می توانیم از آنها چیزهای زیادی در مورد اینکه چه چیزی معقول است و چه چیزی غیرمعقول است یاد بگیریم.»

به عنوان مثال، در ابتدا با ادغام پرونده‌های سلامت الکترونیکی مخالفت‌های زیادی صورت گرفت. و مردم به سرعت پزشکانی را که آمادگی ادغام این موضوع را در فرآیندهای خود نداشتند، اخراج کردند. با این حال، بنت خاطرنشان می‌کند: «شما نمی‌دانید که هیچ چیز سریع‌تر از نوشتن یک یادداشت با خودکار نیست. برای یک پزشک، این توانایی به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد، زمانی که مجبور بودند زمانی را صرف پیمایش صفحه کامپیوتر کنند.»

این مهم است که به پزشکان گوش دهید و یاد بگیرید که چگونه این فناوری‌های جدید می‌توانند یا نمی‌توانند در برنامه‌های مراقبتی آنها قرار بگیرند. ما باید بتوانیم این تغییرات را به گونه ای اجرا کنیم که برای پزشکان قابل دسترس باشد و درک کنیم که تردید آنها اغلب معتبر است.

مرتبط: آیا فناوری بزرگ مراقبت های بهداشتی را در اختیار می گیرد؟ آنچه باید بدانید

آموزش دادن به پزشکان هنگامی که چیزی وجود دارد که باید در مورد آن بدانند، به همان اندازه مهم است، به خصوص زمانی که فناوری‌های جدید می‌توانند پیامدهای غیرمنتظره‌ای داشته باشند. برای مثال، ما در شرف دسترسی به تعداد زیادی از داده‌های بهداشتی جدید از دستگاه‌های پوشیدنی شخصی بیماران هستیم، و باید ارائه‌دهندگان را برای مدیریت هجوم داده‌های غنی که ممکن است به زودی دریافت کنند، آماده کنیم.

خرید برای فناوری جدید

بنت می‌گوید که راز پذیرش فناوری جدید این است که بفهمیم پزشکان از کجا آمده‌اند و واقعاً چه چیزی با آنها طنین‌انداز می‌شود. و در تجربه بنت، آنچه طنین انداز می شود داده است. به عنوان مثال، نشان دهید که ادغام یک فناوری جدید در وب‌سایت مانند ربات چت، بیماران بیشتری را به همراه خواهد داشت و بازگشت سرمایه (ROI) بالایی دارد.

همچنین می‌توانید از پزشکان بخواهید تحقیقات خود را انجام دهند. بیایید بگوییم که آنها به چیزی مانند ایجاد برنامه ای برای Amazon Echo برای استفاده از داده های صوتی برای پاسخ به سؤالات سلامتی بیمار اعتراض دارند. ساده ترین کار این است که از پزشک بپرسید چه تعداد از افراد در حلقه نزدیک خانواده و دوستان خود از این فناوری ها استفاده می کنند.

نکته دیگر بنت برای ترغیب پزشکان و ذینفعان به خرید فناوری جدید، نشان دادن سود به بیمار است. به پزشک نشان دهید که چگونه یک فناوری خاص ارتباط، تعیین قرار ملاقات یا دسترسی به اطلاعات را بدون تعلیق برای بیماران آسان‌تر می‌کند.

مراقبت های بهداشتی باید این فرصت ها را جدی بگیرند

هر فن‌آوری و ابزار جدیدی که در مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌شود، جنبه‌های مثبت و منفی دارد. بزرگترین نقطه ضعف این است که بسیاری از این فناوری‌ها – پاسخ صوتی، هوش مصنوعی، ابزارهای پوشیدنی – آنقدر جدید هستند که هیچ داده‌ای برای مقایسه با آنها وجود ندارد. درک و نظریه پردازی همه نتایج ممکن در زمانی که هرگز چنین چیزی وجود نداشته است، دشوار است.

بنت می‌گوید: «از سوی دیگر، فرصت بسیار زیاد است، اگر آن را جدی نگیریم و سعی نکنیم بهترین راه برای استفاده از آن را پیدا کنیم، به عنوان یک صنعت نادیده گرفته می‌شویم. آن.”

در حال حاضر تقاضا برای بسیاری از این محصولات و فناوری‌ها وجود دارد، خواه ناخواه. اینکه ما چگونه استفاده از آنها را پیش بینی کنیم و به آنها واکنش نشان دهیم به ما بستگی دارد. نظر نهایی بنت در مورد روند تکنولوژی مراقبت های بهداشتی امروز صحبت می کند:

«من در اوایل و اواسط دهه 90 آنجا بودم، زمانی که اینترنت تازه شروع به رشد کرده بود. احتمالات هیجان انگیز زیادی در حال بررسی بود. اما همه چیز اکنون برای مدت طولانی متوقف شده است، تنها با تغییرات تدریجی و به روز رسانی های جزئی. من کم کم احساس می کنم که در آستانه یک نسل جدید با ایده ها و فناوری های اساسی جدید و هیجان انگیز هستیم.»

زمان آن فرا رسیده است که مراقبت‌های بهداشتی با سرعت بالا درگیر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید