شما در حال مشاهده هستید [پادکست] راز مراقبت بهتر در دنیای در حال تغییر مراقبت های بهداشتی

[پادکست] راز مراقبت بهتر در دنیای در حال تغییر مراقبت های بهداشتی

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Dr. Richard Park

دکتر. ریچارد پارک، مدیر عامل CityMD

اداره هر سازمان مراقبت های بهداشتی با تعدادی چالش و موانع همراه است. اما CityMD، زنجیره بزرگی از مراکز مراقبت فوری در نیویورک، راهی برای گسترش به بیش از 100 مکان بدون قربانی کردن مراقبت و شفقت پیدا کرده است. در واقع، همانطور که ریچارد پارک، MD، مدیر عامل و بنیانگذار CityMD در پادکست امروز به من می گوید، مراقبت دقیقاً همان چیزی است که برای ادامه دادن به آن نیاز دارید.

من از صحبت با دکتر پارک قبل از میزگرد او در SHSMD 2018 هیجان زده شدم، “آینده مراقبت های اولیه: مدل های جدید، مشوق های جدید و بازیکنان جدید. پادکست زیر را بررسی کنید یا برای اطلاعاتی از بحث ما به خواندن ادامه دهید.

بازگشت به اصول مراقبت

دکتر پارک داستان شگفت انگیزی را درباره زمانی برای من تعریف کرد که در کودکی از سرسره افتاد و استخوان دنبالچه اش شکست. او آنقدر نگران بود که به پدرش درباره شدت جراحتش بگوید زیرا نمی‌خواست هزینه‌های درمان را بر دوش والدینش بگذارد.

وقتی مشخص شد که جراحت او بسیار شدید است، پدرش او را نزد دکتری برد که دوست یکی از دوستانش، دکتر کیم بود. در برخی مواقع، دکتر کیم پدر دکتر پارک را به کناری برد تا به او بگوید نگران هزینه ویزیت نباشد—این ملاقات رایگان بود.

این دکتر به گونه ای به خانواده دکتر پارک کمک کرد که هرگز فراموش نخواهد کرد. امروز، دکتر پارک هنوز با دکتر کیم، که به یک دوست خانوادگی تبدیل شده، در تماس است. با این حال، وقتی از دکتر کیم پرسیده شد که آیا آن روز مهم دوران کودکی دکتر پارک را به یاد می آورد، دکتر کیم گفت که هیچ خاطره ای ندارد.

این اعمال محبت آمیز کاری بود که دکتر کیم هر روز برای خانواده های در حال مبارزه انجام می داد. “این کاری است که یک پزشک انجام می دهد – مراقبت و شفقت است. چیزی که برای او هر روز بود، برای من چیزی بود که هرگز فراموش نخواهم کرد.» در واقع، این چیزی است که از آن زمان به هدایت رویکرد او در مراقبت از بیماران کمک کرده است.

چالش ها و موانع ارائه مراقبت عالی

اصول اولیه مراقبت – مهربانی و شفقت دکتر کیم به خانواده دکتر پارک – آیا اینها گم شده اند؟ دنیای بهداشت و درمان دائما در حال تغییر و تحول است. ما در مورد برخی از چالش‌هایی که پزشکان امروز با آن روبرو هستند صحبت کردیم.

 • تغییر جمعیتی عظیمی رخ داده است و هزاره ها اکنون اکثریت نیروی کار را تشکیل می دهند. آن‌ها از فناوری آگاه هستند و اطلاعات زیادی در اختیار دارند، و به استانداردهای بالاتری عادت کرده‌اند.
 • در بسیاری از مناطق، پزشکان مراقبت های اولیه کمتری هستند که این خواسته ها را برآورده می کنند.
 • امروزه رقابت زیادی در بخش مراقبت های بهداشتی وجود دارد، و ادامه دادن آن می تواند دشوار باشد.
 • بیماران در پیمایش سیستم مراقبت های بهداشتی مشکل دارند.
 • ما پول کافی برای مراقبت های بهداشتی خرج نمی کنیم.
 • فرسودگی شغلی پزشک یک چیز واقعی است، و باعث تغییر در چشم انداز ارائه دهنده شده است که مانع ارائه مراقبت عالی می شود.
 • در حالی که برخی از مناطق دارای ارائه دهندگان زیادی هستند، در مناطق دیگر کمبود وجود دارد.

آنچه بیماران می خواهند

CityMD از زمانی که دکتر پارک اولین مرکز مراقبت فوری خود را در سال 2005 افتتاح کرد، برای عبور از موانع و کمک به بیماران برای غلبه بر چالش‌های دریافت مراقبت تلاش کرده است. در آن زمان، او شماره تلفن همراه شخصی خود را ارائه می‌کرد. به این ترتیب او متوجه شد که واقعاً از تداوم جنبه مراقبت در اجرای یک تمرین لذت می برد.

معلوم شد که بیماران برای هدایت سیستم مراقبت های بهداشتی به کمک زیادی نیاز دارند. بیماران برای رگ به رگ شدن مچ پا یا گلودرد مراجعه می‌کنند و دو سال بعد تماس می‌گیرند و توصیه‌هایی برای درمان سرطان مادرشان می‌خواهند.

«بنابراین من اینجا هستم، یک پزشک فوریت، در پزشکی اورژانس، و بیماران در حال درخواست مشاوره هستند. چگونه این اعتماد و نوع شرپا این بیمار را از طریق پیچ و خم مراقبت های بهداشتی مقیاس می کنید؟»

دکتر پارک می‌گوید این همان چیزی است که رویکرد CityMD را برای ارائه مراقبت در حین و بعد از بازدید راهنمایی کرده است. به بیمارانی فکر می‌کنم که با من تماس گرفتند، یک پزشک مراقبت‌های اورژانس، نه حتی پزشک مراقبت‌های اولیه‌شان، و از آنها راهنمایی خواستند. من فکر می‌کنم بیماران احساس می‌کنند گم شده‌اند و در مورد نحوه دریافت مراقبت ناامید هستند.»

پارک معتقد است “آنچه بیماران می‌خواهند، سیستم‌های پیچیده‌تر، شماره یک و شماره دو است، آنها ارزش می‌خواهند.”

مرتبط: 6 روش ساده برای بهبود تجربه بیمار

تداوم مراقبت

CityMD سیستم مراقبت های بعد از خود را در پاسخ به این نیازهای بیمار توسعه داد. برنامه مراقبت‌های پس از درمان به بیماران کمک می‌کند تا در سیستم مراقبت‌های بهداشتی پیچیده حرکت کنند و ارزش سرمایه‌گذاری‌شان را در سلامت خود ببینند.

دکتر پارک برنامه مراقبت های پس از درمان را به سادگی اینگونه توصیف می کند: «مراقبت پس از خروج بیمار از مطب. به نظر می رسد که انتهای شل زیادی وجود دارد که باید بسته شوند.” و بیماران مطمئن نیستند که کجا بروند.

اگر آسیب دیدگی بهبود نمی یابد، یا اگر شخصی سؤالاتی دارد و نیاز به مشاوره دارد، می تواند برای دریافت پاسخ به سؤالات یا دریافت ارجاع با مراقبت های بعدی تماس بگیرد.

دکتر پارک این موارد را به عنوان “برخورد” توصیف می کند که بیماران را به مراقبت های اولیه وصل می کند. قرار دادن بیماران در مکان مناسب به آنها کمک می کند تا مدت ها پس از ترک به مراقبت های مورد نیاز خود ادامه دهند.

تجربه بیمار در بازاریابی

امروزه، استاندارد بالاتری در مراقبت از بیمار وجود دارد، و بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در تلاش برای برآورده کردن آن هستند. دکتر پارک می‌گوید: «هرچه مراقبت‌های بهداشتی زودتر متوجه این موضوع شود و آن را بهتر درک کند، ما می‌توانیم تأثیر بیشتری بر بیماران داشته باشیم تا آنها را به مکان مناسب برسانیم و برایشان بهتر عمل کنیم.»

دکتر پارک معتقد است که رعایت این استانداردهای بالاتر بخشی از چیزی است که باعث شهرت دهان به دهان CityMD می شود. در حالی که CityMD در سایر اشکال بازاریابی و تبلیغات سرمایه گذاری می کند، “تجربه بیمار واقعاً آخرین سنگر بازاریابی است”

دکتر پارک می‌گوید که CityMD ابتدا با نیازهای بیمار، در مرحله دوم با نیازهای پرداخت‌کننده و سوم با شرکای ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی هماهنگ است. مراقبت همیشه در درجه اول و مهم‌تر از همه قرار می‌گیرد — این چیزی است که پزشکان هنگام ورود به حوزه پزشکی به آن متعهد می‌شوند.

در مجموع، او می‌گوید “راز مراقبت بهتر، مراقبت بیشتر است.”


درباره دکتر ریچارد پارک، مدیر عامل و بنیانگذار CityMD

دکتر ریچارد پارک بنیانگذار و مدیر اجرایی CityMD، ارائه دهنده پیشرو مراقبت های فوری در منطقه متروی نیویورک است. و سیاتل، واشنگتن. او در رشته پزشکی اورژانس گواهی هیئت مدیره دارد و تحصیلات پزشکی خود را در کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک به پایان رساند. دکتر پارک در برنامه رزیدنتی مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند در رشته پزشکی اورژانس تحصیل کرد، جایی که به عنوان مقیم ارشد خدمت کرد. او سپس به عنوان مدیر برنامه رزیدنتی در بخش اورژانس NS-LIJ مشغول به کار شد و در سال‌های 2003، 2004، 2005 و 2006 توسط ساکنانش جایزه بهترین حضور در تدریس را دریافت کرد. دکتر پارک به عنوان یک مربی متخصص شناخته شد. در سال 2007 جایزه ای در سراسر سیستم دریافت کرد. او سپس در برنامه کمک هزینه تحصیلی “به معلم بیاموز” تدریس کرد.

دکتر پارک نویسنده و سردبیر مشترک McGraw-Hill’s Intensive Review of Emergency Medicine است. او همچنین به‌عنوان مدیر بازبینی هیئت منهتن برای پزشکی اورژانسی NS-LIJ، هم دستیاران و هم پزشکان را آموزش می‌دهد. دکتر پارک در تمام جنبه های ارائه مراقبت های فوری و عملیات تخصص دارد. تحصیلات بی نظیر او همراه با چشم انداز او برای ارائه مراقبت های پزشکی بسیار قابل دسترس و با کیفیت، CityMD را به بزرگترین شبکه مراقبت های فوری در منطقه متروی نیویورک تبدیل کرده است. دکتر پارک با همسر و دو فرزندش در لانگ آیلند

زندگی می کند

دیدگاهتان را بنویسید