شما در حال مشاهده هستید [پادکست] نتایج مطالعه Omnibus 2019: مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی زن

[پادکست] نتایج مطالعه Omnibus 2019: مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی زن

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
RobKlein

راب کلاین، موسس و مدیر عامل، کلاین و شرکا

بیمار می رود و مصرف کننده اینجاست که بماند. ما سال‌ها این روند را دیده‌ایم و در مورد آن بحث کرده‌ایم، و امروز، این شانس را داریم که ببینیم این تغییر به سمت مصرف‌گرایی چگونه بر جمعیت‌شناسی مختلف – و به‌ویژه زنان تأثیر می‌گذارد.

این هفته در پادکست ما، با راب کلاین، بنیانگذار و مدیر عامل Klein & Partners صحبت می کنم که خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای را صرفاً به صنعت مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. او چندین بار در برنامه ما حضور داشته و تحقیقات او همیشه روشنگر است. امروز، ما درباره تفاوت‌های بین نحوه جستجوی آنلاین مردان و زنان برای مراقبت‌های بهداشتی و اینکه چگونه بیمارستان‌ها و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند به این «مدیران عامل خانگی» در جایی که واقعاً هستند دسترسی پیدا کنند، بحث می‌کنیم.

به مصاحبه پادکست ما در زیر گوش دهید یا برای دریافت اطلاعات من به خواندن ادامه دهید.

مصرف کنندگان خدمات بهداشتی زن: نتایج مطالعه ملی Omnibus 2018

این نظرسنجی آنلاین در تاریخ 23 تا 29 مارس 2018 با یک نمونه ملی شامل یک نمونه اضافی از زنان انجام شد. سوال اصلی که نظرسنجی به دنبال پاسخ به آن است:

تفاوت‌ها (و شباهت‌ها) بین مردان و زنان در مورد رفتار جستجوی آنلاین مرتبط با سلامت آنها چیست؟؟

کلاین می‌گوید که دیدن برخی تفاوت‌ها او را شگفت‌زده کرد، اما در بسیاری از زمینه‌ها اصلاً تفاوت قابل توجهی وجود نداشت (به جز عوامل دیگری مانند سن). در مصاحبه خود، بینش های اصلی خود را در مورد یافته ها مورد بحث قرار دادیم – گزارش کامل را در زیر بیابید.

زنان بیشتر به جستجوی آنلاین برای مراقبت های بهداشتی می پردازند

این مطالعه افزایش 10 امتیازی را در تعداد مصرف کنندگانی که به دنبال اطلاعات مراقبت های بهداشتی آنلاین در طی 2 سال هستند، نشان داد. در حالی که 62٪ از مصرف کنندگان گزارش داده اند که در سال 2016 به صورت آنلاین برای اطلاعات مراقبت های بهداشتی جستجو کرده اند، 72٪ در سال 2018 همین را گزارش کرده اند.

چه بیشتر، زنان به طور قابل توجهی بیشتر از مردان این اطلاعات را به صورت آنلاین جستجو می کنند. آنها همچنین بیشتر از مردان در تلفن هوشمند جستجو می کنند.

مرتبط: [VIDEO] چگونه بیمارستان ها و تمرین ها می توانند ادامه دهند با تبلیغات موبایل

بنابراین، کلاین از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می پرسد: “آیا در جایی که هستند با آنها ملاقات می کنید؟ آیا انواع برنامه ها و گفتگوهای ایجاد رابطه را هدف قرار می دهید که برای زنان جذاب باشد؟»

او ایده زنان را به عنوان “مدیرعامل خانگی” توصیف می کند. زنان برای مراقبت های بهداشتی خود و خانواده هایشان تصمیم می گیرند. زنان علاوه بر دیگر مسئولیت‌های خود، احساس عجله می‌کنند.

تلفن هوشمند دستگاهی است که فاصله بین زندگی پرمشغله و نیاز آنها به اطلاعات مراقبت های بهداشتی را پر می کند. برای کمک به این زنان به یک استراتژی موبایل نیاز دارید تا اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

افزایش جستجوی صوتی

جستجوی صوتی بخشی از این نظرسنجی بود که در آن کلاین و شرکا تفاوتی بین زنان و مردان مشاهده نکردند. در حالی که حدود 23٪ از مشتریان از جستجوی صوتی برای جستجوهای مربوط به مراقبت های بهداشتی استفاده کرده اند، این تفاوت بر اساس نسل است: 42٪ از هزاره ها از آن استفاده کرده اند در حالی که فقط 5٪ از سالمندان از آن استفاده کرده اند.

Echo، Google Home و سایر دستگاه‌های جستجوی صوتی به سختی چند سال از عمرشان می‌گذرد، اما یک چهارم مصرف‌کنندگان قبلاً از این فناوری استفاده کرده‌اند.

پس مراقبت های بهداشتی برای دسترسی به این افراد جوان با استفاده از جستجوی صوتی چه می کند؟ چه نوع خدمات و ابزارهایی برای جوانانی که جستجوی صوتی انجام می دهند در دسترس دارید؟ و چگونه می‌توانیم از این فناوری برای کمک به «مدیران عامل خانگی» استفاده کنیم که احساس کنند وقتشان ارزشمند است؟

افزایش بازدیدهای وب سایت

این نظرسنجی نشان داد که 44٪ از مردم از وب سایت بیمارستان یا سیستم بهداشتی بازدید کرده اند (از 29٪ در سال 2018). این اعداد بین مرد و زن تفاوتی ندارند. تفاوت در نحوه ورود آنها به وب سایت و دلیل بازدید آنهاست.

احتمالاً هزاره ها در گوگل جستجو کرده اند. 10٪ از هزاره ها روی یک تبلیغ آنلاین کلیک کرده و به یک وب سایت مراقبت های بهداشتی رفته اند. و زنان در میان آنها احتمالاً سعی می کنند و قرار ملاقات بگذارند.

آنها برنامه ریزان خانه هستند و همه چیز به دسترسی و راحتی آنها مربوط می شود. اگر سیستم زمان‌بندی آنلاین ندارید، از قبل عقب مانده‌اید.

کلاین اشاره می‌کند که سال‌ها پیش، در گروه‌های تمرکز، مصرف‌کنندگان یک وب‌سایت بهداشتی یا آگهی بد را با وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی دیگری که دوست دارند مقایسه می‌کردند. امروزه، مصرف کنندگان وب سایت های مراقبت های بهداشتی را با سایر صنایع مقایسه می کنند. یک زن در طول یک گروه متمرکز به کلاین گفت: «در وب‌سایت بانک من راحت‌تر از وب‌سایت این بیمارستان تجارت می‌کنم – و این چیز زیادی نمی‌گوید».

چه چیزی برای زنان مصرف کننده مهم است؟

نظرسنجی Klein از شرکت کنندگان در مورد انواع مختلف خدمات بهداشتی و سلامتی در دسترس ساکنان و اینکه آیا آنها در آن شرکت کرده اند، سؤال شد.

نتایج نشان داد که زنان به‌طور معنی‌داری بیشتر از مردان در آموزش بهداشت و سلامت و مهم‌تر از آن، حمایت و آموزش مراقبین شرکت می‌کنند.

«خانواده ساندویچی» با جمعیت رو به رشد رایج‌تر می‌شود، و والدین با نسل‌های جوان‌تر زندگی می‌کنند و دختران یا عروس‌ها اغلب مسئولیت مراقبت را بر عهده می‌گیرند. مدیر عامل خانوار زن ممکن است در حال حاضر نیازی به مراقبت نداشته باشد، اما به شما نیاز دارد که به او کمک کنید تا مراقب بهتری باشد. به او منابع و دانش مورد نیازش را بدهید و حتی بفهمید که خسته است. چه کاری می توانید انجام دهید که یک سرویس مراقبت بهداشتی سنتی نباشد تا به وقت او احساس ارزشمندی کند؟

زنان نیز بیشتر از مردان می گویند که آسایش خانواده در هنگام بیماری مهم است. بهداشت و درمان یک ورزش گروهی است. نحوه رفتار شما با خانواده به همان اندازه برای مدیر عامل خانواده مهم است که چگونه با بیمار رفتار می کنید. کلاین کارهای زیادی را در بخش مراقبت های فوری انجام می دهد. او می گوید بهترین راه برای اینکه یک مادر برند شما را دوست داشته باشد مراقبت از کودکان است. نحوه رفتار شما با فرزندشان یا به وفاداری یا فاصله گرفتن از برند شما منجر می شود.

تصویر بزرگ

کلاین می‌گوید که اغلب در مراقبت‌های بهداشتی، ما بر تلاش برای ترغیب افراد به انجام معامله متمرکز هستیم. به عنوان مثال، ما بر روی بازاریابی یک خط خدمات خاص تمرکز می‌کنیم و در ذهنیت‌مان بسیار سیلوس‌دار هستیم. و زنان در بخش مراقبت‌های بهداشتی می‌خواهند احساس کنند که شما به سلامت کلی آنها اهمیت می‌دهید.

، او می‌گوید، نتیجه نهایی این است که:

“بیشتر مردم، به ویژه زنان، خواهان یک رابطه هستند، نه معامله. بنابراین برای ایجاد این رابطه چه می‌کنید، نه اینکه فقط سعی کنید تا جایی که می‌توانید محصولات و خدمات متفاوت را بفروشید؟

روابط طولانی مدت هستند نه کوتاه مدت. بنابراین همانطور که به دنبال هدف قرار دادن زنان با خدمات خود هستید، از دیدگاهی جامع به آن نگاه کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید