شما در حال مشاهده هستید [پادکست] چگونه کلینیک کلیولند به کارفرمایان کمک می کند تا در طول COVID-19 محل کار امن تری ایجاد کنند

[پادکست] چگونه کلینیک کلیولند به کارفرمایان کمک می کند تا در طول COVID-19 محل کار امن تری ایجاد کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 24 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
James Merlino, MD, Cleveland Clinic

دکتر جیم مرلینو، رئیس تحول بالینی افسر، کلولند کلینیک

با وجود ورود به ایالات متحده بیش از هشت ماه پیش، COVID-19 یک موضوع سلامت در گیج، اطلاعات متناقض، سلامتی هایپربول، و حتی تئوری های توطئه. به نظر می رسد هر کس، چه مطلع یا نه، درباره کرونا ویروس همه گیر.

خوشبختانه، سیستم های مراقبت های بهداشتی، بیمارستان، و ارائه دهندگان خدمات پزشکی واجد شرایط منحصر به فرد برای پر کردن خلأ آموزشی و ارائه رهبری مراقبت های بهداشتی موقعیت در جوامع خود.

در پادکست مراقبت های بهداشتی، دوست و مهمان همیشگی من، دکتر جیم مرلینو نحوه کلینیک کلیولند، COVID-19: ایجاد یک محل کار ایمن، به کارفرمایان و کارمندان کمک می کند تا “در طول همه گیری ویروس کرونا، با خیال راحت و با اطمینان به کار خود بازگردند.” 

به “چگونه کلولند کلینیک به کارفرمایان یک ویژگی محل کار ایمن‌تر در طول COVID-19پادکست یا رونوشت را بخوانید تا کشف کنید:

  • چرا آموزش به مردم چنین مسئولیتی حیاتی برای ارائه دهندگان است که پذیرفته شوند
  • چگونه کلینیک کلیولند توانست از تخصص و آمادگی خود برای COVID-19 در یک برنامه آموزشی موثر برای کارفرمایان استفاده کند
  • چرا رهبری اجرایی برای ماموریت های بزرگتر مانند این ضروری است
  • بینش‌های جدید شگفت‌انگیز در مورد نحوه انتشار ویروس کرونا
  • چگونه موسسات بزرگ و کوچک می‌توانند در جوامع خود پست‌های رهبری مشابهی داشته باشند

در نهایت، لطفاً با اشتراک‌گذاری کلیولند کلینیک alt =”کووید-19 کلینیک کلیولند: ایجاد یک محل کار ایمن” href=”http://www.clevelandclinic.org/covid19atwork” id=”https://www.wikidata.org/wiki/Q4117596″ target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>COVID-19: C ایجاد یک محل کار ایمن وب سایت با کارفرمایان، بیماران، همکاران، همکاران ،
خوب: دوستان، خانواده، و در جامعه آل رسانه.

سایر خدمات پخش جریانی: این پادکست Cleveland Clinic Safer Workplaces در طول COVID و سایر قسمت‌های پادکست زیست رایان نیز موجود است…iTunes | Spotify | iHeartRadio | Google Play | Pod Bean | Tunein | رادیو عمومی | دوخت


محل کار ایمن تر کلینیک کلیولند در طول کووید متن پادکست

توجه: رونوشت پادکست «چگونه کلینیک کلیولند به کارفرمایان در ایجاد محل کار ایمن‌تر در طول کووید-19 کمک می‌کند» برای وضوح، توسط رایانه تولید و ویرایش می‌شود.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
سلام به همه، دکتر علی حاجی ابراهیمی در اینجا با پادکست دیگری که کاملاً یکی از مهمانان مورد علاقه من و دوست شخصی من، دکتر جیم مرلینو است. او مدیر ارشد تحول بالینی با کلیولند کلینیک، اکنون پس از مدتی عالی با گانی را فشار دهید. خوش آمدید جیم، اول از همه.

دکتر جیم مرلینو:
متشکرم، استوارت. صحبت کردن با شما همیشه عالی است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
در آماده سازی برای این جلسه، مدتی را صرف صحبت کردن در مورد اینکه چگونه دنیا با آخرین باری که من و جیم صحبت کردیم، متفاوت است، پرداختیم. آخرین باری که صحبت کردیم قبل از کووید بود، قبل از اینکه جیم به کلینیک کلیولند رفت. بدیهی است که از آن زمان اوضاع کمی تغییر کرده است. و من فکر می‌کنم امروز در مورد موضوعی صحبت خواهیم کرد که فکر می‌کنم واقعاً بسیار مهم است، که این موضوع به گوش رساندن کلمه، استفاده از منبر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی است. پزشکان، بیمارستان ها، سیستم های بهداشتی به عنوان قابل اعتمادترین افراد در آمریکا، فرصتی بی نظیر برای آموزش مردم دارند. و من قبل از انجام این کار به صورت آفلاین با جیم صحبت می‌کردم، چگونه در روزهای بسیار بسیار اولیه همه‌گیری، برخی از پست‌های وبلاگ ما درباره این موضوع بودند. زمانی که همه چیز کاملا نامشخص بود و دنیا دیوانه می شد. شرکت ما تقریباً یک یا دو هفته جلوتر از سایرین مجازی شد، درست در همان زمانی که استنفورد قبل از اجباری شدن مجازی شد.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
داشتم به جیم می‌گفتم، ما دوستانی داریم که پیش‌بینی‌هایی در مورد اینکه این همه‌گیری چگونه خواهد بود را برای ما ارسال کردند. بنابراین ما در آن مرحله بیشتر برای منافع عمومی مجازی رفتیم، حتی اگر برخی از کارمندان من فکر می کردند من دیوانه هستم، و ما زمان زیادی را صرف نوشتن در وبلاگ خود کردیم که چگونه می توانید، به عنوان یک ارائه دهنده، بخشی از راه حل باشید. ، کلمه را بیرون بیاورید. آیا می توانید در شبکه های اجتماعی پست بگذارید؟ آیا می توانید با بیماران خود صحبت کنید؟ آیا می توانید ایمیل بفرستید؟ چگونه می توانید یک صدا باشید؟ و این قبل از اینکه هر یک از این چیزها به طور گسترده در جوامع اطراف ما اتفاق بیفتد بود. ما فقط احساس می‌کردیم که برای تکمیل آنچه در کانال‌های رسمی‌تر اتفاق می‌افتد، به اطلاعات معتبر نیاز داریم.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
بنابراین به هر حال، من و جیم در مورد این موضوع صحبت می‌کردیم و به شکل واقعی با کلینیک کلیولند، با نقش رهبری که این کلینیک از نظر سلامت عمومی بر عهده می‌گیرد، خدمات مشاوره‌ای را آغاز کردیم. و بنابراین این چیزی است که ما امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد. و جیم، من دوست دارم از شما بشنوم که چگونه این همه شروع شد، ماموریت. این فرمت شماست بیا فقط حرف بزنیم در مورد خدمات مشاوره و شاید سابقه آن برای شروع به من بگویید.

دکتر جیم مرلینو:
مطمئنا استوارت. خوب، باز هم، واقعاً عالی است که دوباره با شما یک پادکست انجام می‌دهم، و من واقعاً همیشه از مکالمات ما و بینش‌هایی که از طریق کارتان به صنعت می‌آورید لذت می‌برم. جالب است. بدیهی است که مراقبت های بهداشتی با پاسخ به همه گیری و مراقبت از افرادی که تحت تأثیر کووید قرار گرفته اند در خط مقدم قرار دارد. اما ما در واقع، به نظر من، مسئولیت بزرگتری داریم و آن کمک به جامعه برای فعال شدن مجدد و همچنین عملکرد ایمن در دوران کووید است، زیرا ما اکنون به وضوح در محیطی هستیم که کووید با ما است. چه باور داشته باشید یا نه، اینجاست. تا زمانی که یک درمان یا یک واکسن موثر وجود نداشته باشد، از بین نمی رود. این فقط بخشی از کاری است که ما انجام می دهیم.

دکتر جیم مرلینو:
من فکر می‌کنم یکی از چیزهایی که در مراقبت‌های بهداشتی آموخته‌ایم، و این فقط برای کلینیک کلیولند نیست، بلکه برای مراقبت‌های بهداشتی در سراسر جهان نیز صادق است، این است که می‌دانیم چگونه مردم را ایمن نگه داریم. و در بیشتر موارد، من فکر می‌کنم مراقبت‌های بهداشتی این کار را انجام داده است و آمارهای متفاوتی در مورد عفونت کارکنان مراقبت‌های بهداشتی می‌بینید، اما سازمان‌های زیادی در سراسر کشور وجود دارند که کارگران خود را ایمن نگه داشته‌اند. ما بیش از 1100 مراقب مبتلا به کووید داشتیم. ما به دلیل ردیابی تماسی که انجام داده‌ایم، مطمئن هستیم که می‌توانیم بگوییم باور نداریم که هیچ یک از آن مراقبین از طریق مراقبت از یک بیمار مثبت کووید کووید دریافت کرده‌اند، اما این بدون تلاش نیست. این به دلیل اقدامات ایمنی است که ما انجام داده‌ایم، تیم‌هایی از افرادی که از ابتدای این همه‌گیری با هم داشته‌ایم که واقعاً این مسائل را مطالعه کرده‌اند و واقعاً در مورد بهترین کارهایی که باید انجام دهیم بحث کرده‌اند. ، یا ایمن ترین کارهایی که باید انجام دهیم.

دکتر جیم مرلینو:
بنابراین با در نظر گرفتن همه اینها و درک اینکه سونامی خیلی سریع به سمت ما می آید، ما آماده سازی زیادی انجام دادیم. ما در شمال شرقی اوهایو بسیار خوش شانس بودیم که سونامی مانند سایر نقاط کشور مانند نیویورک یا واشنگتن به ما ضربه نزد. اما با این وجود، ما کووید را دیدیم، از بیماران زیادی مراقبت کردیم، هنوز هم از بیماران زیادی مراقبت می کنیم، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم.

دکتر جیم مرلینو:
و از آنجایی که دیدیم سونامی آنقدر که فکر می‌کردیم به ما ضربه نمی‌زند، اکنون می‌توانیم اطلاعاتی را که برای سازمان خود آماده کرده بودیم، دریافت کرده و دوباره کار کنیم. یا آن را مجدداً قالب بندی کنید تا بتوانیم آن را در اختیار عموم قرار دهیم. به مشاغل، به کلیساها، به مؤسسات آموزشی، تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند. ما خیلی زود از کسب و کارهای مختلف و سازمان های دیگری که به کمک نیاز داشتند دریافت کردیم و می خواستیم مفید باشیم. کلینیک کلیولند دارای چهار مراقبت است، مراقبت از جامعه، مراقبت از سازمان، مراقبت از مراقبین و مراقبت از بیماران، و ما این را به عنوان بخشی از مسئولیت خود برای کمک به مراقبت از جامعه می دانیم.

دکتر جیم مرلینو:
و من فقط یک چیز دیگر را اضافه می کنم، و آن این است که جالب است که اگر به مدیریت بیماری ها فکر می کنید، برای اکثر بیماری ها، ما ده ها سال برای مطالعه آنها وقت داشته ایم. برای کووید، همه چیزهایی که در مورد این بیماری می دانیم واقعاً در شش ماه گذشته یا کمتر آمده است و ما هر روز چیزهای جدیدی یاد می گیریم. ما هر روز در حال شفاف سازی چیزها هستیم. و بنابراین مهم‌ترین منبعی که ما توانسته‌ایم به شرکای خارج از مراقبت‌های بهداشتی ارائه کنیم، واقعاً تفسیر آنچه در حال رخ دادن است و ترجمه آن اطلاعات به کارهایی است که هر روز انجام می‌دهند تا بتوانند کارکنان و مشتریان خود را ایمن نگه دارند. کار جالبی بوده این جذاب بوده است که بخشی از آن، این باعث افتخار است که بخشی از آن، کمک به دیگران است. ما فکر می کنیم واقعاً معنی دار و تأثیرگذار است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
درمانگاه کلیولند، همانطور که قبلا ذکر کردم، ایده بودن در جامعه شما، یک رهبر فکری، رهبر فکری مراقبت های بهداشتی، و کلینیک کلیولند به وضوح این کار را نه تنها در جامعه خود انجام می دهد، بلکه از گستره جهانی آیا این بخشی از DNA کلینیک است؟ چگونه تکامل یافته است، این ایده که ما سعی می کنیم چیزی فراتر از ارائه دهنده باشیم؟ ما واقعاً می خواهیم یک رهبر فکری باشیم. چگونه تکامل یافت و چگونه ادامه یافت؟

دکتر جیم مرلینو:
کلینیک کلیولند همیشه به خود افتخار می کند که سازمانی نوآور است و تلاش می کند کارهایی را انجام دهد که به نفع دیگران باشد و این فقط بخشی از DNA ماست. ما در واقع در سالگرد 100 سالگی قرار داریم. جالب است که آخرین پاندمی 100 سال پیش بود. ما 100 سال سن داریم، اما واقعاً در DNA ما وجود دارد، و همچنین بخشی از تمرکز مدیر عامل ما، دکتر تام میهالیویک است. او معتقد است که ما باید تا آنجا که می توانیم کارهایی را انجام دهیم تا واقعاً سخت تلاش کنیم و سعی کنیم راه هایی برای تکامل مراقبت های بهداشتی بیابیم. و من فکر می‌کنم کاری که ما با واکنش به کووید انجام می‌دهیم بخشی از آن است. و باز هم، ما مجوز بهترین شیوه ها را نداریم. من فکر می کنم یکی از مزایای کووید، اگر فایده ای داشته باشد، زیرا مطمئناً تعداد زیادی از آنها وجود ندارد، این است که چگونه مردم در سراسر کشور با هم کار کرده اند. سایر سازمان های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان گرد هم آمده اند تا اطلاعات را به اشتراک بگذارند. و کاری که ما توانسته‌ایم انجام دهیم این است که واقعاً بسته‌بندی کمکی است تا بتوانیم به دیگران کمک کنیم بفهمند چه کاری باید انجام دهند و ایمن باشند.

دکتر جیم مرلینو:
جالب است، یک چیز در مورد کلینیک کلیولند، یکی از چیزهایی که فکر می کنم کلینیک کلیولند را منحصر به فرد می کند، چیزهای زیادی وجود دارد، من مطمئناً مغرضانه هستم، این است که ما شبکه ای از بیمارستان ها داریم و موسسات بهداشتی در سراسر جهان و آنچه در مورد COVID قابل توجه بود … و ما هر روز ملاقات می کردیم. در طول بیماری همه گیر، ما دو بار در روز ملاقات داشتیم، و همه سایت های ما شماره گیری می شدند. این توانایی یادگیری از یکدیگر بود. بنابراین یک شبکه واقعاً یکپارچه که در آن شما اطلاعاتی را از ابوظبی دریافت می کنید، از لندن، فلوریدا، از لاس وگاس، از تورنتو اطلاعات دریافت می کنید و همه اینها به تصمیم گیری شما کمک می کند. و آنچه که بسیار جذاب بود این بود که هر کس این را کمی متفاوت تجربه می کرد. بنابراین، برای مثال، عملیات ما در خارج از کشور می‌توانست در مورد برخی از چیزهایی که می‌دیدند و همچنین نحوه واکنش آنها به آن هشدارهای اولیه بدهد، و این به طور مستقیم بر پاسخ‌های ما در ایالات، چه در کلیولند و چه در فلوریدا تأثیر گذاشت. بنابراین زمان بسیار جالبی بود که بخشی از چنین سیستم تحویل یکپارچه مهمی باشید.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
جیم کاملا منطقی است. من احساس می‌کنم بدیهی است که کلینیک کلیولند منابع شگفت‌انگیزی با مکان‌های متعدد و سابقه صد ساله و تیم پزشکی و تیم‌های پشتیبانی باورنکردنی دارد. در سطح شاید یک بیمارستان اجتماعی یا یک تمرین گروهی یا هر سطحی، اما بیایید یک قدم برداریم، فقط یک پله پایین تر، یک بیمارستان مجرد یا چند بیمارستان، یا فقط یک گروه بزرگ، اگر آنها هم احساس کنید، “خوب، ما کلینیک کلیولند نیستیم. ما نمی توانیم باشیم، اما می خواهیم در Topeka یا Poughkeepsie یا هر جای دیگر، یک رهبر فکری باشیم.” چه نوع توصیه هایی، قبل از اینکه به جزئیات خدمات مشاوره شما بپردازیم، اما چه چیزهایی آموخته اید که آنها می توانند از آنها برای … چه چیزهایی هستند که واقعاً می خواهید داشته باشید تا بله، مطرح کنید. دست خودت، با ما همکار باش، به ما کمک کن تا خبر را به گوش ما برسانیم؟ به نظر شما چه نوع چیزهایی برای آن مهم است؟

دکتر جیم مرلینو:
من فکر نمی‌کنم برای اینکه به جامعه خود کمک کنید، لازم نیست کلینیک کلیولند باشید. فکر می کنم اگر به احتمال زیاد به سراسر کشور نگاه کنید و با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سیستم های دیگر صحبت کنید، مطمئناً با بسیاری از همکارانم در سراسر کشور صحبت کرده ام. در بیشتر موارد، همه ما در حال هماهنگی هستیم. همه ما در حال رانندگی با یک چیز هستیم. هنگامی که به تغییر یک خط مشی فکر می کنیم، به عنوان مثال، در مورد بازدیدکنندگان، با همکاران خود، دوستانم تماس می گیریم. به همکارانم می رسم، به دوستانشان می رسم. ما واقعاً در تلاش هستیم تا اطلاعات را با هم جمع کنیم. من فکر می کنم که این احتمالاً برای بسیاری از ارائه دهندگان درست است.

دکتر جیم مرلینو:
اما آنچه که من به سازمان‌های کوچکتر می‌گویم، صرف نظر از اینکه کجا هستند و بیمارستان هستند یا مطب، یا چند پزشک یا یک گروه ارائه‌دهنده مراقبت‌ها، شما می‌دانید چه باید بکنید. . احتمالاً شما در حال ارائه مراقبت در COVID، و اطلاعاتی که در اختیار دارید، نحوه فکر شما در مورد این موضوع، وضوحی که در آن فرآیند ارائه می‌دهید برای شرکای موجود در جامعه شما مفید خواهد بود، زیرا این امر پیچیده است و این واقعاً نیازمند یک رویکرد متفکرانه برای ایمن نگه داشتن مردم است، اما رویکردی که می‌دانیم می‌توانیم انجام دهیم.

دکتر جیم مرلینو:
و من فکر می‌کنم آنچه که به هر کسی که گوش می‌دهد و ممکن است در محیط کوچک‌تری تمرین می‌کند بگویم این است که با افراد جامعه خود صحبت کنید و از آنها بپرسید که چگونه می‌توانید مفید باشید، از آنها بپرسید که چگونه می‌توانید آنچه را که در حال انجام است ترجمه کنید. در اطراف کووید در جریان است تا بر نحوه ایمن نگه داشتن خود، کارمندان و مشتریانشان تأثیر بگذارد. آنها به ما نیاز دارند. آنها فقط به ما برای مراقبت از افراد بیمار نیاز ندارند. آنها به راهنمایی ما نیاز دارند. و این چنین فرصتی برای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده و در سراسر جهان است تا واقعاً نقشی را ایفا کند و نسبت به چیزهایی که در جامعه می گذرد، بسیار بیشتر از آنچه احتمالاً در گذشته انجام داده ایم، انجام دهد.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
شما به مدیر عامل خود اشاره کردید، و اغلب اینطور است، ایده … چون می‌توانستم ببینم که شما چگونه بیمارستان شلوغی هستید که در هر شهری که هستید و ممکن است منابع را در اختیار ندارم، اما فکر می‌کنم بیشتر از منابع است. این بیشتر به دیدگاه شما نسبت به اینکه چگونه در جامعه جا می گیرید است زیرا واقعاً آسان و مطمئناً قابل بخشش خواهد بود. ما اینجا فقط بیماران را درمان می کنیم. ما وقت نداریم که این چیزهای روان و رویایی را انجام دهیم. ما فقط باید از بیماران مراقبت کنیم و من کاملاً آن را درک می کنم. اما من حدس می‌زنم که شاید به چشم‌انداز مدیر عامل و رهبری برمی‌گردد که چه نقشی دارد، شاید نقشی بزرگ‌تر از صرف درمان بیماران. آیا این منطقی است جیم؟

دکتر جیم مرلینو:
کاملاً، و این به بازگشت به نقش بیمارستان شما نیز می رسد. اگر به تاریخچه مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده و چگونگی تکامل آن فکر کنید، بخش بزرگی از آن جامعه محور بود و بیشتر بیمارستان ها بیمارستان های محلی هستند. و آنها توسط شهرداری ها تشکیل شدند که گرد هم آمدند و برای ساخت بیمارستانی برای مراقبت از مردم جامعه پول گذاشتند. بنابراین واقعاً در حال بازگشت به ریشه است. یکی از اولین نقش‌هایم در مراقبت‌های بهداشتی را به یاد می‌آورم، من عضو هیئت مدیره یک بیمارستان اجتماعی در شهری بودم که در آن بزرگ شدم، در واقع جایی که به دنیا آمدم. و این بیمارستانی بود که در اوایل دهه شصت توسط هفت جامعه ساخته شد. یکی زمین را اهدا کرد، همه مقداری پول ریختند و قبل از اینکه متوجه شوید، یک بیمارستان داشتید. و امروز، این بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی بزرگ در کلیولند است. این کار کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد، اما این چیزی است که ما در مراقبت های بهداشتی در مورد آن هستیم. بنابراین مراقبت از همسایگانمان، مراقبت از بیماران، و همچنین ارائه اطلاعات به جامعه در مورد چگونگی سالم ماندن، که فقط وقتی به آن فکر می کنید، بسیار نجیب است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
ما در برخی از وبینارها و پادکست های مرتبط دیگری که پیرامون این موضوع انجام داده ام، درباره آن صحبت کرده ایم. اگر این کار را نکرده‌اید، اول از همه، این به نفع است، برای بیرون آوردن کلمه، اما همچنین این دلیل اصلی است. ما در این برای مراقبت های بهداشتی هستیم. ما در این هستیم تا به جامعه خود خدمت کنیم. اما از نقطه نظر کسب و کار نیز، به عهده گرفتن رهبری است، زیرا اگر در بازار خلأ وجود داشته باشد تا یک نیروی مثبت باشد، ما این کار را برای آن انجام نمی دهیم، اما این نیز چیز خوبی است. ما می خواهیم چیزی بیش از آن ساختمان بزرگی باشیم که مردم از آن می ترسند یا ممکن است داشته باشند… هرکسی رابطه خودش را با بیمارستان اجتماعی دارد. آنها معمولاً برای سال‌ها بخشی از جامعه بوده‌اند، اما فکر می‌کنم که چنین رهبری فکری مهم است. و همه چیزهایی که در گذشته در مورد آنها صحبت کرده ایم مانند، و من در یک لحظه در اینجا به خدمات مشاوره می پردازم، اما رسانه های اجتماعی، ایمیل ها، و صحبت با بیماران، فیلم های ایمنی، به آنها نشان می دهد که چگونه شما اهمیت می دهید، نشان دادن قهرمانان، داستان های روزمره، نشان دادن چگونگی ایمن بودن آنها، همه مهم هستند.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
بنابراین از آنجا، من دوست دارم اطلاعات بیشتری در مورد خدمات مشاور داشته باشم. به من بگویید چگونه آن را تحویل می دهید و چیست؟ اگه چیزی باشه چقدر هزینه داره؟ چگونه آن را تحویل می دهند؟ هدف چیست، همه اینها. من مجذوبم.

دکتر جیم مرلینو:
از اینکه پرسیدید متشکرم. ما هم از این نظر هستیم که چقدر سریع واقعاً به چیزی تبدیل شده است. و اول از همه، رایگان است، بنابراین بررسی آن برای مردم آسان است.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
تو این کار را کردی!

دکتر جیم مرلینو:
دقیقا.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA:
همه شنوندگان ما باید این را بنویسند، آنها فقط می توانند این را بنویسند. رایگان خوب است. بنابراین بله.

دکتر جیم مرلینو:
رایگان خوب است. خوب گاهی اوقات رایگان خوب نیست. شما همیشه تعجب می کنید که هدف چیست یا چیزی پشت پرده وجود دارد، اما نه، این رایگان است. و این برای ما هزینه زیادی نداشته است زیرا ما واقعاً کاری را که هر روز برای مراقبان خود انجام می دهیم انجام می دهیم و آن را دوباره بسته بندی می کنیم، بنابراین درک آن برای افرادی که در پزشکی نیستند کمی آسان تر است. بنابراین ما یک وب‌سایت داریم که در آن وب‌سایت، کتاب‌های آموزشی متعددی داریم که جمع‌آوری کرده‌ایم که به زبان ساده نحوه تفکر در مورد ایمن نگه داشتن مردم را توضیح می‌دهند. بنابراین یکی برای رستوران ها، به عنوان مثال، تولید، محیط اداری وجود دارد. آنها در وب سایت هستند. همه آنها رایگان هستند. همه آنها قابل دانلود هستند. خواندن همه آنها آسان است. همه آنها یک الگوی اساسی دارند که در مورد اصول اولیه کووید و ایمنی صحبت می کند، و سپس بخشی که به محیط خاص می پردازد. آنها آنقدر طولانی نیستند.

دکتر جیم مرلینو:
ما یک کتاب بازی در مورد نحوه ارتباط بهتر با مردم، کارمندان، مشتریان در این مدت، نحوه برقراری ارتباط با همدلی ایجاد کردیم زیرا مطمئناً کارکنان مراقبت های بهداشتی تنها کسانی نیستند که تحت استرس هستند. همه روی چیزی تحت فشار هستند، بنابراین ما فکر کردیم که مهم است. ما وبینارهای هفتگی را با کارشناسان خود برگزار می کنیم. بنابراین بیماری های عفونی، اپیدمیولوژی، آزمایش، منابع انسانی برای ارائه بینش، برای کمک به کارفرمایان، سازمان ها، کارکنان خود را از نظر ذهنی مناسب نگه دارند و ذهن خود را ورزش دهند و در خانه سالم نگه دارند. ما یک لیست طولانی مدت از سوالات متداول داریم که با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات جدید پست می شوند. باز هم، به عبارت ساده ترجمه شده، اگر آزمایش کووید در دفتر شما مثبت شد، چه می‌کنید؟ اگر کسی علائم داشته باشد چه کار می کنید؟ اگر کسی عضوی از خانواده داشته باشد چه کار می کنید؟ اگر کسی لو رفت چه کار می کنید؟ باز هم، این فقط در مورد همه چیزهایی است که مردم نگران آن هستند. و همه اینها در وب سایت است که من با شما به اشتراک خواهم گذاشت. این clevelandclinic.org/covid19atwork است. یک بار دیگر، clevelandclinic.org/covid19atwork.

دکتر جیم مرلینو:
و آنچه که در مورد مطالب و واکنش به آن جالب است، همانطور که قبلاً گفتم، این است که این یک سرویس بوده است، زیرا مردم فقط می‌خواهند بدانند چه خبر است، چه اطلاعاتی باید در مورد آنها نگران باشند. واقعا هست برش دادن رسانه‌ها، گزارش‌های خبری متناقض، چیزهایی که می‌خوانند و سپس ترجمه آن به آنچه باید انجام شود. و این بسیار ارزشمند بود، زیرا فکر می‌کنم این وضوحی است که ما توانسته‌ایم ایجاد کنیم. و صادقانه بگویم، استوارت، همانطور که گمان می‌کنید، در برخی موارد ما فقط نمی‌دانیم و آن را می‌گوییم، اما همه چیز بر اساس آن هدایت می‌شود. راهنمایی CDC، آنچه شواهد علمی نشان می دهد. و سپس اگر استاندارد طلایی وجود نداشته باشد، بهترین قضاوت بالینی بر اساس مجموعه ای از متخصصان است. من یک مثال برای شما می‌آورم که بسیار عمومی است، که رابطه ما با United Airlines است.

دکتر جیم مرلینو:
بنابراین کلینیک کلیولند رابطه طولانی با یونایتد داشت و شریک شرکتی ما بوده است. و در بدترین بخش همه‌گیری، تاریک‌ترین روزهای همه‌گیری، زمانی که شهر نیویورک در حال غرق شدن بود، تیمی از پزشکان و پرستاران را برای کمک فرستادیم، و یونایتد به اندازه کافی مهربان بود که آنها را به آنجا پرواز داد و آنها را به عقب برگرداند. و ما در مورد آنچه آنها نیاز داشتند وارد بحث شدیم زیرا آنها می‌پرسیدند: “ما در تلاشیم تا بفهمیم که چگونه مردم را در حین پرواز ایمن نگه داریم، چگونه مردم خود را ایمن نگه داریم. آیا می‌توانید اطلاعاتی را به ما ارائه دهید؟” و سپس گفتیم، “کاملا. ما اینجا هستیم. بیایید در مورد آن صحبت کنیم.”

دکتر Jim Merlino:
And so, and again, sharing with permission and we started going through the material and they were very sophisticated. As you would expect, it’s a big company, the airlines. When it comes to safety, they all talk to each other. They think about this all the time. They’re very sophisticated and they had a lot of great material and we provided input based on what we saw as the science around what they were doing. They adapted some things that we suggested that they didn’t think about. They changed some things that they probably didn’t need to do. But that, I think, has probably made flying safer.

دکتر Jim Merlino:
And what’s interesting about flying right now is so certainly airline travel has significantly decreased, but planes never stopped flying and they didn’t put in the safety precautions. And yet, we don’t yet think we have a confirmed case of, there may be one we don’t know of, but we haven’t traced the case of COVID through airline transmissions. It’s probably coming as community spread increases and flying increases. But I think right now, we feel comfortable that we haven’t seen it. But the interesting thing is that, relative to United, is they were the first airline to mandate masks, and that was one piece of advice that we had given them, and they were very, very aggressive about it. They said, “Okay. If you tell us that that’s important, we will do it and we will enforce it.” And as you know now, all the airlines are doing it.

دکتر Jim Merlino:
So I think that’s a good partnership because the last thing I would say, and then I’ll shut up, is that it’s not just what the businesses or the hospitals need to be doing to keep us safe. This is a social contract. We have to be doing things to keep ourselves safe. If we go onto an airplane, we should need to wear a mask. We shouldn’t refuse to do that. We shouldn’t protest like, “We don’t have to do that.” No, you need to do that. That’s your responsibility. When you go to an environment where you’re working, like a hospital, where we know we can keep you safe. When you go home, you have to think about how to continue to keep you safe.

دکتر Jim Merlino:
I have a colleague, Dr. Steve Gordon, he’s our chair of infectious disease. He’s internationally renowned. He says, “Listen, COVID gets in healthcare, for healthcare workers, COVID gets into the back door, which is they come to work, they have all the precautions, they’re safe. They go home, they do something they shouldn’t have done. They drop their guard, they get infected.” That’s the backdoor and that’s the thing we have to close by being very mindful. We all have a role. COVID doesn’t discriminate and everybody in the world right now, everyone, and think about that. Everyone in the world is susceptible to it. So we all have a responsibility in this. We’re all in it together.

Stewart Gandolf, MBA:
It’s fascinating when I think about that and it’s interesting too, because the idea of airplanes, and I didn’t know that. I didn’t know there are no documented cases for airlines having COVID. So there’s so much fear out there, misinformation and what I really like about the idea that you guys are doing this is beyond it’s helping me us all safer, but curating it, helping people understand what’s real, what’s not, how do you do that? Is there any secret to that? Because that’s very … Just that one little anecdote I think is really important.

دکتر Jim Merlino:
We have a big team and we talk about things, and so I’ll give you an example. During the heart of the pandemic, one of the biggest concerns … Well, during the start of the pandemic. We’re in the heart of the pandemic. There was a big concern about PPE, personal protective equipment. One of the top concerns was we’re going to run out. The tsunami is coming, we’re going to run out and what are we going to do? But yet you can’t ration it because you can’t cut corners. You can’t say to people, “You don’t need it there,” or, “Don’t use it this way.” It just wasn’t an option. So we had a team of people, of about 10 people, probably a little more, that really were meeting every day to talk about how do you manage PPE? What’s the best way to do it? How do you account for supply chain issues? How do you model out how much you have, and what’s your run rate on PPE?

دکتر Jim Merlino:
But it’s a statement of how experts come together to really tackle the smallest of problems that are really huge problems. That’s been our approach for everything, is we’ve had teams of professionals that are really experts in this space that have worked on these issues.

دکتر Jim Merlino:
Is my dog barking?

Stewart Gandolf, MBA:
That’s part of COVID. It’s perfectly OK to have dogs barking!

دکتر Jim Merlino:
Einstein my labradoodle.

Stewart Gandolf, MBA:
Oh my gosh. When we go offline, I’ll put my camera so you can see my dog. I have a labradoodle too. He’s enormous.

دکتر Jim Merlino:
Oh, I have a miniature. اوه بله! We got to do it!

Stewart Gandolf, MBA:
Going back to the curation and United in that, again, thought leadership, I fly on a different airline. I have about three million miles. As you know, I travel a lot as you do too. And at the beginning of the pandemic, there was news reports about them being very spotty with requiring masks. So they lost me for a long time because I’m not getting on a plane if this has become a political statement with the person sitting next to me. I want to be safe and that whole idea of we’re all responsible, I think is really important. And it’s great that you guys are doing that. I think also, I want to ask about this. You mentioned restaurants and I don’t know if you guys do bars, but even offices. So this is very real to me today.

Stewart Gandolf, MBA:
So literally last night, I mentioned we went virtual earlier and I’ve just been very conservative about this. And people who know me know I’m not doing this from a fear standpoint, I’m doing it from a public health standpoint. So we shut down early, not because I was paranoid about getting COVID, but more you don’t know who you’re impacting. And I have a bunch of a team and it turned out actually we could have had a near miss with COVID had we stayed open very much longer, which I won’t go into.

Stewart Gandolf, MBA:
What kind of response have you gotten? Because I know from our standpoint, that’s going to be fantastically helpful to have an authority because again, we’re not experts at this. Yeah, I market healthcare, doesn’t mean I’m a doctor. It doesn’t mean I don’t have any expertise in COVID. I read a lot, but I don’t feel comfortable with my employees safety and their relatives’ safety by making these decisions. So by guiding, having a sense of trusted authority to go to makes me feel a whole lot better. I don’t know if you have anything to add to that, and certainly what kind of reaction have you gotten from doing this?

دکتر Jim Merlino:
A good reaction. I think one of the biggest concerns of patients is coming back to healthcare for elective procedures or not urgent procedures is will they be safe? And the answer is yes, they will be. And I think that that’s the same thing that employees want to know coming back to work or staying working. Will they be safe? And the answer is, yes, you will. However, and it’s a but, and that is you have to follow the rules. You have to be thoughtful. When your employer executes on a mask policy, you should follow the rules and wear the mask. When you have the ability to sanitize your hands, you should sanitize your hands.

دکتر Jim Merlino:
Look, the way we talk about these protections, these layers of protection, is that there’s something called the Swiss cheese model. In safety science for the military, for the airlines or healthcare, we assume that events are trying to hurt people and we enact barriers, and each barrier is like a piece of Swiss cheese. It blocks some things, but it has holes and it lets some things through. But the more pieces of Swiss cheese, the more barriers you line up, the better protective screen you can build to prevent those things from hurting people. And so when we think about precautions that employers put together; masking, social distancing, hand-washing, disinfecting commonly touched surfaces, education about how to keep yourself safe at home. None of those are perfect. Some are better than others, but collectively, they create a pretty strong barrier.

دکتر Jim Merlino:
And again, going back to healthcare experience, we know that we can keep people safe if they follow the rules and they have to be mindful about it. Again, I think the message is that if we do the right thing and we execute on what we know works, we can keep people safe and that should be the message. But again, part of that message needs to be that you have a responsibility as well. So when you leave the workplace, you want to be concerned about what you’re doing, who you’re interacting with, how you’re behaving, because you want to keep yourself safe at home as equally as much as you want to keep yourself safe at work.

Stewart Gandolf, MBA:
My wife went through a procedure right when things started to open up again and I told her, “Hey, this is a window. It’s probably going to bad again pretty quickly. Jump on now.” So she got her elective procedure done whenever that was. And so she went through it and it was amazing. They really had thought it through the whole, from the start to finish, how they greeted her in the parking lot, how they did all the way through. And then my wife said, “But the one thing is one nurse looked down and said, “This mask is just stupid. We don’t really need this.” And so that one, and fortunately, she kept her mask on, but obviously, didn’t have total buy in at an individual level. And that’s really what this requires, is a bunch of individuals doing stuff right, and even it’s … Maybe I’ll just argue, okay, you don’t believe it, but just suspend disbelief for me. Would you please? Because at the end of the day, that’s what we need.

Stewart Gandolf, MBA:
And I think the other point that you bring up is the importance of responsibility because, okay, great. This is so insightful to me, the idea of, okay, we have all this PPE. Who thought that your most dangerous experiences are not at the hospital, it’s when you go home? If you’re not being careful? Is that what you’re saying essentially, that the most dangerous part of your day if you were treating COVID patients, is if you’re going home and being irresponsible?

دکتر Jim Merlino:
Well, I think that the biggest opening for risk is that. I wouldn’t say it’s the most dangerous. If you’re an ICU physician or a nurse taking care of COVID positive patients, that’s dangerous work. But I think if you’re following the precautions and you’re using them, you can keep yourself safe. So you have to be very mindful about that. It’s no different than any other environment where the risk of getting hurt is real if you’re not following safety precautions.

دکتر Jim Merlino:
But the need to be paying attention to safety doesn’t stop when you leave. And you don’t need to wear an N95 mask and gown at home, but you do need to be thinking about potential exposure opportunities, who you’re communicating with, making sure you’re avoiding large groups, quarantining yourself if you’re exposed to somebody. So that continuum of safety really stretches everywhere, not just where you’re working, regardless of what you do for a living.

Stewart Gandolf, MBA:
As we come into the home stretch here, I’d love to get any final comments you have, but I guess maybe starting with that would be to give you a place to start is what is the advice you would give to the pastor of a church or the owner of a bar, or an office? All of us say to you with exasperation, “Dr. Merlino, I’m a pastor. I don’t know anything about this stuff.” What would you tell them? Obviously go to your side, but what’s maybe the philosophy or?

دکتر Jim Merlino:
I think the philosophy is to be cautiously optimistic. Number one, we will get through this. It’s not going to be without costs and it’s not going to be easy, but we will get through this. And I think it’s really important that as my boss, Dr. Tom Mihaljevic says, you have to keep perspective because we will get through this. The second thing I would say is to educate yourself and learn as much as you can. Pay attention to sites that are reputable. Don’t make your decisions based on what you’re hearing or what you’re reading on news outlets. Pay attention to medical sites and use that as your guidance. And stay up to date because the information changes. We’ve evolved a lot of our thinking on COVID. When the pandemic first started here in the United States, my wife and I were wiping down our groceries. You don’t need to do that.

دکتر Jim Merlino:
So pay attention to what’s changing and use common sense and be diligent about the procedures. A mask needs to cover your nose and mouth. It can’t just cover your mouth. It can’t be worn at your neck. It has to be worn the right way. You have to have precautions in place, or I’m sorry, protocols in place to think about what you do if somebody gets COVID in the workplace. Don’t wait for it to happen. Plan ahead. So those are the things that I would tell businesses. Those are the things that I tell businesses.

Stewart Gandolf, MBA:
There’s been times where I’ve been in situations here in California, which was at the beginning, was in the leadership position. Now, not so much, where nobody’s wearing a mask and it’s even me knowing what I know, there’s that social pressure to not wear a mask and I wear it anyway. And so I think that’s important to recognize there’ll be times that are probably challenging and do what the experts telling you. Not just because everybody else is not wearing it does not mean, “Well, they’re doing it.” It’s not safe.

دکتر Jim Merlino:
That’s right.

Stewart Gandolf, MBA:
Because that’s really what I think happens. They just said, “Well, nobody’s doing it. I guess it’s okay. It’s a sunny day and nobody’s sick.” And on the other hand, to not freak out and not be paralyzed because we have to go through life. And it sounds like, which is very heartening to hear the optimism in there that there are ways to get through this. And if we’re following the basics and I love, again, the Swiss cheese model, because that’s where I think … Maybe my last comment and then if you have anything else you can add up is perfection is the enemy of good. So in this case, if you’re thinking it’s just overwhelming. If I want to be 100% safe, I’d be lying in the sun, by myself with an N95 mask on, with the wind blowing at 100 miles an hour. It’s like, well, so then if you’re paralyzed and you’re afraid to do anything.

Stewart Gandolf, MBA:
But maybe the odds are, and maybe you can tell me this clinically, all right, if you’re having dinner outside, you’re six feet away or 10 feet away, it becomes like you overreact and just don’t have life and it becomes undoable. Do you have any comments on that? Because it feels like that’s where people get into trouble. They either, well, this is just too hard, they do nothing, or they end up with no health issues because they’re trying to do absolute perfection, which is maybe not as necessary. Any comment on that?

دکتر Jim Merlino:
Yeah. It’s like people who have obsessive-compulsive disorder. People who suffer from that, they have to do specifically sometimes over and over again. That’s not what this is about. This is about really just understanding what are the few things that are capable of keeping you safe when they’re done together and just being vigilant about it. You can go to a restaurant that’s appropriately set up for social distancing and where people are wearing masks. You can sit at the table with your spouse and take your masks off if servers are masked. Those things are safe. I’ve done it. I’ve flown. My wife and I flew to Florida the first two weeks of July and we wore our masks. Everybody on the plane had a mask on. We went out to eat but we went out to eat in restaurants that we knew were following the precautions. And we were very, very careful about observing our environment because we weren’t going to walk into a situation that would put us at risk.

دکتر Jim Merlino:
But the point is you can do things. You don’t have to live in a bubble. You just have to be vigilant. And I would add, one of my closing comments would be the biggest thing we worry about in healthcare with any safety precaution or process is fatigue. People forgetting it, or people getting comfortable with it. We have to be mindful. We have to stay vigilant because that’s how we’ll keep ourselves safe. So we can’t relax our guard, so to speak, as we’re continuing to live with this pandemic.

Stewart Gandolf, MBA:
That totally makes sense, and for obviously the vast majority of our audience here is in health care. They live this every day and hopefully, some of those insights will help you communicate with your patients or your constituents and your employees too. We haven’t talked about this, and maybe just a second before we close here, your own employees at the hospital, they’re still people too and there probably is still some fear there. So any comments to the providers that are listening here or one final comments of how to get the word out to employees or to your patients?

دکتر Jim Merlino:
Well, to the providers, thank you, because I know that everyone in the provider space is working very hard to do the right thing, to keep themselves safe, to take care of patients, and it’s hard, so thank you. Again, I think it just comes back to emphasizing safety. We have to keep talking about it. We have to remind people about it. We have to reinforce it. That’s the message.

Stewart Gandolf, MBA:
Very good. Jim, as always, it’s been fun and fantastic talking to you, insightful. Love your thought leadership, love what you and your team are doing. متشکرم.

دکتر Jim Merlino:
My pleasure. Thank you, Stewart. It’s always great to talk with you about these issues.

دیدگاهتان را بنویسید