شما در حال مشاهده هستید پذیرش مجدد در بیمارستان در سال 2021 چگونه خواهد بود؟

پذیرش مجدد در بیمارستان در سال 2021 چگونه خواهد بود؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient in wheelchair talking to nurse

طبق داده‌های فدرال ذکر شده توسط Kaiser Health News، در سال 2021 CMS، 2545 بیمارستان را به دلیل پذیرش مجدد بیش از حد بیماران مدیکر ظرف 30 روز جریمه خواهد کرد. این تقریباً نیمی از بیمارستان‌های کشور را تشکیل می‌دهد، اما وقتی بیمارستان‌های دسترسی بحرانی یا سایر بیمارستان‌هایی که کنگره از آنها معاف شده‌اند، مانند بیمارستان‌هایی که در زمینه بیماران روان‌پزشکی، کودکان، جانبازان، توانبخشی یا مراقبت‌های طولانی‌مدت تخصص دارند، حساب می‌کند، 83٪ دریافت می‌شود. یک پنالتی.

برای تعیین جریمه‌های بستری مجدد، CMS نرخ‌های بستری مجدد 30 روزه را برای بیمارانی که برای شرایط خاصی تحت درمان قرار گرفته‌اند بررسی کرد:

  • بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)
  • جراحی بای پس عروق کرونر (CABG)
  • حمله قلبی
  • نارسایی قلبی
  • تعویض مفصل ران یا زانو
  • پنومونی

تاثیر مالی

حداکثر جریمه برای سال مالی 2021 کاهش 3 درصدی پرداخت برای هر بیمار مدیکر است که بر 39 بیمارستان تأثیر خواهد گذاشت. میانگین جریمه در بیمارستان ها 0.69٪ کاهش پرداخت برای هر بیمار Medicare خواهد بود.

این جریمه‌ها ممکن است برای یک بیمارستان پرهزینه باشد، اما مشکلات مالی آن‌ها با تأثیر همه‌گیری COVID-19 تشدید می‌شود. تحلیلی از Moody’s چشم‌انداز منفی را برای بیمارستان‌های غیرانتفاعی پیش‌بینی می‌کند که انتظار می‌رود در سال 2021 با مشکلات عمده جریان نقدینگی به دلیل کاهش حجم بیماران، افزایش هزینه‌ها و بدتر شدن ترکیب پرداخت‌کنندگان مواجه شوند. مودیز نشان می‌دهد که میانگین سطوح مطلق جریان نقد عملیاتی می‌تواند در سال 2021 نسبت به سه ماهه سوم سال 2020 بین 10 تا 15 درصد کاهش یابد.

در این گزارش آمده است: «رشد درآمد از رشد هزینه پیشی خواهد گرفت، که بر [جریان نقدی عملیاتی] نیز تأثیر خواهد گذاشت». “این امر به ویژه در صورتی صادق است که بیمارستان ها همچنان شاهد سطوح بالایی از بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در سال 2021 باشند.”

آکین دمهین، مدیر سیاست در انجمن بیمارستان های آمریکا، افزود: “مایه تاسف است که بیمارستان ها در سال مالی 2021 با جریمه های پذیرش مجدد مواجه خواهند شد. با توجه به فشار مالی که بیمارستان ها تحت آن قرار دارند، هر دلار مهم است، و تاثیر این مجازات قابل توجه است.”

با این حال، مودیز می‌گوید سیستم‌های بهداشتی بزرگ‌تر و متنوع‌تر در موقعیت بهتری برای مدیریت بحران مالی خواهند بود. بیمارستان‌های انتفاعی باید شاهد بهبود حجم از سطوح سال 2020 باشند، با نرخ پذیرش تعدیل‌شده حدود 4 درصد و درآمد خالص به ازای هر پذیرش تعدیل‌شده رشد 0-1 درصدی داشته باشد. با این حال، حاشیه سود در محیط COVID به چالش کشیده می شود زیرا PPE با قیمت های بسیار بالا خریداری می شود و جوامع برخی از مراقبت های پزشکی را به تعویق می اندازند در حالی که بیکاری بالا باعث تغییرات نامطلوب پرداخت کنندگان می شود (به عنوان مثال، افزایش Medicaid).

خالص، «سیستم‌های بزرگ و چند ایالتی و/یا آن‌هایی که دارای بالشتک نقدی قوی هستند، موقعیت بهتری برای از سرگیری رشد و هزینه‌های سرمایه‌ای خواهند داشت.» “بیمارستان‌های مستقل کوچکتر دوست دارند شراکت‌ها را در نظر بگیرند، [ادغام و تملک] را تسریع کنند.”

کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان

کاهش پذیرش مجدد غیرضروری در بیمارستان می‌تواند به کاهش اثرات منفی مالی پیش روی بیمارستان‌ها کمک کند، به غیر از بهبود نتایج سلامت برای میلیون‌ها بیمار که از آن سود می‌برند. منابع و هماهنگی مورد نیاز می‌تواند پیچیده باشد، اما راه‌حل‌هایی وجود دارد که این فرآیند را ساده کرده و نتایج برجسته‌ای را ارائه می‌دهد.

به عنوان مثال، زیست رایان یک بسته کاهش پذیرش مجدد ارائه می دهد که بیماران را با ارتباطات دیجیتال در طول سفرشان، از ترخیص تا 30 روز و بیشتر درگیر می کند. . به بیماران با استفاده از ایمیل، پیامک/پیامک و تماس‌های تلفنی خودکار در مورد مراحلی که باید برای افزایش احتمال بهبودی خود انجام دهند، آموزش داده می‌شود، مانند پایبندی به دارو، تغذیه، ورزش و بسیاری از موضوعات مرتبط دیگر.

هر ارتباط شامل یک پیوند پاسخ بیمار است تا مشخص کند آیا آنها محتوا را درک می کنند یا اینکه آیا علائمی را تجربه می کنند که عوامل خطر برای بستری مجدد هستند یا خیر. تیم مراقبت وضعیت هر بیمار را از طریق داشبورد آنلاین، که پاسخ بیمار به تمام ارتباطات را ردیابی می کند و خطرات بستری مجدد را برای پیگیری برجسته می کند، نظارت می کند.

در زیربنای این برنامه یک مدل بخش‌بندی روانشناختی وجود دارد که همه محتوا را بر اساس “شخصیت سلامت” یا انگیزه‌های سلامت اصلی هر بیمار شخصی‌سازی می‌کند. ، اولویت ها و ترجیحات ارتباطی. پیام‌ها و ترکیب کانال برای نمایه روانشناختی هر بیمار طراحی شده است تا فعال‌سازی بیمار و پایبندی به برنامه‌های مراقبتی را افزایش دهد.

با استفاده از این رویکرد، بیمارستان‌ها شاهد کاهش 85 درصدی پذیرش مجدد غیرضروری در بیمارستان برای شرایطی مانند نارسایی احتقانی، یکنواخت و نارسایی قلبی CO //insights.patientbond.com/effectiveness-of-personalized-electronic-patient-messaging?hsCtaTracking=fe762e41-3e5a-480b-9a86-0d5e257a4e76%7C749ae6aa-speasion-electronic-dc4a-480b-9a86-0d5e257a4e76%7C749ae6aa-clumbasion-dc4a-4″ sp. >.

این فرصت بزرگی برای بیمارستان‌هایی است که به دنبال کاهش پذیرش مجدد هستند، چه برای اجتناب از جریمه‌های CMS و چه برای انجام مأموریت‌های خود در ارائه مراقبت‌های با بالاترین کیفیت به جوامع خود با بیمار در مرکز همه کارهایی که انجام می‌دهند. سال 2021 ممکن است یک چالش مالی مداوم برای بیمارستان ها باشد، اما جریمه های بستری مجدد لازم نیست بخشی از معادله باشد.

دیدگاهتان را بنویسید