شما در حال مشاهده هستید پزشکان بزرگ با نام های تاسف بار برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی

پزشکان بزرگ با نام های تاسف بار برای بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor marketing advertising nameنام شما یا نام مطب شما ، می تواند یک دارایی مهم یا یک بدهی ناگوار برای ارائه دهندگان در بازاریابی و تبلیغات پزشک یا مراقبت های بهداشتی باشد. حماسه افسانه ای ادگار «بی درد» پارکر، دندانپزشک خیابانی قرن نوزدهم را در نظر بگیرید. به نظر می‌رسد استانداردهای اخلاقی برای دندان‌پزشکی در آن زمان گاهاً ارزشمند بود.

پس از هفته‌ها بدون حتی یک بیمار، پارکر تصمیم به تبلیغ گرفت، ویکی‌پدیا به ما می‌گوید با انزجار همکاران حرفه ای، «او یکی از P.T. مدیران سابق بارنوم… و سیرک دندانپزشکی پارکر را ایجاد کردند، یک نمایش پزشکی سیار با صندلی دندانپزشکی او روی یک واگن اسبی. (Django Unchained، کسی هست؟)

اگر یکی از اهداف تبلیغات دکتر خاطره‌انگیز بودن است، این آلوم کالج دندان‌پزشکی فیلادلفیا (بعدها دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه تمپل) سروصدای حرفه‌ای آزاردهنده‌ای به پا کرد. اما، جای تعجب نیست که او به تبلیغات دروغین متهم شد، بنابراین نام کوچک خود را از نظر قانونی به «بی درد» تغییر داد. از این رو، ادگار آر آر «بی درد» پارکر [1872–1952].

به جلو به زمان‌های اخیر…

بروید

در طول سال‌ها با نام‌های زیادی مواجه شده‌ایم که استفاده از آنها در تبلیغات پزشکی چالش برانگیز بود. به عنوان مثال:

  • دکتر درد
  • دکتر اوه
  • دکتر کواکن بوش
  • دکتر خون

IMG_7134ما مطمئن هستیم که همه اینها پزشکان فوق العاده ای هستند، اما برخی از نام های عجیب و غریب برای اهداف بازاریابی مراقبت های بهداشتی مایه تاسف هستند. . هنوز نام‌های حرفه‌ای دیگری که دیده‌ایم عبارتند از دفاتر حقوقی Crooks، Low and Connell، Dr. Omg، Dr. Frankenstein، Dr. Pepper، Dr. Atchoo، Wurst Bookeeping و دندانپزشک دکتر Gum.

علاوه بر این، بیماران سایر ارائه دهندگان خدمات حرفه ای ممکن است با نام خانوادگی ناآشنا و طولانی دست و پنجه نرم کنند. بیش از چند پزشکان متبحر در زمینه بازاریابی عاقلانه از نام‌های غیررسمی و تبلیغاتی مانند «Dr. ریک، یا «دکتر. تام، که بلافاصله دوستانه و معمولی به نظر می رسند.

اجتناب از یک “کلمه توقف…” ذهنی

قابل درک است که افراد به نام خود افتخار می کنند و دوستان و همکاران ممکن است به نامی که دیگران آن را یک نام منحصر به فرد می دانند عادت کنند. اما هنگامی که شخصی – مخاطبان هدف شما – با نامی ناآشنا در بازاریابی یا تبلیغات پزشک مواجه می شود:

یک نام می‌تواند یک «کلمه توقف» برای خواننده باشد. صرف نظر از پیام بازاریابی مورد نظر، یک نام غیرمعمول یا غیرمنتظره خواننده را از مسیر خارج می‌کند. حواسشان پرت شده است. آنها از در نظر گرفتن ایده یا مزیت مهم دست می کشند.

افراد ناآشنا ممکن است کمتر قابل اعتماد به نظر برسند. یک بیمار آینده نگر ممکن است از خود فاصله بگیرد و نسبت به ایجاد رابطه، حضوری یا از طریق رسانه های اجتماعی کمتر باز شود.

نام تمرینی سودمند گزینه مفیدی است…Law Offices sign

آزمون بازاریابی و تبلیغات برای پزشکان و سایر متخصصان این است که تأثیر مثبتی در بین مخاطبان مورد نظر ایجاد کند. یک نکته کلیدی این است که بیمار به احتمال زیاد به دنبال نام شما نیست. آنها به دنبال کاری هستند که شما انجام می دهید که به آنها کمک می کند. و موثرترین و به یاد ماندنی‌ترین پیام‌های تبلیغاتی و بازاریابی برای حرفه‌ای‌ها ابتدا بر مزایایی برای بیمار تمرکز می‌کنند.

و این ما را به پارکر بدون درد برمی گرداند. در اوایل دهه 1900، ایده مراقبت از دندان “بدون درد” (عمدتاً کشیدن دندان) یک مزیت قدرتمند برای عموم بود. ادعاهای مشکوک اخلاقی او ممکن است درست نبوده باشد، اما تبلیغات جانبی دکتر منجر به ایجاد زنجیره ای برای کلینیک های دندانپزشکی، 70 دندانپزشک و درآمد ناخالص سالانه چند میلیون دلاری شد.

به‌دقت در نظر بگیرید چه چیزی ممکن است برای افرادی که شما را نمی‌شناسند جذاب‌تر باشد، و اینکه آیا نام یا نام تمرین شما به شما کمک می‌کند یا اتصال را مسدود می‌کند. اگر به یک تابلوی صوتی شخص ثالث نیاز دارید، ما تجربه کار با پزشکان و پزشکان در سراسر کشور را داریم. می‌توانید با ما تماس بگیرید—800-656-0907—یا برای شروع یک مکالمه بازاریابی با ما در اینجا ارتباط برقرار کنید.

و برای مطالعه مرتبط، به: نام بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی شما: آنچه انجام می‌دهید بهتر از کسی است که هستید، و بایدها و نبایدهای ایجاد یک بازاریابی هوشمند (جدید) نام.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید