شما در حال مشاهده هستید پس از کووید-19: 4 تغییر رفتار مصرف کننده در مراقبت های بهداشتی ناشی از همه گیری

پس از کووید-19: 4 تغییر رفتار مصرف کننده در مراقبت های بهداشتی ناشی از همه گیری

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patients in waiting room

رفتار مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی تغییر شده است از زمانی که همه‌گیری شروع شد و همچنان که وضعیت به یک بیماری بومی تبدیل می‌شود، تغییر می‌کند.

در طول سال‌ها، زیست رایان چندین مطالعه تحقیقاتی بازار را انجام داده است، اما آخرین مورد ما تصویر واضح‌تری از رفتار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی در این مدت و آنچه که باید از این همه‌گیری انتظار داشت ارائه می‌دهد.

در این وبلاگ، به برخی از روش‌هایی که رفتار مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی بر اساس بینش‌های تحقیقات بازار زیست رایان تغییر کرده است، نگاه خواهیم کرد.

اعتماد پزشک به بخش روانشناختی بستگی دارد.

رهبران بخش بهداشت و درمان در روزهای اولیه همه‌گیری با چالش‌های متعددی مواجه بودند، اما یکی از چالش‌هایی که همچنان با آن مواجه هستند، عدم اعتماد در میان بخشی از جمعیت مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی است. بیشتر اینها به دلیل ارتباطات ناسازگار در بین همه است. نهادهای مراقبت های بهداشتی، اما عوامل دیگری نیز در بازی وجود دارد.

در یک مطالعه تحقیقاتی بازار زیست رایان، از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی خواسته شد تا میزان موافقت یا مخالفت خود را با عبارت زیر بیان کنند: پزشک من معتبرترین مرجع برای نیازهای سلامتی و تندرستی من است. در سال 2018، 61 درصد از جمعیت عمومی به شدت با این بیانیه موافق/موافق بودند و اکنون، این تعداد اندکی به 63.7 درصد رسیده است. وقتی به بخش‌های روان‌شناختی نگاه می‌کنیم، که بخش‌هایی از مصرف‌کنندگان هستند که بر اساس انگیزه‌های درونی‌شان متمایز می‌شوند، داده‌ها جالب‌تر می‌شوند.

در میان بخش‌ها، 90٪ از کاربران جهت‌گیری کاملاً با این بیانیه موافق/موافق هستند و از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به دیگران این کار را انجام دهند. اما جستجویان تعادل از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به سایرین برای مخالفت/مخالفت شدید با این بیانیه دارند و 45.5٪ چنین احساسی دارند. ، از 40٪ در سال 2018.

دریافت کنندگان جهت به پزشکان خود اعتماد زیادی دارند در حالی که جویندگان تعادل نسبت به رویکردهای مراقبتی خود محتاط هستند و مایل به جستجوی جایگزین هستند. توجه داشته باشید، جویندگان تعادل عموماً سبک زندگی سالم را دنبال می کنند. این بخش از مسائل بهداشتی اجتناب نمی کند، اما احتمالاً به شیوه ای مستقل و متکی به خود فعال هستند.

Telehealth اینجاست که بماند، اما تسلط نداشته باشد.

زیست رایان پیش بینی کرد سلامت از راه دور در مراقبت های بهداشتی در سال 2020 شروع به کار کند، بدون اینکه بدانیم 2 ماه‌ها بعد در عوض یک جهش خارق‌العاده ایجاد می‌کند.

قبل از همه‌گیری، تنها 8 درصد از آمریکایی‌ها سلامت از راه دور را امتحان می‌کردند و طبق تحقیقات بازار زیست رایان، تنها 15 درصد از جمعیت عمومی برای استفاده از آن در سال 2018 آماده بودند. وقتی زیست رایان از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی پرسید که آیا مایل به استفاده از سلامت از راه دور هستند یا خیر. برای مراقبت از مسائل فوری غیرتهدید کننده زندگی، 46.1٪ از جمعیت عمومی گفتند که بسیار باز/بسیار باز هستند و مایل به انجام این کار هستند، بسیار متفاوت از چندین سال پیش. در بین بخش‌ها، 55.9٪ از خود دست‌یافته‌ها از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها به جز جویندگان تعادل (49.5%).

ممکن است Telehealth به اندازه ابتدای همه گیری نباشد، اما نمی‌رود با پیش بینی درآمد 20 میلیارد دلاری در پنج سال.

زندگی چیزی بیشتر از سلامتی است.

سلامت مهم است، اما زمانی که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی مجبور بودند بین یافتن رضایت در زندگی خود و سالم ماندن در طول کووید یکی را انتخاب کنند، اوضاع تغییر کرد.

طبق تحقیقات بازار زیست رایان، هنگامی که از آنها در مورد میزان موافقت یا مخالفت آنها با عبارت زیر پرسیده شد، چیزهای بهتری در زندگی وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کرد تا رفتار سالم، 20.5٪ از جمعیت عمومی به شدت با این جمله موافق بودند/موافق بودند. 2021. این درصد در سال 2022 با افزایش 5 درصدی نسبت به استقامت‌کنندگان با اراده به 24.1٪ (42.6٪ در سال 2021) رسید. به 47.6 درصد در سال 2022). این بخش از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری با این بیانیه موافق است، که منطقی است زیرا رویکرد Willful Endurers به ​​زندگی و سلامتی زندگی در لحظه است. اما هر بخش در این بیانیه بین سال‌های 2021 و 2022 درصدی افزایش داشت.

از آنجایی که ارائه‌دهندگان و بیمه‌گران از همه‌گیری خارج می‌شوند، این آمار قابل توجهی است با توجه به اینکه استقامت‌های اراده‌ای در اطراف ایجاد می‌کنند. یک سوم مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی پیام ها و ارتباطات باید منعکس کنند که اگرچه سلامت آنها مهم است، اما باید در مورد انگیزه ها و اولویت های شخصی درک درستی وجود داشته باشد.

طرز فکر مرخصی گرفتن از کار به دلیل بیماری در حال تغییر است.

وقتی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی میزان موافقت یا مخالفت آنها با این بیانیه را جویا شدیم، اجازه نمی دهم که بیماری مانع کار من شود، 55.5٪ از جمعیت عمومی گفتند که به شدت با این بیانیه موافق هستند/موافق هستند، پایین از 60 درصد در سال 2018. مصرف کنندگان خدمات بهداشتی عموماً تمایل بیشتری برای رسیدگی به مسائل بهداشتی خود دارند، حتی اگر به این معنی باشد که وقت خود را صرف کار کنند.

وقتی نوبت به این بیانیه می‌رسد، شعبده بازان اولویت دار از نظر آماری بیشتر از هر بخش دیگری به شدت موافق هستند/ با این گفته موافقم این منطقی است زیرا این بخش به دلیل وظیفه خود نسبت به خانواده و دیگران در زندگی خود انگیزه دارد و مایل است از رفاه خود برای دیگران چشم پوشی کند. خود دست‌یافته‌ها با این بیانیه مخالف هستند/به شدت مخالف هستند نسبت به سال 2018، به طوری که 24.7 درصد چنین احساسی داشتند. 2022 در مقابل 18 درصد در سال 2018. خود دست‌یافته‌ها روی اهداف سلامتی خود سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌اند و احتمالاً در طول همه‌گیری بیشتر احساس می‌کنند .

COVID برخی از جنبه‌های نحوه هدایت مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی در سفر مراقبت‌های بهداشتی خود را از طریق تغییرات در رفتار تغییر داد. در نتیجه، ارائه‌دهندگان و بیمه‌گران باید انگیزه‌هایی را که تا این زمان تقویت شده‌اند، بپذیرند و از آنها برای بهبود تجربه بیمار از طریق فناوری استفاده کنند. در مقاله سفید ما، وضعیت فعلی فناوری مصرف کننده مراقبت های بهداشتی، بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید