شما در حال مشاهده هستید پنج سوال تست اسید برای ایجاد تبلیغات بسیار موثر در مراقبت های بهداشتی

پنج سوال تست اسید برای ایجاد تبلیغات بسیار موثر در مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

healthcare-advertising-acid-testفرمول ایجاد تبلیغات مراقبت های بهداشتی بسیار موثر هرگز ساده نیست. اما شیمی زمانی بهترین نتیجه را دارد که بتوانید قبل از شروع به چندین سوال مهم پاسخ دهید. این یک آزمایش اسید ساده برای ارزیابی پیام تبلیغاتی و/یا وب سایت مورد نظر شما است.

با مشخص بودن مخاطب هدف، دو سوال اول مشکل بازاریابی – مبانی راه حل هستند.

  • مشکل: آیا نیاز فرد را به وضوح تعریف کرده اید؟ مخاطب به چه چیزی نیاز دارد یا می خواهد؟ نکته: این احساس آنهاست. آنچه آنها نیاز دارند یا می خواهند، و نه آنچه شما می خواهید بفروشید.
  • راه حل: پاسخ به نیاز آنها چیست؟ آیا قبلاً چیزی مانع از پاسخ شده است؟ چگونه میتوانی کمک کنی؟ نکته: راه حل یک بیمار بازگشت به سلامت و شادی است.

سه سوال حیاتی تبلیغات مراقبت های بهداشتی…

بالاتر و فراتر از عناصر اساسی مشکل-راه حل، سه سؤال مهم تر وجود دارد. پیام تبلیغاتی مورد نظر شما چگونه این مسائل و پاسخ ها را به بیمار احتمالی منتقل می کند؟

  • چه کار می کنید؟
  • می توانم به شما اعتماد کنم؟
  • چرا شما؟

چه کار می کنید؟ آگاهی به مخاطب ارائه دهید که چگونه – بر خلاف دیگران – به نیازهای آنها پاسخ می دهید. این در مورد یک روش نیست، بلکه در مورد ارائه مزایای شخصی و عاطفی در پاسخ به مشکل پزشکی آنها است.

آیا می توانم به شما اعتماد کنم؟ «تصمیم خرید» در مراقبت های بهداشتی بسیار شخصی تر از اکثر صنایع خدماتی است. آیا پیام تبلیغاتی مورد نظر شما از اعتبار و شهرت ارائه دهنده پشتیبانی می کند؟

چرا شما؟ تمایز – پیشنهاد فروش منحصربه‌فرد شما (USP) – تنها مهم‌ترین عنصر در تبلیغات مؤثر مراقبت‌های بهداشتی است. آیا توضیح می دهید که چرا یا چگونه نسبت به رقبا یا راه حل های دیگر متفاوت و/یا بهتر هستید؟

به علاوه این دو ایده مهم جایزه…

پیام تبلیغاتی مراقبت بهداشتی خود را با دقت حول این پنج عنصر اصلی ایجاد کنید. و سپس بپرسید: آیا فرد دقیقاً می داند که در مرحله بعد چه کاری انجام دهد؟ آیا دعوت به اقدام قانع کننده ای وجود دارد؟ آیا به آنها انگیزه داده اید که فوراً قدم بعدی را بردارند؟

همچنین، آیا در مورد USP خود واضح، مختصر و قانع کننده هستید؟ این برش کوچک پیام چیزی است که بیماران به احتمال زیاد در هنگام ارجاع، مراجع و بررسی آنلاین درباره شما می گویند. اگر پیام USP را دریافت کنند و بتوانند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند، تبلیغات بهداشتی شما موفقیت آمیز بوده است.

کوتاه بودن کار آسانی نیست. بسیاری از مردم به کمک USP نیاز دارند. به‌طور اجتناب‌ناپذیر، ارائه‌دهندگان و پزشکان در بیان آن ایده مجرد قانع‌کننده در مورد تمایز مشکل دارند. خوشحال می شویم در زمینه بازاریابی پزشک با شما همکاری کنیم، بنابراین با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید