پیشگیری از بستری مجدد در بیمارستان | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Home Health Care.jpg

Hea شکست rt همچنان یک مشکل بسیار جدی و پرهزینه در داخل ایالات متحده است. در واقع، داده‌ها نشان می‌دهند که نارسایی قلبی مسئول 43 درصد هزینه‌های Medicare است و مرکز کنترل بیماری برآورد می‌کند که این وضعیت حدود 30.7 دلار برای کشور هزینه دارد. میلیارد در هر سال.

یکی از دلایلی که نارسایی احتقانی قلب بسیار پرهزینه است این است که بسیاری از بیماران تنها در عرض 30 روز پس از ترخیص به دلیل مشکل مشابه بستری مجدد می شوند. تقریباً ظرف 30 روز پس از ترخیص مجددا بستری می شوند و این اعداد نشان می دهد که جای بهبودی وجود دارد.

با برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان در حال اجرا – که بخشی از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که مرکز خدمات مدیکید را ملزم می‌کند تا پرداخت به بیمارستان‌هایی را که نرخ پذیرش مجدد برای نارسایی احتقانی قلب و سایر شرایط خاص دارند کاهش دهد – بیمارستان‌ها در تلاش هستند تا نحوه جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان برای نارسایی احتقانی قلب را برای جلوگیری از مجازات های سنگین بیابید.

در اینجا نگاهی به برخی از تکنیک‌های مؤثری که بیمارستان‌ها می‌توانند از آنها برای جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان برای نارسایی احتقانی قلب استفاده کنند، می‌بینیم.

آموزش بیمار را در هنگام ترخیص بهبود دهید

استراتژی‌های آموزش بهبود یافته به بیمار، راه بسیار خوبی برای کاهش نرخ بستری مجدد نارسایی احتقانی قلب ارائه می‌کند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که نرخ بسیار هشیارکننده سواد سلامت محدود در میان بزرگسالان امروزی در آمریکا، به ویژه هنگامی که صحبت از درک و استفاده از اطلاعات سالم نوشتاری، مانند دستورالعمل های ترخیص می شود.

به جای اینکه صرفاً به بیماران نارسایی قلبی یک جزوه چاپی در هنگام ترخیص ارائه دهید، استفاده از تکنیک‌های بازگشتی که به پزشکان نشان می‌دهد که بیماران واقعاً دستورالعمل‌های ترخیص را درک می‌کنند، می‌تواند مفید باشد.

علاوه بر این، اطلاعات برای اطلاعات کافی نیست. برخی از افراد دارای تحصیلات بهداشتی به شیوه‌ای رفتار می‌کنند که مخالف زندگی سالم است. طبق یک مطالعه دانشکده پزشکی جان هاپکینز، بیش از نیمی از پزشکان مراقبت های اولیه اضافه وزن یا چاق هستند و یک مطالعه UCLA نشان داد که یک چهارم پرستاران عملی دارای مجوز سیگار می کشند. اگر متخصصان مراقبت های بهداشتی رفتارهای سالمی از خود نشان ندهند، چگونه می توان انتظار داشت که یک بیمار “تحصیل کرده” به گونه ای رفتار کند که پیشگیری از بستری مجدد CHF یا بهبودی را ترویج کند؟

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید انگیزه‌های درونی، اولویت‌های زندگی و ترجیحات ارتباطی بیماران را درک کنند تا آموزش موقعیت راهی است که تغییر رفتار را تسهیل می‌کند. بخش بندی روانشناختی، یا گروه بندی بیماران بر اساس نگرش ها، ارزش ها، سبک زندگی و شخصیت، یکی از روش های هدف قرار دادن و ارائه مشارکت موثر بیمار است. چند بیمارستان پیشرو شروع به استفاده از بخش‌بندی روانشناختی کرده‌اند برای افزایش مشارکت بیمار و دستیابی به نتایج بالینی و تجاری قابل توجه.

در نهایت، پزشکان همچنین باید به آموزش بیمار به عنوان یک مکالمه دو طرفه نگاه کنند و یادگیری بیمار را با جلسات پرسش و پاسخ ارزیابی کنند تا آموزش را با نیازهای منحصر به فرد هر بیمار تنظیم کنند. همچنین ضروری است که آموزش بیمار در هنگام پذیرش، ادامه آن در طول مدت بستری در بیمارستان و پیگیری حتی پس از ترخیص انجام شود.

برنامه ریزی قرار ملاقات بعد از ترخیص

بیماران نارسایی قلبی در معرض خطر بالای بستری مجدد هستند، بنابراین مهم است که فوراً قرار ملاقات های پس از ترخیص را برنامه ریزی کنید. بیمارانی که بالاترین خطر بستری مجدد را دارند باید طی هفت روز پس از ترخیص برنامه ریزی شوند. مطالعات نشان می دهد که ابتکار “See You in 7” که توسط کالج قلب و عروق آمریکا حمایت می شود، مفید است، میزان پذیرش مجدد 30 روزه را تا 2.6 درصد کاهش می دهد. ارائه اسناد و مدارک به بیماران در مورد قرار ملاقات بعدی و تلاش برای شناسایی و رفع موانعی که بر سر راه نگه داشتن این قرار ملاقات ها وجود دارد نیز می تواند به کاهش نرخ بستری مجدد نارسایی احتقانی قلب کمک کند.

برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی خانگی را اجرا کنید

اجرای برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی در منزل برای ارائه مراقبت‌های پس از ترخیص به بیماران نارسایی قلبی نیز می‌تواند ابزاری قدرتمند برای جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان باشد. مطالعات نشان می دهد که این برنامه ها نه تنها پذیرش مجدد نارسایی قلبی را کاهش می دهند، بلکه می توانند کاهش مرگ و میر.

علائمی مانند ارتوپنه، ادم پدال، تنگی نفس همراه با تلاش و تنگی نفس شبانه کاهش بیماران نارسایی قلبی که مراقبت‌های خانگی دریافت می‌کنند نیز. برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی در خانه می‌تواند شامل بازدید از دستیاران پزشک، پرستاران، یا دستیاران بهداشتی در منزل برای تقویت دستورالعمل‌های خودمراقبتی، ارائه آموزش، انجام معاینات فیزیکی، ارائه آشتی دارو و ارائه انواع دیگر مراقبت‌ها باشد.

ارتباط خودکار بیمار

بزرگترین دوره آسیب پذیری بیماران نارسایی قلبی 30 روز اول پس از ترخیص است و عدم پیگیری بیمارستان ها در 30 روز اول می تواند نقش مهمی در پذیرش مجدد بعدی داشته باشد. ارتباط با بیماران پس از ترخیص برای نظارت بر سلامت و رسیدگی پیشگیرانه به هر گونه مشکلی قبل از تبدیل شدن به مشکلات جدی که منجر به بستری مجدد می شود مفید است.

سیستم‌های ارتباط دیجیتال و خودکار با بیمار، ارتباط با بیماران را به روشی که ترجیح می‌دهند، مانند پیام‌های متنی، ایمیل، و تماس‌های تلفنی خودکار، برای پزشکان آسان می‌کند. این پلتفرم‌ها نه تنها با بیماران ارتباط برقرار می‌کنند، بلکه راهی را برای پزشکان ارائه می‌دهند تا مشکلات احتمالی را زود تشخیص دهند و ساعت‌های صرف شده برای ارتباط را کاهش دهند.

پلتفرم‌هایی مانند زیست رایان — که همکاری با انجمن قلب آمریکا در مورد روش‌هایی برای کاهش پذیرش مجدد CHF – می‌تواند بیماران را با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی و افزودنی عالی به سایر استراتژی های مورد استفاده برای کاهش پذیرش مجدد.

مجازات بستری مجدد برای بیماران مبتلا به نارسایی احتقانی قلب همچنان یکی از نگرانی‌های بیمارستان‌ها است و برای بیمارستان‌ها مهم است که استراتژی‌هایی برای کاهش نرخ بستری مجدد اتخاذ کنند. این استراتژی‌ها نه تنها از مجازات‌های سنگین جلوگیری می‌کنند، بلکه هزینه‌های مرتبط با نارسایی قلبی را کاهش می‌دهند و نتایج بیماران را بهبود می‌بخشند.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید