شما در حال مشاهده هستید پیش بینی های بازاریابی بهداشت و درمان 2020

پیش بینی های بازاریابی بهداشت و درمان 2020

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

computer used for healthcare marketing 2019 در دهه جدید در افق، زمان آن فرا رسیده است که بسیاری از اقدامات مراقبت های بهداشتی، بیمارستان ها، برنامه های بهداشتی و سایر سازمان ها تغییرات جدی در رویکرد خود به بازار ایجاد کنند. ng.

آیا موسسه مراقبت های بهداشتی خود را برای رشد در سال جدید قرار می دهید؟ پیش‌بینی‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی من برای سال 2020 می‌تواند شما را به سمت یک استراتژی جامع‌تر برای شروع دهه، با بینش‌هایی از سال 2019 و چشم‌اندازی روشن برای سال 2020 بر اساس تحقیقات، دهه‌ها تجربه و راهنمایی‌های متخصص راهنمایی کند.

به کسب و کار مراقبت های بهداشتی

خوش آمدید

همین یک دهه پیش، پزشکان به شدت مردد بودند که هر سازمان بهداشت و درمان را “کسب و کار” بخوانند. امروزه، بسیاری از پزشکان هنوز وقتی در مورد جنبه تجاری مراقبت های بهداشتی از آنها سؤال می شود، در حالت تدافعی قرار می گیرند.

اما چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​نمی‌توان انکار کرد که مراقبت‌های بهداشتی یک کسب‌وکار است – و در این میان یک تجارت بسیار رقابتی. تکنیک‌های تبلیغاتی تهاجمی و خریدهای سریع، همراه با تغییر رفتار «مصرف‌کنندگان» در فضای مراقبت‌های بهداشتی، به این معنی است که باید کسب‌وکار خود را هوشمندانه اداره کنید تا ادامه دهید.

بعد از دهه‌ها در صنعت مراقبت‌های بهداشتی (و سال‌های گذشته برای بازاریابی طیف وسیعی از سازمان‌ها) واقعاً می‌توانم بگویم که هرگز چنین چیزی را ندیده‌ام. مراقبت های بهداشتی یک بازار به سرعت در حال توسعه است و اگر این روندهای بازاریابی مراقبت های بهداشتی 2020 را در نظر نگیرید، احتمالاً کسب و کار باید شکوفا شوید.

#1: سهام خصوصی در حال تغییر ماهیت بازاریابی عملی است

روش‌های مراقبت‌های بهداشتی یک کالای داغ برای سهام خصوصی در سال 2020 است. هر سال، معاملات سهام خصوصی همچنان رکوردهایی را در فضای مراقبت های بهداشتی به ثبت می رساند. در نتیجه، این گروه‌ها تأثیر زیادی بر بازاریابی عملی می‌گذارند.

به‌عنوان یکی از سریع‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها، گروه‌های سهام خصوصی اکنون در حال ادغام گروه‌ها در تقریباً هر تخصص هستند. با این حال، تمرکز اصلی روی موارد زیر است: 

 • درماتولوژی
 • چشم پزشکی
 • جراحی ارتوپدی
 • اعتیاد
 • اوتیسم
 • مراقبت طولانی مدت
 • گاستروانترولوژی

وقتی در McGuireWoods Healthcare Private Equity صحبت کردیم کنفرانس و امور مالی در اوایل سال جاری، شنیدیم که بسیاری از سخنرانان خاطرنشان کردند که جمع آوری سهام خصوصی توجه خود را بر بازاریابی مستقیم مصرف کننده متمرکز می کند. در مجموع، من پیش‌بینی می‌کنم که این رویکرد مستقیم مصرف‌کننده به شیوه‌هایی که خود را برای فروش قرار می‌دهند – و برای آن‌هایی که نیاز به به حداکثر رساندن ارزش پس از اکتساب دارند، ارزش زیادی می‌افزاید.

#2: مؤسسات موفق مراقبت های بهداشتی با مصرف گرایی مقابله خواهند کرد

«مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی» ممکن است اصطلاحی رایج در صنعت امروز باشد. اما حتی محافظه‌کارترین مؤسسات نیز شروع به درک این موضوع کرده‌اند که چگونه طرز فکر مصرف‌کننده به‌طور مؤثر شیوه‌ای را که می‌توان (یا باید) یک تجارت مراقبت‌های بهداشتی را اداره کرد، شکل می‌دهد.

بازاریابی بهداشت و درمان مقالات مرتبط:
7 الزام مطلق برای بیمارستان ها در عصر مصرف گرایی
تأثیر استراتژی های بازاریابی در سیستم های مراقبت های بهداشتی (NCBI)
SEO مراقبت های بهداشتی در سال 2020

موفقیت خرده فروشی کلینیک های پزشکی را در نظر بگیرید. زمانی که یک شرکت بزرگ با شرکت دیگری ادغام می شود تا هم راحتی و هم مقرون به صرفه باشد، سخت است. اما این نوع رقابت در صنعت پزشکی تنها به افزایش خود ادامه خواهد داد، زیرا شرکت‌های کوچک‌تر نیز خدمات بیشتری را به بیماران ارائه می‌دهند. آنها واقعاً می خواهند.

از آنچه دیگر سازمان‌های بهداشتی ارائه می‌دهند مطلع باشید، در غیر این صورت بیماران به شخص دیگری مراجعه خواهند کرد که انجام می دهد.

 • با بیماران به درستی رفتار کنید. البته اکثر سازمان های پزشکی واقعاً باور کنید که آنها قبلا این کار را می کنند، اما بیماران شما ممکن است موافق نباشند. در در نظر گرفتن زمان، برنامه‌ریزی‌ها، اضطراب‌ها و سطح راحتی بیماران، فراتر از آن عمل کنید.
 • خدمات مناسب را ارائه دهید. آیا واقعاً آنچه را که بیماران بیشتر به آن نیاز دارند ارائه می‌دهید و بازاریابی می‌کنید؟
 • راه‌هایی برای کاهش هزینه یا تلاش بیابید. اگر کاهش هزینه‌ها گزینه‌ای برای شما نیست، راه‌هایی را بیابید که دریافت خدمات را برای بیماران آسان‌تر کنید، مانند پزشکی از راه دور یا برنامه‌ریزی آنلاین.
 • آنها را ادامه دهید. امروزه بیماران گزینه های زیادی دارند، بنابراین راه هایی را بیابید تا به بیماران فعلی مراقبت های زیادی را که می توانند انتظار داشته باشند زمانی که به سازمان شما وفادار هستند یادآوری کنید.

#3: بیمارستان‌ها به خریدهای عمده ادامه خواهند داد

تعداد کسب‌های مطب خصوصی توسط سیستم‌های بیمارستانی از سال 2012 128 درصد افزایش یافته است. دهه گذشته همچنین شاهد تغییراتی در طرح‌های بیمه‌ای که در بیمارستان‌ها یا بیمارستان‌ها ایجاد شده‌اند، بوده است. در حالی که سهام خصوصی رشد زیادی در ادغام و تملک خدمات بهداشتی داشته است، آنها تنها نیستند.

شبکه‌های بیمارستانی و سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی به ادغام، کسب و رشد خدمات خود با بیمارستان ادامه خواهند داد. برنامه های بیمه مبتنی بر و شبکه های پزشک در سال 2020 و پس از آن. انتظار می رود سیستم های بیمارستانی به تلاش برای یک مدل چتر مراقبتی ادامه دهند تا بیماران را به خدمات خود وفادار نگه دارد (یا در آن قفل کنند.

#4: مصرف کنندگان بیش از هر چیز به دنبال سیستم های یکپارچه خواهند بود

بله، جمع‌آوری سیستم‌های بیمارستانی یا خصوصی بیشتر به معنای سیستم‌های مراقبت بهداشتی یکپارچه‌تر است. اما واقعیت این است—این چیزی است که بسیاری از بیماران می خواهند. همانطور که ما و دیگران بارها و بارها در مورد آن نوشته ایم، مصرف کنندگان راحتی می خواهند، دوره.

مصرف‌کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال سیستم‌های یکپارچه می‌گردند تا در صورت نیاز به مراقبت‌های فوری، مراقبت‌های اولیه و بیمارستان‌ها دسترسی داشته باشند. از آنجایی که سیستم‌های بیمارستانی و فعالیت‌های گروه‌های بزرگ با فشار فزاینده‌ای از سوی مصرف‌کنندگان و همچنین رقابت از سوی کلینیک‌های پزشکی مبتنی بر خرده‌فروشی مواجه هستند، آنها به دنبال گسترش خدمات خط خدمات خود در سال 2020 خواهند بود.

#5: خرده فروشی به تغییر چشم انداز مراقبت های بهداشتی

ادامه خواهد داد. >

به رهبری CVS، زنجیره‌های خرده‌فروشی به تغییر کل چشم‌انداز کسب‌وکار مراقبت‌های بهداشتی ادامه می‌دهند. چند مزیت واضح برای این مدل مراقبت های بهداشتی وجود دارد. اولین و واضح ترین این است که ساعت و مکان این کلینیک های خرده فروشی مناسب است. با 1500 کلینیک جدید CVS که تا سال 2021 افتتاح می‌شود، بیمارستان‌ها و بسیاری از انواع روش‌ها – به ویژه مراقبت‌های فوری و مراقبت‌های اولیه – می‌توانند انتظار رقابت بیشتری را داشته باشند.

به‌علاوه، CVS و سایر کلینیک‌های خرده‌فروشی قیمت‌های شفافی را ارائه می‌کنند که از قبل در دسترس است. علاوه بر این، CVS در دسترس بودن گسترده ای از سلامت از راه دور را ارائه می دهد. و مکان‌های سلامتی چندمنظوره جدید فضایی را برای همه چیز از یوگا گرفته تا ویتامین‌ها و کلاس‌های سلامت ارائه می‌دهند.

این راحتی‌ها بر مراقبت‌های اولیه و مراقبت اضطراری بخش خصوصی فشار می‌آورد که اغلب در مقایسه با شکست مواجه می‌شوند. این همچنین مدرک دیگری ارائه می دهد که ذهنیت مصرف کننده در درجه اول راحتی را ارزش می گذارد.

شماره 6: سلامت از راه دور به یک مسابقه تسلیحاتی استراتژیک تبدیل خواهد شد

سیستم های بهداشتی بزرگتر یاد خواهند گرفت که از قدرت سلامت از راه دور برای همه بیماران خود استفاده کنند. Teladoc Health، ارائه‌دهنده پیشرو پزشکی از راه دور، بازدیدها را 80 درصد در سال گذشته افزایش داد و در سال 2018 به 2.6 میلیون بازدید رسید — و این تنها به رشد خود ادامه می دهد.

در سال 2020، سلامت از راه دور به یک مسابقه تسلیحاتی استراتژیک در میان سیستم‌های بزرگتر تبدیل خواهد شد. پزشکان کارآفرین فرصت‌های جدیدی پیدا می‌کنند که در آن خدمات بهداشت از راه دور و پزشکی از راه دور ارائه می‌شود. به خاطر داشته باشید که سلامت از راه دور تقریباً در همه تخصص‌ها جایگاه خود را دارد، خواه برای پر کردن مجدد نسخه‌ها، چک‌این‌ها یا کل قرار ملاقات‌ها.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید از امروز با تبلیغات تهاجمی این خدمات بهداشتی از راه دور شروع کنند. این واقعاً یک تمایز است – چیزی است که بیماران به دنبال آن هستند، اما ممکن است در یافتن آن از یک ارائه‌دهنده محلی مشکل داشته باشند، به خصوص وقتی صحبت از خدمات تخصصی می‌شود.

#7: شیوه‌های گروه بزرگ از فرصت‌های بازاریابی استفاده می‌کنند

به رهبری مدیریت حرفه ای، گروه های بزرگ بازاریابی را فرصتی بزرگ برای ایجاد سهم بازار در حالی که رقبا چرت می زنند، می بینند. این امر به ویژه در مواردی صادق است که سازمان‌های کوچک‌تر با سهم بازار موجود خود راحت شده‌اند و از ایجاد یک سیستم ایمنی برای ثابت نگه داشتن حجم بیماران غفلت می‌کنند زیرا رقبا کسب‌وکارشان را تهدید می‌کنند.

کارهای خصوصی و گروهی به طور یکسان باید از برنامه ریزی سال 2020 به عنوان زمانی برای انجام تحقیقات بازار کامل و رشد پایگاه داده بیماران خود استفاده کنند. رویه‌های گروه بزرگ احتمالاً مواردی مانند آگاهی از نام تجاری و ارزش ویژه برند را مورد ارزیابی مجدد قرار می‌دهند و در عین حال از حضور رقابتی مستمر محافظت می‌کنند.

#8: بازاریابی چندفرهنگی برخی از شیوه ها را متمایز می کند

با یافتن فرصت‌های جدیدی برای متمایز کردن خود و رشد سهم بازار، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، بازاریابی چندفرهنگی تکامل خواهد یافت. برای اینکه واقعاً به جمعیت‌شناسی مناسب در مکان‌های مناسب دست پیدا کنید، بازاریاب‌های باهوش بر تحقیقات تکیه می‌کنند تا تعیین کنند افراد کجا هستند و احتمالاً به چه نوع پیام‌هایی پاسخ می‌دهند.

مرتبط: بازاریابی به اسپانیایی‌ها: رویکردی بین نسلی

به عبارت دیگر، زمان حدس زدن پیام‌رسانی، تهیه تصاویری از خانواده‌های مختلف، یا خرید پست‌هایی در ایستگاه‌های رادیویی اسپانیا به امید دسترسی به افرادی که برنامه‌ای مشخص ندارند، گذشته است. تبلیغات هوشمند، هدفمند و حساس به نیازهای چندین نسل خواهد بود.

#9: بازیکنان جدید در بازاریابی طرح سلامت

شرکت خواهند کرد

بازاریابی طرح سلامت به رشد خود ادامه می‌دهد و بسیاری از بازیکنان جدید برای شرکت در برنامه‌های Medicare Advantage رقابت می‌کنند. بسیاری از پزشکان مراقبت های بهداشتی در حال یافتن راه هایی هستند تا سالمندان را در جهت برنامه Medicare Advantage مناسب راهنمایی کنند تا افراد بالای 65 سال بیشتری را در سازمان نگه دارند.

مرتبط: نحوه بازاریابی به طرح مزیت مدیکر بیماران

از سوی دیگر، طرح های بیمه با فرانشیز بالا یک عامل حیاتی باقی می مانند. به همین دلیل است که بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی راه هایی برای تسهیل پرداخت ها برای خانواده های درگیر پیدا می کنند. تغییر ساختارهای صورت‌حساب و ارائه گزینه‌های پرداخت روشن راهی مطمئن برای متمایز کردن هر سازمان مراقبت‌های بهداشتی از سازمان‌هایی است که به نظر می‌رسد بار مالی بیمار را در نظر نمی‌گیرند.

از آنجایی که بازیکنان جدید به مشارکت در بازاریابی طرح سلامت ادامه می‌دهند – و همانطور که سیستم‌های بیمارستانی برنامه‌های بیمه خود را توسعه می‌دهند – ارائه‌دهندگان مستقل، بیمارستان‌ها و شیوه‌های گروهی باید راه‌های جدیدی برای ورود به گفتگوی طرح سلامت بیابند.

#10: شهرت شما بیشتر از همیشه مهم خواهد بود

طبق منابع و مطالعات مختلف، حدود 80 تا 90 درصد از بیماران در حال حاضر قبل از تماس گرفتن برای قرار ملاقات، پزشکان خود را به صورت آنلاین بررسی می کنند. این شامل اقدامات تخصصی می شود – حتی بیماران از پزشکان دیگر ارجاع دریافت کرده اند.

بیماران امروزی کنجکاو هستند و نگران این هستند که پزشکشان چه کسی باشد. ارجاع پزشک معنی زیادی دارد، اما در مقایسه با داستان ترسناک یک بیمار همکار در مورد یک قرار ملاقات که اشتباه انجام شده است، ممکن است کم رنگ شود. حتی جزئیات به ظاهر کوچک در مورد مواردی مانند صورت‌حساب، زمان انتظار، یا تمیزی مرکز می‌تواند باعث شود که بیمار احتمالی به دنبال گزینه‌ها و درخواست ارجاعات ثانویه باشد، «فقط در مورد»

اهمیت مدیریت شهرت در سال 2020 همچنان رو به افزایش است. این ایده خوبی است که تیمی را برای مدیریت شهرت پیدا کنید تا بتوانید نظرات مثبت را افزایش دهید و در عین حال حضور نظرات منفی را برای مطب یا بیمارستان خود بی‌ثبات کنید. به عنوان نقطه شروع برای مدیریت شهرت، فقط به یاد داشته باشید: درخواست بازبینی از یک بیمار راضی هرگز ضرری ندارد.

#11: Google سایت‌های سریع‌تر و بیشتر موبایل را در اولویت قرار می‌دهد

Google هر سال هزاران تغییر در الگوریتم های خود ایجاد می کند. به عبارت دیگر، روشی که برخی از نتایج جستجو را نسبت به سایرین در اولویت قرار می دهد، همیشه در حال تغییر است. با این حال، بیشتر این تغییرات جزئی هستند و تا حد زیادی مورد توجه قرار نمی گیرند.

در ژوئیه 2018، یکی از عمده‌ترین تغییرات، جریمه کردن سایت‌های کند و بدون پاسخگویی تلفن همراه آغاز شد. سایت شما باید بتواند به راحتی با اندازه صفحه نمایش جدید سازگار شود (بدون جابجایی به یک سایت ثانویه «موبایل پسند»، یک حالت قدیمی توسعه وب سایت). این پاسخگویی تلفن همراه نیز نباید به قیمت سرعت صفحه تمام شود.

در سال 2020 سایت‌های آهسته و غیر پاسخگو همچنان جریمه خواهند شد. برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در رتبه‌بندی نتایج موتور جستجوی Google (و همچنین Bing و سایر موتورهای جستجو) بالا باقی می‌ماند، به تعدادی از عوامل نیاز دارید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم با بازاریابان حرفه ای مراقبت های بهداشتی کار کنید. برای مقابله با هرگونه نگرانی SEO (بهینه سازی موتور جستجو).

مرتبط: راهنمای نهایی SEO مراقبت های بهداشتی: 3 تکنیکی که وب سایت شما نیاز دارد

#12: تبلیغات تلویزیونی در OTT (جریان‌سازی) پخش می‌شود

خدمات رسانه ای بیش از حد (OTT) شامل مواردی مانند Netflix، Hulu، Sling TV و موارد دیگر است. در حالی که بسیاری از اینها گزینه‌هایی برای تبلیغات ندارند (مانند نتفلیکس)، برخی دیگر (از جمله Hulu و Sling) به تبلیغ‌کنندگان تلویزیون اجازه می‌دهند تا خریدهای پراکنده در بازار تلویزیون را گسترش دهند و تکمیل کنند.

در سال 2019، پیتر نیلور، رئیس فروش آگهی Hulu به یک “جهش عظیم” در علاقه تبلیغات در شبکه های OTT اشاره کرد. در دسترس بودن خریدهای تبلیغاتی محلی در این پلتفرم‌های جریان، این بازار را امیدوارتر کرده است، اگرچه اندازه‌گیری و ردیابی نتایج می‌تواند با مصرف محتوا در بسیاری از دستگاه‌ها در نقاط مختلف روز دشوار باشد.

با این وجود، بازاریاب‌های بهداشت و درمان راه‌هایی برای اولویت بخشیدن به بخش رو به رشد پخش کننده OTT در تبلیغات خود پیدا خواهند کرد. با پیام های منحصر به فرد و انواع جدید محتوا.

پیمایش بازاریابی بهداشت و درمان در سال 2020

این پیش‌بینی‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی ممکن است دلهره‌آور به نظر برسند، اما در مجموع، آینده برای مراقبت‌های بهداشتی روشن است. دائماً راه‌های جدیدی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها به بیماران دسترسی داشته باشید—اگر فقط تصمیم بگیرید که عاقلانه از آنها استفاده کنید.

مهم‌تر از همه، مهم است که با بیماران به درستی رفتار کنید و مانند همیشه گزینه‌های زیادی برای جستجوی مراقبت و تلاش برای یک تجربه مثبت در اختیار آنها قرار دهید. اما از آنجایی که سازمان‌های دیگر تلاش می‌کنند تا فراتر از آن عمل کنند تا تجربه‌ای متفاوت از سایر سازمان‌ها ایجاد کنند، وقت آن است که شما نیز همین کار را انجام دهید. با نزدیک‌تر شدن به دهه جدید، آنچه را که می‌توانید برای بیماران انجام دهید نه تنها به‌عنوان یک تمایز، بلکه برای ارائه تجربه‌ای که بیماران پرمشغله در عصر مصرف‌گرایی شایسته آن هستند، در نظر بگیرید.

یک آژانس بازاریابی سئوی سلامت سلامت با تجربه می تواند به شما کمک کند تا در آغاز یک دهه جدید حرکت کنید—با موارد بیشتری تغییرات در روند بازاریابی آینده امروز با شماره تلفن 0907-656-800-656-0907 با زیست رایان تماس بگیرید تا در مورد اهداف بازاریابی مراقبت های بهداشتی 2020 خود صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید