شما در حال مشاهده هستید پیش پرداخت هزینه های بازاریابی شما ممکن است صورت حساب مالیات بعدی شما را کاهش دهد

پیش پرداخت هزینه های بازاریابی شما ممکن است صورت حساب مالیات بعدی شما را کاهش دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
1040 tax form surrounded by a calculator, pen and glasses

هر ماه دسامبر، ما دوست داریم به مشتریان و خوانندگان خود راه ساده ای را برای صرفه جویی در مالیات در سال مالیاتی جاری یادآوری کنیم، در حالی که در رشد کسب و کار آنها برای سال بعد سرمایه گذاری می کنیم. اگر کسب‌وکار شما مالیات‌ها را به صورت نقدی پرداخت می‌کند، احتمالاً می‌توانید صورتحساب‌های مالیاتی خود را با پیش‌پرداخت هزینه‌های بازاریابی (و سایر هزینه‌های) کاهش دهید. (لطفاً برای مشاوره مالیاتی خاص به یک CPA یا وکیل مراجعه کنید.)

به طرح بازاریابی خود برای موارد خاصی که می توانید برای کاهش صورتحساب مالیاتی بعدی خود پیش پرداخت کنید، نگاهی بیندازید. برخی از سرمایه گذاری های بازاریابی (هزینه ها) ممکن است شامل موارد زیر باشد:

از آنجایی که نرخ رسانه اغلب در طول زمان افزایش می‌یابد، مذاکره و پرداخت هزینه برای رسانه‌ها از قبل بسیار سودمند است. به یاد داشته باشید، این ایده صرفه جویی در مالیات تنها زمانی کار می کند که مالیات خود را به صورت نقدی ثبت کنید. اگر به روش تعهدی پرونده کنید، برای شما کار نخواهد کرد. همچنین، مطمئن شوید که فقط هزینه‌های مورد نیاز خود را پیش‌پرداخت می‌کنید. خرج کردن 1000 دلار بی معنی برای صرفه جویی 300 دلاری در مالیات، منطقی به نظر نمی رسد.

به یاد داشته باشید، برای هر قانون استثنا وجود دارد. ما در اینجا مشاوره مالیاتی یا حقوقی ارائه نمی دهیم. بنابراین لطفا با وکیل مالیاتی یا CPA خود مشورت کنید. همانطور که یک فرد مشهور زمانی مشاهده کرد، “من به پرداخت مالیات در ایالات متحده افتخار می کنم. تنها چیزی که وجود دارد این است که می توانم به همان اندازه به نصف پول افتخار کنم.» بیایید تا زمانی که بتوانیم به طور قانونی مالیات های سال جاری را کمتر بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید