شما در حال مشاهده هستید چرا آمریکایی ها به پزشکی از راه دور علاقه مند هستند | بیمار باند

چرا آمریکایی ها به پزشکی از راه دور علاقه مند هستند | بیمار باند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Why Americans Are Interested in Telemedicine But Aren't Using It

تا 77 درصد از مصرف کنندگان به پزشکی از راه دور علاقه مند هستند، اما کمتر از 20 درصد در واقع این کار را انجام داده اند. از طرف ارائه دهنده، مانع اصلی فقدان بازپرداخت برای مراقبت مجازی.

خوشبختانه، تصویب دو حزب قانون بودجه سال 2018—همراه با پوشش گسترده بهداشت از راه دور در سال 2019 توسط Centers for Medicare & Medicaid Services (CMS)—به این معنی است که گزینه های مراقبت مجازی بیشتری در سال جاری برای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در دسترس خواهد بود. این اقدامات مسئول این موارد هستند:

 • گسترش پوشش پزشکی از راه دور سکته مغزی و نظارت بر دیالیز خانگی مبتنی بر سلامت از راه دور
 • اجازه دادن به برنامه های Medicare Advantage برای گنجاندن خدمات بهداشتی از راه دور به عنوان یک مزیت اساسی
 • گسترش استفاده از خدمات بهداشتی از راه دور در سازمان های مراقبت پاسخگو

فاطمه زنزی، یکی از شرکای Manatt Health خاطرنشان می کند: «یکی از بزرگترین مسائلی که تأثیر مثبتی بر پذیرش بهداشت از راه دور در سال 2019 دارد، افزایش بازپرداخت در دسترس توسط Medicare است. با توجه به اینکه CMS در گذشته به جز در شرایط بسیار محدود، تمایلی به پرداخت هزینه پزشکی از راه دور نداشته است، این تغییرات بسیار مهم هستند.”

با این حال، تسهیل بازپرداخت برای مراقبت های مجازی تنها مانعی نیست که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای افزایش استفاده از خدمات بهداشت از راه دور باید بر آن غلبه کنند.

آگاهی و اعتماد، پذیرش بهداشت از راه دور را تشویق می‌کند

پزشکی از راه دور طیف وسیعی از خدمات را پوشش می‌دهد، از تماس‌های تلفنی و چت‌های ویدیویی گرفته تا نظارت از راه دور بیمار و تصویربرداری ذخیره و ارسال. اما با وجود رشد پیش‌بینی‌شده بازار جهانی بهداشت از راه دور به بیش از 36.3 میلیارد دلار تا سال 2020، تعداد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که آن را امتحان کرده اند باقی می ماند. بسیار کم است.

عدم آگاهی ممکن است باعث پایین نگه داشتن اعداد شود. در مقاله اخیر Physician 360 دکتر آنجلا فوسارو نوشت: «بر خلاف یک بیمارستان یا مرکز مراقبت های فوری، شما به طور طبیعی با خدمات پزشکی از راه دور در روال روزمره خود مواجه نمی شوید. این منبعی است که باید کشف شود. و علیرغم اینکه در فرهنگ کاربران سنگین اینترنت و برنامه های تلفن همراه قرار دارند، بسیاری هنوز نمی دانند که آیا ارائه دهنده یا شرکت بیمه آنها به آنها دسترسی به مراقبت مجازی را ارائه می دهد. از این رو، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به طور موثر خدمات مجازی خود را برای افزایش جذب بیمار بازاریابی کنند.

به‌علاوه، ارائه‌دهندگان باید به نگرانی‌هایی که بیماران نسبت به سلامت از راه دور احساس می‌کنند توجه کنند. یک مطالعه سراسری نشان داد که 75 درصد بیماران به تشخیصی که از یک ویزیت مجازی انجام می شود اعتماد نمی کنند یا کمتر از تشخیص حضوری به آن اعتماد می کنند. نویسنده این مطالعه، کامرون گراهام، خاطرنشان می‌کند: «اگر بیماران به تشخیص‌های انجام شده در طول تماس‌های پزشکی از راه دور اعتماد نکنند، ممکن است توصیه‌های داده شده را نادیده بگیرند، اقدامات پیشگیرانه را انجام ندهند یا به دنبال قرار ملاقات‌های حضوری اضافی باشند، که نقطه ضعف پزشکی از راه دور است. ”

برای رفع این تردید، از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که به بازدیدهای مجازی ابراز علاقه کرده اند، شروع کنید. اما چگونه این بیماران را شناسایی می کنید؟

بخش بندی روانشناختی و جذب بیمار

براساس بررسی انتخاب مصرف کننده بازدیدهای مجازی، بیش از 70 درصد از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی مایل به استفاده از خدمات بهداشت از راه دور برای موارد زیر هستند:

 • سوالات نسخه یا پر کردن مجدد
 • پیگیری های قبل و بعد از عمل
 • مدیریت مداوم بیماری مزمن
 • آموزش کاهش وزن یا ترک سیگار
 • مشاوره های روانشناس

با این حال، علاقه همیشه برابر با عمل نیست. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنین باید بدانند که چه چیزی باعث می شود برخی از بیماران بیشتر از سایرین مراقبت های مجازی را بپذیرند.

مدل بخش‌بندی روان‌شناختی زیست رایان، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را بر اساس انگیزه‌هایشان شناسایی می‌کند، اولویت ها و ترجیحات به نوبه خود، ارائه دهندگان می آموزند که بیماران از کجا به دنبال اطلاعات بهداشتی و کانال های اصلی ارتباط هستند. سپس ارائه‌دهندگان می‌توانند تلاش‌ها و خدمات بازاریابی خود را با نیازهای مخاطبان مختلف هماهنگ کنند تا تعامل را افزایش دهند.

بنابراین، کدام بخش‌ها بیشتر از بازدیدهای مجازی استفاده می‌کنند؟

خودسازان و استقامت‌کنندگان اراده از نظر آماری احتمال بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها برای استفاده از پزشکی از راه دور در 12 ماه گذشته دارند. “https://www.زیست رایانsolutions.com/consumer-diagnostic” rel=”noopener” target=”_blank”>زیست رایان Consumer Diagnostic.

technologies used in managing your health - telemedicine

افرادی که به خود دست می یابند در مورد سلامتی فعال هستند و دوست دارند اهداف سلامتی خود را حفظ کنند. اگر آنها نتوانند حضوری با پزشک خود ملاقات کنند، احتمالاً به پزشکی از راه دور به عنوان جایگزینی برای رسیدن به اهداف خود روی می آورند.

به همین ترتیب، استقامت‌کنندگان اراده به خاطر «زندگی در لحظه» شهرت دارند، که می‌تواند انگیزه دادن به آن‌ها را سخت کند. با این حال، 39 درصد از افراد استقامتی هزاره هستند که دوبار هستند احتمالاً از راه دور نسبت به همتایان قدیمی خود استفاده می کنند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند راحتی بازدیدهای مجازی از افراد پایدار هزار ساله را برای غلبه بر تمایل آنها به اجتناب از پزشک، به جز به عنوان آخرین راه حل، به بازار عرضه کنند.

پزشکی از راه دور ارزش خود را برای جانبازان و بیماران روستایی ثابت کرده است. روندهای اخیر نشان می دهد که این پتانسیل برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی، کاهش هزینه ها، افزایش کارایی و ایجاد درآمد در مقیاس بزرگتر دارد—اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آن را به دلایل درست برای بیماران مناسب عرضه کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و نحوه پشتیبانی آن از جذب بیمار، کاغذ سفید ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید