شما در حال مشاهده هستید چرا احتباس کار بر تجربه بیمار تأثیر می گذارد؟

چرا احتباس کار بر تجربه بیمار تأثیر می گذارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Traffic on a hospital floor

از هر مدیر عامل بیمارستانی بپرسید که در حال حاضر چه چیزی در ذهن اوست و متداول ترین پاسخ احتمالاً حفظ زایمان است. در واقع، این نگرانی بر چالش های مالی غلبه کرده است و سایر مسائل عمده ای که معمولاً بیمارستان ها را آزار می دهد. بدون زایمان، عملیات بیمارستان با کسری از ظرفیت طبیعی انجام می شود و این می تواند تجربه بزرگی را برای بیمار ایجاد کند.

زمان دراز مدت و کمتر می تواند تأثیر منفی باورنکردنی بر تجربه بیمار داشته باشد. در اینجا برخی از مشکلاتی که می تواند از این مشکل ناشی شود، آمده است.

عدم اعتماد

مثل هر انسانی، بیماران آشنایی را دوست دارند. وقتی متوجه می شوند که پزشک مورد علاقه شان دیگر در موسسه آنها کار نمی کند، احساس راحتی را از دست می دهند. این می تواند منجر به از دست دادن اعتماد بیمار به پزشک جدید خود و نحوه برخورد آنها با مراقبت شود و در نتیجه بیماران از برنامه مراقبت خود پیروی نمی کنند. این امر در طول زمان به نتایج سلامتی آسیب می رساند و بسته به شدت بیماری می تواند منجر به بستری مجدد شود.

این فقط به پزشکان هم نیازی ندارد. هر پرسنل بیمارستان می تواند تجربه بیمار را از میز پذیرش گرفته تا سرایدار ایجاد کند یا آن را شکست دهد. غیبت قابل توجه کارکنان باعث می شود که بیماران به این فکر کنند که چه مشکلی در سازمان پیش می آید و آیا بر مراقبت آنها تأثیر می گذارد یا خیر. ثابت نگه داشتن تجربه بیمار یکنواخت، شفاف و مثبت برای حفظ بیماران وفادار.

فقدان گزینه

تصور کنید پس از سالها یا حتی دهه ها کار با پزشک جدید، به شما پزشک جدید داده شود. این یک شوک برای سیستم است، به خصوص زمانی که آن پزشک کل تاریخچه مراقبت از آن بیمار را درک کند. اگر آن شخص به ارائه‌دهنده دیگری در این نزدیکی نقل مکان کند، بیمار تنها به همین دلیل ارائه‌دهنده‌ها را عوض می‌کند. واقعیت این است که بیماران، دوباره، آشنایی را دوست دارند و می خواهند همان دکتر را حفظ کنند.

اما اگر آن پزشک همراه با دیگران آنجا را ترک کند، این می‌تواند به مشکل دیگری تبدیل شود و شکاف بزرگی در یک تخصص مراقبتی خاص باز شود. خیلی زود، این گزینه ممکن است به حالت تعلیق درآید یا وجود نداشته باشد و بیماران به دنبال گزینه هایی باشند که ممکن است خارج از ارائه دهنده باشد.

عدم کارایی

کارایی بر اساس تجربه ساخته شده است، و این به ویژه برای بیمارستان ها صادق است. فرآیندهایی وجود دارد که توسط کارمندانی با سالها تجربه یا تجربه مناسب برای اجرای روان سیستم مورد نیاز است. هنگامی که آن افراد اساسی ناپدید می شوند و ارائه دهنده در پر کردن آن شکاف ها با مشکل مواجه می شود، تأثیرات در نهایت بر تجربه مشارکت بیمار تأثیر می گذارد، از زمان انتظار برای رسیدن به بیمارستان، ارتباط متناقض یا عدم پاسخگویی کارکنان پزشکی.

به نتایج سلامت آسیب می رساند

کارکن کمتر و کارکنان فاقد صلاحیت می‌توانند در نتایج سلامت و بستری‌های مجدد در بیمارستان ویران کنند. کارکنان کمتر به معنای منابع کمتری برای نظارت بر بیماران تا آنجا که باید هستند و می تواند خطاهای پزشکی را تحت تأثیر قرار دهد. همین مورد را می توان در مورد کارکنان فاقد صلاحیت، که ممکن است نتوانند وضعیت سلامتی را که کارکنان با طول عمر و تجربه بیشتر به راحتی تشخیص دهند، تشخیص دهند. و اگر مشغول باشند، ممکن است زمان لازم برای افزایش مراقبت از بیمار را صرف نکنند. .

چگونه فناوری مشارکت بیمار می تواند کمک کند

بیمارستان‌ها با منابع کمتری نسبت به قبل کار می‌کنند، به همین دلیل است که فناوری تعامل با بیمار در چند سال گذشته بسیار رشد کرده است.

فرآیندهایی وجود دارند که به راحتی می‌توان آن‌ها را خودکار کرد تا در زمان، هزینه و منابع کارکنان بیمارستان صرفه‌جویی شود. ابزارهایی مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان و زیست رایان Insights Accelerator™ می تواند برای تعامل ایمن با بیماران در تمام طول سفر مراقبت و برقراری ارتباط موثر با آنها با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی برای جلب انگیزه های درونی خود. ابزارهای زیست رایان به ارائه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا سفر مشارکت بیمار را با استفاده از ابزارهای مدل‌سازی بصری مانند پیام‌رسانی چند کانالی و گره های بیمار در ارزیابی، معیارها، ارزیابی، مداخله و موارد دیگر. و ارسال پیام دو طرفه در زمان واقعی به کارکنان یا بیمار اجازه می دهد تا تعامل را شروع کنند. این ابزار می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد یا به راحتی با اکثر سیستم های مدیریت EMR، CMS و تمرین یکپارچه شود و گزینه های بیشتری را برای ارائه دهندگان ارائه دهد.

در حالی که بحران زایمان ممکن است به این زودی به پایان نرسد، فناوری مشارکت بیمار ارائه شده توسط زیست رایان می‌تواند به کاهش بار بیمارستان‌ها و در عین حال بهبود تجربه تعامل با بیمار کمک کند.

در کاغذ سفید ما، نگاهی دیگر به نحوه شکل‌دهی فناوری مراقبت‌های بهداشتی به تجربه مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید