شما در حال مشاهده هستید چرا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به بیماران خود به عنوان حامیان برند فکر کنند؟

چرا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به بیماران خود به عنوان حامیان برند فکر کنند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Why Healthcare Providers Should Think of Their Patients as Brand Advocates

بدون توجه به صنعت، حفظ مشتریان آسانتر و سودآورتر از ادامه یافتن مشتریان جدید است. در واقع، ما قبل از در وبلاگ خود درباره آن موضوع صحبت کرده‌ایم. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که با دریافت بیمار مشکل دارند، ممکن است بخواهند تمرکز خود را روی حمایت از برند.

بیماران را به عنوان حامیان بالقوه برند در نظر بگیرید

بیماران فعلی شما احتمالاً بیشتر از آنچه فکر می کنید سرمایه گذاری در خدمات اضافی شما وجود دارد. آنها نه تنها قبلاً با شما رابطه برقرار کرده اند، بلکه احتمالاً به جای رفتن به جای دیگر، به راحتی برای مراقبت از شما مراجعه می کنند.

با این حال، بازگشت به‌سادگی به بیماران موجود خود بارها و بارها فقط برای مدت طولانی کارساز خواهد بود. قدم بعدی این است که بیماران خود را به حامیان برند تبدیل کنید. این یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتریان جدید است. این احتمال وجود دارد که بیماران بسیار راضی شما قبلاً شما را به خانواده و دوستان خود توصیه کنند. با تمرکز بر شادی آنها و تشویق آنها به ارجاع عمل خود، می توانید قهرمانان برند قدرتمندی ایجاد کنید.

ممکن است به نظر خشن به نظر برسد که بیماران خود را حامیان برند معرفی کنید، اما مهم است که بدانید بازار مراقبت های بهداشتی در حال تغییر است. بیماران در حال خرید هستند برای یافتن بهترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای آنها به همین دلیل است که کمک به بیماران فعلی خود برای تبدیل شدن به مدافعان بسیار مهم است. آنها به احتمال زیاد نام شما را نه تنها با اتصالات خود، بلکه به صورت آنلاین نیز به اشتراک خواهند گذاشت.

در پایان، بیماران فعلی شما با ارزش ترین مشتریان شما هستند، بنابراین مهم است که روابط قوی برقرار کنید و به روشی ارتباط برقرار کنید که با آنها طنین انداز شود. فقط به این دلیل که آنها در حال حاضر از خدمات شما استفاده می کنند، لزوماً به این معنی نیست که تصمیم بگیرید که تغییر دهید.

تقسیم بندی روانشناختی می تواند کمک کند

تقسیم بندی روانشناختی یک مدل اثبات شده و اختصاصی است که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را به یکی از پنج گروه بر اساس انگیزه ها، رفتارها و ترجیحاتشان. این بینش‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا به طور مؤثرتری با بیماران ارتباط برقرار کنید، بنابراین می‌توانید به آنها قدرت دهید تا نه تنها سلامتی آنها را کنترل کنند، بلکه به طرفداران برند تبدیل شوند.

همه به یک شکل ارتباط برقرار نمی کنند و همه در مورد مراقبت های بهداشتی خود احساس یکسانی ندارند. برای مثال، خود دست‌یافته‌ها، تمایل دارند در مورد مراقبت‌های بهداشتی خود فعال باشند، از قبل برای معاینات خود برنامه ریزی کنید و آماده تکمیل برنامه مراقبت خود باشید. از طرف دیگر، شعبده بازان اولویت دار، چیزهای زیادی در جریان است، و مراقبت های بهداشتی آنها معمولا در صدر لیست کارهایشان قرار نمی گیرد. آنها قرار ملاقات اعضای خانواده خود را برنامه ریزی می کنند، اما احتمالاً فقط زمانی که واقعاً به چیزی نیاز داشته باشند، برای خودشان ملاقات می کنند.

استفاده از پلتفرم تعامل دیجیتال

ثابت نگه داشتن همه این تفاوت ها دشوار است، به خصوص اگر مطب شما بیماران را از هر پنج بخش ببیند. از آنجایی که سبک زندگی و انگیزه‌های آن‌ها بسیار متفاوت است، پیام‌هایی که با دست‌آوردهای خود طنین‌انداز می‌شود، احتمالاً شعبده‌باز اولویت‌دار را برای اقدام تحریک نمی‌کند. با افزودن «ارتباط متفاوت با بخش‌های مختلف» به فهرست کارهایتان، ممکن است احساس کنید نمی‌توانید از پس همه آن برآیید.

وقتی تشخیص دادید که بیمار شما به کدام بخش تعلق دارد، پلتفرم‌های تعامل دیجیتال مانند زیست رایان می‌توانند کمک کنند. می‌توانید پیام‌هایی را برای هر یک از بخش‌ها از قبل بارگذاری کنید که می‌توان آن‌ها را به سرعت ویرایش کرد تا متناسب با یک بیمار خاص و وضعیت او باشد.

زیست رایان از این نظر منحصر به فرد است که پلتفرم ما بر اساس مدل تقسیم بندی روانشناختی ساخته شده است و می داند که چگونه با استفاده از روش های مناسب، پیام های مناسب را به بخش های مناسب ارسال کند. همانطور که بیماران با پیام‌هایی که از طریق پلتفرم ارسال می‌کنید تعامل می‌کنند و به آن‌ها پاسخ می‌دهند (یا نادیده می‌گیرند)، ترجیحات هر فرد را یاد می‌گیرد، حتی بیشتر از آنچه طبقه‌بندی بخش می‌تواند به شما بگوید. این به شما کمک می کند پیام های مرتبط تری را برای بیماران خود ارسال کنید و شانس دریافت و تعامل با آنها را افزایش دهید.

استفاده از یک پلتفرم تعامل دیجیتال می‌تواند راهی عالی برای ارائه پیام‌های مناسب به بیماران بدون استفاده از تمام وقت خود برای انجام آن باشد. احتمال اینکه بیماران شادتر به طرفداران برند تبدیل شوند، دیگران را تشویق به پیوستن به عمل شما و افزایش سهم بازار شما می کنند. از این گذشته، هسته اصلی هر عمل مراقبت های بهداشتی جذب بیمار است که به شما کمک می کند به گسترش تجارت خود ادامه دهید.

برای اطلاعات بیشتر درباره تقسیم‌بندی روانشناختی و اینکه چگونه می‌تواند تلاش‌های جذب بیمار شما را تقویت کند، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید