شما در حال مشاهده هستید چرا انقلاب دیجیتال مارکتینگ اولین انتخاب ما برای پزشکان و بیمارستان ها است؟

چرا انقلاب دیجیتال مارکتینگ اولین انتخاب ما برای پزشکان و بیمارستان ها است؟

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Two professionals sitting on a couch discussing paperwork in front of توصیف کردن وسوسه انگیز است انقلاب دیجیتال در بازاریابی مراقبت های بهداشتی با استفاده از اصطلاحات یا یا. مقاله‌هایی که می‌خواهند بازاریابی سنتی را با بازاریابی دیجیتال مقایسه و مقایسه کنند، معمولاً دو ستون دارند، یک طرف در مقابل طرف دیگر. هدف، مکان و کاربردهای یکی در تقابل با دیگری نیست. اغلب آنها با هم کار می کنند.

بازاریابی سنتی – پست مستقیم، بروشورها، تبلیغات چاپی و رسانه های پخش – عملاً در یک برنامه کامل و جامع ضروری هستند. به علاوه، این ابزارها مزایای متمایزی مانند هدف قرار دادن مخاطبان محلی و شخصی و مستقیم بودن را ارائه می‌کنند.

تبلیغات خارجی جای خود را دارد و به خوبی کار می کند. مواد قابل لمس و چاپی معمولاً عمر مفید طولانی دارند. افراد می توانند اطلاعاتی را که در دست دارند حفظ کنند، به خاطر بیاورند و به آنها مراجعه کنند. استراتژی هایی مانند معرفی پزشک و بازاریابی داخلی بسیار مهم هستند. آنها بالاترین ROI را برای مشتریان ما ارائه می دهند، اما مقیاس آنها دشوار است. ما آموزش هایی در مورد استفاده از آنها برای بیشترین اثربخشی ارائه می دهیم.

در واقع هیچ بحثی وجود ندارد. سنتی در تقابل با دیجیتال نیست. رسانه‌های سنتی وزن و تأثیر قابل‌توجهی بر تلاش بازاریابی کلی می‌آورند. زنده و سالم است … و گزینه های مهمی را در جعبه ابزار بازاریابی فراهم می کند. برای درک بهتر این تعادل همزیستی، دیدگاه ما را به عنوان یک آژانس مراقبت های بهداشتی پیشرو در نظر بگیرید.

انقلاب بازاریابی دیجیتال – اولین و بهترین انتخاب ما…

اکثر شرکت‌های خدماتی که ادعا می‌کنند خدمات کامل دارند، واقعاً آژانس‌های سنتی هستند که سعی می‌کنند مرتبط باقی بمانند. برای ما، دیجیتال در DNA ماست و سالهاست که وجود دارد. این حوزه تخصصی مورد علاقه (و قوی ترین) ما است.

ما قدرت بازاریابی دیجیتال را می دانیم. زیست رایان یک بازاریابی یکپارچه و با خدمات کامل، آژانس تبلیغات پزشکی و SEO است که به خدمات رو به رشد بیمارستان یا پزشک اختصاص دارد. صدها گزینه با پیشرفت های جدید به طور منظم وجود دارد، از جمله این نمونه ها:

 • وبلاگ ها/وب سایت ها/مقالات
 • ایجاد محتوا
 • بازاریابی ایمیل
 • تبلیغات پرداخت به ازای کلیک
 • بهینه سازی موتور جستجو
 • شبکه های اجتماعی، پولی و ارگانیک
 • محتوای ویدیویی و کانال های توزیع

بازاریابی دیجیتال تقریباً همیشه اولین انتخاب ما برای پزشکان و بیمارستان ها است. در اینجا برخی از دلایل شگفت انگیز بودن دیجیتال آورده شده است:

انقلاب بازاریابی دیجیتال در مراقبت‌های بهداشتی 

اینترنت جایی است که مصرف کنندگان امروزی هستند. به چند دلیل به درب ورودی مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است:

 • بیماران به طور فزاینده ای در انتخاب ارائه دهنده و تصمیمات بهداشتی توانمند می شوند
 • خدمات پهن باند و WiFi به طور گسترده در دسترس هستند
 • تلفن های هوشمند و دستگاه های تلفن همراه رایج هستند
 • جامعه به طور کلی و بخش‌های جمعیتی مهم به طور خاص به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند تا پاسخ‌ها و اطلاعات فوری دریافت کنند
 • به طور کلی، عموم به صورت آنلاین اطلاعات تحقیقاتی، اطلاعات مربوط به سلامت و بیماری، بیمارستان ها و ارائه دهندگان را جستجو می کنند

تولید و رسانه مقرون به صرفه و مقرون به صرفه هستند. یک بودجه اختصاص‌یافته معمولاً هزینه کمتری دارد، هزینه هر سرنخ و خرید بهتری را ارائه می‌کند و در نهایت بازده و سود بیشتری را به همراه دارد.

کاربران دستگاه‌های همراه اولین و مؤثرترین ملاحظات هستند. ماهیت نیازهای مراقبت‌های بهداشتی – فوری، مهم، فوری، راحت – اغلب ابتدا از طریق یک دستگاه تلفن همراه پاسخ داده می‌شود.

یک کمپین دیجیتالی می تواند به شدت بومی سازی شود. حفظ تمرکز بر مناطق جغرافیایی انتخابی شهرها و حومه‌ها به معنای ضایعات کم و بهره‌وری بیشتر است.

کمپین‌های هدفمند دقیق می‌توانند بخش مخاطب و/یا جغرافیای خاصی را به صفر برسانند. گزینه های رسانه های دیجیتال و رسانه های اجتماعی می توانند بر اساس ترجیحات و علایق مصرف کننده تقسیم بندی شوند. خریدار یا مشتری ایده آل را می توان با دقت هدف قرار داد.

نتایج به سرعت، اغلب در زمان واقعی، با بازاریابی دیجیتال دنبال می‌شوند. این یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ارائه نتایج برای مشتریان است.

پیام‌های دیجیتالی می‌توانند در معرض دید بالاتر و تعامل بالاتری داشته باشند. ماهیت اینترنت این است که می‌تواند به همان اندازه وسیع، محدود یا مخاطب خاص داشته باشد که برای آن طراحی شده است.

ردیابی، تجزیه و تحلیل و معیارها در زمان واقعی، قابل اندازه‌گیری و دقیق هستند. بازاریابی دیجیتال جزئیاتی سریع، دقیق و آسان برای اندازه گیری فراهم می کند که فوراً نشان می دهد چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند. آزمایش، تنظیمات و تغییرات تقریباً بلافاصله امکان پذیر است.

بازاریابی دیجیتال می تواند با بخش های مخاطب تعامل داشته باشد. تبلیغ کنندگان می توانند به طور مستقیم و در زمان واقعی دقیقاً آنچه را که مخاطب نیاز دارد و علایق آن را شامل می شود بیاموزند. برای این موضوع، با تغییر مخاطب، تبلیغ‌کننده می‌تواند به‌طور عملی خود را تنظیم کرده و خود را تطبیق دهد.

پیام‌های بازاریابی دیجیتال کمتر مزاحم هستند. افراد مخاطب تا حدودی بر پیام های آنلاینی که دریافت می کنند کنترل دارند. درصد قابل توجهی از کاربران برای تبلیغات آنلاین باز هستند، شاید تا حدی به این دلیل که به نظر می رسد موضوع به موقع و مرتبط با نیازها و علایق آنها باشد.

رسانه‌های اجتماعی مخاطب مورد نظر را درگیر می‌کند. محتوای بازاریابی دیجیتال مخاطب را درگیر می‌کند و فرصتی برای ارائه شواهد اجتماعی قانع‌کننده و تاثیرگذار فراهم می‌کند.

اکثر کانال‌های دیجیتالی را می‌توان شخصی‌سازی کرد. برخلاف روش‌های سنتی تولید انبوه، افراد به راحتی در پیام یا محتوا شناسایی و شخصی‌سازی می‌شوند.

مخاطبان به‌طور فزاینده‌ای به روی فناوری‌های جدید باز می‌شوند. ویژگی‌های آنلاین، پیشرفت‌های نرم‌افزاری، محصولات و دستگاه‌های مصرف‌کننده جدید تقریباً هر روز به دست عموم می‌رسند. بنابراین، مصرف کننده ماهر و با کامپیوتر، مسیرهای جدید، راحت و مفیدی را می پذیرد که زندگی را آسان تر می کند.

ارتباطات دیجیتالی بخش فراگیر، متقاعدکننده و تقریباً ضروری زندگی روزمره هستند. بسیاری از مردم اگر متوجه شوند که تلفن هوشمند همراه همیشگی آنها در خانه (یا جایی دور از دسترس فوری) رها شده است، احساس ناراحتی می کنند.

این یک زمین بازی جدید و یکسان است. رقابت در مراقبت های بهداشتی شدید است. اما ماهیت تبلیغات آنلاین به نفع یک شرکت دیگر نیست. اندازه واقعی کسب و کار از اهمیت کمتری برخوردار است و هر تبلیغ کننده دیجیتالی در ابتدا از جایگاه برابری برخوردار است. علاوه بر این، بازده بالقوه سقف ندارد.

دیجیتال آگاهی و شهرت برند را افزایش می‌دهد. یکی از مزایای دیده شدن آنلاین این است که یک نام تجاری خاص را می‌توان در مکان‌های مختلف برای آگاهی بیشتر عمومی مشاهده کرد. گزینه‌ها و اطلاعات مراقبت‌های بهداشتی را می‌توان در فهرست‌ها، سایت‌های بررسی و رتبه‌بندی، و همچنین از طریق نقشه‌های Google پیدا کرد.

قدرت کار دیجیتال و سنتی با هم…

ما آنچه را که موعظه می کنیم عمل می کنیم. مفهوم و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات نحوه ساخت شرکت خودمان است. روش های بازاریابی دیجیتال و سنتی برای همکاری در بسیاری از برنامه های مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند. و هنگامی که آنها انجام می دهند، اثر ترکیبی یک نیروی تقریباً غیرقابل توقف در بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی است. این اولین انتخاب ما برای بازاریابی بیمارستان و ارائه دهنده است.

دیدگاهتان را بنویسید