شما در حال مشاهده هستید چرا بازاریابی جستجوی محلی استراتژی کلی سئوی شما را تقویت می کند (به علاوه، 16 اشتباه رایج که باید از آن اجتناب کنید)

چرا بازاریابی جستجوی محلی استراتژی کلی سئوی شما را تقویت می کند (به علاوه، 16 اشتباه رایج که باید از آن اجتناب کنید)

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

آیا وب سایت بیمارستان یا مطب پزشکی شما برای جستجوهای محلی بهینه شده است؟ در غیر این صورت، مخاطبی را که با هدف بالا آماده هستند از دست می دهید.

چرا؟ زیرا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نمی توانند کسب و کار شما را به صورت آنلاین پیدا کنند، اگر برای SEO محلی بهینه نشده باشد.  

سئوی محلی موثر برای پزشکان، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی نیازمند درک کامل نیازها و خواسته های مصرف کننده مراقبت های بهداشتی و الگوریتم همیشه در حال تغییر Google است.

علاوه بر این، شما به یک برنامه قوی برای بهینه سازی و بازاریابی جستجوی ارگانیک محلی نیاز دارید.<.>

آیا با وجود محیط فوق‌العاده رقابتی امروز آماده‌اید رتبه و جایگاه خود را در موتور جستجو بهبود بخشید؟

در پست وبلاگ امروز، من به اشتراک می گذارم:

 • بازاریابی جستجوی محلی چیست،
 • چرا برای سازمان های مراقبت های بهداشتی ارزشمند است،
 • آنچه برای رتبه بندی سئوی محلی لازم است
 • و 16 اشتباه رایج در سئو محلی که باید از آنها اجتناب کنید.

Local SEO چیست؟

SEO محلی یا بازاریابی جستجوی محلی، فرآیند بهینه سازی وب سایت و فهرست دایرکتوری شما برای افزایش ترافیک محلی است. به طور معمول، افرادی که جستجوهایی را با هدف محلی انجام می‌دهند، بیشتر احتمال دارد که تبدیل شوند (به عنوان مثال، قرار ملاقاتی را تعیین کنند).

اگرچه سئوی محلی و ارگانیک در هم تنیده شده اند، اما هر کدام به استراتژی ها و تاکتیک های بهینه سازی متفاوتی نیاز دارند. سئوی محلی بر بهینه سازی مکان خاص تمرکز دارد، در حالی که سئوی ارگانیک بر بهینه سازی کلی محتوا تمرکز دارد.

بازاریابی جستجوی محلی زمانی قوی‌تر است که تیم بازاریابی شما در صنعت و حوزه‌های تخصصی شما متخصص باشد. درک ذاتی آن‌ها از مخاطبان محلی شما، آگاهی و شناخت برند را افزایش می‌دهد و فهرست کسب‌وکار شما را در بسته محلی Google، پرطرفدارترین موقعیت در صفحه نتایج جستجوی محلی Google، ارتقا می‌دهد.

SEO محلی برای پزشکان، بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی چیست

وقتی سئوی محلی به درستی انجام شود، کل تجربه آنلاین بیماران شما را از تحقیقات اولیه تا زمان‌بندی قرار ملاقات می‌کند.

ترکیب سئوی محلی با این تلاش‌ها (و بیشتر) برای ایجاد یک تجربه کاربری مثبت ضروری است:

 • دایرکتوری کامل و دقیق و لیست بسته های محلی
 • یک وب سایت آموزنده و شهودی که به طور موثر تجربه کاربر را هدایت می کند
 • محتوای خاص وب سایت بومی سازی شده
 • یک وب سایت و وبلاگ بهینه شده حاوی کلمات کلیدی با حجم جستجوی مطلوب
 • سئوی فنی قوی که به موتورهای جستجو امکان می دهد محتوای شما را درک کنند
 • راهبردی برای بررسی و پاسخ سریع به نظرات بیمار.

سئوی محلی برای سازمان های مراقبت های بهداشتی برای ایجاد اعتماد با مخاطبان محلی شما ضروری است – مهم نیست چند مکان را مدیریت می کنید. هدف افزایش دید و اعتبار هر پزشک و پزشک با استفاده از اطلاعات ثابت و دقیق است.

وقتی مشتریان کارشناسان سئوی مراقبت های بهداشتی ما را برای بهبود بازاریابی جستجوی محلی خود استخدام می کنند، ما معمولاً با بهینه سازی بسته های محلی Google، از جمله گروه بندی مشاغل مشابه که در بالای صفحه نتایج جستجوی Google ظاهر می شوند، شروع می کنیم.

به عنوان مثال، اگر بازدیدکننده سایت “Women’s Health in Los Angeles, CA” را جستجو کند، گروهی از مشاغل که با این توضیحات در یک منطقه نقشه‌برداری شده مطابقت دارند، در بسته محلی ظاهر می‌شوند.

بر اساس موقعیت مکانی جستجوها، از جمله عبارت “در حال حاضر در نزدیکی من”، در دو سال گذشته 150% افزایش یافته است. اما، حتی بدون کلمات “در نزدیکی من” یا “در حال حاضر نزدیک من”، اطلاعات مکان اغلب به صورت خودکار در اختیار موتورهای جستجو قرار می‌گیرد که به خدمات بازاریابی دیجیتال SEO محلی فرصتی برای بالا رفتن از رقبا.

آنچه برای صعود به اوج لازم است: عوامل رتبه بندی محلی

بسته محلی در رتبه اول در 93٪ از جستجوهای Google، که آن را به مهمترین تاکتیک جستجوی محلی برای افزایش تلفن تبدیل می کند. تماس‌ها، سرنخ‌ها و بیماران.

هنگامی که فردی برای مراقبت های فوری محلی، بیمارستان، مطب پزشکی یا پزشک جستجو می کند، Google یک نقشه به راحتی سنجاق شده با سه کسب و کار محلی را برمی گرداند.

چگونه انتخاب می شوند؟ الگوریتم محلی گوگل بر اساس سه عنصر حیاتی است:

 1. نزدیک

  چقدر کسب و کار شما به مکان فعلی کاربر نزدیک است

 2. برجستگی

  تا چه اندازه کسب و کار شما در بازار محلی محبوب و مورد توجه است

 3. ارتباط

  بر اساس هدف جستجوی کاربر، محصولات و خدمات شما چقدر مناسب هستند

نغمه جعفرزاده، مدیر سئو در زیست رایان، می‌گوید: «در سئوی محلی، مانند سئوی ارگانیک، تنها هدف قرار دادن بهترین عبارات کلیدی به افزایش ترافیک به سمت کسب‌وکار محلی شما کمک نمی‌کند.<.>

«شما باید محتوای باکیفیت و مرتبط داشته باشید. خود را به جای مخاطبان خود قرار دهید و سعی کنید بهترین پاسخ ها را به سوالاتی که ممکن است داشته باشند ارائه دهید.»

Google Local Pack جایی است که می‌خواهید هر بار که شخصی در بازار محلی شما انواع محصولات یا خدماتی را که ارائه می‌دهید جستجو می‌کند، کسب‌وکارتان ظاهر شود.

بیایید در مورد نحوه رسیدن به آنجا صحبت کنیم.

برترین فاکتورهای رتبه بندی بسته محلی چیست؟

چندین عامل بر میزان رتبه سایت شما تأثیر می‌گذارند، به‌ویژه وقتی صحبت از رقابت محلی باشد. در اینجا برترین عوامل رتبه بندی بسته محلی وجود دارد که می تواند سئوی محلی را برای پزشکان، بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی بهبود بخشد:

 1. نمایه کسب و کار Google

  نمایه کسب و کار Google (GBP) یک سرویس رایگان ارائه شده توسط Google است. این امکان را به مشتریان نزدیک می دهد تا بر اساس نیازهای خود جستجوی کلیدواژه انجام دهند، در مورد محصولات و خدمات شما اطلاعات کسب کنند و با یک ضربه به اطلاعات تماس شما دسترسی داشته باشند.

 2. نظرات

  داشتن یک استراتژی بررسی (و پاسخ) ضروری است که نظرات آنلاین مثبت بیشتری را در مورد پوند شما دریافت کند. الگوریتم Google به نظرات بیماران بسیار اهمیت می دهد و تأثیر زیادی بر اینکه آیا کسی روی وب سایت شما کلیک می کند یا خیر.

 3. سئوی روی صفحه

  SEO درون صفحه از دید بالاتر وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) پشتیبانی می کند. شامل کلمات کلیدی مرتبط، عبارات، و اطلاعات NAP (نام، آدرس، شماره تلفن) باشد.

 4. پیوندها

  بک لینک های با کیفیت بالا برای تقویت سئوی ارگانیک و محلی ارزشمند هستند. پیوندهای برگشتی از سایت‌هایی با اعتبار بالا (منبع اطلاعاتی معتبر و قابل اعتماد) به موتورهای جستجو می‌گویند که منابع دیگر محتوای شما را ارزشمند می‌دانند.

اکنون که در مورد سئوی محلی و کارهایی که برای رسیدن به اوج انجام می‌شود روشن شدیم، مهم است که به برخی از اشتباهات اصلی بسیاری از شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی در مورد سئوی محلی نگاه کنیم.

16 اشتباه بازاریابی جستجوی محلی که باید در مراقبت های بهداشتی از آن اجتناب کنید

1. اهداف کلیدواژه غیرمحلی

در حالی که رتبه بندی برای “بهترین بیمارستان” فوق العاده است، این عبارت کلیدی به اندازه کافی خاص نیست که به کسب و کار شما کمک کند در صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) رتبه خوبی کسب کند، چه رسد به اینکه ترافیک محلی مورد نظر شما را هدایت کند. در عوض، سعی کنید از کلمات کلیدی خاص تری مانند “روماتولوژیست نزدیک ایروین، کالیفرنیا” یا “روماتولوژیست نزدیک من” استفاده کنید. برای جستجوهای “نزدیک من”، Google از مکان فعلی جستجوگر استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که نتایج مرتبط را ارائه می دهد.

2. هیچ بررسی بیمار

وجود ندارد

کمیت (و کیفیت) نظرات مشتریان در Google از عوامل مهم رتبه‌بندی برای بازاریابی جستجوی محلی هستند. فهرست‌بندی‌های بیمارستان، خدمات چندمکانی و پزشکان فردی که شامل نظرات مشتریان (مثبت و منفی) می‌شود، اعتبار بیشتری را ارائه می‌کنند و کلیک‌های بیشتری دریافت می‌کنند. برای افزایش یا بهبود رتبه‌بندی مرور آنلاین، به کارکنان دفتر خدمات خود آموزش دهید تا از بیماران بخواهند بلافاصله پس از قرار ملاقات، تجربیات مثبت خود را به اشتراک بگذارند.

3. نادیده گرفتن نظرات منفی

بررسی‌های منفی به کسب‌وکارها فرصت منحصربه‌فردی می‌دهد تا شخصیت و همدلی خود را به اشتراک بگذارند و برند خود را انسانی کنند. بهترین کارهایی که باید انجام دهید این است که بررسی را بشناسید، قدردانی کنید (“از بازخورد شما متشکرم”)، مسئولیت پذیری نشان دهید، به سرعت پاسخ دهید (معمولا در عرض سه روز کاری)، به آنها بگویید چگونه در حال بهبود هستید، و در تماس باشید – ثروت (حفظ مشتری) واقعاً در حال پیگیری است.

به‌علاوه، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی باید در حین پاسخ دادن به بررسی‌ها با فاش نکردن هیچ گونه اطلاعات بهداشتی محافظت‌شده، مطابقت با HIPAA را حفظ کنند (PHI ).

4. فهرستی از نمایه کسب و کار Google (GBP) وجود ندارد

نمایه کسب و کار Google بهترین شکل سئوی محلی موجود امروزی است — و رایگان است. Google Posts (ویژگی در GBP) مشتریان را جذب می‌کند، به گفتگو دعوت می‌کند، و ترافیک را از نمایه کسب‌وکار Google شما به وب‌سایت شما هدایت می‌کند و امتیازات سئوی شما را افزایش می‌دهد.

طبق یک مطالعه موردی در سال 2019 روی 2000 کاربر نمایه کسب و کار Google، تنها 17.5٪ از کسب و کارها در هر پست GBP پست می‌کنند. هفته، به این معنی که کسب و کار شما یک فرصت فوق العاده برای انتقال به بسته محلی فقط با ارسال پست دارد.

5. نمایه دایرکتوری وجود ندارد

اگرچه نمایه کسب‌وکار Google قطعاً در مرکز فهرست‌های فهرست راهنما قرار گرفته است، ارسال اطلاعات کسب‌وکار شما به سایر فهرست‌های محلی و خاص (مانند Vitals، Healthgrades و غیره) نیز باید در نظر گرفته شود. کامل و دقیق نگه داشتن اطلاعات مربوط به پزشک و پزشک شما، یافتن تحصیلات، مدارک، رتبه‌بندی، تخصص‌ها و غیره برای کسب و کار و تحقیقات پزشک شما را برای مشتریان آسان‌تر می‌کند.

نمایه‌های فهرست راهنمای کامل و دقیق، دید کسب‌وکار شما را تقویت می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند اطلاعات مهم را به راحتی پیدا کنند.

6. داده های NAPW متناقض

کسب و کارها با اطلاعات تماس کامل و دقیق می توانند به راحتی با جستجوهای محلی مطابقت داشته باشند. به همین دلیل مهم است که نام، آدرس، شماره تلفن و اطلاعات وب سایت (NAPW) شما در هر جایی که نام تجاری شما به صورت آنلاین ظاهر می شود دقیق و ثابت باشد. در گذشته، این یک کابوس برای سازمان‌های بزرگ‌تر مانند بیمارستان‌ها و مراکز چندمکانی بود. با این حال، اکنون می‌توان چندین تغییر را به‌طور همزمان در گروه‌های تجاری (کارهای فردی و پزشکان) از طریق مدیر نمایه کسب‌وکار Google (داشبورد Google برای کسب‌وکار من) اعمال کرد.

7. بدون بک لینک

پیوندهای برگشتی پایه و اساس ، که آنها را برای عملکرد سئو بسیار مهم می کند. پیوندها از منابع بسیار قابل اعتماد، اعتبار سایت را افزایش می دهند، که به شدت با مرتبط است. رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو. بک لینک از سازمان های حرفه ای معتبر و معتبر در تعیین رتبه صفحه وب سایت ارزشمند است. برای بیمارستان‌ها و روش‌های چندمکانی برای کسب بک لینک، فعال ماندن در جامعه پزشکی و سازمان‌های مرتبط با عمل شما حیاتی است (مانند تامین‌کنندگان، نشریات، سازمان‌های غیرانتفاعی، جمع‌آوری‌های کمک مالی، و غیره)

8. وب‌سایت برای تلفن همراه بهینه نشده است

در سال 2019، 56 درصد از مشتریان آنلاین ایالات متحده، مشاغل محلی را از طریق مرورگر تلفن همراه و 41 درصد از یک برنامه تلفن همراه استفاده می‌کردند که بر اهمیت حضور آماده برای تلفن همراه تأکید می‌کرد. سازمان های مراقبت های بهداشتی که ویژگی های وب خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه نمی کنند، کسب و کار خود را از دست خواهند داد.

ابتدا، بدانید بازدیدکنندگان شما از کدام دستگاه‌ها به طور منظم استفاده می‌کنند و برای آن قالب‌ها بهینه‌سازی می‌کنند. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که زمان بارگذاری پایین صفحه و عملکرد ضعیف سایت نیز می‌تواند بر تبدیل‌ها و درآمد در هر دسکتاپ، تبلت یا دستگاه تلفن همراه تأثیر بگذارد.

9. محتوای بی کیفیت

محتوای دقیق، به‌موقع، قابل اعتماد و مرتبط برای جذب و حفظ مشتریان جدید و بالقوه بسیار مهم است. پیام شما را منتقل می‌کند، خوانندگان شما را آموزش می‌دهد و متقاعد می‌کند. آنها برای خرید محصولات و خدمات شما در مقابل رقابت شما. اما محتوا بیش از صفحات خدمات و پست های وبلاگ شما را شامل می شود. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی یک وب سایت مفید، نمایه های فهرست راهنمای محلی آموزنده و محتوای آموزشی در رسانه های اجتماعی و وبلاگ شما می خواهند.

10. فهرست های تکراری

فهرست‌های تکراری می‌توانند با آسیب رساندن به اعتبار و کاهش نمایان بودن فهرست اصلی شما، تأثیر منفی بگذارند. آنها همچنین می توانند به منابع دیگر سرایت کنند (به عنوان مثال، موارد تکراری بیشتر)، که منجر به سردرگمی و ناامیدی مصرف کننده شود. از Google Business Profile Manager برای کاهش احتمال اطلاعات تکراری یا نادرست و مدیریت و نگهداری گروه های کسب و کار خود استفاده کنید.

11. اطلاعات تماسی در وب سایت وجود ندارد

اطلاعات تماس دقیق مشخص می‌کند که مشتریان بالقوه می‌توانند انتظار کسب و کار شما را پیدا کنند و به آن کمک می‌کند در نتایج جستجو رتبه‌بندی بالاتری داشته باشد. چهل و شش درصد همه جستجوهای Google دارای هدف محلی هستند. اگر فهرست‌های وب‌سایت یا فهرست راهنمای شما شامل اطلاعات دقیق NAP نباشد، یا اگر در این پلت‌فرم‌های مختلف متناقض باشد، بیماران بالقوه شما در جای دیگری به دنبال مراقبت‌های بهداشتی خواهند بود.

12. بهینه سازی ضعیف تصویر

بهینه سازی موفق تصویر برای عملکرد وب به معنای یافتن تعادل کامل بین کوچکترین اندازه فایل و کیفیت تصویر قابل قبول است. تصاویر بهینه شده سرعت بارگذاری صفحه را بهبود می بخشد، که باعث افزایش تعامل کاربر و رتبه بندی موتورهای جستجو می شود. هنگام افزودن تصاویر به وب سایت یا وبلاگ خود، نام فایل، برچسب عنوان، برچسب ALT و زیرنویس را در نظر بگیرید.

13. کلید واژه چاشنی

پر کردن صفحه خود با کلمات کلیدی بیش از حد ضرر بیشتری نسبت به فایده دارد. در عوض، حفظ چگالی بهینه کلمه کلیدی مهم است (به عنوان مثال، تعداد کل کلمات موجود در نسخه شما تقسیم بر تعداد دفعاتی که کلمه کلیدی شما ظاهر می شود). در حالی که عدد دقیقی برای چگالی کلمات کلیدی مناسب وجود ندارد، 2٪ تراکم کلمه کلیدی بهترین روش در نظر گرفته می شود.

14. محتوای وبلاگ بهینه نشده

هر وبلاگی که می نویسید باید با مخاطب هدف شما مرتبط باشد و با یک کلمه کلیدی یا عبارت اصلی بهینه سازی شود و آن را در عنوان، توضیحات متا، تگ های H1 و کپی متن خود بگنجانید. پست های وبلاگ با استفاده از انواع تاکتیک های سئو داخلی به وب سایت شما فرصت بیشتری برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می دهد.

15. سئوی فنی ضعیف

هدف از سئو فنی بهینه سازی زیرساخت وب سایت شما (معماری سایت، ناوبری، تگ های HTML، ساختار URL، نشانه گذاری طرحواره و غیره) است تا موتورهای جستجو بتوانند به راحتی دسترسی داشته باشند، خزیدن، تفسیر و فهرست بندی شوند. آی تی. اگر سئوی فنی شما کمتر از حد مطلوب باشد، کسب و کار شما برای یافتن جایگاه خود در گوگل با مشکل مواجه خواهد شد، به این معنی که ترافیک شما رشد نخواهد کرد. در حالی که روش‌های پزشکی کوچک‌تر می‌توانند با سئوی فنی پایین‌تر از حد مطلوب کنار بیایند، بیمارستان‌ها و شیوه‌های چندمکانی باید این کار را برای پشتیبانی از تاکتیک‌های سئوی محلی و ارگانیک در اولویت قرار دهند.

16. تجزیه و تحلیل جستجوی محلی ضعیف

ردیابی در سطح محلی برای اطمینان از اینکه محتوای آنلاین شما انتظارات بیماران را برآورده می کند و استراتژی SEO محلی شما با هدف جستجوی آنها مطابقت دارد، بسیار مهم است.
<. fionn downhill زیست رایان>

«بیماران همیشه به سایت‌های بزرگ‌تر می‌روند تا خدمات، پزشک یا متخصص خاصی را که نیاز دارند پیدا کنند و تحقیق کنند. ردیابی تعداد تماس‌های تلفنی، کلیک‌ها، بررسی‌ها [و کیفیت بررسی] و فرم‌های ارسالی که از تلاش‌های محلی SEO سرچشمه می‌گیرد، می‌تواند به شناسایی سریع مناطقی که نیاز به بهبود دارند کمک کند.”

بهینه‌سازی تاکتیک‌های سئوی محلی شما باعث می‌شود مخاطبان بزرگ‌تر و درگیرتری آماده تبدیل شوند. با همکاری با تیمی از کارشناسان بازاریابی مراقبت های بهداشتی که در توسعه استراتژی های سئو محلی قوی مهارت دارند، بدون عرق کردن به آنجا برسید. اگر می‌خواهید یک تماس اکتشافی برنامه‌ریزی کنید، به ما اطلاع دهید. با تیم ما.

کسب و کار خود را به داخل بسته محلی بسیار رقابتی و مورد علاقه Google منتقل کنید و با بازاریابی استراتژیک جستجوی محلی که به صراحت برای مراقبت های بهداشتی طراحی شده است، آن را در آنجا نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید