شما در حال مشاهده هستید چرا بازاریابی دیجیتال موفق به یک شریک برتر گوگل نیاز دارد؟

چرا بازاریابی دیجیتال موفق به یک شریک برتر گوگل نیاز دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Google certified partnerاول، یک سلب مسئولیت کوتاه: هدف از این پست این نیست که به بوق خودمان دست بزنیم. این در مورد مزایای شما در هنگام کار با Google Premier Partner است. (خوب… خوب است بدانید که زیست رایان یک شریک Google در سطح برتر است.)

می توانید با هر شرکتی که انتخاب کردید کار کنید. اما پیام بزرگ این است که بازاریابی دیجیتال موفق و بسیار مؤثر مستلزم صلاحیت ها و تجربه های اثبات شده ای است که می توانید به آنها اعتماد کنید. در اینجا نشان داده شده است که چگونه نشان Google Partner – که با افتخار در هر صفحه از وب سایت ما قرار می گیرد – از موفقیت پشتیبانی می کند و برای کسب و کار شما ارزش ایجاد می کند.

Google رهبر بی‌منازع جستجو است…

برای لحظه ای دیدگاهی سطح بالا داشته باشید. در نظر بگیرید که بازاریابی دیجیتال تقریباً همیشه اولین و قدرتمندترین انتخاب برای بیمارستان ها و پزشکان است. به طور فزاینده ای، اینترنت درب ورودی مراقبت های بهداشتی است. این جایی است که بیماران آینده نگر تحقیق می کنند و ارائه دهنده و گزینه های تسهیلات خود را انتخاب می کنند.

اگرچه موفقیت در مراقبت های بهداشتی کامل استGoogle Premier Partnerخدمات، نمایندگی یکپارچه، ابزارهای دیجیتال حوزه مورد علاقه تخصص ما هستند. برای بسیاری از موقعیت های مشتری، دیجیتال بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است. ممکن است بگویید که دیجیتال در DNA ما وجود دارد. Google بیش از 72 درصد از سهم بازار جهان را در جستجو در اختیار دارد – رهبر اصلی برای دسترسی پولی و ارگانیک.

در نمایندگی مشتریانمان، صرفاً برای ما منطقی است که به بزرگترین و بهترین منابع نگاه کنیم. به گفته گوگل، زیست رایان با “بالاترین استانداردهای آنها برای صلاحیت، آموزش و خدمات مشتری” مطابقت دارد. به‌عنوان یک آژانس پیشرو در مراقبت‌های بهداشتی، هر دو هفته یکبار با تیم رهبری Google از طریق ویدئو کنفرانس و همچنین در مقر آنها در سیلیکون ولی و نیویورک ملاقات می‌کنیم.

علاوه بر این، کار با متخصصان آنلاین، آژانس‌ها، بازاریابان و متخصصانی که توسط Google آموزش دیده و تأیید شده‌اند منطقی است. نشان برتر Google دستاوردهای توسعه کسب و کار را که در تبلیغات جستجو، تبلیغات موبایلی و تبلیغات نمایشی تخصص دارد، شناسایی می کند. این دانش محصول تبلیغاتی ما را تضمین می کند. ما در به حداکثر رساندن تبلیغات آنلاین و حضور وب تجربه داریم.

  • تبلیغات جستجو: ما تبلیغاتی را که در جستجوی Google نشان داده می شوند ایجاد و بهینه می کنیم. ما همچنین می توانیم در مورد استراتژی کلمات کلیدی و برنامه ریزی بودجه مشاوره دهیم.
  • تبلیغات تلفن همراه: تجربه تبلیغات تلفن همراه به شما کمک می‌کند از طریق تبلیغات متنی، تصویری، ویدیویی و HTML5 با مشتریان بالقوه دستگاه‌های تلفن همراه ارتباط برقرار کنید.
  • تبلیغات نمایشی: این شرکت‌ها تبلیغات بصری جذابی ایجاد می‌کنند که در بیش از دو میلیون وب‌سایت و 650000 برنامه به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا می‌کنند.

کسب‌وکارهای دارای اعتبار خدماتی از راه‌اندازی حساب تا بهینه‌سازی کمپین مداوم و پشتیبانی با کیفیت از مشتری ارائه می‌کنند. به طور خلاصه، وضعیت برتر Google Partner به ارائه نتایج تجاری معنادار، مهارت‌ها و تخصص با AdWords، و رشد درآمد مشتری اشاره دارد.

و همانطور که این پست را شروع کردیم، قصد ما این نیست که خودمان را بکوبیم. (خب، خوب. شاید فقط کمی.) لازم نیست با ما کار کنید. اما برای بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی و گروه‌های پزشکی که قصد دارند بازاریابی دیجیتال را به حداکثر برسانند، یک Google Partner را توصیه می‌کنیم. البته، می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید