شما در حال مشاهده هستید چرا باید تیمی از متخصصان بازاریابی مراقبت های بهداشتی را درخواست کنید؟

چرا باید تیمی از متخصصان بازاریابی مراقبت های بهداشتی را درخواست کنید؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

ما اخیراً درخواستی از مدیر بازاریابی برای یک مطب پزشکی تک تخصصی در 40 مکان دریافت کردیم. در غرب میانه. با وجود اینکه بعد از ساعت بود، من در دسترس بودم، بنابراین تماس گرفتم.

میشل (نام واقعی او نیست) و من بلافاصله آن را زدم. او به من در مورد شغل سخت خود گفت و اینکه چگونه احساس می کرد رئیسش ناخواسته او را به شکست می کشاند. پس از بیست دقیقه صحبت، او احساس کرد که دارم “جملاتش را برای او تمام می کنم”.

گفتم، “اجازه دهید حدس بزنم. مدیر عامل شما از شما انتظار دارد که یک طراح گرافیک، نویسنده، توسعه‌دهنده وب باشید، فیلمبردار، استاد رسانه های اجتماعی، کارشناس تبلیغات آنلاین، کارشناس سئو، خریدار رسانه سنتی، بازاریاب محتوا، کارشناس برند، ارتباط پزشک، و شخص روابط عمومی.”

“اوام، چطور حدس زدی؟”

“زیرا ما تقریباً هر روز چنین داستان هایی را می شنویم.”

“استوارت، من یک داستان سرای برجسته و یک سازنده نام تجاری هستم. اما در این موارد متخصص نیستم. چیزهای دیگر.”

من به او گفتم: “صبر کن. هیچ کس واقعاً در همه این چیزها متخصص نیست.”

“بچه ها به رئیس من به جای من بگویید؟”

“بله، این کار را خواهم کرد. و حتی یک پست وبلاگ نیز در مورد آن خواهم نوشت.”

درست مانند پزشکی، موفق مراقبت های بهداشتی بازاریابی به تیمی از متخصصان با تجربه نیاز دارد. . برای دستیابی به یک “لبه برنده” امروز، باید به افرادی با زمینه های مختلف تخصص تکیه کنید. هر تخصص بازاریابی برای تسلط واقعی به سالها مطالعه، آموزش، تمرین و کارآموزی نیاز دارد.

مهم نیست که شخص بازاریابی شما چقدر صلاحیت داشته باشد، اگر انتظار داشته باشید که همه این کارها را به تنهایی انجام دهد، او را طوری قرار می دهید که شکست بخورد. آیا این آشنا به نظر می رسد؟

بسیاری از مردم درک نمی کنند که برای دستیابی به نتایج مطلوب، مراقبت های بهداشتی بازاریابی یک “ورزش تیمی” است. مدیران ناآشنا و پزشکان فرض می‌کنند بازاریابی آسان است. از این رو، افراد بازاریاب اغلب احساس می‌کنند کم ارزش، دست کم گرفته شده‌اند، غرق شده‌اند. ، و قدردانی نشده است.

ما همدردی هستیم. شخص بسیار ماهری که با او صحبت می کردم می فهمد که چالش ها مهم هستند. او متوجه شد که این عمل واقعاً به دامنه و عمق یک تیم بازاریابی با تجربه نیاز دارد.

“گزینه های درمانی” شما

امیدوارم تا کنون، من شما را متقاعد کرده ام که از بازاریابی خود بخواهید در همه چیز متخصص باشد. حالا چی؟

ابتدا، می‌توانید تیمی از افراد را برای کمک استخدام کنید. در حالی که این گزینه به طور منطقی در سطح سیستم بیمارستانی رایج است، برای بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان های کوچکتر، این ایده می تواند از نظر اقتصادی دور از دسترس باشد.

یک گزینه دیگر این است که توابع ضروری را به صورت à la carte استخدام کنید. در حالی که این گزینه می تواند کار کند، به دلیل دشواری هماهنگ کردن چندین فروشنده به سمت یک هدف مشترک، اغلب نابهینه است.

در نهایت، می توانید یک آژانس بازاریابی یکپارچه مراقبت های بهداشتی را نیز در نظر بگیرید. با استفاده از این مدل، نیازی به استخدام تیم متخصص به صورت تمام وقت ندارید. درعوض، وقتی با یک آژانس کار می‌کنید، می‌توانید بر حسب نیاز «به صورت جزئی» از تخصص هر یک از اعضای تیم بهره ببرید.

به عنوان مثال، آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی ما سالانه میلیون ها دلار سرمایه گذاری می کند تا تیمی از مراقبت های بهداشتی متخصصان بازاریابی روی میز حاضر شدند. این شامل بازاریابی سلامت استراتژی‌ها، برندسازی سلامت، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای مراقبت های بهداشتی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی، مدیریت شهرت، طراحی وب، برنامه نویسی دیجیتال، فیلمبرداری و ویرایش ویدئو، فیلمنامه نویسی، نوشتن، کارگردانی هنری تخصص، طراحی چاپ، خرید رسانه و بسیاری موارد دیگر. ما حتی مربی هایی داریم که به مشتریانمان کمک می کنند تا تماس های تلفنی را که برای آنها ایجاد می کنیم تبدیل کنند.

در حالی که ممکن است یک آژانس بازاریابی یکپارچه را فرض کنید. هزینه بالایی دارد، لازم نیست که باشد. از طریق مقیاس‌بندی و استفاده کارآمد از زمان، مشتریان می‌توانند از تمام استعدادهای این متخصصان برای کسری از هزینه‌ای که برای وارد کردن این مهارت‌ها در خانه نیاز دارد، استفاده کنند.

کسب و کار شما شایسته متخصصان بازاریابی است

یک برنامه بازاریابی ساده احتمالاً نتایج ساده ای به همراه خواهد داشت. اما بیمارستان‌ها، گروه‌های پزشکی، و مراکز بزرگتر پزشکان، تقاضاها و انتظارات بیشتری دارند. به ویژه زمانی که:

نیاز به سطح بالاتری از تخصص دارید

  • چیزها کار نمی کنند
  • برای دریافت بیماران بیشتر فشار وجود دارد
  • رقابت شدید است و شما به مزیت رقابتی نیاز دارید
  • شما به افرادی نیاز دارید که مراقبت های بهداشتی را درک کنند و بتوانند به شما کمک کنند از مشکلات رایج مانند HIPAA یا STARK جلوگیری کنید
  • شما یک شریک بازاریابی با تجربه می خواهید که بتواند نتایج مورد نیاز شما را ایجاد کند

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ما با شرکت‌های تجاری درمان آنها کار می‌کنیم. لایق بهترین ها هستید. آنها دارای بهترین تجهیزات و بهترین پرسنل هستند. بدون میانبر هیچ راه حلی وجود ندارد. بدون ساخت و ساز. استاندارد مراقبت آنها فقط درجه یک و عالی است.

اگر این نگرش غالب در مطب یا بیمارستان شماست، توصیه می‌کنیم سخت تلاش کنید تا همکاران خود را متقاعد کنید که استعدادهای بازاریابی واجد شرایط را نیز درگیر کنند.

پس برای میشل چه اتفاقی افتاد؟

در پایان تماس ما، میشل هم متقاعد شد و هم دوباره قوت گرفت. سال بودجه جدید او به زودی در راه است و او از ما خواسته است تا توصیه هایی را برای تیم اجرایی خود ارائه دهیم. او همچنین از من خواست که تعدادی از کارشناسان فرآیند خود را به کنفرانس ویدیویی بیاورم تا مدیر عامل او بتواند با آنها ملاقات کند و تفاوت را درک کند.

چگونه می توانم رد کنم؟ پس از همه، من و میشل در حال حاضر جمله های یکدیگر را تمام می کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید