شما در حال مشاهده هستید چرا بهداشت و درمان باید به تبلیغات OTT اهمیت دهد؟

چرا بهداشت و درمان باید به تبلیغات OTT اهمیت دهد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

تلویزیون متصل شد، همچنین به نام بیش از حد جریان‌سازی رسانه، مرز جدیدی را برای هدف‌یابی تبلیغات توصیف می‌کند. و کمپین های بازاریابی. این شرایط برای مشاغل در هر اندازه و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی نسبتاً جدید هستند. به ویژه در عمل کردن به فرصت های خود کند بوده است. به همین دلیل است که زمان بهتر از همیشه برای بازاریابان خدمات سلامتاست. > در نظر گرفتن OTT بازاریابی در تبلیغات.

درباره شرایط و نحوه استفاده از بیش از حد همه چیز بیاموزید (OTT) یا تلویزیون متصل (CTV) تبلیغاتی برای متمایز شدن از دیگر افراد.

CTV چیست؟ /OTT تبلیغات؟

تبلیغات بیش از حد (OTT) و تلویزیون متصل (CTV) دو اصطلاحی هستند که روش جدیدی را برای تبلیغات توصیف می کنند. در حالی که این اصطلاحات اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، تفاوت های ظریفی وجود دارد.

از نظر فنی، OTT به هر محتوای تلویزیونی اطلاق می‌شود که از طریق اینترنت ارائه می‌شود، نه از طریق پخش، یا اشتراک تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای. در روزهای اولیه، این “بیش از حد” محتوا فقط در رایانه های رومیزی و دستگاه های تلفن همراه در دسترس بود.

امروزه، مصرف‌کنندگان می‌توانند از طریق دستگاه‌های CTV، مانند تلویزیون‌های هوشمند، Apple TV، Amazon Fire Stick یا بسیاری از کنسول‌های بازی مدرن.

از هر دستگاهی که استفاده می‌کند، کاربران محتوا را از طریق سرویس‌های پخش جریانی مانند Hulu یا Sling مشاهده می‌کنند. در حالی که برخی از سرویس‌ها پخش جریانی ممتاز و بدون تبلیغات را ارائه می‌دهند (به عنوان مثال، Netflix )، برخی دیگر به تبلیغات به عنوان یک جریان درآمد اضافی متکی هستند که فرصت‌های جدیدی را برای تبلیغ‌کنندگان باز می‌کند. تجربه بینندگان بسیار شبیه تلویزیون سنتی است — اما تجربه مراقبت های بهداشتی بازاریابی> بسیار پیش می رود فراتر از تبلیغات سنتی.

CTV & OTT چه تفاوتی با تبلیغات تلویزیونی سنتی دارد؟

تبلیغات بی‌نظیر یکی از بهترین راه‌ها برای قرار گرفتن در مقابل بیماران احتمالی در جایی است که واقعاً هستند. این در مورد همه گروه های سنی صادق است. در حالی که افراد 30 تا 44 ساله بزرگترین مشترکین هستند (85٪ از آنها در حال حاضر مشترک سرویس‌های پخش جریانی یا در گذشته داشته‌اند)، جمعیت بالای 55 نفر نیز پخش‌کننده‌های سنگینی هستند (به ویژه پس از کووید). 62 درصد از افراد 55 تا 64 ساله در حال حاضر یا مشترک استریم شده اند، در مقایسه با 47 درصد از افراد بالای 65 سال (Statista).

از دیدگاه بیننده، تبلیغات OTT بسیار شبیه تبلیغات سنتی است، به استثنای برخی موارد. برای مثال، قابلیت‌های ضبط تلویزیونی که با خدمات کابلی ممتاز ارائه می‌شوند، اغلب با در دسترس نیستند. OTT/CTV. بینندگان نمی توانند از تبلیغات بگذرند – اما از آنجایی که تماشای آنها بسیار عمدی است، ممکن است به هر حال احتمال کمتری وجود داشته باشد. مشترکین انتخاب می کنند که یک برنامه تلویزیونی خاص را در زمان مشخصی مصرف کنند و ممکن است بیشتر بنشینند و برنامه را از ابتدا تا انتها مشاهده کنند که شامل تبلیغات می شود.

تفاوت دیگری بین OTT/CTV و تبلیغات تلویزیونی سنتی؟ توانایی هدف‌گیری و اندازه‌گیری مانند قبل.

قابلیت های هدف گیری برای CTV و OTT؟

OTT/CTV گزینه های هدف گیری بیشتری را نسبت به تبلیغات سنتی ارائه می دهد. در حالی که خرید رسانه های سنتی اغلب بر اساس زمان روز، مکان یا نوع برنامه فرضیاتی را در مورد بیننده ایجاد می کند، OTT/CTV تبلیغات از داده ها به صورت برنامه نویسی برای هدف قرار دادن بیماران آینده نگر و مشتریان مراقبت های بهداشتی با دقت بیشتری.

هدف‌گیری ممکن است از منابعی مانند نقشه‌برداری دستگاه مبتنی بر IP یا طبقه‌بندی خانواده (که با ارجاع به سایر دستگاه‌های خانواده کار می‌کند) باشد. کمپین‌های بازاریابی می‌توانند بر اساس بازدید از وب‌سایت شما به مخاطبان دست یابند – و می‌توانند بر اساس سن، جنسیت، وجود بچه‌ها در خانه و موارد دیگر هدف قرار دهند. و هدف‌گیری بر اساس مکان، زمان روز و غیره همچنان به صورت برنامه‌ای با CTV/OTT امکان‌پذیر است.

چگونه می توانید CTV و OTT دلارهای تبلیغاتی؟

مهم ترین چیزی که می خواهید در مورد هر نوع تبلیغات بدانید: آیا کار می کند؟ با OTT/CTV، می توانید در کل سفر مشتری دید داشته باشید. این ممکن است با استفاده از نقشه‌برداری دستگاه مبتنی بر IP، نسبت دادن تبدیل‌ها در دستگاه‌های مرتبط با IP به نمایش‌های CTV، یا بررسی نرخ تکمیل ویدیو انجام شود.

از آنجا، می‌توانید تبلیغات خود را بر اساس آنچه که جمعیت‌شناسی هدف شما واقعاً برای تماشا انتخاب می‌کنند تنظیم کنید.

چه چیز دیگری باید بازاریابان خدمات سلامت بدانند؟

تبلیغات بهداشت و درمان رقابتی تر از همیشه است قبل از. و امروزه، تبلیغات تلویزیونی سنتی انجام نمی شود ROI یا بینشی که بیشتر سازمان ها انتظار دارند را ببینید. با تعداد بیشتر و بیشتر بیماران آینده نگر تلویزیون مبتنی بر اینترنت روزانه، رسیدن به جلوی آنها در جایی که هستند، مفید است.

برای انجام درست آن، به تیمی نیاز دارید که در خط مقدم این دنیای جدید مراقبت های بهداشتی بازاریابی و می تواند کمک کند تا دلارهای تبلیغاتی خود را در مکان های مناسب در زمان مناسب و با یک بازاریابی استراتژیک کلی و دیدگاه خلاقانه قرار دهید.

برای اطلاعات بیشتر، یا شروع به کار با تبلیغات بیش از حد یا تلویزیون متصل، با تیم تبلیغات دیجیتال OTT در زیست رایان در اینجا یا با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید