شما در حال مشاهده هستید چرا بیماران بدون ارائه دهنده مراقبت های اولیه می روند؟

چرا بیماران بدون ارائه دهنده مراقبت های اولیه می روند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient sitting with their doctor

آخرین باری که نزد پزشک مراقبت های اولیه خود رفتید چه زمانی بود؟ نه واقعاً چه زمانی بود؟

ما درخواست می کنیم زیرا برای برخی از بیماران، ممکن است بسیار طولانی تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

JAMA Internal Medicine مطالعه نشان داد که تنها 75 درصد از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در سال 2015 در مقایسه با 77 درصد در سال 2002، پزشک مراقبت های اولیه دارند. ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما همانطور که در مقاله اشاره می شود، این امر باعث می شود میلیون ها نفر بدون پزشک مراقبت های اولیه باشند. بسته به جمعیت شناسی شما، داده ها می توانند حتی بدتر باشند.

در زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که در بحبوحه همه گیری کووید-19 انجام شد، با 81٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که پزشک مراقبت های اولیه دارند، این تعداد کمی امیدوارکننده است. با این حال، از هر 5 نفر 1 نفر بدون ارائه دهنده مراقبت های اولیه، عدد خوبی نیست. در میان پنج بخش روانشناختی زیست رایان، که

زیست رایان Consumer Diagnostic - Have a Primary Care Providerچند دلیل وجود دارد که چرا این مورد وجود دارد و ممکن است بسیار بیشتر از مواردی که لیست می کنیم وجود داشته باشد، اما در اینجا چند دلیل قابل توجه وجود دارد.

انطباق پذیری

از میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی موجود، مراقبت های اولیه به اندازه سایرین انعطاف پذیر نبوده است. در کلینیک خرده‌فروشی یا مرکز مراقبت‌های فوری، می‌توانید، گاهی اوقات 24/7 مراجعه کنید. ، بدون وقت قبلی و نسبتاً سریع توسط پزشک ویزیت شوید. در مراقبت های اولیه، ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا با یک قرار ملاقات به پزشک مراجعه کنید.

و زیست رایان Consumer Diagnostic نشان دهنده چیزی است که بیماران به دنبال آن هستند. هنگامی که از آنها پرسیده شد که بیماران 3 خدمات برتر را از پزشک مراقبت های اولیه خود می خواهند، قرار ملاقات های همان روز در صدر فهرست قرار گرفتند و پس از آن برنامه ریزی آنلاین و چک-این/ثبت نام آنلاین قرار گرفتند.

مصرف‌کنندگان می‌خواهند و گاهی اوقات انتظار کمک فوری دارند و زمانی که پیشنهادات شما با جایگزین‌های مراقبتی موجود مطابقت ندارد، رقابت سخت است.

هزینه

هیچ مخفی نیست که هزینه های مراقبت های بهداشتی بالا رفته باشد. بیماران در ایالات متحده 11000 دلار در سال برای مراقبت های بهداشتی. بدون بیمه درمانی، این تعداد می تواند بسیار بیشتر شود. این قبلاً یک مشکل قبل از COVID-19 بود، اما اکنون که بسیاری از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی به دلیل همه گیری همه گیر شغل خود را از دست داده اند، به دلیل ترس از قبض های پزشکی بالا. اگر نیاز داشته باشند، گزینه‌های ارزان‌تر و راحت‌تری می‌خواهند، که کلینیک‌های خرده‌فروشی و کلینیک‌های مراقبت فوری هستند.

اینترنت

بیماران به لطف WebMD و یک “پزشک” در دسترس دارند گوگل. مهم نیست که چه بیماری دارید، می توانید پاسخ آن را به صورت آنلاین “پیدا کنید”. اگر می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را در تلفن خود پیدا کنید، چرا باید به پزشک مراجعه کنید؟ این ممکن است در استدلال کمی کشدار به نظر برسد، اما بسیاری از مصرف کنندگان سلامت این احساس را دارند.

به نوعی، این می تواند برای مسائل جزئی سلامتی چیز خوبی باشد، زیرا باعث صرفه جویی در وقت پزشکان می شود تا بتوانند روی بیمارانی که برای مسائل جدی تر به مراقبت فوری نیاز دارند تمرکز کنند. مشکل زمانی است که یک بیمار علائم خاصی را حذف می‌کند و آن را رها می‌کند، در حالی که در واقعیت، علائم او برای یک بیماری جدی است که باید به آن رسیدگی شود. بدون مراجعه به پزشک مراقبت های اولیه، آنها هرگز نمی دانند.

عدم وفاداری

علیرغم ظاهری که به نظر می رسد، بیماران وفادار وجود دارند و شما می توانید آنها را پیدا کنید، اما کمبود وفاداری وجود دارد. طبق زیست رایان Consumer Diagnostic.

ممکن است بیماران احساس کنند که درگیر نیستند ممکن است از کار بیفتند در حالی که دیگران ممکن است خدمات بهتری پیدا کنند یا در جای دیگری معامله کنند. وقتی یکی از درخواست‌های اصلی از بیماران به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های اولیه، یادآوری‌های قرار ملاقات دیجیتالی است، از جمله مواردی که برای آزمایش‌های خاصی مانند ماموگرافی یا کولونوسکوپی انجام می‌شود، یک شکاف درگیری وجود دارد.

در حالی که دلیل شماره یک تغییر پزشکان اولیه این است که بیمه درمانی بیماران ارائه‌دهنده را پوشش نمی‌دهد، دلیل شماره دو (بیش از هزینه‌های خارج از جیب) تمیز بودن مرکز است. این احساس به احتمال زیاد با همه‌گیری کووید و احتیاط‌های بیشتر بیماران و پزشکان تقویت می‌شود، اما بر توجه لازم به نگرش‌ها و انگیزه‌های مصرف‌کننده سلامت تاکید می‌کند.

چه می توانید انجام دهید

انطباق پذیری

اولین چیزی که باید به آن توجه شود گزینه های عملیات شما است. آیا می توانید ساعات اداری خود را افزایش دهید و در تعطیلات آخر هفته ساعات کاری خود را اضافه کنید؟ آیا گزینه‌های قرار ملاقات انعطاف‌پذیری مانند سلامت از راه دور ارائه می‌دهید؟ آیا تلفن و/یا خدمات پیام رسانی بعد از ساعت کاری وجود دارد که بیماران بتوانند برای سؤالات سریع از آن استفاده کنند؟ به غیر از خدماتی که قبلاً اشاره کردیم (نوبت‌های یک روزه، برنامه‌ریزی آنلاین و ورود/ثبت‌نام آنلاین)، بیماران هشدارهای دیجیتالی، مشاوره ویدیویی امن با پزشکان با استفاده از تلفن‌های هوشمند، تبلت یا رایانه و یادآوری‌های قرار ملاقات دیجیتالی می‌خواهند. وقتی چیزی مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان دارید، اضافه کردن برخی از این موارد ساده است و می توانید به سرعت پایین خود را بهبود بخشید. خط.

اگر انعطاف‌پذیر نباشید، رقابت با این کلینیک‌ها و رسیدگی به هر یک از این نگرانی‌ها برای شما دشوار خواهد بود. این چیزی است که می توانید به راحتی آن را کنترل کنید.

هزینه

بیماران می خواهند بر گزینه های پرداخت خود کنترل داشته باشند، بنابراین به آنها اجازه دهید. در حالی که ارسال لیست قیمت های بیمارستان طبق قانون الزامی است، بیش از حداقل انجام دهید و قیمت های خود را به راحتی در دسترس قرار دهید و به راحتی در وب سایت خود مشاهده کنید. و اگر این کار را نمی‌کنید، گزینه‌های پرداخت انعطاف‌پذیری را ارائه دهید که امکان پرداخت‌های کوچک‌تر در طول زمان را در مقابل یک پرداخت یکجا فراهم می‌کند.

اینترنت

بیماران باید بدانند چه زمانی علائم را نادیده بگیرند و چه زمانی به آنها رسیدگی کنند. هنگام استفاده از یک پلتفرم سلامت دیجیتال مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان، پیام‌هایی را در مورد واکسن های آنفولانزا، معاینات سالانه و معاینات مهم برای افراد در معرض خطر یا بیماران مسن تر وقتی برخی از بیماران احساس خوبی دارند، مانند استقامت‌کنندگان اراده در مدل روانشناختی زیست رایان، آنها فکر می کنند که می توانند برای مدتی از رفتن به دکتر صرف نظر کنند. اما برای برخی از بیماری‌ها یا بیماری‌ها، اگر از بیماری خود بی‌اطلاع باشید، زودهنگام نبودن زودهنگام می‌تواند باعث شود که برای جلوگیری از پیامدهای منفی سلامتی خیلی دیر شود. با ارسال پیام‌های مداوم که برای بخش‌های روان‌شناختی خاص جذاب است، از این موضوع آگاه باشید تا آنها برای انجام آن چک‌آپ با یک بررسی اولیه انگیزه داشته باشند. پزشک مراقبت.

عدم وفاداری

وفاداری مصرف کننده مرده نیست، اما می توانید به عنوان یک ارائه دهنده بگویید که به اندازه کافی برای درگیر با این بیماران تا وفادار باشند؟ طبق زیست رایان Consumer Diagnostic، پس چرا پیگیری نکنید؟

یک راه آسان برای پیگیری، استفاده از روانشناسی و دسترسی خودکار از طریق پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان است. بیماران می‌توانند پاسخ‌های بعدی مربوط به بخش روانشناختی خود را مانند زمان ارسال، ابزار ارتباطی، محتوای درون پیام و حتی دریافت کنند. چند بار ارسال می شود به‌جای پیام‌های معمولی که عمومی است و برای همه ارسال می‌شود، می‌توانید رویکرد را شخصی کنید تا نه تنها جذاب باشد، بلکه به بیمار انگیزه دهد تا در مورد سلامتی خود عمل کند.

ارائه دهندگان مراقبت های اولیه هر چه زودتر این دلایل را درک کنند، بهتر می توانند نابرابری ها را برطرف کنند. بیمارانی هستند که می‌خواهند به پزشک مراجعه کنند تا بتوانند برای بهبود نتایج سلامت خود، رابطه محکمی ایجاد کنند. با ایجاد چند تغییر، ارائه دهندگان می توانند این بیماران را بازگردانند و از بیماران جدید استقبال کنند در کمترین زمان.

دیدگاهتان را بنویسید