شما در حال مشاهده هستید چرا بیماران در طول ویروس کرونا قرار ملاقات را از دست می دهند و چگونه از آنها پیشگیری کنیم؟

چرا بیماران در طول ویروس کرونا قرار ملاقات را از دست می دهند و چگونه از آنها پیشگیری کنیم؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient scheduling doctor's appointment on tablet

ممکن است سخت باشد که بیماران به قرارهای ملاقات پایبند باشند، به طوری که ما قبلاً آن را در وبلاگ خود پوشش داده ایم. اما، حتی سخت‌تر است که بیماران را مجبور به قرار ملاقات در طول همه‌گیری ویروس کرونا کنیم. بیماران در این لحظه بیش از سلامتی خود نگران هستند و این واقعیت به خودی خود بخشی از مشکل است.

روند قرار ملاقات‌های از دست رفته چیز جدیدی نبود، اما همه‌گیری آن را تسریع کرد و دلایلی را که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی این کار را انجام می‌دهند بسیار واضح‌تر کرد. در اینجا برخی از بزرگترین دلایلی که بیماران این کار را انجام می دهند آورده شده است.

هزینه

هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی همچنان بالا باقی می‌ماند، و در حالی که هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی کارفرمایان در سال 2020 تغییر نکرده است، تأثیر COVID-19 در مورد هزینه های کارفرما هنوز مشخص نیست الف>. با این حال، کیف پول مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تحت تاثیر قرار داده است.

بیماران در بحبوحه همه‌گیری با مشکلاتی از جمله از دست دادن شغل مواجه هستند. 47 درصد از آمریکایی ها، یا 157 میلیون نفر، از طریق کارفرمای خود پوشش بهداشتی دریافت می کنند. بسیاری از این بیماران اکنون در میان میلیون‌ها نفری هستند که بیکار هستند و دیگر از پوشش خدمات درمانی برخوردار نیستند. بدون آن، صورت‌حساب‌های پزشکی می‌تواند به میزان قابل توجهی بالاتر باشد، که بیماران را در خانه نگه می‌دارد.

و حتی اگر بیماران همچنان بیمه درمانی داشته باشند، ممکن است به هر حال از قرار ملاقات صرف نظر کنند زیرا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هزینه های غیرضروری را کاهش می دهند. در حالی که می توانیم قبول کنیم که مراقبت های بهداشتی اولویت اصلی است، همه مصرف کنندگان اینطور فکر نمی کنند. در واقع، مدل بخش بندی روانشناختی زیست رایان، که به نگرش ها و باورهای بیمار برای تعیین انگیزه های آنها نگاه می کند، به این بیماران با عنوان استقامت های اراده اشاره می کند. این بیماران برای امروز زندگی می‌کنند و فکر می‌کنند که زندگی چیزی بیش از تمرکز بر مراقبت‌های بهداشتی است، بنابراین فقط در موارد ضروری به پزشک مراجعه می‌کنند.

بهترین راه برای جلوگیری از غفلت همه بیماران از قرار ملاقات خود، از جمله Willful Endurers، این است که هزینه ها را به وضوح در وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود تعیین کنید. اطلاعات را به راحتی در دسترس و قابل فهم قرار دهید تا بیماران بتوانند به سرعت آن را هضم کنند. آنها ممکن است متوجه شوند که یک ویزیت آنقدر که فکر می کردند گران نیست و به قرار ملاقات خود بروند. بیماران زمان یا انرژی لازم برای تحقیق در مورد هزینه‌های تحقیقاتی را ندارند، بنابراین این کار را برای آنها آسان‌تر کنید تا اکنون و بعداً مایل به ملاقات باشند.

انعطاف پذیری

در اینجا صریح می گویم: مراقبت های بهداشتی یک مشکل تصویری دارد. به عنوان مثال، هنگامی که به اصطلاح “سخت” فکر می کنید، احتمالاً مراقبت های بهداشتی اصطلاحی است که به ذهن شما خطور می کند. این چیزی نیست که شما می خواهید بیمارانتان فکر کنند، به خصوص در میانه یک بیماری همه گیر.

بیماران در حال انتخاب های بزرگ در زندگی خود هستند، به خصوص اکنون. بسیاری از آنها در خانه کار می کنند و از خانواده های خود (جوان، پیر و دچار نقص ایمنی) مراقبت می کنند و در این مرحله دچار سوختگی شده اند. در دنیایی که احساس می کنند هر روز کنترل خود را از دست می دهند، گزینه هایی می خواهند. اگر یک کلینیک خرده‌فروشی در نزدیکی شما با خدمات 24 ساعته، چندین گزینه مجازی و گزینه‌های پرداخت آسان وجود داشته باشد، آن‌ها آن را از مرکزی که فقط در روزهای هفته با گزینه‌های محدود بهداشت از راه دور و یک هفته انتظار باز است، انتخاب می‌کنند. واقعیت این است که بیماران ممکن است قرار ملاقات را از دست بدهند نه فقط به این دلیل که گزینه‌های شما ناخوشایند و قدیمی هستند، بلکه به این دلیل که گزینه شخص دیگری بهتر است.

Healthcare پیشرفت‌های زیادی در فناوریداشته است ، اما آیا مرکز شما به اندازه کافی تلاش می کند تا مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را درگیر کند و مایل به گرفتن قرار ملاقات باشد؟ اگر مرکز شما به نتیجه نرسیده است، این یک مشکل بزرگ است زیرا گزینه‌هایی مانند اینها اگر قبلاً این کار را نکرده باشند به یک ضرورت تبدیل می‌شوند.

برای انجام هر کاری از بیماران شما، مانند برنامه‌ریزی قرار ملاقات در برنامه به جای برقراری تماس تلفنی یا پرداخت صورت‌حساب‌ای که به‌راحتی به‌صورت آنلاین با یک صورت‌حساب دقیق، اما خوانا قابل خواندن است، باید تلاش کمی انجام شود. اگر می‌توانید، ساعات و روزهای باز بودن مرکزتان را با چندین گزینه از راه دور تمدید کنید، در صورتی که بیماران نمی‌توانند وارد شوند یا خیلی بیمار هستند.

اگر بتوانید با بیماران منعطف باشید، آنها لطف خواهند کرد و قرار ملاقات خود را خواهند گذاشت.

ایمنی

اکنون که مدتی است همه‌گیری را پشت سر گذاشته‌ایم، به نظر می‌رسد تغییرات ناشی از کووید دائمی هستند، از جمله پروتکل‌های ایمنی اضافی. مراکز بهداشتی مانند مراکز مراقبت فوری، مکان‌های مراقبت اولیه، مراکز پزشکی و بیمارستان‌ها قبلاً از نظافت و استانداردهای بهداشتی بالایی قبل از همه‌گیری برخوردار بودند. در حالی که همه این مکان‌ها بیش از حد محتاطانه و فعال بوده‌اند، بسیاری از بیماران هنوز این ترس را دارند که مراجعه حضوری منجر به بیماری شود. این روایت بیماران را به خصوص در اوایل بیماری همه گیر دور نگه می داشت، و در حالی که بیماران شروع به بازگشت کرده اند، همه مایل به بازگشت نیستند. این امر به ویژه در میان بخش روانشناختی معروف به جویندگان تعادل برجسته است: تمیزی ضعیف آنهاست. دلیل شماره 1 تغییر بیمارستان ها، مراکز مراقبت های اولیه یا مراکز مراقبت فوری، حتی قبل از پوشش بیمه ای یا هزینه های پرداختی.

از آنجایی که کووید همچنان بر سیستم مراقبت‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارد، این بر عهده ارائه‌دهندگان است که خیال بیماران را راحت کنند تا آنها مایل به گرفتن مجدد قرار ملاقات باشند. تاکید بر رویه های ایمنی در همه ارتباطات، به ویژه ارتباطات دیجیتال از طریق سکوی سلامت دیجیتال، راه درازی برای بازگرداندن بیماران به درب انجام دهید. حتی اگر اعداد COVID-19 در منطقه شما بهبود یابد، حفظ رویه‌ها تا حد امکان ضروری است. در مواقع عادی، بیماران خواهان تجربیات خوب و ثابت با ارائه دهنده سلامت خود هستند و این زمان نباید متفاوت باشد.

مدتی طول می کشد تا ارائه دهندگان درآمدهای از دست رفته ناشی از همه گیری را بازیابی کنند، اما توجه به این دلایل شما را به مسیر درست برمی گرداند و بیماران را باز می گرداند.

دیدگاهتان را بنویسید