شما در حال مشاهده هستید چرا تبلیغات دیجیتال در مراقبت های بهداشتی هزینه زیادی دارد؟

چرا تبلیغات دیجیتال در مراقبت های بهداشتی هزینه زیادی دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

A pile of moneyروزی روزگاری، یک وب سایت خوب می توانست شما را متمایز کند رقبای شما اما امروزه دیجیتال مارکتینگ چیزی فراتر از داشتن وب سایت است. مردم باید بتوانند شما را آنلاین پیدا کنند. این هم به یک برنامه بازاریابی ارگانیک (مانند بهینه سازی موتور جستجو و پست های رسانه های اجتماعی) و هم به یک استراتژی تبلیغات دیجیتال نیاز دارد.

تبلیغات دیجیتال پولی شامل مواردی مانند گوگل ادوردز (هم جستجوی پولی و هم شبکه نمایش گوگل)، تبلیغات بینگ، یوتیوب و تبلیغات فیس بوک (و همچنین تبلیغات در اینستاگرام که فیسبوک مالک آن است) می شود. همانند استفاده از بیلبوردها و تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات دیجیتال نیز یک سرمایه گذاری است. متأسفانه، هزینه تبلیغات دیجیتال می‌تواند باعث شود برخی از پزشکان و تصمیم‌گیرندگان کلیدی دست از کار بکشند و فرصت بزرگی را برای بیماران جدید از دست بدهند.

مرتبط: راهنمای نهایی برای برنامه ریزی بودجه بازاریابی مراقبت های بهداشتی

آیا هزینه تبلیغات دیجیتال واقعاً ارزشش را دارد؟

فکر می‌کنید تبلیغات دیجیتال هزینه زیادی دارد؟ به یاد داشته باشید که تعداد بیشتری از بیماران شما ابتدا آنلاین می‌شوند تا پزشک پیدا کنند. و به خاطر داشته باشید که اکثر، اگر نه همه، رقبای شما یک وب سایت و یک حساب رسانه اجتماعی دارند. برای رقابتی بودن، به چیزهای بیشتری نیاز دارید.

تبلیغات دیجیتالی می‌تواند بسیار سودآور باشد — زمانی که به درستی انجام شود. شما نتیجه ای را از صرف پول در AdWords بدون یک استراتژی مشخص برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب نخواهید دید. اما زمانی که همه چیز مرتب باشد، یک کمپین دیجیتالی که به خوبی اداره می شود باید بازده سرمایه گذاری 3:1 تا 5:1 را داشته باشد.

هزینه و بازگشت به عوامل زیادی بستگی دارد. در یک بازار رقابتی، می‌توانید انتظار قیمت بالاتری برای هر کلیک (CPC) داشته باشید. با این حال، می‌توانید هزینه را با یک تبلیغ باکیفیت جبران کنید – که Google Adwords با CPC کمتر پاداش می‌دهد. در مجموع، رقابت در بخش مراقبت های بهداشتی برای کمتر از 100 دلار در روز دشوار است. اما این می تواند به شدت در زمینه های مختلف و در بازارهای مختلف متفاوت باشد.

Google AdWords: چگونه کار می‌کند

درک Google Adwords می‌تواند به شما بینشی درباره نحوه عملکرد تبلیغات فیس‌بوک و بینگ بدهد. Google AdWords از یک سیستم مناقصه برای تعیین قیمت تبلیغات استفاده می کند. قیمت مشخصی برای هر کلمه کلیدی مشخصی وجود ندارد. غیرممکن است که از قبل بدانید برای هر کلیک چقدر باید بپردازید، زیرا هیچ راهی برای پیش بینی عواملی مانند آنچه دیگران برای کلمات کلیدی مشابه پیشنهاد می دهند وجود ندارد.

این یک مرور کلی است.

  • شما تصمیم می‌گیرید که چقدر می‌خواهید برای جستجوهای کلیدواژه‌ای که برای شما مهم است، هزینه کنید. پارامترهایی مانند موقعیت جغرافیایی، کلمات کلیدی منفی، و زمانی از روز را که می‌خواهید آن تبلیغات نمایش داده شوند، تنظیم کنید.
  • شما یک تبلیغ (یا چندین) حاوی آن کلمات کلیدی مرتبط ایجاد می کنید. آگهی به وب سایت شما یا به یک صفحه فرود اختصاصی پیوند دارد.
  • یک بیمار آینده نگر عبارت جستجویی (“پزشکان نزدیک من”، “OB/GYN در سن دیگو”، و غیره) را در Google وارد می کند.
  • Google تعیین می‌کند که آیا این عبارت جستجو بر اساس پیشنهاد تبلیغ‌کنندگان برای این عبارت، حراج را راه‌اندازی می‌کند یا خیر.
  • Google امتیاز کیفیت تبلیغ شما را بر اساس نرخ کلیک شما، وجود کلمات کلیدی در کپی و صفحه فرود و موارد دیگر تعیین می کند.
  • جایگاه آگهی شما بر اساس حداکثر پیشنهاد CPC و امتیاز کیفیت شما تعیین می شود. هزینه هر کلیک شما بر اساس آن امتیاز کیفیت و پیشنهاد دهندگان فعلی در بازار شما است.

هزینه Google Adwords

ما در بالا ذکر کردیم که برای موفقیت در تمرینات رقابتی باید حداقل 100 دلار در روز خرج شود. ممکن است اطلاعاتی را به صورت آنلاین بیابید که می گوید بسیاری از مشاغل کوچک حدود 1 تا 2 دلار برای هر کلیک پرداخت می کنند. پس چرا تبلیغات با Adwords در صنعت مراقبت های بهداشتی اینقدر هزینه دارد؟ چون مراقبت های بهداشتی بسیار رقابتی است.

مشتریان ما معمولاً هزینه هر کلیک را در حدود 5 تا 20 دلار می بینند. اما ما از دیدن هزینه های بالاتر از 30 دلار در بازارهای رقابتی تعجب نمی کنیم. هیچ آژانس تبلیغاتی نمی تواند هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل یا بینگ را کنترل کند، مهم نیست که متخصصان PPC چقدر باهوش هستند. هزینه آن به همان میزانی است که هزینه دارد.

با این حال، استراتژی‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها برای خرج کردن عاقلانه‌تر پول خود در Google، Bing و Facebook استفاده کنید. شما باید اغلب نسخه تبلیغاتی خود را تنظیم کنید و چندین نسخه از تبلیغات را برای بهبود امتیاز کیفیت خود ایجاد کنید. یک صفحه فرود جامد حاوی کلمات کلیدی مناسب نیز می تواند به اطمینان از اولویت بندی تبلیغات شما کمک کند. استراتژیست پرداخت به ازای کلیک شما باید به طور مداوم پیشنهادهای کلمه کلیدی خود را تنظیم کند و کلمات کلیدی منفی را حذف کند.

می‌خواهید هزینه تبلیغات دیجیتال را کاهش دهید؟

بسیاری از مردم معتقدند که با حذف واسطه، بودجه تبلیغات خود را کاهش می دهند. آنها به جای اینکه کار را به یک متخصص اختصاصی یا بهتر از آن، آژانس تبلیغاتی مراقبت های بهداشتی واگذار کنند، وظیفه تبلیغات را به یک کارمند در دفتر واگذار می کنند. .

اما این روش اشتباهی برای کاهش هزینه است. کارمندی با مسئولیت های دیگر زمان کمی برای آشنایی با پلتفرم AdWords دارد، چه رسد به یادگیری نکات و نکات یک استراتژی کلیدواژه قوی. اغلب، این به یک استراتژی «تنظیمش کن و فراموشش کن» تبدیل می‌شود. هیچ کس به بررسی استراتژی کلمه کلیدی ادامه نمی دهد، در نتیجه بودجه تبلیغاتی ضعیفی خرج می شود و تعداد کمی از آنها به تبلیغات شما توجه می کنند.

کار کردن با یک آژانس تبلیغاتی اختصاصی مراقبت های بهداشتی هزینه استخدام یک کارمند تمام وقت را کاهش می دهد و لایه ای از اعتماد به نفس را اضافه می کند – متخصص پرداخت به ازای کلیک شما کسی است که این کار را تمام وقت انجام می دهد و واقعاً چیزهای خود را می داند. . برای اطلاعات بیشتر، با تیم ما تماس بگیرید یا ممیزی دیجیتال رایگان خود را برنامه ریزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید