شما در حال مشاهده هستید چرا تجربه بیمار باید نقش بزرگتری در فرآیند مجموعه شما ایفا کند؟

چرا تجربه بیمار باید نقش بزرگتری در فرآیند مجموعه شما ایفا کند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Why Patient Experience Should Play a Bigger Role in Your Collections Process

ما در مورد تجربه بیمار در وبلاگ زیست رایان زیاد صحبت می کنیم، و این یک موضوع محبوب در جامعه بهداشت و درمان همانطور که تمرکز بر مراقبت مبتنی بر ارزش بیشتر می شود، بیمار، تجربه و احساسات او اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. در یک روش بسیار عملی، یک تجربه بد در طول یک قرار ملاقات می تواند باعث عدم مراجعه بیمار شود، که مطمئناً یک تاثیر مالی منفی بر یک مرکز درمانی.

فراموش کردن این نکته آسان است که تجربه بیمار زمانی پایان نمی‌یابد که ارائه‌دهنده برای آخرین بار از در بیرون می‌رود یا حتی وقتی بیمار سوار ماشینش می‌شود. بسیاری از اوقات بعداً با بیماران در مورد پرداخت تماس گرفته می شود، یا از طریق صورتحساب از طریق پست، اعلان در پورتال بیمار یا تماس تلفنی. این لحظه در تجربه بیمار گنجانده شده است، و زمان آن است که ما نیز روی آن تمرکز کنیم.

تجربه بیمار قبل از صدور صورت‌حساب شروع می‌شود

بیماران فرآیند پرداخت و صورت‌حساب را بخشی از کل تجربه مراقبت‌های بهداشتی خود می‌دانند. یک تجربه بد در صورت‌حساب می‌تواند بر کل دیدگاه آن‌ها در مورد مراقبت‌شان تأثیر بگذارد، که اغلب منجر به امتیاز رضایت یک مرکز می‌شود، مانند HCAHPS، که اخیراً به آن پرداختیم پست وبلاگ. اکثریت قریب به اتفاق بیماران (در واقع 92٪) می خواهند بدانند قبل از شروع ویزیت باید چه مقدار از صورتحساب خود را بپردازند. زمانی که بیمار برای قرار ملاقات خود مراجعه می‌کند، می‌توانید تخمینی ارائه دهید (حتی اگر دقیق نباشد)، راه بسیار خوبی برای پیش‌برد درک او از تجربه پرداخت و صورت‌حساب است.

اما، پس از قرار ملاقات، بزرگترین عامل در تجربه مثبت بیمار و فرآیند صدور صورت حساب روان، ارتباط است. اگر مرکز شما بتواند به وضوح با بیمار ارتباط برقرار کند که چه مسئولیتی دارد، جدول زمانی پرداخت و سایر جزئیات مربوطه، به احتمال زیاد تجربه خوبی خواهند داشت. تخمینی 70٪ از بیماران می‌گویند با صورت‌حساب‌های پزشکی گیج شده‌اند، بنابراین هر کاری که می‌توانید انجام دهید تا یک صورتحساب قابل درک درست کنید. اگر می‌توانید پرداخت‌های آنلاین را به عنوان یک گزینه ارائه دهید، این نیز کمک خواهد کرد.

تجربه بیمار بر پرداخت‌های بیمار تأثیر می‌گذارد

تجربه‌ای که یک بیمار با بخش صورت‌حساب دارد در واقع می‌تواند بر میزان احتمال پرداخت‌هایش تأثیر بگذارد. اگر یک بیمار تجربه بدی داشته باشد، ممکن است پای خود را در هنگام پرداخت کند. با این حال، یک نظرسنجی اخیر نشان داد که بیش از 75% بیماران پس از تجربه خوب صورتحساب خود را پرداخت کردند.

ترفند اینجا این است که همه بیماران به انواع صورت‌حساب‌ها پاسخ نمی‌دهند. برخی از بیماران ترجیح می دهند صورتحساب را از طریق پست دریافت کنند و سپس به صورت آنلاین پرداخت کنند. دیگران از ارسال چک یا تماس تلفنی در مورد پرداخت خود خوشحال هستند. درک اینکه چه کسی ترجیح می دهد چه چیزی می تواند یک چالش باشد، و می تواند تأثیر منفی بر تجربه بیمار در حالی که در حال کار با آن هستید داشته باشد.

پلتفرم زیست رایان راهی برای جمع‌آوری پرداخت‌ها بر اساس بخش‌بندی روانشناختی ارائه می‌دهد. پس از انجام یک آزمون کوتاه در مورد سبک زندگی، انگیزه ها و ترجیحات خود، بیماران در یکی از پنج بخش قرار می گیرند. سپس ارائه دهندگان بسته به ترجیحات خود می توانند با این بخش ها به طور متفاوتی ارتباط برقرار کنند. این پلتفرم دارای نرخ تعامل دیجیتال 55 درصد است که 3 برابر تماس های تلفنی دستی برای است. پرداخت های بیمار.

یادآوری های خودکار از پلتفرم تعامل دیجیتال زیست رایان برای بخش روانشناختی هر بیمار نوشته شده است. زبان مورد استفاده برای استدلال یک بخش خاص جذاب است، آنها را تشویق می کند تا از آنها پیروی کنند و مجموعه های مراقبت های بهداشتی آسان را ترغیب می کند. بسته به تنظیمات بخش، یادآورها نیز بر روی پلتفرم‌ها، زمان‌ها و فرکانس‌های مختلف ارسال می‌شوند.

Time When Want to Receive Types of Reminders - Reminder to Pay Bill

تجربه بیمار به چرخه صورتحساب گسترش می یابد. هرچه شخصی و هدفمندتر باشد، بیماران احتمال بیشتری برای پاسخ سریع و مثبت دارند. از بحث در مورد هزینه مراقبت از قبل تا ارائه پیام‌های تاثیرگذار در طول فرآیند پرداخت بیمار، سازمان مراقبت‌های بهداشتی شما می‌تواند تجربه خود را بهبود بخشد و درآمد و سهم بازار.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم تعامل دیجیتال تقسیم‌بندی شده ما و نحوه به حداکثر رساندن جمع‌آوری پرداخت و همچنین بهبود تجربه بیمار، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید