شما در حال مشاهده هستید چرا توصیفات بیماران «ابر غذا» را بازاریابی می کنند

چرا توصیفات بیماران «ابر غذا» را بازاریابی می کنند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

توصیه های مشتریان با هزینه و تلاش بسیار کم، مزایای زیادی برای سلامت بازاریابی و کسب و کار شما ارائه می دهد.

در فرهنگ لغت، بازاریابی به عنوان اقدام یا تجارت تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات تعریف شده است. به همین سادگی است. خیلی ساده، واقعا بازاریابی ارتباطی برای یک هدف خاص یا مجموعه ای از اهداف است و پیچیده، ظریف و پر از نکات ظریف است. کتابخانه هایی پر از کتاب در مورد تکنیک بازاریابی، فلسفه، استراتژی، ترفندها و غیره وجود دارد.

اما زمانی که آن را کم می‌کنید، بازاریابی به معنای متقاعد کردن مخاطبان هدف است که به آنچه شما دارید نیاز دارند. به همین دلیل است که توصیه‌های مشتریان شما – مشتریان، بیماران، مشتریان – یکی از بهترین دارایی‌های بازاریابی است که می‌توانید داشته باشید.

توصیه ها یک افزودنی ارگانیک و بسیار مفید برای بازاریابی شما هستند.

در واقع، با توجه به میزان فضایی که اشغال می‌کنند، چقدر راحت به دست می‌آیند و استفاده‌ها و مزایای فراوان آن‌ها، توصیفات مانند یک «ابر غذا» بازاریابی هستند.

 • آنها واقعی و طبیعی هستند.
 • آنها واقعاً برای سلامت و رفاه کسب و کار یا فعالیت شما مفید هستند.
 • آنها می توانند تقریباً به هر دستور العمل بازاریابی (استراتژی) ارزش اضافه کنند.

با این حال، وقتی صحبت از توصیفات مشتری به میان می آید، یک نکته وجود دارد: شما باید خودتان آنها را رشد دهید. شما نمی توانید گواهینامه بخرید. در واقع، در واقعیت آنلاین امروزی، شاید بتوانید. اما آنها واقعی نخواهند بود، و گواهینامه های جعلی مکمل خوبی برای بازاریابی شما نیستند. در واقع، آنها ناسالم هستند.

فقط نظرات مشتریان واقعی برای کسب و کار شما مفید است.

ابتدا، بیایید چیز مهمی را مشخص کنیم: ساختن مظنه مشتری کاملاً غیراخلاقی است، و این راهی برای ادامه زندگی… یا انجام تجارت نیست. سمی است بازاریابی مبتنی بر هدف است و کلمه “اخلاقی” باید برای هر یک از اهدافی که برای خود تعیین می کنید فرض شود (یا همان جا به صورت مکتوب). به عنوان مثال: اخلاقی ارتباط برقرار کنید. از نظر اخلاقی تجدید نظر کنید. از نظر اخلاقی اطلاع رسانی و متقاعد کردن. وادار به پاسخ اخلاقی. به عبارت دیگر، دروغ نگویید. شهادت های ساختگی دروغ با قصد است. دروغ. سم بازاریابی غذاهای ناسالم، نه سوپر فود.

یک مسئله کلیدی در اینجا این است که مخاطبان بازاریابی و تبلیغات شما احمق نیستند. آن‌ها می‌توانند گواهینامه‌هایی را که واقعی نیستند، استشمام کنند. وقتی این اتفاق افتاد، اعتبار شما از بین رفت.

توصیفات مشتری با کیفیت می خواهید؟ هر چه بکارید درو می کنید.

بنابراین، شما واقعاً باید تصویرنامه ها را به صورت ارگانیک رشد دهید — با کسب آنها . این در واقع اولین مزیتی است که برای سلامت کسب‌وکار شما ارائه می‌کند: آنها شما را مجبور می‌کنند حتی قبل از اینکه داشته باشید یا استفاده کنید، خوب باشید.

واضح بودن در اینجا مهم است. آنچه شما می خواهید، شهادت مثبت مشتری یا بیمار در مورد کیفیت، خدمات شما، تعهد شما و غیره است. این بدان معناست که شما می خواهید تا آنجا که ممکن است اظهارات مثبت بیشتری را از طرف افراد زیادی در مورد هر جنبه ای از کسب و کار خود داشته باشید. تمایل به ترویج راه انجام این کار این است که ارائه کیفیت برتر، ارائه خدمات بی عیب و نقص، اثبات تعهد عمیق خود و غیره. این همیشه آسان نیست، اما در واقع به همین سادگی است.

HS Reviews

نمونه ای از صفحه بررسی های زیست رایان

پرورش گواهینامه ها یک راز نیست. آنها را بخواهید.

وقتی به بیماران/مشتریان/مشتریان خود تجربه مثبتی برای گزارش دادن دادید، دریافت بازخورد آنها و ترکیب آن با بازاریابی خود آسان می شود. حتی می تواند به عنصر اصلی تبدیل شود. بسیاری از کمپین‌های بازاریابی و تبلیغات موفق کاملاً بر اساس نظرات مشتریان ساخته شده‌اند. بخش آسان اینجاست: آنها را بخواهید.

در حقیقت، اگر کارهای خوبی انجام دهید که منجر به رضایت مشتری می شود، برخی از توصیفات خود به خود جوانه می زنند. هرچه بیشتر تحت تأثیر و سپاسگزاری قرار گیرند، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتریان کارت‌ها، نامه‌ها و یادداشت‌هایی را برای ابراز رضایت خود ارسال کنند… و کیفیت، تعهد، خدمات، پیگیری و غیره شما.

اما شما بدون شک باید برای توصیفات بپرسید، چه آنها قبلاً به صورت ارگانیک وارد شوند یا نه. چرا؟ زیرا اگر چیزی را می خواهید، باید آن را بخواهید. و چگونهشما از بیمار خود درخواست می‌کنید، برای بسط استعاره سوپرغذا، چگونه می‌توانید مطمئن شوید که آنها برای بازاریابی و کسب و کار شما سالم‌تر و مفیدتر هستند.

از همه مزایایی که می‌توانید با جمع‌آوری بیشتر از قیمت‌ها بهره ببرید.

وقتی مشتریان شما به هر نحوی رضایت خود را ابراز می‌کنند، فرصت را از دست ندهید و از آنها بخواهید که آن را به صورت کتبی بیان کنند. این به این معنی نیست که یک صفحه کاغذ زرد خط‌دار را در نزدیکی خود نگه دارید.

در اینجا روش دیگری وجود دارد که گواهینامه ها به سلامت کسب و کار شما کمک می کنند: آنها به شما دلیل خوبی برای ایجاد و همیشه استفاده از نظرسنجی مشتری می دهند، کاری که همه باید انجام دهند.

هم سوالات بسته و هم باز بپرسید.

با نظرسنجی مشتری خود، می‌خواهید چند سؤال کلیدی (اما نه خیلی خیلی!) بپرسید، هم بسته و هم باز. “آیا ما را به دوستان یا اعضای خانواده توصیه می کنید؟” این دودویی است (بله یا خیر)، و آن را به یک سوال بسته تبدیل می کند. یک سوال بسته دیگر: “از 1 تا 5، که 5 بهترین است، کیفیت خدماتی را که ارائه کرده اید چگونه ارزیابی می کنید.”

هوش اولیه را برای کمک به بهبود سلامت کسب و کار خود جمع آوری کنید.

این پرسش‌های بسته با دادن اطلاعات عملی به شما برای ایجاد تلاش‌های بهبود، به سود کسب‌وکار شما هستند. (به یاد داشته باشید، در اینجا عالی بودن امری اساسی است.) آیا خدمات شما به خوبی که باید باشد؟ آیا زمان پاسخگویی شما کافی است؟ مشتریان شما چه چیزی را در مورد شما بیشتر دوست دارند؟ حداقل؟

این هوش تجاری است و شما به آن نیاز دارید. و باید بر اساس آن رشد کرده و تغییر کند و شما را بهتر کند، که به نوبه خود باعث می‌شود بهتر بتوانید گواهی‌های عالی دریافت کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که زبان مجوز و خطوط امضا و تاریخ را در نظرسنجی لحاظ کنید تا بتوانید از کلمات و نام مشتریان خود در بازاریابی استفاده قانونی کنید. به عبارت دیگر قوانین را بدانید و از آنها پیروی کنید. صرف نظر از آنچه مشتریان یا بیماران می نویسند یا می گویند، باید مراقب باشید که از منافع، محرمانه بودن و اعتبار (و جایگاه قانونی) آنها محافظت کنید. برای مثال، برای فعالیت‌های مراقبت‌های بهداشتی یا کسب‌وکار، حتماً از استفاده از هرگونه نقل قولی که قوانین HIPAA را نقض می‌کند، خودداری کنید. و اولین مورد از این قوانین این است که برای استفاده از هر چیزی که به شما ارائه می دهند باید رضایت صریح (کتبی، امضا شده و در پرونده) داشته باشید. بهترین روش: از یک وکیل بخواهید که زبان رضایت قانونی را ارائه یا حداقل تأیید کند.

برای توصیفات با سوالات باز و قابل تامل بخواهید.

برای خود گواهی‌ها، به سؤالات باز در نظرسنجی خود نیاز دارید. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

 • تجربه خود را با ما چگونه توصیف می کنید؟
 • چرا ما را به یک دوست یا یکی از عزیزانتان توصیه می کنید؟
 • هنگامی که به ما توصیه می کنید، چه چیزی به فردی که با او صحبت می کنید می گوید؟
 • چطور شد که مشتری ما شدید و ما در چه راهی به شما کمک کردیم؟
 • سه (یا چهار یا پنج) مزیت اصلی تجربه شما با ما چیست؟
 • آیا چیزی هست که بخواهید اضافه کنید؟

برای افزایش اثربخشی در تلاش‌های بازاریابی خود، نقل قول‌های مشتری یا بیمار خود را نگه دارید.

هنگامی که از نظرسنجی‌ها یا از کارت‌ها و یادداشت‌های ناخواسته، توصیفات خود را دریافت کردید، آنها را نگه دارید. و به جمع آوری آنها برای همیشه ادامه دهید، زیرا نقل قول از مشتریان واقعی بسیار مفید است… و همه کاره است.

بدون گواهی، بازاریابی معادل گفتن “ما عالی هستیم، فقط از ما بخواهید.” در زمان و هر کجا که ممکن است، اجازه دهید طرفدارانتان بگویند «عالی هستند!» طبیعی‌تر، سودمندتر و باورپذیرتر از آنهاست، و منطقی است که آن را در کاسه آمیخته بازاریابی خود بگنجانید. در حقیقت، توصیفات آنقدر مفید هستند که می‌توانند و شاید باید در اکثر تلاش‌های بازاریابی شما، از جمله:

استفاده شوند.

 • وب‌سایت – برخی از افراد به‌طور خاص به دنبال توصیفات هستند، بنابراین عاقلانه است که صفحه‌ای به این منظور اختصاص داده شود. حتماً توصیفات خود را تنظیم کنید. موارد قوی را انتخاب کنید و سعی کنید طیف وسیعی از مواردی را که کسب و کار شما را عالی می کند، پوشش دهید. با این حال، مراقب باشید که از تمام قوانین/دستورالعمل های قابل اجرا که بر استفاده مجاز شما از توصیفات حاکم است، پیروی کنید. شما همچنین می توانید (یا به طور متناوب) توصیفات مرتبط را در صفحات محتوای خود پراکنده کنید.
 • صفحات فرود – یک زوج یا چند نقل قول مشتری که به خوبی درج شده اند، می توانند تا حد زیادی به پاسخ مورد نظر شما کمک کنند.
 • تبلیغات چاپی – آگهی‌های روزنامه و مجلات می‌توانند شامل توصیفات باشند… یا کاملاً حول آنها ساخته شوند. همه چیز به اهداف شما و گواهی هایی که جمع آوری می کنید بستگی دارد.
 • تبلیغات تلویزیونی – هنگامی که به اندازه کافی گواهینامه های واقعا قوی دارید، بهترین آنها را می توان در تبلیغات تلویزیونی استفاده کرد. واضح است که مشتری یا بیماران باید در مقابل دوربین شهادت دهند، و این باید به خوبی انجام شود (به صورت حرفه ای یا با خطر خود شما). اما با این کار سود واقعی برای سلامت شرکت شما وجود دارد. دیدن و شنیدن توصیه‌هایی که مستقیماً از مشتری می‌آیند، آنها را قانع‌کننده‌تر و قانع‌کننده‌تر می‌کند.
 • تبلیغات رادیویی – مانند تلویزیون، افراد واقعی که کلمات واقعی را با مشتریان احتمالی شما می‌گویند، واقعاً می‌توانند از درهم‌کاری رقابتی بکاهند.
 • چاپ وثیقه – بروشور، بروشور، برگه اطلاعات، و غیره. داشتن نقل قول های واقعی از مشتری، مزایای بازاریابی را به پیام شما اضافه می کند، از جمله باورپذیری، دیدگاه های مثبت متعدد و اعتبار واقعی.
 • ویدئوهای وب – شما برای بهره مندی از صحبت مستقیم مشتریان خود با مشتریان احتمالی خود به بودجه رسانه تلویزیونی نیاز ندارید. ویدیوهای وب مبتنی بر گواهی، کپی بازاریابی وب سایت شما را می گیرند و آن را با «اثبات» تقویت می کنند.

اغراق کردن ارزش مشتری، مشتری و توصیفات بیمار در بازاریابی و به نوبه خود در تجارت شما دشوار است. آنها سرشار از مزایا هستند و به متقاعد کردن مشتریان احتمالی شما از طریق داستان های واقعی – و از – مشتریان راضی شما کمک می کنند. در عین حال، آنها کسب و کار شما را مجبور می کنند که سالم بمانند و … و به بهبود ادامه دهند. توصیفات همچنین یک افزوده عاقلانه و مؤثر برای تقریباً همه بازاریابی شما هستند و در برخی شرایط ممکن است ارزش آن را داشته باشند که به عنوان محور پیام شما در نظر گرفته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید