شما در حال مشاهده هستید چرا رسانه های اجتماعی برای تبلیغات عالی هستند (بله، حتی مراقبت های بهداشتی)

چرا رسانه های اجتماعی برای تبلیغات عالی هستند (بله، حتی مراقبت های بهداشتی)

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient in hospital bed with phoneچند بار شما در حال راه رفتن بودید و نزدیک بود با کسی که به تلفنش خیره شده بود برخورد کنید؟ بسیاری از مردم به وضوح جذب دستگاه های تلفن همراه خود می شوند. و بیشتر آن زمان صرف برنامه هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام می شود. بنابراین آیا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند از طریق رسانه های اجتماعی به همین افراد دسترسی پیدا کنند، جایی که توجه آنها به شدت متمرکز است؟

قوانین Mobile Now

امروزه، مشتریان به طور مکرر در مورد محصولات و خدمات در دستگاه های تلفن همراه تحقیق می کنند. و هنگام جستجوی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از همان دستگاه ها استفاده می کنند. برخی آمار سریع در مورد رفتارهای مصرف کننده تلفن همراه:

 • براساس Adweek، بیش از 1/3 از کل خرده فروشی های ایالات متحده مربوط به یک دستگاه تلفن همراه در سال 2018 بود
 • 76٪ از مصرف کنندگان یک محصول یا خدمات را از یک پست یا تبلیغ در رسانه های اجتماعی خریداری کرده اند (Curate)

برای مصرف‌کنندگان، دسترسی فوری به اطلاعات، ارتباطات، محصولات و خدمات در کف دستشان چیزی است که نمی‌توانند زندگی بدون آن را تصور کنند. برای بازاریاب‌های باهوش مراقبت‌های بهداشتی، پلتفرم‌های اجتماعی – که اغلب از طریق دستگاه‌های تلفن همراه قابل دسترسی هستند – فرصت‌هایی را برای حضور در مقابل افراد مناسب و تبدیل کلیک‌ها به بیماران ارائه می‌دهند.

وضعیت رسانه های اجتماعی و مراقبت های بهداشتی

شبکه های اجتماعی طرز تفکر مردم را در مورد مراقبت های بهداشتی کاملاً تغییر داده است. در واقع، مصرف کننده مراقبت های بهداشتی را تقریباً در کنترل کامل قرار می دهد. افراد خود تشخیص می دهند، می توانند در مورد شرایط بیاموزند، به اطلاعات دسترسی داشته باشند، با ارائه دهندگان تعامل داشته باشند و با جوامع پشتیبانی آنلاین ارتباط برقرار کنند.

اکنون طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان برای اطلاعات بهداشتی یا راه‌حل‌هایی برای اعضای خانواده خود به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی متکی هستند. مراقبان به ویژه در وب و رسانه های اجتماعی فعال هستند و از آن برای جمع آوری اطلاعات بهداشتی و پشتیبانی استفاده می کنند.

یک مطالعه تحقیقاتی PEW نشان داد که 52 درصد از مراقبان در فعالیت های اجتماعی آنلاین مرتبط با سلامت در سال گذشته شرکت داشتند. 70٪ به دنبال اطلاعات و پشتیبانی آنلاین برای عزیز خود بودند.

از چه پلتفرم هایی استفاده می کنند؟

علی‌رغم آنچه فرزندان یا نوه‌های شما ممکن است باور داشته باشند، فیس‌بوک هنوز از نظر کاربران فعال آن را در هم می‌کوبد. بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان هر ماه فیدهای خود را بررسی می‌کنند—بیش از هر پلتفرم رسانه‌های اجتماعی دیگری امروزه. پلتفرم مبتنی بر تصویر متعلق به فیس بوک، اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد.

به طور خاص، فیس‌بوک پیشروی بی‌نظیر برای جذب محتوای درمانی است. یک مطالعه قصد رفتاری WEGO Health تأثیر جوامع آنلاین را بر تصمیمات مراقبت های بهداشتی برای شرایط خاص تجزیه و تحلیل کرد. فیس بوک به عنوان محبوب ترین پلتفرم ظاهر شد، با:

 • 87٪ از شرکت کنندگان در مطالعه می گویند که اطلاعات مربوط به سلامت را از طریق پست های فیس بوک به اشتراک می گذارند
 • 81٪ از شرکت کنندگان در مطالعه گزارش داده اند که اطلاعات سلامتی خود را از طریق پیام رسان فیس بوک به اشتراک گذاشته اند
 • 91% از شرکت کنندگان در مطالعه نشان دادند که جوامع آنلاین در تصمیم گیری های سلامت آنها نقش دارند

ویدئو، ویدئو، ویدئو

آیا میدانستید؟ بینایی حس غالب در انسان است. جای تعجب نیست که تعامل با محتوای ویدیویی در رسانه های اجتماعی سالم است. در واقع، 65٪ از پاسخ دهندگان نظرسنجی Wibbitz با اشتراک گذاری، نظر دادن یا لایک کردن، و 10٪ تقریباً با هر ویدیویی که تماشا می کردند درگیر شدند. ویدئو فوراً احساسات و ارتباط شخصی را جرقه می‌زند. جذب بینندگان برای جستجوی اطلاعات بیشتر

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از رسانه‌های اجتماعی برای تعامل با بیماران احتمالی از طریق ویدیوهای آنلاینی که هر روز تماشا می‌کنند استفاده کنند. نیروگاه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام تقریباً 90٪ از کل ویدیوهای تماشا شده توسط کاربران را تشکیل می دهند.

اما چرا بازاریابی ویدئویی نسبت به سایر اشکال محتوا به ترافیک تبدیل می شود و منجر می شود؟

 • ویدئو می‌تواند نظر شما را سریع‌تر کند
 • ویدئو به شما امکان می‌دهد یک عنصر انسانی (چه شما یا یک بیمار) را به اشتراک بگذارید
 • شما می توانید ارزش خدمات خود را به شیوه ای جذاب تر نشان دهید

حضور در رسانه های اجتماعی در مقابل تبلیغات رسانه های اجتماعی

امروزه حضور در رسانه‌های اجتماعی برای بیشتر تمرین‌ها یک دوره است، اما برای جذب بیماران به خانه‌تان، تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی یک استراتژی کلیدی است. ما را اشتباه نگیرید، پست های ارگانیک ارزش دارند. شما می توانید مردم را آموزش دهید، جوامع بیمار ایجاد کنید، آگاهی را برای عمل خود ایجاد کنید و خدمات را ارتقا دهید. اما شما نمی توانید سرنخ ایجاد کنید – و اگر این کار را انجام دهید، این کار را از یک مخاطب بسیار محدود انجام خواهید داد. (دسترسی ارگانیک یا بدون دستمزد در رسانه های اجتماعی به 6.4٪ از دنبال کنندگان فعلی شما کاهش می یابد.)

با تبلیغات رسانه‌های اجتماعی یا شبکه‌های اجتماعی پولی، می‌توانید تبلیغاتی حاوی ویدیو، با محتوای متمرکز (مانند «سفید کردن دندان» به جای «خدمات دندان‌پزشکی») ایجاد کنید و آن‌ها را به مخاطبانی هدایت کنید که اخیراً آن را جستجو کرده‌اند. سرویس. (به این هدف گذاری مجدد گفته می شود.) از طرف دیگر، می توانید مخاطبان خود را به یک جمعیت بسیار خاص که ممکن است به خدمات شما علاقه مند باشد، سفارشی کنید.

از کجا شروع می کنید؟ با متخصصان رسانه های اجتماعی شریک شوید که می توانند شما را در همه چیز راهنمایی کنند. استراتژی برای مناقصه برای ردیابی ROI.

شبکه‌های اجتماعی می‌توانند برای تمرین یا بیمارستان شما تیراندازی باشند 

تعداد زیادی پلتفرم اجتماعی برای درج تبلیغات وجود دارد. در حالی که چندین نقطه تماس در بسیاری از موارد به خوبی کار می کنند، این همیشه در رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی صادق نخواهد بود.

به عنوان مثال، تبلیغ درمان‌های نوآورانه برای مشکلات پروستات احتمالاً سؤالات زیادی را از مخاطبان جوان‌تر اسنپ چت یا اینستاگرام دریافت نمی‌کند. اما می‌توانید در فیس‌بوک برای گرفتن یک هدف مرد بالای 40 سال با شانس بیشتری برای دریافت کلیک و تماس کار کنید.

زیبایی شبکه‌های اجتماعی پولی در این است که در صورت لزوم می‌توان آن را در اواسط کمپین ردیابی و تنظیم کرد—برای تغییر محتوا، مخاطبان هدف یا زمان.

برای دریافت اطلاعات ارزشمند در مورد ساختن برند خود، دسترسی به افراد در پلتفرم‌هایی که هر روز وقت خود را صرف آن می‌کنند، و استراتژی‌های ویدیویی پیشرفته، با زیست رایان، یک آژانس بازاریابی خدمات سلامت کامل، در تماس بگیرید. 800-656-0907. 

دیدگاهتان را بنویسید