شما در حال مشاهده هستید چرا روانشناسی کلیدی برای حل چالش های ثبت نام آزاد است؟

چرا روانشناسی کلیدی برای حل چالش های ثبت نام آزاد است؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

image1

مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) ثبت‌نام ثابتی را از طریق بورس بیمه سلامت فدرال برای سال 2019 اعلام کردند، با 8.4 میلیون نفر که تا پایان سال 8.4 میلیون نفر را انتخاب کرده یا مجدداً در برنامه‌ها ثبت نام می‌کنند. a href=”https://www.cms.gov/newsroom/press-releases/cms-releases-final-snapshot-2019-federal-exchange-open-enrollment-period” rel=”noopener” target=”_blank” >باز بودن دوره ثبت نام. انتظار می رود زمانی که CMS داده های اضافی را در مورد ثبت نام از طریق صرافی های ایالتی منتشر کند، اعداد نهایی افزایش یابد. اما اگر سال‌های گذشته نشانه‌ای باشد، تقریباً 10 درصد از این مصرف‌کنندگان با ناتوانی در پرداخت حق بیمه خود، پوشش خود را از دست خواهند داد. چگونه شرکت‌های بیمه می‌توانند به این مدیریت چرخه درآمد؟

چالش‌های ثبت نام آزاد محدود به مبادلات بیمه سلامت نیست

کارفرمایان و ارائه‌دهندگان بیمه درمانی که در این مبادلات شرکت نمی‌کنند با آزمایش‌های مشابهی در تعامل با . سه چالش رایج عبارتند از:

سردردهای اصطلاحی—خرید بیمه درمانی برای بسیاری از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی اقدامی نسبتاً جدید است و اکثر آنها زبان مورد استفاده برای توضیح پوشش را در بهترین حالت گیج کننده می دانند. توسعه واژه نامه ای از اصطلاحات رایج بیمه درمانی – که به زبان ساده توضیح داده شده است – می تواند به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی کمک کند تا قبل از ثبت نام، سیاست های بیمه درمانی را بهتر درک کرده و مقایسه کنند. علاوه بر این، می‌تواند سردرگمی اعضای طرح را هنگام دریافت اسناد توضیح مزایا (EOB) کاهش دهد.

آشفتگی فرآیندهای ثبت‌نام—بعضی از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی خودکفا هستند و به صورت دیجیتالی درگیر هستند و فرآیند ثبت‌نام واضح و مبتنی بر فناوری را ترجیح می‌دهند. دیگران کمتر عمل می کنند و به توصیه های متخصص به صورت حضوری یا از طریق تلفن تکیه می کنند. ارائه دهندگان بیمه سلامت باید یک سیستم پشتیبانی قوی برای ثبت نام آزاد ارائه دهند تا به مصرف کنندگان کمک کند تا پیچیدگی های بیمه سلامت را با موفقیت طی کنند. علاوه بر برقراری ارتباط زودهنگام و غالباً در مورد فرآیند، کارفرمایان و ارائه دهندگان بیمه درمانی به طور یکسان نیاز به حمایت از ترجیحات کاربر در مورد کانال های ارتباطی دارند.

اشتیاق اندک—بیایید با آن روبرو شویم: خرید طرح های بیمه درمانی به اندازه تست رانندگی قبل از خرید ماشین یا حضور در خانه های باز قبل از انتخاب خانه جدید هیجان انگیز نیست. البته سن نقش مهمی ایفا می کند، زیرا مصرف کنندگان جوان مراقبت های بهداشتی بیشتر از افراد مسن تر از اهمیت مزایای سلامتی چشم پوشی می کنند. اما نگرش ها نیز نقش دارند. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که فعال هستند ممکن است نیازی به ارتباطات برای ایجاد انگیزه برای اقدام نداشته باشند، اما آنهایی که تمایل دارند در لحظه زندگی کنند بعید است که بدون فشار عمل کنند. حتی پس از ثبت‌نام، برخی از اعضای طرح ممکن است برای مشارکت در برنامه‌های سلامتی یا به ارتباطات مکرر نیاز داشته باشند. یادآوری‌های پرداخت خودکار تا پوشش آنها دست نخورده بماند.

تقسیم بندی روانشناختی فرصت هایی را برای تعامل با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نشان می دهد

با صرف دهه‌ها بازاریابی برای کسب‌وکارها، ارائه‌دهندگان بیمه سلامت باید به رویکردی متمرکز بر مصرف‌کننده تغییر جهت دهند. برندهای B2C مدتها پیش متوجه مهمی شدند: یک رویکرد یکسان برای همه کار نمی کند. مصرف کنندگان نگرش ها و انتظارات متفاوتی را به روی میز می آورند و شخصی سازی ارتباطات باعث ایجاد تعامل می شود.

حتی تقسیم بندی گسترده بر روی عوامل جمعیت شناختی شما را تا این حد دور می کند. ایجاد ارتباطات قدرتمند با مصرف کنندگان – چه آنها در حال خرید ماشین باشند و چه برای بیمه درمانی – به بینش عمیق تری در مورد انگیزه افراد برای اقدام نیاز دارد. اینجاست که بخش‌بندی روانشناختی وارد می‌شود.

بر اساس تحقیقات بازار گسترده، راه حل های زیست رایان یک مدل تقسیم بندی ایجاد کرده است که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را بر اساس نگرش ها، انگیزه ها و باورهایشان به پنج بخش روانشناختی مجزا تقسیم می کند:

ارتباطات ثبت نام آزاد شما چقدر می تواند موثر باشد اگر درصد قابل توجهی از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را از دست بدهد؟ به عنوان مثال، تنظیم دقیق رویکرد بازاریابی خود بر اساس تمایل جستجوگر تعادل برای سنجش گزینه‌ها و تصمیم‌گیری مستقل یا بر اساس ترجیح یک جهت‌گیر برای مشاوره تخصصی، می‌تواند تعامل بالاتری را در بین 32 درصد از اعضای برنامه آینده و موجود ایجاد کند.

با درک اینکه مصرف‌کنندگان مختلف مراقبت‌های بهداشتی در مورد سلامتی و تندرستی چه احساسی دارند، ارائه‌دهندگان بیمه سلامت می‌توانند استراتژی‌های بازاریابی و ارتباطات مشتری خود را برای راهنمایی مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی از طریق فرآیند انتخاب بیمه، افزایش پذیرش برنامه سلامتی و حفظ مجموعه پرداخت‌های بیمار در مسیر خود بهینه کنند.

با دانلود درباره تقسیم‌بندی روانشناختی و نحوه بهبود چالش‌های ثبت‌نام آزاد بیشتر بدانید. کاغذ سفید تقسیم بندی روانشناختی.

دیدگاهتان را بنویسید