شما در حال مشاهده هستید چرا مشارکت بیمار در اولویت است | بیمار باند

چرا مشارکت بیمار در اولویت است | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

woman-on-phone

در سال گذشته، هوش مصنوعی در صدر فهرست قرار گرفت. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط CHIME و استولتنبرگ مشاوره، اولویت‌های مدیران اطلاعاتی بیمارستان‌ها. در یک تغییر جالب امسال، درگیری با بیمار در بین بیش از نیمی از CIOهای مورد بررسی به اولویت اصلی تبدیل شده است. البته، همه‌گیری در تغییر جهت دادن تمرکز بسیاری از ابتکارات برای رهبران فناوری اطلاعات و بالینی مهم بوده است. اما ارزش فزاینده ای که مدیران مراقبت های بهداشتی در پلت فرم مشارکت بیمار به دنبال آن هستند چیست؟

پیامک، ایمیل، و سایر فناوری‌هایی که ارتباطات بیمار را ارائه می‌دهند، لزوماً اولویت نیستند. اما استفاده از آنها به طور موثر برای حل واقعی مشکلات و بهبود نتایج تمرکز اصلی است. مزایای زیربنایی که فناوری مشارکت بیمار فراهم می کند چیست؟ مطالعاتی مانند CHIMES و دیگران نشان می‌دهند که چگونه رهبران مراقبت‌های بهداشتی پلتفرم‌های مشارکت بیمار را تشخیص می‌دهند که به آنها کمک می‌کند سفر بیمار از چند جهت. اینها شامل پیشرفت در مراقبت از بیمار، رتبه بندی رضایت، کاهش پذیرش مجدد قابل پیشگیری، و همچنین مزایای زیر است که باید با جزئیات بیشتر مورد بحث قرار گیرد.

کاهش بار بر روی ارائه دهندگان و کارکنان

فرسودگی ارائه دهندگان و کارکنان در طول همه گیری به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و راه حل هایی برای کاهش بار به شدت مورد نیاز است. انتظارات سیستم های EHR را به یاد می آوریم. الف> همانطور که در اوایل دهه 2000 شروع به اجرا کردند. سیستم های EHR وعده های خوبی برای کاهش بار ارائه دهنده از طریق کارایی، صرفه جویی در زمان و بهبود کلی مراقبت داشتند. اما اینها هرگز برای برخی محقق نشد و برای بسیاری کوتاه آمد. در حالی که دیجیتالی کردن سوابق راه حل ضروری است، ارائه دهندگان تمایل داشتند روند جدید را دوباره ارسال کنند.

بنابراین، چه چیزی باعث تفاوت فناوری تعامل بیمار با EHR در هدف کاهش بار ارائه دهندگان و اجازه دادن به آنها برای تمرکز بیشتر بر روی بهبود نتایج؟ سیستم EHR یک فناوری جابجایی است که برای پایان دادن به فرآیند کاغذ طراحی شده است. به علاوه، EHR ها نیاز به تغییرات قابل توجهی در گردش کار برای ارائه دهندگان و کارکنان داشتند. از سوی دیگر، پلتفرم‌های مشارکت بیمار یک فناوری «گسترش» هستند که نیاز به تغییر کمی یا بدون تغییر در گردش کار دارند. ارائه دهندگان و سایر کارکنان در تلاش هستند تا آنچه در توان دارند برای برقراری ارتباط با بیماران قبل و بعد از ویزیت انجام دهند. فناوری تعامل با بیمار به سادگی تلاش های آنها را گسترش می دهد و همزمان با خودکارسازی فرآیند، بار را کاهش می دهد. زیست رایان همچنین شخصی سازی را به فراگیری تعامل اضافه می کند. نشان داده شده است که این امر از طریق پیام‌هایی که بر اساس نمایه‌های روانشناختی.

راهبردهای جذب و نگهداری بیمار

مسئولیت به دست آوردن، حفظ و بهبود رضایت بیمار همچنان به همه بخش‌های مراقبت‌های بهداشتی گسترش می‌یابد. رهبران فناوری اطلاعات درک می کنند که چگونه می توان از سیستم ها برای تأثیر مثبت بر این ابتکارات بیماران استفاده کرد. اما در حالی که پلتفرم‌های مشارکت بیمار مسیرهای روشنی برای بهبود ارتباطات هستند، برای تعامل مؤثر و بهبود واقعی سفر بیمار به چه چیزی نیاز است؟ علاوه بر بهبود همه چیز مربوط به سلامت جمعیت، سازمان های مراقبت های بهداشتی به بیماران وفادار مشتاقانه ای نیاز دارند که نظرات مثبت خود را ارسال کرده و دوستان خود را معرفی کنند. برای بهبود تلاش های جذب بیمار، سازمان های مراقبت های بهداشتی اکنون به اطلاعات علم مصرف کننده. به عنوان مثال، سازمان ها می توانند خطوط خدمات را بر اساس انگیزه های کلیدی شناخته شده در مورد بخش های مصرف کننده مراقبت های بهداشتی به بازار عرضه کنند. یا پیام‌های تبلیغاتی را در مناطقی از شهرهایی که تراکم بیشتری از انواع خاصی از «شخصیت مراقبت‌های بهداشتی» یا بخش‌های روان‌شناختی زندگی می‌کنند، شخصی‌سازی کنید.

تغییر آموزش فقط برای پزشکان به شامل بیماران

مطالعات همچنین اشاره می‌کنند که سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی به بخش‌های فناوری اطلاعات برای نیاز دارند. افزایش آموزش بیمار، علاوه بر ابتکارات آموزشی فعلی پزشک. درخواست از پزشکان برای انجام کارهای بیشتر در طول ویزیت ممکن است کمک کند. اما همانطور که قبلا ذکر کردیم، ارائه دهندگان در حال حاضر میزان بالایی از فرسودگی را تجربه می کنند. درگیر کردن خودکار بیمار می تواند عملیاتی شده است تا نه تنها محتوای آموزشی مورد نیاز را به بیماران ارائه دهد، بلکه می تواند با انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی بیماران همسو شود تا احتمال اینکه ارتباطات واقعاً باعث تغییر رفتار شود، افزایش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربرد علم مصرف در ارتباطات بیمار برای تعامل شخصی، با زیست رایان تماس بگیرید امروز.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری طراحی شده برای کمک به بیماران در جایی که در سفر مراقبت های بهداشتی خود هستند، مقاله سفید اخیر ما را دانلود کنید، وضعیت کنونی فناوری مصرف کننده مراقبت های بهداشتی.

 

دیدگاهتان را بنویسید