شما در حال مشاهده هستید چرا کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان مهم است؟

چرا کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان مهم است؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor checking heartbeat of patient

وقتی CMS برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان ها (HRRP) تقریباً 10 سال پیش، هدف کاهش پذیرش مجدد از طریق بهبود مشارکت بیمار در فرآیند ترخیص بود تا بیماران به طرح مراقبت کمک کند. از زمان شروع به بسیاری از بیماران کمک کرده تا نتایج سلامت خود را بهبود بخشند، اما گاهی اوقات ارائه دهندگان توجه نمی کنند که این اقدامات خارج از این موارد چقدر مهم است. پارامترها.

پس، چرا کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان مهم است؟

ارزش مراقبت را بهبود می بخشد

یک بیمارستان خوب به بهبود بیماران کمک می کند، اما یک بیمارستان عالی از بازگشت بیماران جلوگیری می کند. به همین دلیل است که مفهوم رایج مراقبت مبتنی بر ارزش، که به ارائه دهندگان پاداش می دهد، است. برای مراقبت با کیفیت، در بیمارستان های بیشتری شتاب بیشتری می گیرد.

درباره آن فکر کنید، کدام بیمار می خواهد به بیمارستان برگردد؟ آن‌ها می‌خواهند هر چیزی که آنها را ناراحت می‌کند، در اولین بار درمان شود تا مجبور نباشند به عقب برگردند. البته، ممکن است عوارضی رخ دهد و بیمار به دلیل شرایط پیش‌بینی‌نشده مجبور به بازگشت شود، اما اگر مجدداً بستری شوند زیرا بیمارستان اقدامات لازم را انجام نداده است، این یک مشکل است.

نرخ بالای پذیرش مجدد به خوبی کیفیت بیمارستان را منعکس نمی کند، و این کمک می کند تعیین کنید که آیا بیمار برای مراقبت به آنها مراجعه می کند یا خیر. استاندارد بالای مراقبت معمولاً معادل نتایج سلامت بهتر است، بنابراین مواردی مانند مداخلات ترخیص که به راحتی توسط بیماران قابل درک و پیگیری است، بسیار مهم است.

بیماران را درگیر نگه می دارد

وقتی یک بیمارستان هر کاری که می تواند برای سالم نگه داشتن بیمار انجام می دهد، تنها کارهای زیادی می تواند انجام دهد تا بیمار را تشویق کند تا بهتر از خود مراقبت کند. اما، افزایش درگیری با بیمار می تواند کمک کند.

در یک مطالعه موردی، بیاموزید که چگونه یک سیستم بیمارستانی توانست پذیرش مجدد را کاهش دهد و مراقبت را بهبود بخشد با کمک زیست رایان، با ارائه یک جریان ثابت از ارتباطات دیجیتال (ایمیل، پیام‌های متنی، تماس‌های خودکار) از جمله درخواست‌های پاسخ بیمار برای سنجش خطرات بهبودی و بستری مجدد. همچنین می‌توانید به فهرست جامع استراتژی‌های تعامل بیمار برای اطلاعات بینش، اما به‌روز نگاهی بیندازید. ارائه‌دهندگان بینش‌های بیمار که انگیزه‌های بیمار را افزایش می‌دهند، نمی‌توانند زیست رایان Insights Accelerator™ را شکست دهند.

پشتیبانی از عملیات

بخش بزرگی از کارآمد کردن هر کسب‌وکاری، اطمینان از اجرای روان آن است. برای بیمارستان‌ها، این به معنای اجتناب از مشکلات متعدد است، اما برخی از مسائل مهم وجود دارد که می‌تواند منجر به مشکلات زیادی شود و مطمئناً نرخ بالای پذیرش مجدد می‌تواند این کار را انجام دهد.

همه‌گیری یک مثال کامل است. در طول موج کووید، بیمارستان ها مملو از بیماران از جمله بستری مجدد هستند. این امر به مرور زمان بر کارمندان، به ویژه پزشکان و پرستاران آسیب وارد می کند، و منجر به فرسودگی شغلی، که می تواند منجر به خطاهای پزشکی شود، درگیری ضعیف بیمار و جابجایی کارکنان.

پذیرش مجدد بیشتر به معنای نتایج سلامت ضعیف‌تر است. مصرف کنندگان بالقوه مراقبت های بهداشتی تمایل کمتری به استفاده از ارائه دهندگان خدمات ضعیف دارند، بنابراین به جای دیگری می روند، که بر سهم بازار و مالی. البته جریمه های CMS برای پذیرش مجدد به هزینه ها اضافه می کند.

واقعیت این است که یک بیمارستان به اندازه مراقبت از آن خوب است، بنابراین اگر ارائه‌دهنده‌ای می‌خواهد در مورد کاهش پذیرش مجدد جدی باشد، باید روی فناوری مشارکت بیمار و مفاهیم بخش مانند زیست رایان Insights Accelerator™ و بخش‌بندی روانشناختی، که تعیین می‌کند چه چیزی انگیزه ایجاد می‌کند. کسی که بر اساس ارزش ها، باورها و آرمان های خود اقدام کند.

می‌خواهید درباره نحوه کاهش نرخ پذیرش مجدد بیشتر بدانید؟ چهارشنبه، 22 ژوئن، به ما بپیوندید تا یک وبینار در مورد اینکه چگونه علم مصرف‌کننده می‌تواند به بیمارستان‌ها در کاهش 50 درصدی پذیرش مجدد در 30 روز کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید